Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak przyspieszyć wzrost brwi.

 

Jeśli przypadkowo rzuciłeś brwiom za dużo, prawdopodobnie chcesz, aby rosły tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie ma zaklęcia przyspieszającego wzrost brwi, ale możesz spróbować kilku sztuczek, aby pomóc. Naucz się posługiwać ołówkiem do brwi i nikt nic nie wie!

              

Procedura .

    

    1      Poczekaj  .

    
   
 1.            1      Będziesz musiał poczekać kilka miesięcy. Brwi rosną wystarczająco długo, zwłaszcza po nieprofesjonalnym łzawieniu. Niektóre kobiety mogą zająć tylko kilka tygodni, inne będą musiały poczekać do pełnego roku, zanim ich brwi osiągną swój pierwotny kształt. Najlepiej mieć cierpliwość. Weź to w ten sposób - przynajmniej przez jakiś czas nie będziesz musiał martwić się o swoje brwi.       
 2.  
 3.             2      Przestań szczotkować i woskować brwi. Prawdopodobnie jest to dla ciebie jasne, ale warto podkreślić, że jeśli będziesz dalej drzeć brwi, to nie sprawi, że będziesz szybciej. Jeśli go nie zatrzymasz, na trwałe uszkodzisz mieszki włosowe i możesz nigdy nie mieć brwi.        
 4.  
 5.             3      Kultywuj swoje szeregi w rzędach. Jeśli nie możesz żyć z tym, że musisz utrzymać wszystkie włosy rosnące, możesz rozwijać brwi w rzędach. Pozwól sobie wyhodować serię upiorów i ściśnij włosy wokół niej. Kiedy uzyskasz całą linię, przejdź do następnego rzędu. Kontynuuj w ten sposób, aż Twoje brwi znów będą rosnąć.  
    
  • Ta metoda pozwoli ci lepiej kształtować kształt brwi, czekając na wzrost włosów.
  •  
  • Jednak ta metoda zajmuje dużo czasu, więc musisz czekać dłużej niż pozwolić, by twoje brwi rosły swobodnie.
  •  
                   
 6.  
             

    2      Wspieraj wzrost nowych włosów  .

    
   
 1.                          1      Spróbuj obrać. Podczas oczekiwania na wzrost nowych włosów możesz zwiększyć ten wzrost poprzez masowanie skóry i usuwanie martwych komórek. Masuj brwi za pomocą szczotki z okrągłymi ruchami, aby poprawić krążenie krwi.  
    
  • Możesz również użyć miękkiego kremu do obierania. Kup go w sklepie lub utwórz własną skórkę cukru.
  •  
  • Nie należy zbytnio naciskać, wystarczy delikatnie masować skórę za pomocą okrągłego masażu. Jeśli będziesz naciskać za dużo, możesz uwolnić włosy, które wciąż rosną naturalnie.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Użyj surowicy. Serum do brwi jest produktem opracowanym specjalnie w celu wspomagania wzrostu brwi. Niektóre kobiety pomogły tej surowicy bardziej niż inne - są dość drogie i nie działają od razu. Jeśli chcesz go wypróbować, kup serum z wodorostów zawierające te same składniki i kup je w drogerii.        
 4.  
 5.             3      Jedz pożywne posiłki. Zwiększaj przyrost brwi poprzez spożywanie dużej ilości witamin i minerałów dla zdrowych włosów i skóry. Jedz dużo białka, witaminy B, żelaza, cynku i kwasów tłuszczowych omega-3. Powinieneś uwzględnić więcej takich produktów w swojej diecie:  
    
  • Orzechy, awokado i oliwa z oliwek
  •  
  • Marchew, mango i partie
  •  
  • Chude mięso i ryby
  •  
  • Warzywa liściaste - szpinak, kapusta itp.
  •  
         
 6.  
             

    3      Jak ustawić rosnącą brew  .

    
   
 1.             1      Użyj ołówka do brwi. W oczekiwaniu na wzrost brwi możesz narysować go ołówkiem do brwi. Kup ołówek w kolorze twojej naturalnej brwi. Krótkie lekkie pociągnięcia powodują, że twoje brwi są skierowane w kierunku wzrostu.  
    
  • Ważne jest, aby delikatnie i szybko rysować ołówkiem i nie robić zbyt mocnych linii. Nie przesadzaj ani nie próbuj sprawić, by twoje brwi były zbyt gęste. Na razie po prostu wypełnij brakujące miejsca.
  •  
  • Jeśli wybierasz się na imprezę, możesz użyć ciemniejszego ołówka.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Użyj proszku do brwi. Proszek ma przylegać do twoich brwi i nadać mu pełniejszy wygląd. Możesz stworzyć pełniejszą i ciemniejszą brew z nim. Wybierz odcień w kolorze brwi i nałóż szczoteczkę do brwi w kierunku wzrostu.        
 4.  
 5.                          3      Ułóż brwi pod korektorem. Kiedy twoje włosy zaczną rosnąć, na początku nie będzie dobrze. Nie rób ich, lepiej je ukryj za pomocą małego korektora. Kup naturalny korektor, który nie spowolni wzrostu nowych włosów.        
 6.  
             

Wskazówki .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.huffingtonpost.ca/2012/11/12/regrow-eyebrows_n_2117886.html?just_reloaded=1  
 2.  
 3. http://www.huffingtonpost.ca/2012/11/12/regrow-eyebrows_n_2117886.html?just_reloaded=1  
 4.  
 5. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2093625/The-37-eyebrow-elixir-Serum-promises-bushy-brows- worthy-royalty.html  
 6.  
                          
Higiena osobista i styl popularny:
Jak zmniejszyć swoje usta.

Jak oczyścić białe konwersje.

Jak wymienić baterię w zegarku.

Jak zawiązać szalik.

Jak ostudzić bez klimatyzacji.

Bycie cnotliwą kobietą.

Jak zwinąć rękawy koszuli.

Optycznie zmniejszyć duże piersi.

Jak usunąć suchą skórę stóp za pomocą soli Epsom.

Jak określić kształt oczu.

Jak rozjaśnić włosy w domu.

Jak zaangażować policjanta.

Jak zrobić piankę do domu w kąpieli.

Będąc cicho.

Jak usunąć przedłużone rzęsy.

Jak zrobić naturalne środki do mycia skóry.

Jak korzystać z wazeliny.

Jak zrobić maskę do włosów z jajka i oliwy z oliwek.

Jak pozbyć się tego gówna.

Jak dbać o suchą skórę.

Jak filtrować wodę.