Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak mieć faliste włosy.

 

Czy masz proste włosy jak paznokcie? A może falujesz, tylko gdy spędzasz cały dzień na plaży? Nie musisz się z tego powodu smucić! Nietrudno sprawić, aby włosy były lekko falujące. Niezależnie od tego, czy chcesz używać gorących, czy naturalnych metod, możesz wyczarować pięknie falowane włosy w zaciszu własnego domu.

              

Procedura .

    

  Część 1      Kula i wskazówka  .

    
   
 1.            1      Obetnij włosy, aby pozbyć się wszystkich sęków, a następnie podziel włosy, aby działały lepiej z nimi. W zależności od tego, ile masz włosów, podziel je na mniejsze części. Możesz zrobić pierwsze dwa, górny i dolny i jeden kompletny z uchwytem. 
    
  • Możesz także tworzyć sekcje w lewo i w prawo, ale górne i dolne są w większości bardziej naturalne.
  •  
         
 2.  
 3.                          2      Chwyć za zwój i zawiń wokół pasma włosów. Pień powinien mieć około 2 cm szerokości. Kiedy owijasz go wokół żelazka, upewnij się, że nie masz płaskiego miejsca w nici.  
    
  • Nie drapaj całkowicie włosów z głowy, możesz pominąć około 5 cm. Będziesz wyglądać bardziej naturalnie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Aby zmienić kierunek fal, zastrzel włosy po drugiej stronie. Sposób, w jaki strzelasz do swoich włosów, ma wpływ na to, jak odwracają się Twoje włosy. Jeśli nie chcesz, aby wszystkie fale były takie same, zmień kierunek rotacji włosów. Możesz wypróbować 2 - 3 sposoby na uzyskanie tekstury. Na przykład: 
    
  • Jeśli przesuniesz globus w górę podczas fotografowania, będziesz mieć luźne fale.
  •  
  • Jeśli pochylisz globus w dół, fale zostaną zaciśnięte.
  •  
  • Trzymaj globus prawie pionowo i będziesz miał zaostrzone fale.
  •  
  • Jeśli przetoczysz włosy podczas fotografowania, uzyskasz ciekawy efekt.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Aby uzyskać efekt falowania, delikatnie rozczesz włosy. Użyj szczotki, aby nieco obniżyć dolną część, aby poluzować loki. Nie jest to konieczne, ale twoje włosy będą faliste, a nie kręcone.        
 8.  
 9.             5      Lekko spryskaj łyżeczkę do lania za pomocą lakieru do włosów, a następnie rozczesz włosy do korzeni, aby nie wzrosły. To da falom objętość i je podniesie. Zakończ wygląd palcami i spryskaj lakierem do włosów.       
 10.  
 11.             6      Spryskaj włosy lakierem i gotowe! To jest ostatni krok, który musisz zrobić. Poeksperymentuj z hakiem kulkowym i grzbietem kalenicy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej Ci pasuje.                  
 12.  
             

  Część 2      Dyfuzor  .

    
   
 1.             1      Znajdź suszarkę dyfuzora. Obecnie dyfuzor zawiera standardową suszarkę do włosów. Dyfuzor rozprasza powietrze na większej powierzchni, a włosy będą falowane, a nie kremowe. 
    
  • Najlepsze dyfuzory są okrągłe, a część wewnętrzna lekko stożkowa. W ten sposób fale zwiędną naturalnie, ponieważ pasują do wnętrza dyfuzora, gdzie się obraca.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Umyj włosy przed użyciem dyfuzora. Po tej metodzie, będziesz musiał zmoczyć włosy, abyś miał szansę wyschnięcia w strumieniu powietrza. Ludzie o falujących włosach mają zazwyczaj suche włosy. Możesz kupić szampon nawilżający i odżywkę lub możesz użyć szamponu, który najbardziej Ci odpowiada.  
    
  • Jeśli masz świeżo umyte włosy, po prostu wytrzyj je wodą. Nadmierne mycie włosów odtłuszcza skórę głowy i suszy włosy. Powinno wystarczyć, jeśli myjesz włosy dwa razy w tygodniu.
  •  
  • Wybierz szampony bez siarczanów. Siarczany suszą również twoje włosy, a jeśli już jesteś suchy, złamiesz się i wstrząśniesz.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Osusz włosy ręcznikiem, aby nie kapał do wody. Do tej procedury potrzebne są wilgotne włosy. Użyj miękkiego ręcznika z mikrofibry lub bawełnianej koszuli. Nie przegap swoich włosów, ale delikatnie zawiń je w ręcznik i pozwól tkaninie spuścić wodę z włosów.  
    
  • Za pomocą miękkiego ręcznika wysusz włosy z korzeni.
  •  
  • Podziel włosy na sekcje i wysusz je ręcznikiem.
  •  
  • Przed wyschnięciem pozwól włosom wyschnąć przez około pół godziny, aby były bardziej wilgotne niż mokre. Możesz również owinąć włosy na 15-20 minut w ręcznik i pozwolić wodzie zatonąć w ręczniku.
  •  
  • Nie obciążaj zbyt mocno włosów, nie plącz się zbytnio w ręczniku, w przeciwnym razie możesz go uszkodzić. Mokre włosy są bardziej podatne na uszkodzenia niż suche włosy, więc należy je traktować ostrożnie.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zastosuj produkty do stylizacji na włosy. W zależności od wybranego produktu, nałóż na włosy piankowy utwardzacz, żel lub krem ​​do stylizacji. Możesz także użyć sprayu do włosów przed upałem. Jeśli masz kręcone włosy, prawdopodobnie będzie to suche, więc nałóż krem ​​nawilżający, aby zapewnić im wymaganą wilgotność. 
    
  • Włóż trochę w dłoń i przeturlaj drugą ręką. Następnie nałóż produkt na włosy od nasady aż po końcówki. Upewnij się, że produkt dostaje się wszędzie i nie masz żadnych grudek we włosach. Jeśli masz krótkie włosy, użyj mniejszej ilości preparatu.  
  •  
  • Jeśli masz suche włosy, unikaj produktów zawierających alkohol, ponieważ bardziej wysusza włosy.  
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Praca według sekcji. Rzuć włosy do przodu iz dyfuzorem i osusz ręce. Trzymaj suszarkę do włosów z końcówek do korzeni zamiast po prostu dmuchać na włosy. Twoje włosy powinny teraz zacząć tworzyć naturalne fale. Postępuj zgodnie z sekcjami i bądź cierpliwy. Rozpocznij włosy dłońmi. Udawaj, że włosy zwisają swobodnie i weź jedną nić w rękę. Zacznij łodygi powoli staczając się od czubków do korzeni i trzymaj ją dłonią. Skieruj suszarkę do włosów między palce, a kiedy włosy wyschną, puść ją i przejdź do następnej wiosny.  
    
  • Kiedy sekcja jest prawie sucha, puść następną i zostaw ją wolną do scalenia. Kontynuuj, aż około 90% twoich włosów będzie suche. Następnie pozwól swoim włosom w sposób naturalny wysuszyć powietrze lub delikatnie osuszyć zimnym powietrzem.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Przedmuchaj włosy zimnym powietrzem. Ustaw suszarkę do włosów na chłodne powietrze i przez około minutę wysusz włosy. Pomoże to Twojemu włosowi pozostać we właściwym kształcie i blisko. Większość suszarek do włosów ma fajne ustawienie.        
 12.  
 13.             7      Zastosuj lekki spray na włosy. Pochyl się do przodu, przesuń włosy do przodu i spryskaj je lekkim sprayem do włosów. Możesz pomóc palcom i zakrętom dostosować się do pożądanego kształtu. Używaj lekkiego lub średnio utwardzanego lakieru, aby uniknąć delikatniejszych, obcisłych włosów. Odczep włosy i dostosuj je do pożądanego wyglądu. 
    
  • Butelkę z lakierem do włosów należy trzymać w odległości co najmniej 15 cm od głowy, aby nie rozpylać jej na twarz.
  •  
  • Istnieją lakiery, które nadają włosom połysk i wzmacniają je bez obciążania. Na przykład marki Dove i Garnier mają wspaniałe nawilżające barwniki do włosów, które dodają blasku i utrzymują fale w miejscu.
  •  
         
 14.  
             

  Część 3      Chwytaki  .

    
   
 1.             1      Umyj włosy wieczorem przed snem. Będziesz musiał spać z warkoczami, które rozwiążesz rano.       
 2.  
 3.             2      Zacznij od wilgotnych włosów. Gdy wydostaniesz się z prysznica, pozwól, aby włosy były suche przez pewien czas, aby były wilgotne, ale nie mokre.        
 4.  
 5.             3      Podziel włosy na sprężyny o szerokości około 6 cm. Zacznij od głowy nad czoło i obróć warkocze po obu stronach. Ściśnij sprężyny za pomocą klipsa, aby Cię trzymać z daleka.       
 6.  
 7.                          4      Podłącz wszystkie sprężyny do francuskiego policjanta. Jeśli nie możesz zrobić francuskiej kopii, poproś o pomoc znajomego. Spróbuj przyszyć włosy do końcówek i przymocuj je za pomocą szmatki.        
 8.  
 9.             5      Spać z warkoczami. Większość ludzi w płaszczach wyschnie za około 6 godzin. Jeśli twoje włosy zmoczą się rano, możesz to zrobić za pomocą suszarki do włosów.       
 10.  
 11.                          6      Odpręż się rano. Rozłóż je stopniowo, zacznij od jednej strony głowy i kontynuuj na drugą stronę.        
 12.  
 13.                          7      Spłucz włosy palcami. Przepłucz włosy palcami, aby rozwiązać węzły. Nie wyglądaj jak grzbiet, bo inaczej zniszczyłbyś fale.        
 14.  
             

  Część 4      Małe rączki  .

    
   
 1.             1      Umyj włosy wieczorem przed snem. Będziesz musiał spać z żołądkami, które zniszczyłeś rano.       
 2.  
 3.             2      Zacznij od wilgotnych włosów. Gdy wydostaniesz się z prysznica, pozwól włosom trochę wyschnąć, aby były mokre, ale nie całkowicie mokre.        
 4.  
 5.             3      Użyj produktu do stylizacji. Użyj trochę utwardzacza piany, żelu lub wosku. Weź włosy. Kiedy pracujesz z mniejszymi sprężynami, będziesz miał mniejsze fale podczas pracy z większymi sprężynami, będziesz miał większe i luźniejsze fale. Możesz więc eksperymentować i angażować się w duże źródła, tak jak chcesz fal. 
    
  • Zacznij od jednej strony głowy i podążaj, aż będziesz potrzebować wszystkich włosów.  
  •  
  • Jeśli podzielisz włosy na sekcje, będziesz miał regularne fale. Jeśli chcesz nieostrożnego wyglądu, możesz zrobić wiele szarpnięć.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Zegnij włosy tak, jakbyś chciał stworzyć zwykły worek. Obróć włosy wokół siebie i przymocuj je do głowy za pomocą zszywek lub gumy.        
 8.  
 9.                          5      Powtarzaj kroki 5-7, aż wszystkie twoje włosy zostaną splątane. Poproś rodzinę lub przyjaciela, aby szarpnął cię z tyłu głowy, gdy nie widzisz. Jeśli nie masz nikogo na wyciągnięcie ręki, możesz użyć dwóch lusterek, aby zobaczyć do tyłu lub zrobić przysiady po bokach głowy.        
 10.  
 11.             6      Idź spać ze łzami. Suszenie włosów zajmie co najmniej 6 godzin.       
 12.  
 13.                          7      Rozwiń pnie rano. Zacznij od pleców i przesuwaj się w przód, aż włosy się rozpuści. Delikatnie potrząśnij głową lub pomóż palcami i delikatnie uderzaj ich włosami. Ale nie odkładaj wszystkich loków, które chcesz zachować.        
 14.  
 15.             8      Dostosuj palce. Ostrożnie usuń sęki z włosów. Jeśli ustawisz włosy w kolejce, może to być krepa.       
 16.  
 17.             9      Spryskaj włosy sprayem i ciesz się pięknymi falami.        
 18.  
             

  Część 5      Jeden pies  .

    
   
 1.             1      Umyj włosy i zasmuc je delikatnie. Jeśli nie chcesz umyć włosów, możesz je spryskać wodą i rozczesać. Twoje włosy nie muszą kapać wody, tylko gdy są mokre.       
 2.  
 3.             2      Zdejmij korzenie włosów z głowy i pozostaw wilgotne resztki włosów.        
 4.  
 5.             3      Podziel włosy na sprężyny. Przędzenia sprężyn dookoła ciebie, aby mieć jeden wielki skręcony pasmo włosów. Jeśli chcesz, aby włosy przetoczyły się w prawo, obróć je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby obrócić włosy w lewo, obróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara.       
 6.  
 7.                          4      Wsuń włosy w szyję i podążaj w dół, aż wszystkie włosy pozostaną w jednej gęstej sprężystości. Zawsze trzymaj i nie pozwól, aby włosy się rozwarły.        
 8.  
 9.                          5      Przekręć skręcony pasek w tył głowy. Obróć włosy wokół obwodu, dobrze dokręć i powinieneś stworzyć zaostrzony pazur, który wisi na plecach. Zabezpiecz gardło gumką lub zszywkami.        
 10.  
 11.             6      Pozostaw włosy na kredce, aż całkowicie wyschną. W zależności od gęstości włosów włosy wyschną na kilka godzin. Osoby o gęstych włosach muszą liczyć się z tym, że ich włosy nie wyschną całkowicie do rana i będą musiały wysuszyć je suszarką do włosów.       
 12.  
 13.                          7      Ostrożnie trzeszczeć i mieć piękne naturalne fale! Staraj się nie zaszkodzić zbytnio falom i nie trzeć włosów grzebieniem.        
 14.  
          (10)                    
Higiena osobista i styl popularny:
Jak stosować olej rycynowy na włosy.

Jak korzystać z lufu.

Jak przygotować kąpiel detoksową.

Jak wizualnie schudnąć swoją twarz.

Jak zmierzyć szyję i rękawy.

Jak wygładzić włosy.

Jak rozjaśniać włosy za pomocą naturalnych metod.

Jak rozciągnąć automatyczny zegarek.

Jak być produktywnym.

Dbanie o swoją twarz (dla mężczyzn).

Jak naciągnąć bawełnianą koszulę.

Jak zrobić kąpiel za pomocą gąbki.

Jak wygodnie spać na plecach.

Jak leczyć zniszczone włosy.

Jak stosować olej kokosowy do włosów i skóry.

Jak pozbyć się garbowania.

Jak pozbyć się pryszcza.

Jak zmniejszyć bawełnianą koszulkę.

Jak zrobić wytarte dżinsy.

Jak rozpiąć stanik.

Jak korzystać z lufu.