Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak ubrać się na imprezę w stylu lat 80.

 

Strony tematyczne są zabawne i popularne. Możesz być pewien, że otrzymasz 80-letnie zaproszenie na imprezę, ale nie będziesz mieć nawet pary do ubrania. Skorzystaj z naszych porad i animuj ubrania i czuć dzikie osiemdziesiątki. Założę się, że będziesz gwiazdą każdej uroczystości!

              

Procedura .

    

    1      Stwórz swój strój  .

    
   
 1.            1      Daj życie swojemu sprzętowi. Lata osiemdziesiąte to czas eksperymentów z wieloma różnymi trendami mody. Kobiety na ogół nosiły duże topy i wąskie dolne partie ciała. Wspólna była kombinacja przewymiarowanego wierzchu z minispódniczką. lub ciasno dopasowane spodnie lub legginsy. 
    
  • Jeśli masz zbyt duży t-shirt, odetnij kołnierz, aby spadł z ramion. Dajesz mu prawdziwie trzydziestą nutę. Pod nim weź kamizelkę lub sportowy biustonosz, najlepiej w jaskrawym kolorze.
  •  
  • Jeśli nie masz zbyt dużych lub wąskich spodni lub spódnicy, spróbuj spojrzeć na sprawę swoich rodziców (może nawet oryginalne, prawdziwe ubrania z lat 80.). Młodsze rodzeństwo, wręcz przeciwnie, będzie miało ciasne ubranie, które można pożyczyć na dno stroju.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Znajdź lub wykonaj poduszki naramienne. Moda damska była bardzo popularna w naramiennikach. Im większe klocki, tym lepiej. Jeśli nie masz podkładki z podkładką, spróbuj ją wypełnić w jakiś sposób, aby uzyskać tę iluzję.        
 4.  
 5.             3      Dowiedz się, jak łączyć kolory. Wiele modnych ikon z lat osiemdziesiątych wybrało odważne, żywe kombinacje kolorów. Szczególnie popularne były neonowe kolory. 
    
  • Pochyl górną część dolnej części ubrania i dodaj kontrastowy kolor. Na przykład spodnie i bluzka w kolorze elektrycznie niebieskim są uzupełnione jasnożółtym lub różowym paskiem i masywnymi kolczykami.
  •  
  • Nie bój się kontrastu charakterystycznych kolorów. Jeśli nie masz odzieży dopasowanej do dołu i góry, możesz połączyć dwa charakterystyczne kolory. Spróbuj kombinacji trzech lub czterech różnych kolorów, które są różne, ale wszystkie bardzo charakterystyczne.
  •  
  • Załóż błyszczące legginsy pod spódniczkę mini i dodaj je w innym kolorze.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Spróbuj osiemdziesiąt punkowego wyglądu. Innym sposobem jest próba pójścia drogą punka, która obejmuje głównie czarną i dżinsową. 
    
  • Weź co najmniej dwa różne typy dżinsów. Mężczyźni zwykle nosili spodnie dżinsowe i dżinsową. Kobiety nosiły dżinsowe jeansy i dżinsową kurtkę. Zarówno mężczyźni jak i kobiety zwykle nosili obcisłą koszulę pod dżinsową kurtką.
  •  
  • Wymieszać jeans z koronką. Klasyczny wygląd w stylu ośmiu to połączenie koronki z formowanymi dżinsami. Kontrast zupełnie różnych materiałów jest główną cechą mody lat 80-tych.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Nosić odzież sportową. Odzież sportowa była niezwykle popularna w latach 80-tych. Był jednak znacznie bardziej dopasowany niż współczesne modele sportowe. 
    
  • Darmowe skarpety i kurtka z tego samego materiału oraz botasky mogą stworzyć idealny strój w stylu osiemdziesięciu. To może być trochę trudne, aby uzyskać zestaw wyciskania, a także aksamit lub welur, który zużywa.
  •  
  • Innym sposobem noszenia sportowego stylu lat 80. jest kultowy trening kobiet: koszulki, legginsy i legginsy (podszewka kostka). Wszystko w jasnych, kontrastujących kolorach, jeśli to możliwe.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Znajdź prawdziwe kawałki Vintre  .

    
   
 1.             1      odwiedź lokalną używkę. Najlepszym sposobem ubierania się w stylu imprezowym w latach osiemdziesiątych jest znalezienie prawdziwych osiemdziesięciu strojów. Drugorzędne są pełne skarbów z głębi czasu i trendów, które dawno już zniknęły z mody. To powinien być twój pierwszy przystanek.       
 2.  
 3.             2      Poproś o ubrania z lat osiemdziesiątych starszych krewnych. Możesz być zaskoczony tym, co ludzie przechowują na glebach i piwnicach. Zapytaj członka rodziny lub kogoś z sąsiedztwa, który był młody w latach 80. (urodził się w połowie lat sześćdziesiątych). Może trochę ci pożycza.       
 4.  
 5.             3      Poszukaj konkretnych utworów, które były bardzo popularne w tym czasie. Przykładami naprawdę dobrych ubrań są, na przykład, tylko marynarki członków, spodnie z nylonu, spodnie jeansowe lub spodnie, koszulki z dużymi logami, spódniczki mini, leginsy, spodnie z nogawkami, suwak i kurtka dżinsowa.       
 6.  
 7.             4      Poszukaj materiałów, które były popularne w 1980 roku. To była kombinacja różnych materiałów. Spróbuj znaleźć ubrania ze skóry, dżinsu, aksamitu, aksamitu lub koronki. Ułóż materiały, które nie pasują do siebie, ale kontrastują ze sobą. 
    
  • Nie zapomnij wyszukać jasnych kolorów i dzikich odbitek.
  •  
  • Zapytaj operatora używanego, czy wybrane elementy rzeczywiście wyglądają jak lata 80-te.
  •  
         
 8.  
             

    3      Stylizacja włosów  .

    
   
 1.             1      Jeśli nie masz grubej grzywki, zostań w domu. W latach 80. są to zwykle bardzo nieporęczne fryzury. Ludzie z prostymi włosami często pozwalali sobie na trwałe włosy. Możesz również uzyskać objętość za pomocą grzebienia, lakieru do włosów i odrobinę cierpliwości podczas przycinania włosów.        
 2.  
 3.             2      Jedz włosy lub leczyj się. Lokówka curlerka to specjalny rodzaj loków, które tworzą ciepłe, drobne fale we włosach. Tworzenie zajmuje sporo czasu, ale wyglądasz naprawdę jak osiemdziesiąt klipów wideo. Ponadto objętość zapewni nawet proste włosy. Kiedy obracasz włosy na klasycznym lokalu lub zawinięciu, a następnie obracasz palcami i nakładasz lakier, możesz również uzyskać bardzo nieporęczną fryzurę.        
 4.  
 5.             3      Odetnij tak zwany mulet. Chociaż fryzurę tę uważa się powszechnie za męską (Jaromír Jágr był sławny w Czechach), w latach osiemdziesiątych często nosili ją kobiety. 
    
  • Nie chcesz przeciąć Jaggera? A potem weź perukę. Albo bezpośrednio z trzmielem, albo w tej fryzurze będziesz machać peruką z długimi włosami.
  •  
  • Upewnij się, że fryzura mulet wygląda naprawdę poważnie od przodu i buntownicza od tyłu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Podnosi ciasto na bok. Niezależnie od tego, czy włosy są proste, czy faliste, włosy z boku to klasyczna, osiemdziesiątka. Im większy, tym lepiej, więc jeśli potrafisz spłaszczyć lub zwinąć włosy przed zrobieniem, będziesz wyglądać jeszcze bardziej autentycznie.       
 8.  
             

    4      Wybierz odpowiednie akcesoria  .

    
   
 1.             1      Przeciąć palce rękawiczkami. Rękawice bez palców są bardzo popularne, szczególnie w połączeniu z punkowym wyglądem z dżinsu i koronki. Jeśli możesz, wolisz koronkowe rękawiczki, ale rób cokolwiek.       
 2.  
 3.             2      Załóż duże kolczyki. Nie musisz się do siebie dostroić. Noszenie dwóch dużych kolczyków - siebie nawzajem, zarówno mężczyzn, jak i kobiet - było bardzo popularne przez pewien czas. Jeśli kolczyki mają charakterystyczny kolor, który pasuje lub kontrastuje z ubraniem, tym lepiej! Jeśli nie masz masywnych kolorowych kolczyków lub kolczyków z piórami, stare dobre złote pierścienie również będą dobrze działać.       
 4.  
 5.             3      Zdobądź ogromny naszyjnik. I jeszcze jedno. I jeszcze jeden. Warstwy wielu różnych mocnych naszyjników pomogą ci ukończyć 80-te punk. Faworyci byli silnym łańcuchem i dużymi koralikami, często z masywnymi krzyżami. Im więcej naszyjników, tym lepiej. Możesz również spróbować nałożyć na siebie kilka różnych łańcuchów i mocnych bransoletek wykonanych z różnych rodzajów metalu wokół nadgarstków.       
 6.  
 7.             4      Weź duże okulary przeciwsłoneczne. Duże okulary z plastikowymi ramkami były popularne, nawet w pokoju lub w ciemności. Tanie okulary dla dzieci o jasnych kolorach są bardzo podobne do tych, które nosili w latach osiemdziesiątych. Gogle ze złotymi pierścieniami również były popularne i często znajdowały się w sklepach z zabawkami.        
 8.  
 9.             5      Wypróbuj makijaż w stylu lat osiemdziesiątych. Klasyczny makijaż obejmował ciemną szminkę (dla kobiet, ale także dla mężczyzn - punków!) I bardzo żywy cień do powiek. Nie bój się nakładać cienia do całej czapki aż do brwi. Niektóre gwiazdy nosiły jednocześnie kilka cieni do powiek, tworząc trzy bloki różnych kolorów.       
 10.  
 11.             6      Weź pałąk. Szeroki sportowy pałąk na włosy (najlepiej w połączeniu ze strzyżeniem mulet) z pewnością sprawi, że uzyskasz osiemdziesiąt wygląd! To akcesorium najlepiej nadaje się do odzieży sportowej - można więc dopasować ją do aksamitnego szalika lub trykotu / legginsów / legginsów.       
 12.  
             

Wskazówki .

               (9)                     
Higiena osobista i styl popularny:
Jak wyczyścić skórzaną torebkę.

Jak wyprostować włosy żelazkiem.

Jak być nieodpartym dla mężczyzn.

Jak rozwiązać strach.

Jak wyglądać mniejszym.

Jak rozpiąć stanik.

Jak zaplanować dzień.

Jak uzyskać seksapil.

Jak edytować włosy.

Jak zmniejszyć podwójny podbródek.

Jak pozbyć się znaków na twarzy.

Jak nosić spodnie pończosznicze.

Jak określić rozmiar pierścionka.

Jak pozbyć się móżdżków na swoich stopach.

Jak zostać atrakcyjną kobietą.

Jak usunąć włosy z włosów.

Jak być bardziej podekscytowanym.

Jak usunąć sztuczne glony.

Jak odgarnąć włosy z włosów.

Jak robisz małe szarpnięcia.

Jak korzystać z kremu BB.