Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak związać włosy na boku.

 

Policjant z boku jest uroczym sposobem zaplątania włosów, gdy twoje włosy znajdują się na twoim ramieniu. Szczególnie ładnie wygląda przy uderzeniu w bok lub jako romantyczny, nieostrożny wygląd. Wypróbuj jedną z tych metod i skręć włosy na boku.

              

Procedura .

    

    1      Standardowy policjant na stronie  .

    
   
 1.                            1      Rusz swoje włosy. Pierwszym krokiem jest dokładne przeczesanie całej długości włosów. Jeśli twoje włosy są splątane, trudno ci pomylić się.       
 2.  
 3.                          2      Wybierz się na spacer. Ponieważ ten styl zaangażowania jest asymetryczny i z jednej strony, weź ścieżkę po jednej stronie. Nie ma znaczenia, czy wybierasz lewą czy prawą stronę. Policjant nie pójdzie prosto z dołu.  
    
  • Jeśli myślisz o stworzeniu romantycznego wyglądu, pozwól, aby ścieżka była elegancko ubrana. Jeśli chcesz spróbować czegoś fajnego, zrób cikkak.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zmniejsz wszystkie włosy na jedną stronę. Jeśli nie masz śladu całkowicie z boku, owinąć włosy po drugiej stronie ścieżki. Upewnij się, że najkrótsze włosy sięgają do bioder.  
    
  • Jeśli masz ślad po prawej stronie, złóż włosy po lewej stronie głowy. Jeśli masz ślad po lewej stronie, złóż włosy w prawo.
  •  
  • Jeśli masz włosy średniej długości i są one zbyt krótkie, aby policjant na boku, spróbuj zrobić dwie kopie lub mankiety.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Podziel włosy na trzy pasma. Włóż włosy do dłoni i podziel je na trzy identyczne sprężyny.  
    
  • Obszar pod twoim uchem będzie punktem wyjścia i rodzajem kotwicy twojego gliniarza. Nie ruszaj się, gdy tylko zaczniesz robić na drutach.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Włącz włosy. Zacznij pod uchem i skręcaj włosy jak zwykle. Chwyć jedną z zewnętrznych nici i przerzuć ją przez środek, a następnie chwyć zewnętrzne pasmo po drugiej stronie i przeciągnij je w środku. Powtórz procedurę i wyrzuć pasma włosów.        
 10.  
 11.                          6      Zatrzymaj żądaną długość, aż osiągnięta zostanie żądana długość. Najlepiej jest przerwać robienie na drutach, dopóki długość włosów nie będzie wystarczająca. Twoje włosy w przeciwnym razie wypadną z twojego płaszcza.        
 12.  
 13.                          7      Zabezpiecz koniec kabury. Po zakończeniu owiń nauszniki na czubku policzka i zabezpiecz ostrze. Dostosuj latające lub wystające włosy i, jeśli chcesz, nadrukuj włosy.  
    
  • Jeśli chcesz uzyskać gładki wygląd, użyj klipsa do włosów lub lakieru do włosów, aby przymocować latające włosy. Jeśli chcesz nieostrożnego wyglądu, pozostaw włosy tak, jak są.
  •  
         
 14.  
 15.                          8      Narysuj kilka krótszych pasków ze swojej fryzury. Dzięki temu krokowi udoskonalisz całą fryzurę i ubarwisz twarz. Tak więc, jeśli masz długi czas lub obcięcie włosów, wyciągnij kilka sprężyn. Możesz także zrobić krzywą lekkości.                  
 16.  
             

    2      Francuski gliniarz na stronie  .

    
   
 1.                          1      Rusz swoje włosy. Zanim zaczniesz robić na drutach, starannie zrujnuj włosy, aby usunąć wszystkie sęki i splątane włosy. Zdecyduj, na którym ramieniu chcesz zatrzymać gliniarza.  
    
  • Jeśli chcesz wytyczyć szlak, powinien znajdować się po przeciwnej stronie włosów, z którymi będziesz się angażować. Jeśli twój policjant zwisa nad twoim prawym ramieniem, powinieneś mieć ścieżkę po lewej i odwrotnie.
  •  
  • Jeśli nie chcesz spacerować, po prostu myj włosy z boku, z którym będziesz się angażować.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Zmniejsz swoje włosy. Policjant powinien zacząć pod uchem nad przeciwnym ramieniem, gdzie masz obcięte włosy. Jeśli chcesz, aby policjant przejechał przez twoje lewe ramię, zacznij robić na drutach pod prawym uchem. Zacznij od małych pasm włosów.  
    
  • Chcesz policjanta na czubku głowy i przeskoczyć przez ramię. To tworzy romantyczny fryzurę.
  •  
  • Inną opcją jest zdzieranie francuskiego policjanta z czubka głowy. Możesz zacząć od szlaku. Postępuj zgodnie z tymi samymi instrukcjami dotyczącymi robienia francuskiego policjanta, jeśli chcesz zacząć od szlaku. Jedyna różnica polega na tym, że zaczynasz robić na drutach kilka centymetrów wyżej.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Podziel ten kawałek włosów na trzy pasma. Sprężyny powinny być jak najszersze i zacząć robić na drutach, jak zwykle. Chwyć jedno zewnętrzne pasmo i złóż je przez środek, a następnie chwyć pasmo z przeciwnej strony, a następnie powtórz je ponownie w środku. Nie myl się jeszcze.        
 6.  
 7.                          4      Zacznij robić na drutach francuskiego gliniarza. Resztą gliniarza jest Francuzka, dodając włosy do górnej części fryzury. Przed każdym transferem w środku dodaj pasmo włosów z luźnych, wiszących pasm, które pokrywają twoje ramię.  
    
  • Dodaj regularne i równie silne źródła, aby włosy wyglądały ładnie.
  •  
  • Naprężyć sprężyny, ale pozostawić je osobno.  
  •  
  • Po dotarciu na drugą stronę głowy policjant powinien zawierać wszystkie twoje włosy.
  •  
  • Jeśli zaczniesz szarpać się za dzianinę francuską od czubka głowy, ułóż poziomo, jak tylko dotrzesz do obszaru ucha. Jeśli twoje włosy są bardzo krótkie, możesz zatrzymać się w tym miejscu i zabezpieczyć je piórem lub gumką.  
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Od reszty włosów, dziergaj klasycznego policjanta. Gdy dotrzesz do drugiego ucha, zacznij wykonywać klasyczną kredę. Kiedy skończysz, policjant zacznie od jednego ramienia, a on się połączy z drugim.        
 10.  
 11.                          6      Napełnij włosy gumką. Zabezpieczyć policjanta gumką i wyreguluj wszystkie latające włosy. Możesz stłumić fryzury.  
    
  • Jeśli chcesz uzyskać bardziej swobodny wygląd, pociągnij i puść kilka pasm. Dzięki tej sztuczce zwiększasz objętość włosów.
  •  
         
 12.  
             

    3      Holenderski policjant na stronie  .

    
   
 1.                          1      Zmniejsz włosy na bok. Upewnij się, że twoje włosy są całkowicie popękane i kiwnęły głową. Chodzenie nie jest konieczne, ten styl wygląda lepiej na włosach bez niej.  
    
  • Długie włosy są bardziej odpowiednie dla tego typu fryzury. Jeśli twoje włosy zostaną obcięte, stracisz włosy.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Zmniejsz włosy. Z drutami zaczniesz od brwi na ramieniu, przez które policjant się połączy. Chwyć około 3 do 5 cm pasma włosów. Podziel tę wiosnę na trzy mniejsze.  
    
  • Jeśli twoje włosy wisi na prawym ramieniu, glina zacznie się nad lewą brwi i na odwrót.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zaczynają robić na drutach. Prawy pas przechodzi przez środek, a następnie lewą część pod prawą. Dodaj kolejną sprężynę do środkowej, która powinna być teraz właściwym źródłem.  
    
  • Holenderski gliniarz jest w rzeczywistości policjantem z Francji. Zamiast tłumaczenia włosów od góry, dodając kolejne i przeciągając je w dół. W ten sposób policjant będzie siedział na jego włosach i nie będzie się ukrywał pod spodem.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Dodaj więcej włosów. Dodaj i skub inne nici podczas dziania. Cop dziergał wzdłuż linii włosów wokół twojej twarzy. Dodaj włosy do zewnętrznych sprężyn i kontynuuj robienie na drutach, aż będziesz potrzebować wszystkich włosów.        
 8.  
 9.                          5      Zakończ fryzurę klasyczną porcją. Gdy już weźmiesz wszystkie włosy w swój płaszcz, dokończ fryzurę, angażując klasycznego gliniarza. Przymocuj oczko na końcu gumką.        
 10.  
             

    4      Czteroligowy policjant na stronie  .

    
   
 1.                          1      Dodaj wszystkie włosy na bok. Jeśli twoje włosy są splątane, przestań je dokładnie.  
    
  • Jeśli chcesz, możesz wytyczyć szlak. Jeśli wytyczysz ścieżkę z jednej strony, owinąć włosy na drugą stronę na przeciwległym ramieniu.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Podziel włosy na dwa pasma. Podziel te dwie sprężyny na dwie inne sprężyny, aby mieć w sumie cztery równe.        
 4.  
 5.                          3      Zaczynają robić na drutach glinę. Ta dzianina może być nieco trudna do robienia na drutach, więc dobrze jest policzyć sprężyny od 1 do 4 od lewej. Odwróć 2 na 1, a następnie 4 na 3. Każde przeniesienie powinno być od prawej do lewej. Następnie spasuj od 1 do 4, od lewej do prawej.  
    
  • Powtarzaj, aż wszystkie włosy zostaną zużyte. Za każdym razem, gdy ponownie zaczynasz krzyżować, musisz ponumerować sprężyny.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zabezpiecz gumowe oczko. Gdy dojdziesz do końca policjanta, zabezpiecz go gumką, aby zapobiec jej rozpadnięciu.        
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (5)                    
Higiena osobista i styl popularny:
Jak zaplanować dzień.

Jak zostać leworęcznym, gdy jesteś praworęczny.

Jak odróżnić nerdem od maniaka.

Jak robisz małe szarpnięcia.

Jak odgarnąć włosy z włosów.

Jak pozbyć się blizn po przekłuciu chrząstki.

Jak ubrać się na imprezę w stylu lat 80.

Jak wzmocnić swoje piersi.

Jak używać suchego szamponu.

Jak stosować eyeliner.

Jak pociąć włosy w głąb.

Jak zapewnić zdrowie włosów.

Jak zmniejszyć swoje usta.

Jak uzyskać miękkie usta.

Jak zachować płacz.

Jak popełnić Vansky.

Jak przemyć chlor z włosów.

Jak wymienić kolczyki w nosie.

Jak upiłeś się ze skarpetki.

Jak dbać o przekłucie języka.

Jak pozbyć się przetłuszczających się włosów.