Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak zrobić francuską jaskółkę.

 

Jeśli potrzebujesz stylowej fryzury, spróbuj klasycznego francuskiego kąkolu. To niesamowita fryzura, którą prawdopodobnie zobaczysz głównie na balu lub na weselu, ale możesz ją nosić swobodniej, swobodniej, każdego dnia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zrobić prostą, klasyczną lub wymieszaną francuską jaskółkę.

              

Procedura .

    

    1      Prosty francuski miecz  .

    
   
 1.            1      Rzuć wszystkie włosy po jednej stronie. Jeśli chcesz skręcać z lewej strony na prawą, zmniejsz włosy w lewo; jeśli chcesz skręcić z prawej do lewej, ścigaj ich w prawo. Trzymaj włosy za rękę.        
 2.  
 3.                          2      Użyj pasków lub spinek do włosów, aby przywrócić włosy na miejscu. To spowoduje ich ułożenie w stos. Jeśli masz długie, gęste i ciężkie włosy, fryzura zachowa je przez cały dzień. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że poszczególne pasma zaczną się uwalniać w ciągu dnia.  
    
  • Jeśli chcesz, aby zszywki trzymały się szczególnie dobrze, możesz je krzyżować, umieszczając je we włosach.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zadzwoń. Lekko przetasuj całą głowę, aby przymocować włosy, które lubią latać. Być może to sprawi, że twoje włosy będą wyglądały na nieco sztywne, ale w każdym razie będzie to trwać przez cały dzień.        
 6.  
 7.                          4      Włóż dłoń pod włosy i delikatnie ją zmiażdż. Nie zapomnij wyszczotkować włosów na boki tak, aby pozostały na swoim miejscu i nie zwalniają zszywek.        
 8.  
 9.                          5      Wyprostuj włosy w górę. Delikatnie chwyć za włosy i zacznij je obracać w przeciwnym kierunku niż przy czesaniu. [1] Więc jeśli łączyłeś je od lewej do prawej, przekręć je na drugą stronę. Włóż zaślepki w tunel utworzony przez przekręcenie lub pozostaw je wolnymi, jeśli chcesz uzyskać bardziej nieformalny wynik.  
    
  • Zwinięte włosy powinny przypominać loki z końcówką skierowaną w dół; pozostałe włosy będą nadal przylegały do ​​boku.
  •  
         
 10.  
 11.                          6      Napraw włosy we właściwym miejscu za pomocą spinki do włosów. Chwyć za włosy zwinięte w kłębek na środku korony i przymocuj je do włosów na głowie. Nie zapomnij umieścić spinki do włosów, aby pozostały ukryte pod ramieniem.        
 12.  
 13.                          7      Wygładź włosy. Szczotka z pędzelkiem lub grzebieniem z drobnymi zębami, aby wygładzić włosy, a następnie owinąć je, aby dobrze je przytrzymać.        
 14.  
 15.                          8      Poluzuj luźne końce włosów w brodzie. Użyj spinki do włosów, aby przymocować ją do miejsca poza zasięgiem wzroku.        
 16.  
 17.             9      Gotowe!                  
 18.  
             

    2      KIasic French Pussy  .

    
   
 1.             1      Odgarnij włosy. Zacznij od odwrócenia włosów, bez ścieżki.       
 2.  
 3.                          2      Oddziel odcinek o długości około 8 cm u góry głowy. Delikatnym grzebieniem zębów odłóż 8 cm pasmo włosów od góry do góry, tak samo jak bezbarwne. Aby ułatwić oddzielenie, unieś włosy nad głową.        
 4.  
 5.             3      Podziel oddzielną część na 3 części. Pierwsza część utworzy włosy z przodu, drugie w środku i trzecie włosy na czubku głowy.       
 6.  
 7.                          4      Narysuj włosy we wszystkich trzech sekcjach. Stopniowo weź włosy ze wszystkich trzech sekcji i przeczesz cienkie zęby od czubków do korzeni. Delikatnie ściskaj je, a następnie pozwól im swobodnie opaść do przodu, aby nie przeszkadzały w czesaniu.        
 8.  
 9.                          5      Odgarnij włosy i obróć je. Chwyć je tak, jakby były kulturami, a następnie zamień je na 3/4 na korzenie.        
 10.  
 11.                          6      Wybierz włosy do góry nogami do głowy. Teraz zaczyna wyglądać jak francuska jaskółka! Obróć włosy w kierunku głowy i weź serpentynę na miejscu.        
 12.  
 13.                          7      Zamocuj spinki do włosów do węzłów. Ułóż je trochę w garść i przymocuj tuż pod najbliższą częścią włosów.        
 14.  
 15.                          8      Osadź wdmuchane włosy w kredę. Weź przednią część włosów, które zostały wystrzelone, i ułóż je wokół końcówek włosów. Umieść je w miejscu, w którym łyżka przylega do twojej głowy i zamocuj je na swoim miejscu.        
 16.  
 17.                          9      Przymocuj wszelkie luźne końce spinką do głowy. Twoja fryzura powinna przypominać klasyczną francuską sztangę z lekko uniesioną częścią na czole, gdzie narysowałeś włosy.        
 18.  
 19.                          10      Wygładź włosy i wyreguluj. Użyj zagniecenia, aby wygładzić włosy w górnej części głowy i po bokach. Aby zachować je lepiej, nadrukuj je lakierem utrwalającym.        
 20.  
 21.             11      Gotowe!        
 22.  
             

    3      Francuzi zaatakowani herbem  .

    
   
 1.             1      Usuń wszystkie włosy w niski stos. Weź gumkę około 2,5 cm powyżej szyi.       
 2.  
 3.                          2      Przekręć kij w górę. Umieść go na głowie. Jeśli to konieczne, możesz kręcić kręcone długie włosy przymocowane do głowy w górę iw dół tyle razy, ile to konieczne, dopóki wszystkie włosy nie zwiną się wokół twojej głowy. Trzymaj rękę na miejscu.        
 4.  
 5.                          3      Odczep włosy do tyłu - zacznij od strony i czesz włosy z powrotem. Zwiększaj stopniowo objętość włosów podczas czesania.        
 6.  
 7.                          4      Zaraz po dotarciu do łopaty delikatnie podnieś grzebień i odgarnij włosy z boku nad zwiniętymi włosami. Delikatnie, ale jednocześnie mocno wsuń grzebień w zwinięte włosy.  
    
  • Jeśli masz dużo długich lub gęstych włosów, możesz potrzebować dwóch grzebieni: jeden na górze i drugi na dole.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Gotowe! Włosy pozostają teraz na miejscu.       
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.lhj.com/style/hair/styles/how-to-french-twist-hairstyle/?page=5  
 2.  
                         
Higiena osobista i styl popularny:
Jak stosować szczypce glonowe.

Jak uniknąć podrażnienia skóry po goleniu.

Jak być oszałamiającym.

Jak uprawiać długie włosy (dla mężczyzn).

Jak być tajemniczym.

Jak oczyścić białe konwersje.

Jak zrobić króliczka.

Jak schudnąć 7 funtów w 3 tygodnie.

Jak stosować makijaż oczu.

Jak regularnie dbać o włosy dla mężczyzn.

Jak zdobyć fałszywą torbę Louis Vuitton.

Jak sprzedać włosy.

Jak naturalnie wyrwać zęby.

Jak wymienić baterię w zegarku.

Jak pozbyć się łupieżu za pomocą naturalnych metod.

Jak używać suchego szamponu.

Jak usunąć odciski z palców u nóg.

Jak mieć jaśniejszą skórę.

Jak być szorstką dziewczyną.

Jak zrobić kosmetyk do twarzy.

Jak wizualnie zmniejszyć nos.