Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak korzystać z Eye Shadow.

 

Nie musisz być wizażystką, aby mieć wspaniale wyglądające oczy z odpowiednim cieniem. Jeśli masz kilka potrzebnych rzeczy i trochę ćwiczeń, łatwo będzie Ci mieć doskonałe oczy. Wypróbuj następujące metody aplikacji cieni do powiek i zostań królową wśród znajomych.

              

Procedura .

    

    1      Pierwsze kroki  .

    
   
 1.            1      Wybierz cień do oczu. Istnieją całe sklepy poświęcone cieniowi do oczu, a wybór odpowiedniej tekstury, koloru i marki może być naprawdę trudnym zadaniem. Nie daj się zastraszyć mnóstwem różnych produktów, raczej ciesz się z tego. Setki możliwości zapewniają dużą elastyczność, a na pewno znajdziesz cienie, które sprawią, że poczujesz się dobrze. Możesz wybrać, jaki kolor chcesz, możesz kupić go w postaci darmowych pigmentów, puder kompaktowy, a także w wersji kremowej. 
    
  • Większość cieni do powiek jest sprzedawana w postaci darmowego proszku. Ale to jest gorsze, bo jest za darmo. Kremowe cienie do powiek są łatwiejsze do nałożenia, ale znowu szybko gromadzą się w depresji powieki. Najlepiej zacząć od aplikatora do cienia do powiek i cienia w proszku.
  •  
  • Nie musisz mieć dziesiątek kolorów, aby stworzyć wizażystę, ale zaleca się kupowanie cieni do powiek, które zawierają co najmniej trzy kolory w jednej palecie.
  •  
  • Różne style makijażu wymagają różnych odcieni - jasnego, średniego i ciemnego. Jeśli nie chcesz przesadzić, wybierz trzy odcienie w neutralnych kolorach, np. Brązowy lub szary. W przeciwnym razie wybierz dowolny kolor i dopasuj swój wygląd.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wybierz odpowiedni pędzel. Nawet jeśli możesz nakładać cień do powiek na swoje powieki, prawdopodobnie nie jest to najlepsza opcja, ponieważ palce są często tłuste i zbyt duże. Zainwestuj w kilka pędzli do makijażu o wysokiej jakości, aby uzyskać najprostszy i najbardziej pociągający makijaż. Unikaj gąbek, ponieważ cień do oczu z nimi nie jest tak dobry, jak ich potrzebujesz. 
    
  • Użyj płaskiego, twardego pędzla, aby nałożyć cień do oczu na całą czapkę. Ten pędzel jest najlepszy, ponieważ może wychwycić wiele cząstek pigmentu i rozłożyć je na całej powierzchni.
  •  
  • Użyj cienistej szczoteczki do brwi, aby zastosować cienie do depresji powiek i rozciągnij się na zewnątrz. Potrzebujesz tego pędzla, jeśli chcesz stworzyć delikatne przejście między cieniami na powiekach i kościami pod brwiami.
  •  
  • Pobierz cienką szczoteczkę do ołówka, aby zastosować cienie w pobliżu glonów. Szczotki te są małe i działają dobrze zarówno w górnych algach, jak iw dolnych, a także dostają się do trudno dostępnych miejsc w wewnętrznym kąciku oka.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Jak prawidłowo zastosować cień do powiek. Jednym z najważniejszych aspektów stosowania cienia do powiek jest użycie odpowiedniego pędzla, odpowiedniego nacisku i odpowiedniej prędkości. Gdy jesteś w pośpiechu lub zbyt trudne do zrobienia makijażu, stworzysz cieniste odcienie na twoich oczach.  
    
  • Po nałożeniu kolorowego pigmentu na pokrywkę po raz pierwszy, delikatnie przyklej ją szczoteczką do pokrywy zamiast pokrywki. Pomoże to utrzymać cienie dłużej na powiekach, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd.
  •  
  • Nie należy nakładać cienia do powiek we wszystkich kierunkach na powiekach i szybkich ruchach - najlepiej lekko łagodne ruchy w jednym kierunku, aby dobrze wyostrzyć kolor. Nigdy nie powinieneś wykonywać szybkich ruchów podczas nakładania cienia do powiek.
  •  
  • Jeśli nie używasz podświetlonego koloru, nigdy nie powinieneś nakładać cienia do brwi. Będzie wyglądać naprawdę przesadnie.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zastosuj regularny makijaż twarzy. Makijaż oczu powinien być nocnym krokiem w makijażu, abyś mógł najpierw zastosować swój zwykły makijaż. Użyj korektora, podkładu, rumienia lub pędzla, a także dostosuj swoje brwi.  
    
  • Zastosuj podkład na powiekach, aby zapewnić cienie przez cały dzień. Jeśli go nie używasz, naturalny tłuszcz z twoich powiek po kilku godzinach połykania zaciera się i wsuwa w zagłębienie na wieczku.
  •  
  • Nigdy nie podawaj tuszu do rzęs przed nałożeniem cienia, a jeśli nie czujesz się wyjątkowo, linia oczu powinna znaleźć się w cieniu.  
  •  
                   
 8.  
             

    2      Jak nakładać cień do powiek na całą pokrywę  .

    
   
 1.                          1      Najpierw zastosuj najjaśniejszy kolor. Ten kolor jest powszechnie określany jako "zakreślacz" i zwykle jest w kolorze kremowym lub w kolorze nadwozia. Używając pędzla na cieniach, zastosuj ten kolor w wewnętrznych rogach oka i stopniowo rozprowadź go wzdłuż glonów. Zastosuj trochę tego cienia również pod brwiami.        
 2.  
 3.                          2      Dodaj środkowy kolor. Wybierz kolor, który jest ciemniejszy niż pierwszy używany przez ciebie cień - średni kolor. Za pomocą płaskiej szczotki nakładaj ten kolor na całą pokrywkę od alg do wgłębienia. Nie rozciągaj tego cienia dalej niż wgłębienie na pokrywie.        
 4.  
 5.                          3      Zarysuj pokrywę najciemniejszym cieniem. Użyj pędzla cienia, aby dodać trochę konturu przy użyciu najciemniejszego odcienia. Rozpocznij od zewnętrznego kącika oka i kontynuuj w kierunku szczeliny na pokrywie. Wzdłuż rzęs cień powinien być najciemniejszy, aw górę powinien być zagubiony w innych kolorach. Możesz także rozciągnąć ten ciemny cień w kierunku zewnętrznego kącika oka, co daje ciekawy wygląd.        
 6.  
 7.                          4      Rozłóż cień do powiek. Umyć szczoteczkę mydłem antybakteryjnym i wodą i osuszyć w czystym ręczniku. Użyj czystego pędzla, aby rozciąć krawędzie cienia do powiek, aby był pięknie związany z odcieniem skóry, a wszystkie trzy kolory będą dobrze postrzępione. Rozłóż delikatnie i powoli.        
 8.  
             

    3      Zastosowanie cienia do okrągłego kształtu  .

    
   
 1.                          1      Zastosuj środkowy kolor do całej czapki. Użyj pędzla cieni do powiek, aby dodać mały cień na pokrywie i skupić się na części środkowej. Ten wygląd będzie wymagał tylko jasnych i ciemnych odcieni, ale możesz także dodać lekki cień, jeśli chcesz.        
 2.  
 3.                          2      Zaznacz pokrywę najciemniejszym cieniem. Zastosuj ciemny cień do wewnętrznej i zewnętrznej trzeciej pokrywy przy użyciu pędzla cieni do powiek. Powinno to wyglądać tak: ciemny-średni-ciemny. Unikaj mrocznego cienia wewnątrz narożników, ponieważ będziesz wyglądać na niewykorzystany. Możesz także rozciągnąć ciemny cień w kierunku brwi na zewnętrznym rogu, aby uzyskać dramatyczny wygląd.        
 4.  
 5.                          3      Rozbijaj cienie. Umyć szczoteczkę mydłem antybakteryjnym i wodą i osuszyć w czystym ręczniku. Użyj czystego pędzla, aby rozciągnąć krawędzie cienia do powiek, aby był pięknie związany z odcieniem skóry, a oba kolory będą dobrze postrzępione. Rozłóż delikatnie i powoli. Nie nakładaj ciemniejszego koloru zbyt blisko środka pokrywy, aby uniknąć rozjaśnienia jaśniejszego koloru. Ale powinieneś wyczyścić przejścia, aby wszystko działało jak najbardziej naturalnie.        
 6.  
             

    4      Stosowanie cieni bananowych  .

    
   
 1.                          1      Zastosuj cień w środkowym kolorze do całej pokrywy. Utwórz bazę za pomocą pędzla cieniowego i zastosuj ten kolor do pełnego ograniczenia. Jeśli chcesz, możesz dodać trochę cienia do wewnętrznych kącików oczu, a także pod brwiami.        
 2.  
 3.                          2      Dodaj kolor do wgłębienia na pokrywie. Użyj pędzla ołówkowego i najciemniejszego odcienia do wybarwienia wnęki na pokrywie. Rozłóż cienie najlepiej, aby Twoje oczy wyglądały głębiej. Możesz użyć kształtu banana, gdzie ciemny cień jest tylko we wgłębieniu na pokrywie, lub zamkniętego banana, gdzie ciemny cień przechodzi przez całą pokrywkę do alg. Ale staraj się utrzymywać tę ciemną linię jak najbardziej naturalną.        
 4.  
 5.                          3      Rozłóż kolory. Umyć szczoteczkę mydłem antybakteryjnym i wodą i osuszyć w czystym ręczniku. Ponieważ chcesz, aby zagłębienie na pokrywie pozostało ciemne, delikatnie przechyl zewnętrzne boki. Nie rozpaczaj za dużo, aby podświetlić swoją pokrywę w środkowym kolorze.        
 6.  
             

    5      Utwórz dymny makijaż  .

    
   
 1.                          1      Dodaj jasny cień. Użyj jasnego cienia i mocnego pędzla, aby nadać kolor wewnętrznym narożnikom oka, a także pod brwiami. Podkreślasz obszary twarzy, które sprawiają, że Twoje oczy wyglądają na większe i jaśniejsze.        
 2.  
 3.                          2      Zastosuj kolor pośredni. Użyj pędzla do cieni do powiek, aby zastosować ten kolor do pełnego zamknięcia. Zacznij od swoich rzęs i idź dalej w kierunku wnęki na pokrywie. Staraj się nie naciskać zbyt mocno, aby nie połączyć koloru z najjaśniejszym cieniem.        
 4.  
 5.                          3      Utwórz efekt dymu. Najpierw użyj pędzla cieni do powiek, aby zastosować najciemniejszy kolor do górnych rzęs. Dokładnie przykryj całą pokrywę, ale tylko jedną trzecią. Następnie użyj ołówkowej szczotki, aby narysować ciemniejszą i bardziej precyzyjną linię wzdłuż górnej części rzęs.        
 6.  
 7.                          4      Kontynuuj z niższymi pokrywami. Użyj ołówkowego pędzla, aby rozciągnąć ciemny cień na niższe rzęsy. Rozpocznij od zewnętrznego kąta i ostrożnie podejdź do wewnętrznego kąta, stopniowo zmniejszając obrys, aby cienie stały się lżejsze.        
 8.  
 9.                          5      Rozłóż swoje cienie. Użyj czystego pędzla, aby dokładnie wyostrzyć cienie i wymieszać kolory. Chcesz osiągnąć naturalne mieszanie kolorów, więc nie spiesz się i delikatnie rozłóż cienie, aby się scalić. Unikaj zbytniego drapania wokół rzęs, w przeciwnym razie możesz rozjaśnić cienie i nie będzie wyglądać tak dramatycznie.        
 10.  
 11.             6     & lt; finished & gt;      
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://kjbennett.com/basic-eye-shadow-application/  
 2.  
 3. http://www.realsimple.com/beauty-fashion/makeup/eyes/apply-eye-shadow-00000000002737/index.html  
 4.  
 5. http://www.makeupgeek.com/makeup-basics/makeup-101-how-to-apply-eye-makeup/  
 6.  
                          
Higiena osobista i styl popularny:
Jak zrobić brodę.

Jak być skromnym.

Jak wzmocnić mięśnie dolnej części pleców.

Jak uzyskać dostęp do danych.

Jak usunąć zmarszczki bez żelazka.

Jak ubrać sari.

Jak korzystać z kremu BB.

Jak szybko oswoić kremowe włosy.

Jak uspokoić się, gdy jesteś zdenerwowany.

Jak wyglądać na starszego.

Jak wyglądać dobrze bez makijażu.

Jak uzyskać super fajne ręce przez noc.

Jak zrobić niegrzeczne paznokcie.

Jak mieć twarz bez trądziku.

Jak przejść od prostowanych chemicznie włosów do naturalnych.

Jak uzyskać gęste włosy.

Jak rozjaśnić skórę owocami.

Jak zrobić podarte dżinsy.

Jak założyć buty, które są za duże.

Jak zrobić tatuaż w domu.

Jak się opalić.