Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak usunąć tatuaże za pomocą soli.

 

Czy żałujesz swojej decyzji tatuowania? Wraz ze wzrostem popularności tatuaży wzrasta również liczba osób, które nierozsądnie odwiedzają paradę tatuażu. Istnieje wiele nowych sposobów na pozbycie się niechcianego wizerunku, niektóre rady babys są nieskuteczne lub równie niebezpieczne. Wśród nich jest także sól - czytaj i naucz się, jak łatwo pozbyć się tatuaży, których nie lubisz.

              

Procedura .

    

    1      Co zdecydowanie nie robię    .

    
   
 1.            1      Bądź ostrożny i nigdy nie próbuj tatuować za pomocą peelingu. Bez względu na to, czy zrobiłeś to zdjęcie niedawno, czy jest to starszy tatuaż, włożenie go do soli jest niebezpieczne. Oto powody, dla których: 
    
  • Twoja skóra ma w zasadzie dwie warstwy - skórę właściwą, która jest warstwą wewnętrzną i naskórkiem, zewnętrzną cienką skórą. Kiedy zostajesz wytatuowany, barwnik przenika przez skórę - naskórek - w głębsze warstwy skóry - skóry właściwej. Masowanie soli naskórka jest łatwe, ale całkowicie nieskuteczne. Musisz dostać sól do głębszej warstwy. Nawet jeśli udało ci się uzyskać naskórek aż do atramentu, prawdopodobnie nie kończy się to dobrze.  
  •  
  • Kiedy tatuujesz solą, możesz powodować brzydkie otarcia. Ponadto pigmenty, zmarszczki, a nawet blizny mogą się rozwijać w skórze. Należy pamiętać, że domowe próby usunięcia tatuaży mogą mieć poważne konsekwencje i pogorszyć obraz.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Powinieneś wiedzieć, jak zaczął się ten mit. Chociaż istnieje procedura dermatologiczna, w której sól jest używana do ścierania, prawdziwy powód, dla którego uważa się, że usuwa tatuaż jest prawdopodobnie inny. Kiedy jesteś wytatuowany, przez większość czasu zdecydowanie nie należy umieszczać nowego zdjęcia w wodzie, szczególnie w słonej wodzie, "jeśli chcesz ją zachować". Dlaczego więc nie spróbować zanurzyć się w słonej wodzie, jeśli chcesz go wymazać? Przypuszczalnie przypuszczalnym przypuszczeniem była skuteczność soli na tuszu. 
    
  • W rzeczywistości, zanurzenie w słonej wodzie tylko rozrzedzi atrament i może zniknąć. Z pewnością tatuaż nie zniknie z żadnym zaklęciem. Jest prawdopodobne, że po kąpieli w soli będzie wyglądać gorzej, jeśli jest całkiem nowy. Jeśli masz tatuaż przez długi czas lub co najmniej kilka tygodni, zanurzenie w słonej wodzie nie przyniesie efektu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      W rzeczywistości istnieją metody, które wykorzystują działanie ścierne soli. Ale próby mielenia soli lub salabrazi w domu nie są najlepszym pomysłem. Jak wspomniano wcześniej, możesz zranić siebie i wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Niektóre profesjonalne metody używają salabras i wyglądają całkiem obiecująco. 
    
  • Według niemieckiego badania przeprowadzonego przez National Health Institute, salabraze ma "akceptowalne dobre wyniki" w usuwaniu tatuaży. W tym badaniu pojawiły się zmarszczki, ale nie blizny.
  •  
  • W jednym ze sposobów salabrage, skóra nad tatuażem jest miejscowym środkiem znieczulającym. Następnie używa się pistoletu podobnego do tatuażu, aby przebić skórę roztworem soli i wyciągnąć tusz. W rzeczywistości jest to taki tatuaż. Skóra leczy się w około 6 do 8 tygodni. Dowiedz się więcej o procedurze przed podjęciem decyzji o jej wypróbowaniu.
  •  
                   
 6.  
             

    2      Rozważ inne opcje  .

    
   
 1.             1      Spróbuj usunąć tatuaż laserowy. Laser jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się niechcianych tatuaży. Lekarz fotografuje wysoko skoncentrowane błyski na tuszu, które rozłożą go i sprawiają, że jest mniej widoczny. 
    
  • W zależności od wielkości tatuażu zostanie również skorygowana cena zabiegu laserowego. Niemniej jednak stosunek ceny do wydajności jest bardzo korzystny.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Spróbuj dermabrazji w profesjonalnym salonie piękności. Ta procedura jest bardzo podobna do salabrazi i polega na ścieraniu górnych warstw skóry na tuszu. Może to zrobić tylko przeszkolony specjalista. 
    
  • Ta metoda jest nieco tańsza niż usunięcie lasera tatuażowego, znowu zależy od wielkości tatuażu. Procedura ta boli mniej więcej tak samo jak tatuaż, ale atrament jest bardziej widoczny niż laser.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Rozważ kriooperację i peeling chemiczny. Podczas krioperacji skóra jest zamarznięta, a tusz spalany jest ciekłym azotem. Peeling chemiczny na skórze tworzy pęcherze, które się odrywają, a część atramentu jest przykryta. Żadna z tych metod nie jest zbyt popularna, ponieważ są one dość drogie i bolesne. Ale jeśli jesteś w rozpaczliwej sytuacji, możesz je wypróbować.       
 6.  
 7.             4      Poproś lekarza o operację. Operacja jest najbardziej ekstremalną opcją. Lekarz odcina jej skórę tatuażem i traktuje brzegi rany. Ale powstaje nowa blizna, a zabieg może być dość bolesny, nawet jeśli dostaniesz znieczulenia.       
 8.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (2)                     
Higiena osobista i styl popularny:
Jak nakładać piankę na włosy.

Jak szybko oswoić kremowe włosy.

Jak sprawdzić, czy złoto jest prawdziwe.

Jak poprawić postawę ciała.

Jak schudnąć 7 funtów w 3 tygodnie.

Jak wybielić włosy na biały.

Jak być atrakcyjnym mężczyzną.

Jak zapobiegać nadmiernej potliwości.

Jak pociąć włosy w głąb.

Jak wziąć prysznic.

Jak pokonać ból Tetaina.

Jak jeść jako szczupła osoba.

Jak uniknąć łamania włosów.

Jak wyhodować długie włosy (dla czarnych).

Jak dobrze wyglądać.

Jak pozbyć się łupieżu.

Jak zdobyć kręcone włosy (dla mężczyzn).

Jak uniknąć obrażeń golących.

Jak zrobić maskę do włosów z jajka i oliwy z oliwek.

Jak zawiązać chustę na głowie.

Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci.