Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak osiągnąć naturalny makijaż.

 

Świeży wygląd nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli dopiero uczysz się przedstawiać lub chcesz spróbować czegoś nowego, naturalny wygląd jest odpowiedni dla Ciebie. Nawet taki makijaż wymaga pewnego treningu i czasu. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

  Część 1      Balsam do twarzy  .

    
   
 1.                            1      Rzuć. Nałóż zmywacz lub wodę na waciki i odetnij twarz od twarzy. Dowiedz się, jaki rodzaj skóry posiadasz i korzystaj z odpowiednich produktów dwa razy dziennie. Jeśli masz problemy ze skórą, użyj również peelingu.       
 2.  
 3.                          2      Nałóż krem ​​nawilżający na twarz. Zawsze używaj niewielkiej ilości balsamu bez olejku i perfum. Perfumowane kremy mogą uszkodzić skórę i kremy z olejkami powodują trądzik.  
    
  • Aby uzyskać bardziej naturalny wygląd, używaj tylko kremu o delikatnym kolorze zamiast makijażu ze skarbami. Kremy te zwykle zawierają czynnik UV i jednoczą kolor Twojej skóry. Jeśli masz czystą i delikatną skórę, te kremy będą dla ciebie wystarczająco bogate.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Użyj korektora, aby ukryć pryszcze i okręgi pod oczami. Kiedy używasz korektora przed makijażem, nie będziesz musiał dużo nakładać makijażu. Kup korektor w kolorze skóry i zastosuj go bezpośrednio na pryszcze i nigdzie indziej, aby rzeczywiście ukryć pryszcze i nie podświetlaj go. Możesz również poprawić korektor beżowym proszkiem.  
    
  • Uważaj, aby nie pokonać korektora - tylko niewielką ilość.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zastosuj pudrowy makijaż na tłustych częściach twarzy. Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz odpowiedni cień do makijażu. Przejdź do naturalnego światła i sprawdź, jak wygląda Twój makijaż. Zastosuj go trochę na twarzy i obracaj w różnych kierunkach, aby upewnić się, że kolor jest ustawiony.  
    
  • Nanieś makijaż za pomocą pędzla lub gąbki i dokładnie rozprowadź, aby wyglądał jak kolor skóry. Nie zapomnij umieścić go trochę pod twoją szczęką, w przeciwnym razie będziesz miał widoczne przejście na krawędzi twarzy i będzie wyglądać jak maska.
  •  
  • Jeśli masz kręgi lub woreczki pod oczami, wykonaj trzy kropki makijażu pod oczami i potrzyj je palcem.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Użyj bronzer. Niektóre kobiety bronzer lub rumieniec używać do końca. Prawy bronzer nadał twojej twarzy promienny wygląd. Delikatnie nakładaj go na całą twarz (lub tylko na strefę T i policzki). Jeśli masz jasną skórę, musisz zachować ostrożność, inaczej nie będziesz wyglądać dobrze. Spróbuj umieścić bronzer w domu i nie używaj go, jeśli czujesz się nieswojo.        
 10.  
 11.                          6      Użyj różu. Jeśli bronzer nie pasuje do ciebie, użyj rumienia. Kremy z kremem są zwykle lepsze niż pudry, ponieważ dają świeży wygląd i dłużej. Nałóż mały palec na palec i rozłóż go na kościach policzkowych. Nigdy nie powinieneś używać bronzera ani rumienić się razem, powinieneś wybrać tylko jeden z tych produktów.                  
 12.  
             

  Część 2      Pielęgnacja oczu  .

    
   
 1.                          1      Użyj brązowego, czarnego lub szarego eyeliner. Niektóre kobiety nie tworzą linii, ponieważ nie wyglądają tak naturalnie jak tusz do rzęs. Niektórzy charakteryzatorzy zalecają stosowanie delikatnej, kolorowej linii żelu. Pióro nie wygląda tak naturalnie jak linia płynna lub żelowa, a żel jest najlepiej rozprowadzany. Zastosuj linię do dwóch trzecich górnej pokrywy i jedną trzecią dolnej pokrywy, a następnie rozłóż ją wacikiem.        
 2.  
 3.                          2      Użyj białego ołówka na twoich oczach, aby wizualnie powiększyć oczy. Przykryj wewnętrzną pokrywę białym ołówkiem lub cieniem do powiek, aby błyszczeć w oczach.  
    
  • Niektóre kobiety dają lekko biały lub blady cień do powiek tuż poniżej brwi, aby rozjaśnić ich oczy i ożywić wygląd.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Użyj cienia do powiek. Wybierz dwa cienie do powiek. Powinieneś nosić złoto, brąz lub srebro, w zależności od koloru skóry. Nałożyć neutralny kolor na całą powiekę i nałożyć ciemniejszy kolor na powiekę. Jeśli chcesz uzyskać naturalny wygląd, dokładnie dokręć dwa kolory.        
 6.  
 7.                          4      Rzuć rzęsy i nałóż jedną warstwę tuszu do rzęs. Kiedy robisz wodorosty przy pomocy szczypiec, będziesz wyglądał bardziej żywy i świeży. Jeśli chcesz, aby twoje rzęsy wyglądały bardziej prominentnie, użyj jednej warstwy ulubionego tuszu do rzęs.  
    
  • Jeśli używasz tuszu do rzęs, podnieś kelp za pomocą specjalnego pędzla, aby nie oślepiał.
  •  
         
 8.  
             

  Część 3      Szminka  .

    
   
 1.                          1      Użyj przezroczystej szminki lub błyszczyka do ust. Nie należy nosić jaskrawo pomalowanej szminki ani błyszczącej szminki. Najlepszą z nich jest płynna szminka, która wygląda naturalnie i utrzymuje się przez cały dzień. Wybierz kolor, który najbardziej przypomina naturalny kolor ust.        
 2.  
 3.                          2      Nałóż niewielką ilość połyskującego rumieńca na środku warg. Najpierw spróbuj w domu. Niektóre kobiety lubią tę wskazówkę, ale noszą tylko to, co lubisz.        
 4.  
 5.             3      Teraz możesz cieszyć się swoim żywym i świeżym wyglądem!        
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.lorealparisusa.com/en-beauty-library/articles/the-new-natural-how-to-get-the-no-makeup-look.aspx  
 2.  
 3. http://www.yourtango.com/201071974/5-steps-natural-makeup-look-guys-love  
 4.  
 5. http://www.lorealparisusa.com/en-beauty-library/articles/the-new-natural-how-to-get-the-no-makeup-look.aspx  
 6.  
                         
Higiena osobista i styl popularny:
Jak uspokoić się, gdy jesteś zdenerwowany.

Jak szybko oswoić kremowe włosy.

Jak ubrać się jak hipis.

Jak się ubrać jako płeć przeciwna.

Jak mieć ciekawsze życie.

Jak utworzyć ścieżkę.

Jak wyczyścić skórzaną torebkę.

Jak zapobiegać tłustej skórze.

Jak pozbyć się statycznych włosów z włosów.

Jak pozbyć się złych nawyków.

Jak korzystać z lufu.

Jak zrobić francuski manicure.

Jak zachować zdrowe włosy.

Jak zdobyć łupy (dla dziewcząt).

Jak pozbyć się popękanej skóry na palcach.

Jak rozprzestrzeniać pory.

Jak zrobić tatuaż w domu.

Jak powstrzymać strupienie skóry twarzy.

Jak przyciąć postrzępione końcówki włosów.

Jak utworzyć maskę na twarz.

Jak leczyć infekcję przebijającą nos.