Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak uspokoić skórę za pomocą naturalnego peelingu twarzy.

 

Dla delikatnej, świecącej skóry, nie musisz szukać składników, które działają tak dobrze, jak te, które kupujesz w sklepie poza spiżarnią. Możesz wykonać naturalny peeling złuszczający za pomocą składników zwykle występujących w domu, takich jak cukier, olej kokosowy, płatki owsiane, a nawet borówki. Zanurz się w domowej kuracji uzdrowiskowej i uzyskaj miękką, gładką i zdrowo wyglądającą skórę.

              

Procedura .

    

    1      Peeling cukrowy z trzciny  .

    
   
 1.            1      Wymieszaj łyżeczkę cukru trzcinowego i kilka kropli wody. Potrzebujesz tylko odrobiny wody, aby cukier był lekko zwilżony; nie dodawaj zbyt wiele, aby się rozpuścić. Ciemna melasa w cukrze trzcinowym pomaga oczyścić twarz i pozostawia ją jasną i zdrową.  
    
  • Aby uzyskać najlepszy wynik, zamiast białego lub sproszkowanego cukru, użyj ciemnego.
  •  
  • Jeśli masz trądzik, dodaj kilka kropli olejku z drzewa herbacianego lub olejku lawendowego do obierania. Mają działanie antyseptyczne, co jest pożądane przy pozbyciu się trądziku.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umyj twarz. Upewnij się, że zdejmujesz makijaż i myjesz twarz wodą, a następnie suszysz ją mniej lub bardziej sucho. Pozostaw to trochę wilgotne, aby lepiej zastosować peeling.       
 4.  
 5.             3      Zastosuj peeling na twarzy. Delikatnie zamiataj twarz do góry nogami, aby usunąć martwą skórę. Kontynuuj, aż cukier się rozpuści. Jeśli chcesz, możesz zrobić peeling na twarzy przez kilka minut, aby użyć go jako maski.       
 6.  
 7.             4      Osłódź cukier. Używaj gorącej wody, aby pozbyć się wszystkiego z kącików oczu i innych, mniej dostępnych miejsc, aby skóra się nie kleiła. Przetrzyj twarz ręcznikiem.       
 8.  
 9.             5      Wodzian. Zastosuj krem ​​nawilżający na całą twarz, aby nawilżyć skórę, ponieważ może wysuszyć aplikację peelingu.       
 10.  
 11.             6     Zakończ                
 12.  
             

    2      Peeling kokosowo-migdałowy  .

    
   
 1.             1      Wymieszać łyżkę oleju kokosowego i łyżeczkę pokruszonych migdałów. Ta kombinacja ma idealną strukturę peelingu do usuwania martwej skóry, podczas gdy skóra jest nawilżona, a zatem gładka i gładka. Olej kokosowy jest stały w temperaturze pokojowej, więc można go nieco rozgrzać, aby ułatwić kruszenie migdałów. 
    
  • Upewnij się, że migdały są dobrze ukorzenione. Wrzuć garść migdałów do miksera lub robota kuchennego i topnij, aż uzyskasz gruboziarnistą strukturę soli.
  •  
  • Dodaj kilka kropel ulubionego olejku, aby peeling pachniał bosko.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umyj twarz. Usuń makijaż i umyj twarz, aby uzyskać lepszy efekt peelingu.       
 4.  
 5.             3      Zastosuj peeling. Zastosuj okrągłe ruchy do całej twarzy i skup się na miejscach, które mają tendencję do wysychania lub pękania. Nie trzeba naciskać zbyt wiele; zmielone migdały pomagają usunąć martwą skórę, którą robią.       
 6.  
 7.             4      Usuń obieranie. Przetrzyj ciepłą wodą i delikatnie przetrzyj peelingiem, a następnie umyj w razie potrzeby, aż zostanie całkowicie usunięty. Opłucz twarz i wysusz ją.       
 8.  
 9.             5      W razie potrzeby nawodnić. Piękno peelingu z oleju kokosowego polega na tym, że zazwyczaj nie ma potrzeby dalszego nawadniania. Jeśli jednak masz na ustach miejsce na deser, nałóż nieco więcej oleju kokosowego i pozwól mu zatopić się w skórze.       
 10.  
             

    3      Peeling z miodem i płatkami owsianymi  .

    
   
 1.             1      Wymieszaj łyżkę miodu i łyżeczkę mielonych płatków owsianych. Miód ma naturalne działanie antybakteryjne, dzięki czemu ten peeling jest właściwym wyborem dla skóry trądzikowej. Możesz z grubsza zmielić płatki, umieszczając je na chwilę w blenderze. Ten peeling pachnie tak dobrze, że prawie go zjesz. 
    
  • Jeśli chcesz, możesz poprawić peeling, dodając kilka kropli olejku.
  •  
  • Jeśli peeling jest zbyt lepki, dodaj kroplę lub dwa mleko o działaniu zmiękczającym.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umyj twarz. Upewnij się, że makijaż został usunięty, a następnie spłucz twarz, aby lekko zwilżyć preparat do peelingu.       
 4.  
 5.             3      Zastosuj peeling. Rozbijaj twarz drobnymi, wirującymi ruchami. Kontynuuj, aż cała twarz zostanie potraktowana peelingiem. Pozostaw dodatkowe 10 minut, aby miód działał, aby uwodnić i rozjaśnić skórę.        
 6.  
 7.             4      Peeling do mycia. Użyj ciepłej wody, aby spłukać skórę i upewnij się, że wymazałeś ostatnie ślady miodu. Osusz twarz ręcznikiem.        
 8.  
 9.             5      Nawilż skórę. Zastosuj popularny krem ​​nawilżający, aby poprawić efekty peelingu i pozostawić skórę jedwabiście miękką.       
 10.  
             

    4      Oliwa z oliwek i peeling kawowy  .

    
   
 1.             1      Wymieszać łyżkę oliwy z oliwek i łyżeczkę zmielonej kawy. Ten odmładzający peeling zawiera kofeinę, która pozostawia skórę wyłączoną, błyszczącą i gładką. Nadaje się do leczenia starzejącej się skóry lub tylko wtedy, gdy chcesz poczuć energię i poświatę. 
    
  • Jeśli nie masz oliwy z oliwek, możesz użyć oleju kokosowego lub masła shea.
  •  
  • Jeśli chcesz zamienić peeling w maskę, dodaj trochę miodu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Opłucz twarz. Upewnij się, że makijaż został usunięty, a następnie spłucz twarz, aby lekko zwilżyć preparat do peelingu.       
 4.  
 5.             3      Zastosuj peeling. Zmień twarz za pomocą żywych ruchów za pomocą mieszania i skup się na miejscach, które mają tendencję do wysychania i wyglądają na nudne.       
 6.  
 7.             4      Peeling do płukania. Umyć ciepłą wodą, a następnie osuszyć twarz ręcznikiem.       
 8.  
 9.             5      Nałóż krem ​​nawilżający. Kawa może trochę wysuszyć skórę, więc upewnij się, że zastosowałeś popularny krem ​​nawilżający. W końcu będziesz miał miękką, miękką skórę.       
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://homemadeforelle.com/10-simple-exfoliating-face-scrubs/  
 2.  
 3. http://www.wholeliving.com/136431/best-exfoliating-scrubs-buy-or-diy?lpgStart=1&currentslide=4&currentChapter=1# 27749  
 4.  
 5. http://homemadeforelle.com/facial-scub-for-dry-skin/  
 6.  
                         
Higiena osobista i styl popularny:
Jak zunifikować skórę.

Jak stosować eyeliner.

Jak mieć gładkie nogi.

Jak wyprostować włosy bez użycia ciepła.

Jak iść do toalety w lesie.

Jak wpychać naskórek paznokci.

Jak uzyskać niebieskie oczy.

Jak zdobyć pamięć fotograficzną.

Jak zrobić podarte dżinsy.

Jak uniknąć strzału.

Jak zapobiegać tłustej skórze.

Jak rzucić nożem.

Jak pozbyć się łupieżu za pomocą naturalnych metod.

Jak być odważnym.

Jak nosić czerwoną szminkę.

Jak uzyskać delikatne i miękkie włosy.

Jak zainspirować ludzi.

Jak nosić kurtkę.

Jak rozciągnąć dżinsy.

Jak zrobić własną sól do kąpieli.

Jak przełamać nowe buty.