Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak poprawić wzrost włosów.

 

Jest wiele powodów, dla których twoje włosy nie rosną tak szybko, jak chcesz. Możesz myśleć, że twoje włosy zaczynają się rozrzedzać, lub po prostu chcesz mieć głowę pełną grubszych włosów. Oto kilka prostych metod i zasobów, aby poprawić wzrost włosów i nadać im pełniejszy i zdrowszy wygląd.

              

Procedura .

    

    1      Poprawić porost włosów za pomocą środków do domu  .

    
   
 1.            1      Masuj skórę głowy. Maska skóry głowy poprawia cyrkulację mieszków włosowych i stymuluje wzrost włosów. To bardzo proste. Po prostu masuj skórę głowy palcami okrężnymi ruchami. Upewnij się, że poruszasz się po głowie i masujesz całą skórę głowy. Promax włosy też, aby pozbyć się martwej skóry. Zrób to codziennie około 5 minut.        
 2.  
 3.             2      Leczyć skórę głowy sokiem z cytryny. Sok z cytryny zawiera zdrowe składniki, takie jak witamina B1, B2, B3, B5, B12, C i kwas foliowy, z których wszystkie są korzystne dla wzrostu włosów. Wymieszaj sok z cytryny, wykonując następujące czynności: 
    
  • Wymieszaj sok z cytryny z oliwą z oliwek w stosunku 1: 2.
  •  
  • Nałóż mieszankę na włosy. Masuj tak, aby mieszanina dotarła do skóry głowy.
  •  
  • Pozwól mieszaninie pracować przez 30-45 minut.
  •  
  • Opłucz miksturę z włosów, a następnie przemyj ją jak zawsze szamponem.
  •  
  • Powtórz tę procedurę raz lub dwa razy w tygodniu. Nie rób tego częściej - sok z cytryny może znacznie rozjaśnić włosy.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Użyj mleka kokosowego na skórze głowy. Podobnie jak sok z cytryny, mleko kokosowe zawiera niezbędne witaminy i stymulatory wzrostu włosów. Nałóż mleko kokosowe na skórę głowy, a następnie masuj. Pozwól mleku pracować przez 30 minut. Następnie spłucz letnią wodą. Możesz powtórzyć procedurę dwa do czterech razy w miesiącu.       
 6.  
 7.             4      Przygotuj mieszaninę jaj. Jajka są doskonałym źródłem białka, które wzmacnia i pomaga rosnąć. Przygotuj mieszankę z jajek dla swojej skóry, wykonując następujące czynności: 
    
  • Rozbij dwa jajka i oddzielaj żółtko od białka.
  •  
  • Wymieszaj żółtka w misce.
  •  
  • Dodaj dwie łyżki oliwy z oliwek.
  •  
  • Nałóż miksturę na skórę głowy. Pozostaw to na 15 do 20 minut.
  •  
  • Przemyć mieszaninę zimną wodą.
  •  
  • Umyj włosy w zwykły sposób.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Zwiększaj wzrost włosów poprzez spożywanie  .

    
   
 1.             1      Jedz więcej ryb. Zwłaszcza łosoś, sardynki i makrela zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3. Pomagają w porostu włosów i nadają im zdrowszy wygląd.        
 2.  
 3.             2      Pobierz białko. Gdy twoje włosy rosną z białka, jego zwiększona ilość w diecie zwiększy ich wzrost. Niektóre dobre źródła białka to jajka, kurczak, wołowina i wieprzowina.  
    
  • Dla wegetarian i wegan jest wiele źródeł białka. Spróbuj chilijskiego Merlot (inaczej quinoa), orzechów, ciecierzycy, tofu i fasoli.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dodaj cynamon do swojej diety. Cynamon pomaga poprawić krążenie krwi. Dzięki dobrej cyrkulacji krwi w skórze, mieszki włosowe będą miały wystarczającą ilość tlenu i składników odżywczych, aby wytworzyć włosy.       
 6.  
 7.             4      Jedz wystarczająco dużo żelaza. Żelazo jest kluczowym składnikiem wzrostu włosów. Niedobór żelaza często powoduje wypadanie włosów, więc prawdopodobnie będziesz chciał upewnić się, że jest go dużo w diecie. Niektóre dobre źródła żelaza to wzbogacone zboża, zboża i wołowina.        
 8.  
 9.             5      Włącz grecki jogurt do swojej diety. Nie tylko dla białek, ale także dla witaminy B5. Pomaga poprawić ukrwienie skóry i włosów.        
 10.  
 11.             6      Pij soki warzywne. Jest to dobry sposób na uzyskanie mieszanki witamin, żelaza, wapnia i wielu innych składników odżywczych, które pomogą rozwinąć włosy. Szczególnie dobre warzywa to buraki, marchew, ogórki i lucerna.       
 12.  
             

    3      Zwiększ wzrost włosów dzięki zmianie trybu życia  .

    
   
 1.             1      Po użyciu jakiegokolwiek rodzaju produktu dokładnie przepłucz włosy. Pozostałości szamponu mogą wysuszyć skórę i zatykać pory. Obie te rzeczy mogą zniszczyć wzrost włosów.       
 2.  
 3.             2      Chroń się przed uszkodzeniem przez słońce. Słońce może rozjaśnić włosy i przyczynić się do postrzępionych końcówek. Możesz także spalić skórę głowy, która uszkadza wzrost włosów. Albo używaj szamponu zawierającego filtr przeciwsłoneczny, albo zakładaj czapkę lub inną nakrycie głowy, gdy idziesz na słońce.        
 4.  
 5.             3      Przestań za dużo, aby poprawić włosy. Trwałe, częste barwienie, odbarwianie, używanie chemikaliów, a nawet nadmierne czesanie może poważnie uszkodzić włosy. Postaraj się powstrzymać od niepotrzebnych zabiegów i chemikaliów. Pomoże Ci to w zdrowszym wyglądzie i wzroście włosów.        
 6.  
 7.             4      Dość snu. Brak snu może prowadzić do przerzedzania się włosów i może prowadzić do łysienia.        
 8.  
 9.             5      Ćwicz. Dobra cyrkulacja krwi pomaga stymulować wzrost włosów, więc zmarszczki krwi w żyłach mogą sprzyjać wzrostowi włosów.       
 10.  
 11.             6      Sprawdź swój stres. Wysoki poziom stresu jest ogólnie zły dla twojego zdrowia z różnych powodów. W przypadku włosów może to oznaczać powolny wzrost, ścieńczenie, a nawet utratę włosów.        
 12.  
             

    4      Medycznie wspomagaj wzrost włosów  .

    
   
 1.             1      Należy zapytać lekarza o przyjmowane leki. W przypadku niektórych leków utrata włosów i utrata włosów są działaniami niepożądanymi. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli regularnie zażywasz te leki i masz wolniejszy wzrost włosów. Jeśli przyczyną jest lekarstwo, problem znika zaraz po zasadzeniu.        
 2.  
 3.             2      Użyj produktów do wzrostu włosów. W Stanach Zjednoczonych są tylko dwa zatwierdzone przez FDA leki na wypadanie włosów. 
    
  • Propecia. Jest to hormon blokujący hormon doustny, który powoduje męską łysinę. Lek ten jest przeznaczony dla mężczyzn, kobiet i dzieci nie powinien mieć z nim kontaktu.  
  •  
  • Minoksydyl. Bardziej znany jako Rogaine, jest produktem, który pomaga zapobiegać wypadaniu włosów. Nie jest w pełni zrozumiałe, jak to działa, ale najprawdopodobniej rozszerza naczynia krwionośne do głowy i poprawia krążenie krwi. Ten produkt jest dostępny w wersji męskiej i żeńskiej.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Stosuj suplementy diety. Chociaż najlepiej jest uzyskać ważne witaminy i składniki odżywcze z diety, możesz również stosować suplementy diety, jeśli nie pasują one do Twojej diety. Akcesoria z witaminami, żelazem, cynkiem są łatwo dostępne w drogeriach.        
 6.  
 7.             4      Sprawdź swoją terapię światłem laserowym. Niektóre kliniki wykonują tę metodę, która ma stymulować przepływ krwi do skóry głowy. To jednak często nie prowadzi do wzrostu nowych włosów, ale przynajmniej pomaga utrzymać obecny stan.        
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (12)                    
Higiena osobista i styl popularny:
Jak zrobić wysoką bułeczkę.

Jak rozjaśnić włosy w domu.

Jak zastosować płynny makijaż.

Jak przedłużyć rzęsy.

Jak rozprzestrzeniać pory.

Bycie samemu i bycie zadowolonym z tego.

Jak zaangażować policjanta.

Jak wziąć prysznic.

Jak pozbyć się trądziku we włosach.

Jak zrobić błyszczyk do ust.

Jak wyciąć włosy.

Jak zrobić kosmetyk do twarzy.

Jak utworzyć maskę na twarz.

Jak uzyskać ładne krzywe.

Jak dbać o piercing nosa.

Jak uzyskać przyjemną skórę dzięki mleku.

Jak stracić 10 funtów w ciągu 2 tygodni.

Jak wyregulować włosy łonowe.

Bycie kimś innym.

Jak zapobiegać wypadaniu włosów.

Jak prawidłowo zidentyfikować odcień skóry.