Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak korzystać z Kolonii.

 

Właściwa Kolonia potrafi zdziałać cuda z kobietami! Jak z niego korzystać? Nie przesadzaj i nie stosuj go we właściwych miejscach. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Gdzie stosować Kolonia  .

    
   
 1.            1      Spryskaj Kolonia na pulsujące punkty na ciele. Są to miejsca, które emitują dużo ciepła. Ciepło sprawi, że poczujesz zapach perfum przez cały dzień. Jeśli spray z wodą kolońską tylko na ubrania, jej zapach wkrótce zniknie..  
    
  • Dobrze jest rozpylić trochę wody kolońskiej na wewnętrznej stronie nadgarstków.
  •  
  • Wielu mężczyzn również daje to jej uszom.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Możesz umieścić go na swojej klatce piersiowej. Skrzynia jest świetnym miejscem, ponieważ zrobisz też swoją koszulę, a każdy, kto Cię obejmie, poczuje twój piękny zapach.        
 4.  
 5.             3      Nie zapomnij o szyi. Jeśli twoja dziewczyna zbliża się do szyi podczas wieczorów, nałóż tam również trochę wody kolońskiej. Kolonia łączy się z naturalnym zapachem i tworzy niepowtarzalny aromat.        
 6.  
 7.             4      Nie używaj wody kolońskiej w miejscach, w których się pocisz. Jeśli często czujesz zapach potu, nigdy nie próbuj zamaskować go kolońską wodą. Mniej przyjemne zapachy wody kolońskiej nie idą w parze, więc nie powinieneś próbować szczęścia.        
 8.  
 9.             5      Wybierz jedno lub dwa miejsca. Nie potrzebujesz wody kolońskiej, aby oddać wszystkie pulsujące punkty na ciele. Kiedy to zrobisz, prawdopodobnie nie będziesz zbyt silny dla innych ludzi. Wybierz jedno lub dwa miejsca i nie przesadzaj.                  
 10.  
             

    2      Jak zastosować kolonię  .

    
   
 1.             1      Najpierw daj sobie prysznic. Ciepła woda oczyści cię i otworzy twoje pory, aby woda dobrze się w nich wchłonęła. Dodatkowo, jeśli nie poczujesz potu, możesz zastosować kolońską nawet wilgotną skórę, która wydłuży jej zapach.        
 2.  
 3.             2      Rozpyl go w rozsądnej odległości. Jeśli masz wodę kolońską z rozpylaczem, nie rozpylaj jej z bliska - na pewno nie chcesz, aby ta koszulka biegła. Ponadto czułoby się bardzo silne, więc należy spryskać go co najmniej 10-20 cm od ciała.        
 4.  
 5.             3      Jeśli masz wodę kolońską bez atomizera, delikatnie szturchnij ją na ciele. Połóż odrobinę na palcu i dwukrotnie stuknij w miejsce, w którym chcesz się zrelaksować.  
    
  • Zazwyczaj wystarczy raz dotknąć dwukrotnie.
  •  
  • Następnie umyj ręce, aby nie stracić wszystkiego, co osiągniesz w ciągu dnia.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Nie marszcz swoich nadgarstków. To zmieniłoby zapach Kolonii i wkrótce przestałbyś pachnieć. Po prostu spryskaj go lub wbij w skórę.        
 8.  
 9.             5      Nie mieszaj wody kolońskiej z innymi zapachami. Nie należy nosić wody kolońskiej i silnie pachnących dezodorantów lub wody do golenia w tym samym czasie. Substancje zapachowe często nie pasują do siebie, a powstała kombinacja spowoduje, że poczujesz zapach w sklepie z perfumami.        
 10.  
 11.             6      Nie nakładaj wody kolońskiej zbyt często. Przyzwyczaisz się do swojego zapachu bardzo wcześnie, więc poczujesz się jakbyś już więcej nie czuł się. Ale inni ludzie wciąż to czują. Prawdopodobnie nie jest konieczne stosowanie wody kolońskiej częściej niż raz dziennie - przed wyjściem z domu. Jeśli naprawdę czujesz, że musisz go użyć ponownie, nie przesadzaj.        
 12.  
             

    3      Kiedy używać Kolonii  .

    
   
 1.             1      Używaj go w sytuacjach, w których mu odpowiada. Nie musisz go nosić codziennie, ale to nie ma znaczenia dla nikogo. Powinieneś go używać do bardziej uroczystych wydarzeń, takich jak śluby, pogrzeby, imprezy lub daty.  
    
  • Dowiedz się, jak twoje ciało reaguje na twoją wodę kolońską. Na przykład, jeśli idziesz do klubu, nie jest dobrze używać dużo wody kolońskiej - Twój zapach ciała zmieszany z silnym zapachem może być nawet gorszy niż zapach potu.
  •  
  • Niektórzy ludzie są uczuleni na wodę kolońską. Uważaj na nie, a jeśli pracujesz w zamkniętym biurze z kimś takim, nie używaj codziennie wody kolońskiej.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Noś wodę kolońską, ponieważ sprawia, że ​​czujesz się dobrze i czujesz się komfortowo i pewnie. Każdy inny powód ("Czuję się jak mężczyzna", "Wszyscy przyjaciele go używają") nie ma sensu. Stosuj tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze i dobrze pachniesz.        
 4.  
 5.             3      Wybierz różne perfumy na różne okazje. Wielu mężczyzn nosi na przykład kolejną wodę kolońską, na przykład na wieczorne wydarzenie. Niektóre źródła zalecają stosowanie subtelnych, cytrusowych zapachów w ciągu dnia oraz silniejszych, korzennych i piżmowych zapachów wieczorem.        
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

               

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.menshealth.com/style/scent-rules  
 2.  
 3. http://ofironandoak.com/2013/01/every-man-should-know-how-to-wear-cologne  
 4.  
 5. http://www.askmen.com/fashion/fashiontip_300/355_fashion_advice.html  
 6.  
                          
Higiena osobista i styl popularny:
Jak sprawdzić, czy złoto jest prawdziwe.

Jak zmiażdżyć klatkę piersiową.

Jak być atrakcyjniejszym dla mężczyzn.

Jak pokonać ból Tetaina.

Jak pozbyć się włosów na plecach.

Jak być bardziej podekscytowanym.

Jak być nieprzewidywalnym.

Jak zrobić podarte dżinsy.

Jak ukształtować brwi.

Jak zapobiegać blaknięciu czarnego ubrania.

Jak schudnąć na twarzy.

Jak uzyskać grubszą brodę.

Jak przechowywać buty.

Jak uniknąć strzału.

Jak być produktywnym.

Jak wizualnie powiększyć małe piersi.

Jak zunifikować skórę.

Jak mieć pełniejsze twarze.

Będąc cicho.

Jak być gotyckim.

Jak wyprostować włosy żelazkiem.