Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak zrobić króliczka.

 

Siodło to konfigurowalna fryzura, dzięki której możesz wyczyścić dom, szkołę lub stworzyć wyrafinowany styl, gdy wychodzisz. Poznaj kilka podstawowych stylów, w tym niechlujny kok, balerinę, wysoki, uwikłany i skarpetki z skarpety i umieścić je w codziennej fryzury.

              

Procedura .

    

    1      Nie rzucający się w oczy  .

    
   
 1.            1      Przygotuj włosy. Unieś je, aby pozbyć się splątanych sprężyn i zakopanych miejsc. Aby utworzyć niechlujne biodro, możesz podzielić włosy na dwie części lub przeczesać je wszystkie z powrotem.        
 2.  
 3.             2      Pobierz włosy z powrotem. Bez czesania włosów, weź wszystkie włosy w jedną dłoń, zacznij blisko głowy. Trzymaj włosy w miejscu, które chcesz mieć. 
    
  • Aby uzyskać wyrafinowany wygląd, wyciągnij włosy wysoko na czubku głowy. Aby uzyskać bardziej profesjonalny wygląd, należy przysuwać włosy bliżej środka głowy. Aby uzyskać proste, rozluźnione, nieostrożne, luźne włosy, pociągnij za tył szyi.
  •  
  • Jeśli chcesz stworzyć zabawny wygląd, możesz przeciągnąć włosy tak, aby znalazły się po jednej stronie.
  •  
  • Ponieważ chcesz stworzyć nieostrożny wygląd, nie czekaj włosów z grzebieniem ani nie poruszaj palcami wiele razy. Po prostu wybierz i pociągnij za włosy, nie martwiąc się, że jesteś niezrównany.
  •  
  • Zbierz wszystkie wolne sprężyny i upewnij się, że trzymasz je wszystkie w dłoni.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Ułóż wokół dłoni. Weź gumkę i zaciśnij ją wokół włosów. Trzy obroty powinny wystarczyć, aby włosy były ciasne. W trzecim zakręcie nie opasuj całkowicie włosów, pozostaw około ½ ⅓ włosów w gumce, aby utworzyć pętelkę na górze kucyka.        
 6.  
 7.                          4      Zrób nieostrożny drdol. Powinieneś teraz mieć pętlę na górze haka i sprężynę wystającą na spodzie. Chwyć to pasmo i owiń je wokół pętli, aby zakryć powiekę. Użyj 2-3 szczypnięć, aby zabezpieczyć kredę. Następnie podziel pętlę pośrodku, delikatnie pociągnij dwie sprężyny i przyciśnij je do głowy.  
    
  • Pętla nie musi być dzielona dokładnie pośrodku, tylko by przymocować ją do głowy, aby nie wyglądała jak pierścień.
  •  
  • Możesz wyciągnąć kilka sprężyn i pozostawić je luźne lub przymocować do głowy w różnych kierunkach, aby wskazać nieostrożny wygląd.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zakończ beczkę. Spryskaj włosy niewielkim lakierem, aby dłużej się upić. Możesz dodać akcesoria do włosów. Urocza opaska na głowę lub ozdobny klips u podstawy podbródka sprawiają, że jest wyjątkowa.                 
 10.  
             

    2      Wysoka cipka  .

    
   
 1.             1      Przygotuj włosy. Użyj grzebienia lub pędzla i ekscytuj wszystkie splątane włosy. Wysoki stos nie składa się z dwóch części, więc możesz albo przeczesać włosy, aby uzyskać efekt pucołowatego gładkiego, albo możesz po prostu myć palce, jeśli chcesz wyglądać głębiej.       
 2.  
 3.             2      Włosy wysoko w górę. Zacznij od przodu i zbierz wszystkie włosy. Upewnij się, że nie przegapisz sprężyny i wszystkie twoje włosy są ciasno w dłoni.       
 4.  
 5.                          3      Zegnij włosy. Weź wszystkie włosy, które trzymasz i skręć w tym samym kierunku. Następnie przewiń włosy w tym samym kierunku nad sobą, aby utworzyć spiralę.        
 6.  
 7.             4      Dodaj ciasto. Przetrzyj włosy wokół utworzonej podstawy i zabezpiecz włosy gumką. Upewnij się, że gumowa opaska nie pozostaje w środku lufy, ale trzyma mocno wszystkie włosy i siedzi u nasady lufy. 
    
  • Wyciągnij kilka pasm, aby nadać szczeniakowi nieostrożny wygląd lub pozostaw go bez zmian.
  •  
  • Jeśli masz bardzo długie włosy, palce u stóp mogą utknąć na twojej głowie. Możesz go przechylić na bok i uszczypnąć. Jeśli nie masz nic przeciwko, pozwól, aby było tak, jak jest.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zakończ wygląd. Ponieważ ten worek siedzi wysoko na czubku głowy, możesz mieć wolne sprężyny w dolnej części szyi. Przymocuj je pinetkami i spryskaj całą fryzurę lakierem. Jeśli chcesz, dodaj dodatek do włosów.        
 10.  
             

    3      Gładka lalka łysy  .

    
   
 1.             1      Przygotuj włosy. Użyj grzebienia lub pędzla i dokładnie złuszczaj wszystkie splątane włosy. Balerina drdol składa się z gładkich włosów, więc jeśli twoje włosy mają tendencję do unoszenia się, są lekko przemoczone, dzięki czemu możesz je wygładzić.       
 2.  
 3.                          2      Wytrząśnij włosy. Aby uzyskać gładką fryzurę, użyj pędzla. Złuszczaj włosy w dowolnym miejscu. Klasyczny łysy gitarowy drdol jest na czubku głowy, ale możesz go stworzyć w dowolnym miejscu.  
    
  • Twoje włosy powinny być idealnie gładkie przed ściągnięciem gumką. To może zająć kilka minut, aby upewnić się, że twoje włosy są idealnie zszyte z każdej części głowy.
  •  
  • Gdy twoje włosy są gładkie, użyj gumowej opaski i owiń ją kilka razy wokół bioder, aby zapobiec zsuwaniu się włosów.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Utwórz mniszek lekarski. Nie zamykaj włosów, po prostu owinąć gumkę. Kiedy dotrzesz do końcówek, wsuń je pod strzemię i zabezpiecz je sterczynami.  
    
  • W zależności od siły i długości włosów będziesz potrzebować od 3 do 7 szpilek, aby utrzymać strzemię na swoim miejscu. Nie używaj ich zbyt wiele, aby ich nie widzieć.
  •  
  • Włóż szpilki pod brodę, aby zobaczyć tylko ich koniec. Powinny one przesuwać się pod gumką (nie nad lub wokół) gumki w środku lufy.
  •  
  • Jeśli masz włosy obcięte w warstwach, może być konieczne użycie dodatkowych szpilek do zabezpieczenia niepoślizgowych pasm.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zakończ wygląd. Ta fryzura wymaga niewielkiej ilości lakieru do włosów, aby chronić włosy przed twarzą. Spryskaj całe włosy lakierem i wygładź wszystkie owłosione włosy. I gotowe!        
 8.  
             

    4      Nadziewane  .

    
   
 1.             1      Przygotuj włosy. Użyj grzebienia lub pędzla i dokładnie złuszczaj wszystkie splątane włosy. Możesz stworzyć soda z kawałka włosów lub ze wszystkich, w zależności od makijażu. Jeśli twoje włosy mają tendencję do spływania, zwilż je.       
 2.  
 3.             2      Pobierz włosy. Możesz umieścić skręcone mlecze w dowolnym miejscu. Aby uzyskać wyrafinowany wygląd, użyj pędzla, jeśli chcesz mieć bardziej zrelaksowany wygląd, tylko obszywając włosy. Włóż włosy do biodra, aby lepiej trzymać kij.       
 4.  
 5.                          3      Włącz stłuczkę. Zacznij od gumki, podziel włosy na trzy sekcje i obróć podbródek. Knit gliny, składając poszczególne pasma włosów nad tobą. Zacznij od prawej, złóż pasmo do środka i umieść pasmo po lewej stronie nad nim. Kontynuuj tę drogę do końca.  
    
  • Trzymaj gliniarzy, gdy dojdziesz do końca. Nie ma potrzeby zabezpieczania go gumką, aby przymocować ją do głowy za pomocą szpilek.
  •  
  • Jeśli chcesz użyć gumki, użyj małej przezroczystej, aby była mniej widoczna. Jeśli użyjesz dużego barwnika, będzie widoczny w beczce.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Utwórz mniszek lekarski. Zacznij od podstawy policjanta, zawiń go w kształt spirali. Gdy dojdziesz do końca, wsuń go pod pasek. Zabezpiecz włosy kilkoma szczypcami, aby się nie rozpadły.        
 8.  
 9.             5      Zakończ wygląd. Jeśli chcesz, możesz wyciągnąć kilka kolców z uchwytu, aby uzyskać bardziej zrelaksowany wygląd. Spryskaj włosy lakierem i dodaj trochę uroczego dodatku do włosów. Opaska idealnie pasuje do luki, tworząc cyganerię.        
 10.  
             

    5      Skarpety ze skarpety  .

    
   
 1.             1      Przygotuj włosy. Podnieś swoje włosy i wykręć wszystkie splecione pasma. Skarpeta ze skarpetki jest zwykle wykonana z wszystkich włosów, ale możesz ją również podzielić. Przygotuj włosy.       
 2.  
 3.             2      Pobierz włosy z powrotem. Wybierz miejsce, w którym chcesz usiąść. W dzisiejszych czasach popularne jest trzymanie tego kija wysoko na czubku głowy, podobnie jak wysoki palec u nogi. Ale możesz stworzyć bardziej elegancki wygląd i usiąść przy szyi. Usuń wszystkie włosy z gumki.       
 4.  
 5.                          3      Przygotuj skarpetę. Weź starszą, czystą skarpetę i wytnij obszar palców. Najlepiej, jeśli używasz skarpetki w kolorze podobnym do włosów, ale wystarczy skarpetka. Ze skarpety powinieneś stworzyć rurkę. Rzuć skarpę, jak robisz, gdy przetaczasz rajstopy. Wynikowy kształt nie powinien wyglądać jak tuba, ale jako pączek lub pączek z dziurą w środku.        
 6.  
 7.             4      Przewlecz skarpetkę na pysku. Weź swoją skarpetę i nawlecz włosy na gumkę. Upewnij się, że wszystkie włosy znajdują się w brodzie. Następnie skieruj skarpety na końce włosów.       
 8.  
 9.                          5      Rozpocznij przewijanie. Zawiń włosy wokół skarpety i stwórz pętlę. Spinki do włosów powinny być zabezpieczone na środku skarpetki.        
 10.  
 11.                          6      Włóż włosy wokół skarpetki do gumki. W miarę postępów twoje włosy będą ominąć skarpetki w pętlach.  
    
  • Rozłóż włosy wokół skarpetki, aby pochwa była regularna, a po jednej stronie nie miała skarpetki, a po drugiej skarpetki.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Po dotarciu do gumki, wyreguluj zacisk, aby był z niego zadowolony. Rufa powinna być trzymana tylko przez skarpetki, ale można ją uszczypnąć za pomocą kilku kół zębatych.       
 14.  
 15.             8      Zakończ wygląd. Jeśli chcesz, możesz wyciągnąć kilka kolców z uchwytu, aby uzyskać bardziej zrelaksowany wygląd. Spryskaj włosy lakierem i dodaj trochę uroczego dodatku do włosów i gotowe!        
 16.  
             

    6      Mniszek lekarski  .

    
   
 1.                          1      Zegnij włosy. Jeśli masz dużo włosów, najpierw go pociągnij.        
 2.  
 3.                          2      Włóż włosy spiralnie.        
 4.  
 5.             3      (opcjonalnie) Dodaj słodkie wstążki do włosów.        
 6.  
 7.             4      Jeśli chcesz, możesz uszczypnąć włosy, szczypiąc lub chwytając.        
 8.  
 9.             5      Niech szarpnięcie cię uszczęśliwi.        
 10.  
 11.             6      Kiedy oddychasz po kilku godzinach, będziesz miał faliste lub kręcone włosy!        
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (1)                     
Higiena osobista i styl popularny:
Jak być miłym.

Jak utworzyć tymczasowy tatuaż.

Jak stworzyć smokey makijaż.

Jak dbać o włosy.

Jak zrobić francuski manicure.

Jak naturalnie wyrwać zęby.

Jak tworzyć fale za pomocą żelazka do włosów.

Jak nosić kapelusz.

Jak uzyskać przyjemną skórę dzięki mleku.

Jak leczyć suchą skórę na stopach.

Jak zrzucić koszulkę.

Jak usunąć włosy z włosów.

Jak czuć się dobrze.

Jak zapobiec czarnym kropkom.

Jak oddzielić.

Jak wyczyścić skórzaną torebkę.

Jak przyspieszyć wzrost paznokci.

Jak uspokoić się, gdy jesteś zdenerwowany.

Jak mieć więcej energii.

Jak zapewnić szybszy wzrost włosów.

Jak mieć jasną skórę.