Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak pociąć włosy w głąb.

 

Obcinanie włosów do utraty jest popularne i dobre dla wielu osób. To cięcie obejmuje wszystkie cięcia, w których włosy na szyi są krótkie i stopniowo rozciąga się w kierunku korony głowy. Znajdź zdjęcia w Internecie i dowiedz się dokładnie, jak chcesz obciąć włosy. Następnie wystarczy uzyskać zestaw fryzur i nożyczek fryzjerskich. W tym artykule dowiesz się, jak pociąć włosy w utracony komfort w domu.

              

Procedura .

    

  Część 1      Zaplanuj przycinanie  .

    
   
 1.            1      Określ, jak krótkie włosy chcesz. Te kawałki są bardzo krótkie na szyi. Włosy stopniowo rozszerzają się na boki i z powrotem na czubek głowy, a najdłuższe na górze. Każde cięcie tego typu jest cięte na stratę, więc zanim się do niego dostaniesz, musisz zdecydować, jak krótkie włosy chcesz u szyi i jak długo powinno być na czubku głowy. Istnieje kilka podstawowych stylów: 
    
  • Cezar Cut: Ten grzbiet jest z tyłu i bardzo krótki na bokach głowy, a włosy są nieco dłuższe na czubku głowy. Włosy na górze kucają ku przodowi, stopa nie jest zrobiona, a zwykle krótka stopa płaszcza jest w jedną stronę z boku.
  •  
  • High Cut: Ten drzazga składa się z ogolonych włosów z tyłu i boków głowy oraz krótkiej "czapki" na wierzchu włosów. To ulubieniec żołnierzy.
  •  
  • Princeton: Ta fryzura ma włosy o długości do około 5 cm i stopniowo skraca się do utraty po bokach i z tyłu.
  •  
  • Fauxhawk: Ta fryzura przypomina Princeton, ale przejście od krótkich do długich włosów jest ostrzejsze. U góry włosy są długie, a boki są krótko golone po bokach.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Zdecyduj, gdzie chcesz skrócić włosy. Każdy lubi coś innego. Przeważnie włosy zaczynają skracać się nad uszami, a w kierunku szyi unika się ich utraty. Takie cięcie jest dobre dla większości ludzi, ale możesz też wybrać inne czynniki:  
    
  • Jeśli w niektórych miejscach włosy są cieńsze i cieńsze od reszty głowy, należy zacząć skracanie w miejscu, w którym zmienia się struktura włosów (jeśli jest blisko uszu). Łatwiej będzie wtedy stworzyć jednolite przejście.
  •  
  • Jeśli masz wilka w takim miejscu, że trudno byłoby skrócić włosy z tego miejsca, możesz zacząć je skracać w dół lub nad nim.
  •  
         
 4.  
             

  Część 2      Skróć do stracenia  .

    
   
 1.                          1      Użyj mechanizmu zegarowego. Stworzysz precyzyjne i równomierne cięcie, którego nie osiągniesz za pomocą nożyczek. Dla każdej długości, weź inne przedłużenie - 3 mm dla górnej części włosów, 2 mm dla boków i 1 mm dla szyi - przy tym ustawieniu uzyskujesz najlepsze cięcie. Ten styl wykończenia jest często nazywany 1-2-3.        
 2.  
 3.                          2      Rozpocznij od adaptera 3 mm. Przymocuj osprzęt do głowicy maszyny i gol całą głowę, w tym boki i szyję, aby wszystkie włosy były jednakowo długie. Holte zawsze w kierunku włosów, aby nie rosły już włosy.        
 4.  
 5.                          3      Wymień przedłużenie po 2 mm. Zacznij od tyłu i pociągnij głowę prosto od szyi do krocza i zatrzymaj się poniżej góry, aby włosy były dłuższe.  
    
  • Kiedy znajdujesz się blisko głowy, delikatnie pociągnij za ruch, aby twój ząb nie tworzył zęba, a przejście jest miękkie. Zrób to samo na bokach głowy i spróbuj skończyć na tej samej wysokości.
  •  
  • Ostrożnie usuń nierówności za pomocą 2-milimetrowego przedłużenia.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zakończ golarkę do 1 mm. Zacznij od szyi i postępuj ostrożnie z powolnymi ruchami w kierunku środka głowy. Pod koniec skoku delikatnie pociągnij suw, aby uniknąć zębów. Kontynuuj po głowie i zawsze zamykaj na tej samej wysokości.        
 8.  
 9.                          5      Popatrz na wynik. Jeśli znajdziesz nierówne miejsca, zbyt krótkie lub długie włosy, przesuń je ponownie z odpowiednim przedłużeniem. Wyostrz włosy z szyi bez przedłużenia i wyrównaj je.        
 10.  
             

  Część 3      Long Cut to Lose  .

    
   
 1.                          1      Użyj kombinacji nożyczek i maszyny. Bardziej skomplikowane cięcia, takie jak Caesar lub Princeton, wymagają użycia nożyczek i narzędzi mechanicznych. Koncepcja jest wciąż taka sama - długie włosy są długie, a boki i plecy są krótsze. Jednak metoda jest bardzo różna w przypadku dłuższych włosów.  
    
  • Jeśli zaczniesz moczyć swoje długie włosy, lepiej z tym skorzystasz. Zapytaj osobę, która została przycięta, aby umyć włosy i osuszyć ją tylko ręcznikiem.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Odetnij dolną część głowy. Zacznij wycinać włosy z szyi nożyczkami i idź w górę. Podnieś grzbiet grzbietem i zawsze chwytaj go między palcem wskazującym a środkowym palcem. Następnie za pomocą nożyczek odetnij włosy, które przyklejają się między palcami. Kontynuuj tę drogę, przycinając małe pasma włosów i zawsze trymuj je na tej samej długości, aż dojdziesz do uszu.  
    
  • Jeśli chcesz, aby włosy były krótsze na końcu długości włosów, użyj prostownicy 3 mm i odetnij ją od szyi do uszu i wyrównaj ją do linii, która graniczy z górną, najdłuższą częścią włosów. Popchnij do góry i delikatnie pociągnij za koniec głowy, tak abyś nie miał zębów.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Przejdź na boki i tył głowy. Taki sam sposób, aby skrócić włosy - złap go między palcami i odetnij te, które utkną między nimi. Wstrząsnąć obie strony głowy i okolicy nad uszami. Tym razem złap włosy, aby pozwolić im trochę dłużej.  
    
  • Nachylaj nożyczki, aby włosy były przycięte w naturalnym pochyleniu głowy. Skieruj nożyczki w stronę głowy, aby uzyskać dokładne przesunięcia długości.
  •  
  • Popatrz na wynik, gdy skończysz z drugim cięciem. Włosy powinny być krótsze od szyi do uszu i nieco dłuższe nad uszami i pod głową. Napraw wszystkie zęby i ostrożnie pociąć je nożyczkami. Zawsze przechylaj nożyczki, aby skopiować naturalne nachylenie głowy.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Ściąć czubek włosów. Unieś kufer pnia włosów, aby trzymać palce między palcami. Przetnij włosy za pomocą nożyczek. Kontynuuj tę drogę na całej głowie, aż wszystkie włosy będą długie.  
    
  • Sprawdź włosy od góry do dołu. Czy osiągnąłeś płynne i płynne przejście? Jeśli nie, popraw błędy za pomocą nożyczek. Nadal musisz trzymać palce pionowo, aby nie tworzyć schodów.
  •  
  • Sprawdź przód głowicy. Czy masz obcięty obcięcie na odpowiednią długość? Ostrożnie przyciąć piętę i kotlety.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Sprawdź wynikową fryzurę. Chwyć za włosy i sprawdź grzbiet głowy i bioder, aby upewnić się, że cięcie jest równe, a gradienty gładkie. Jeśli to konieczne, ponownie zanurz włosy i wyrównaj obszary, które nie są gładko obcięte.        
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Higiena osobista i styl popularny:
Jak leczyć zainfekowane przekłuwanie uszu.

Jak stracić 10 funtów w ciągu 2 tygodni.

Jak zrobić francuską jaskółkę.

Jak pokonać lenistwo.

Jak uzyskać mniejsze pory.

Jak umyć kapelusz w dłoni.

Jak wzmocnić swoje piersi.

Jak wymyślić nieostrożny drdol.

Jak zmniejszyć bawełnianą koszulkę.

Jak analizować siebie.

Jak naciągnąć bawełnianą koszulę.

Jak przekłuć własną wargę.

Jak zrobić różową wodę.

Jak zachować zdrowe włosy.

Jak wybrać odpowiednią fryzurę.

Jak iść do toalety w lesie.

Jak ustawić włosy (dla mężczyzn).

Jak ubrać sari.

Jak leczyć pryszcze po goleniu.

Jak cieszyć się życiem.

Jak pozbyć się całego olejku z drzewa herbacianego.