Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak zmniejszyć rozmiar talii.

 

Tłuszcz gromadzący się wokół talii i brzucha może być bardzo niebezpieczny dla zdrowia. Tłuszcz w tej części ciała jest tak niebezpieczny, ponieważ gromadzi się wokół głównych narządów ciała. Zwiększa ryzyko wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, demencji, cukrzycy i niektórych rodzajów raka. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby zmniejszyć obwód talii, spalić tłuszcz w brzuchu i poprawić swoje zdrowie. Oto kilka kroków, aby zmniejszyć rozmiar talii.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Jedz dietę bogatą w białko, ryby i drób, produkty pełnoziarniste i niskotłuszczowe produkty mleczne. Dokonywanie zdrowych zmian w diecie zmniejszy ilość cukru i tłuszczu, które wydasz, dając więcej energii i składników odżywczych, które twoje ciało może wykorzystać. Zmniejsz ilość spożywanych produktów przetworzonych, często zawierających składniki, które nie przyczyniają się do utraty wagi.       
 2.  
 3.             2      Zredukuj swoje obecne spożycie kalorii o zaledwie 100 kalorii, aby wypalić kolejne 5,4 kg rocznie. Spróbuj wyeliminować 100 kalorii w żywności o wysokiej zawartości tłuszczu lub cukru, takich jak desery, słodzone napoje i smażone potrawy.        
 4.  
 5.             3      Pij śniadania bogate w białko. Jedzenie bogate w białko jako pierwsza poranna przyspieszy twój metabolizm, dzięki czemu zaczniesz wydajniej spalać kalorie w ciągu dnia. Produkty bogate w białko pomogą także poczuć się pełniejszymi, odwracając głód i unikając pragnienia jedzenia więcej w ciągu dnia.        
 6.  
 7.             4      Połóżcie wszystkie posiłki i weźcie je w mniejsze przekąski, jeśli nadal jesteście głodni. Pomijanie posiłków nie pomoże Ci schudnąć, ale spowolni twój metabolizm, aby twoje ciało nie mogło efektywnie spalać kalorii.        
 8.  
 9.             5      Zwiększ i buduj mięśnie, aby spalać tłuszcz bardziej efektywnie. Trening siłowy pomoże Ci rozruszać twój metabolizm po treningu. Ciało z większą ilością mięśni spala również więcej kalorii niż ciało z tłuszczem, więc włącz trening siłowy w trybie ćwiczeń. Możesz również wzmocnić mięśnie brzucha wykonując ćwiczenia skoncentrowane bezpośrednio na tym obszarze, takie jak deski poślizgowe i deski, które pomogą Ci zbudować mięśnie i zmniejszyć rozmiar talii.        
 10.  
 11.             6      Biegaj, chodź lub ćwicz trening interwałowy, aby spalić tłuszcz w żołądku. Uruchom od 30 do 60 minut od 2 do 4 razy w tygodniu, jeśli możesz to zrobić bezpiecznie. Jeśli nie jesteś w stanie bezpiecznie biegać, idź o tej samej porze i powoli buduj swoją kondycję, zanim będziesz mógł biegać. Trening interwałowy jest również skuteczny, więc możesz biegać i biegać przez 30 minut, aby pomóc organizmowi spalić tłuszcz.        
 12.  
 13.             7      Odpręż się i ucz się radzić sobie ze zdrowym sposobem ze stresem. Stres powoduje, że ciało magazynuje tłuszcz w talii i brzuchu. Zamiast łagodzić stres związany z niezdrowymi pokarmami, utrzymuj zdrowy posiłek na wyciągnięcie ręki, ćwicz nerwowo lub ćwicz jogę lub medytację.        
 14.  
 15.             8      Spędź co najmniej 7 do 8 godzin dziennie, aby zredukować hormony apetytu. Brak snu może prowadzić do pragnienia jedzenia więcej, więc upewnij się, że twoje ciało ma dużo odpoczynku.        
 16.  
 17.             9      Bądź tak aktywny, jak to możliwe. Więcej ćwiczeń podczas wykonywania codziennych czynności pomoże spalić więcej kalorii i utrzymać metabolizm w ruchu. Idź na schody zamiast windy, a jeśli długo siedzisz przy stole, wstań i idź do sklepu rowerem zamiast jechać.                  
 18.  
             

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (1)                    
Higiena osobista i styl popularny:
Jak wzmocnić swoje piersi.

Jak dbać o suchą skórę.

Jak wymienić kolczyki w nosie.

Jak nadrobić zbyt krótkie splicing.

Jak korzystać z peelingu.

Jak zrobić wysoką bułeczkę.

Jak pozbyć się boleśnie popękanych ust.

Jak stracić uda.

Jak rozciągnąć buty.

Jak mieć twarz bez trądziku.

Jak pokolorować włosy za pomocą kawy, herbaty i przypraw.

Jak poprawić postawę ciała.

Jak być ciekawym.

Jak wyregulować włosy łonowe.

Jak pozbyć się suchej skóry na twarzy.

Jak zrobić własną sól do kąpieli.

Jak nosić pashmin.

Jak stosować sztuczne algi.

Jak wybrać biustonosz.

Jak pokolorować włosy sokiem z cytryny.

Jak umieścić sznurowadła w butach.