Home \ Higiena osobista i styl
 

Jak uzyskać piękną skórę.

 

Być może każdy chciałby poznać prosty sposób na piękną i jasną skórę, której nie można pomarszczyć. Jednak trudno jest znaleźć sztuczkę, która naprawdę działa. Kobiety i mężczyźni w każdym wieku często cierpią na trądzik, mają problemy ze skórą i zmarszczkami. Jeśli jednak chcesz uzyskać piękną skórę, możesz to osiągnąć dzięki regularnemu czyszczeniu i użyciu produktów dopasowanych do potrzeb Twojej skóry.

              

Procedura .

    

  Część 1      Codzienna rutyna  .

    
   
 1.            1      Zachowaj jedną procedurę pielęgnacji skóry. Nie ma znaczenia, jak masz rutynę, ale ważne jest, aby ją znosić. Co najważniejsze, w ogóle zajmujesz się swoim ciałem. Nie ma znaczenia, czy czujesz się komfortowo z krótką i prostą rutynową, czy skomplikowaną procedurą, którą wykonuje się regularnie co dwa tygodnie. Wybierz, co ci odpowiada. 
    
  • Zachowaj procedurę, którą możesz wykonywać regularnie. Skóra wymaga regularnej i długotrwałej pielęgnacji, dlatego ważne jest, aby wybrać coś, co naprawdę można znieść i co z czasem stanie się nawykiem.
  •  
  • Regularne rutyny są szczególnie ważne, jeśli cierpisz na trądzik. Bardzo trudno jest pozbyć się trądziku, jednak regularna opieka może pomóc w walce z nim.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Opłucz skórę co najmniej raz dziennie. Regularne płukanie jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla pięknej skóry. W ciągu dnia Twoja skóra zostaje zatkana różnymi bakteriami i kurzem, które zatykają pory, powodują czerwone plamy, swędzenie itp. Po spłukaniu twarzy, wszystkie zabrudzenia i bakterie zostaną zmyte, zanim mogą spowodować problemy. 
    
  • Rozpocznij od spłukiwania skóry czystą i ciepłą wodą. Następnie nałóż oczyszczający krem ​​do twarzy, który jest przeznaczony dla Twojego rodzaju skóry. Jeśli nie masz suchej skóry, powinieneś użyć kremu bezolejowego. Najlepszy balsam do Twojej skóry. Delikatnie delikatnie wmasuj go w skórę okrężnymi ruchami. Następnie spłucz skórę czystą, zimną wodą.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zrób peeling, aby usunąć martwe komórki naskórka. Peeling ma wiele zalet dla Twojej skóry - poza tym, że poczujesz się lepiej. Kremy peelingujące zawierają mikrocząstki, które usuwają martwe komórki i brud z twojej skóry, dzięki czemu pozostanie na niej tylko zdrowa skóra. Większość osób kojarzy peeling tylko ze skórą, ale możesz zrobić peeling na całym ciele. 
    
  • Peeling najlepiej wykonywać w miejscach gdzie się goli (stopy, twarz itp.). Po goleniu może się zdarzyć, że twoje włosy zaczną rosnąć. Korzystanie z peelingu pomaga odzyskać włosy na powierzchni, aby zapobiec pryszczom czerwonawym. Staraj się wykonać peeling po każdym goleniu, a czasami nawet przed rozpoczęciem golenia.
  •  
  • Produkty do obierania są dostępne niemal wszędzie, gdzie kupujesz inne produkty do pielęgnacji ciała (kremy i inne potrzeby). Alternatywnie możesz zrobić podstawową mieszankę do obierania w domu. Prostym rozwiązaniem jest pasta wytworzona z jadalnej sody. Wymieszaj jadalny napój z kilkoma kroplami wody, aby utworzyć pastę. Możesz użyć tej mieszanki jako "peelingu skóry". Najlepsze efekty na skórze. Domowa mieszanka cukru jest dobra dla organizmu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dokładnie osusz twarz, aby uniknąć dalszych problemów. Podczas suszenia skóry nie używaj zwykłego ręcznika i nie rozbijaj skóry. Wystarczy rozprzestrzeniać bakterie, które mogą powodować problemy. Lepiej wysusz skórę czystym ręcznikiem, który wystarczy tylko do skóry. 
    
  • Delikatna, sucha skóra przy użyciu czystego ręcznika jest bardzo ważna, jeśli walczysz z trądzikiem.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Spróbuj rozwiązać problemy ze skórą, nie ignoruj ​​ich. Istnieje wiele problemów ze skórą, które możesz mieć, ale nigdy nie próbuj ich ignorować! Im szybciej potraktujesz je poważnie, tym szybciej je usuniesz. Jeśli nie możesz rozwiązać siebie, idź do dermatologa. Możesz mieć problem, który wymaga specjalnego lekarstwa. 
    
  • Spróbuj rozwiązać trądzik i inne plamy. Istnieje wiele sposobów na pozbycie się trądziku. Jednak wybór zależy od Ciebie i Twojej skóry. Eksperymentuj i znajdź sposób, który działa.
  •  
  • Zadbaj o suchą skórę. Musisz podejść do suchej skóry tak poważnie, jakbyś był oleisty. Mimo że jego wygląd nie jest tak zły lub jest to obszar, którego nie można zobaczyć. Przynęty na suchą skórę, są podatne na infekcje i trądzik, więc bardzo ważne jest, aby się nią zająć. Używaj kremów nawilżających i pij więcej wody. Nie zapomnij również o regularnym obieraniu.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pielęgnuj swoją skórę zimą, aby zapobiec wysuszeniu skóry i łuszczeniu się. W zimie będziesz musiał dostosować rutynę i dodać dodatkowe kroki, jeśli chcesz mieć piękną skórę. Zimne temperatury są okrutne dla skóry, a wysuszenie może spowodować, że Twoja skóra będzie zła. Staraj się, aby Twoja skóra była jak najbliżej ubrania. W odniesieniu do obszarów narażonych na warunki zewnętrzne, spróbuj użyć kremu nawilżającego lub kremu lanolinowego, aby je chronić. Bądź bardzo ostrożny i staraj się być bardziej nawodniony niż normalnie - twoje ciało zostanie za to wynagrodzone. 
    
  • Zimne powietrze ma niską wilgotność, ponieważ woda jest przechowywana w postaci mgły lub śniegu. A ponieważ powietrze ma niską wilgotność, wysysa wodę ze skóry i kapie.  
  •  
                   
 12.  
             

  Część 2      Korzystanie z efektywnych produktów  .

    
   
 1.             1      Użyj ochrony przeciwsłonecznej, aby lepiej chronić swoją skórę. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla skóry i skóry na całym ciele. Promieniowanie ultrafioletowe zużywa skórę - podobnie jak opalanie. Unikaj opalania się i korzystaj z kremów przeciwsłonecznych w słoneczne dni. 
    
  • W celu zapewnienia wystarczającej ochrony skóry, należy stosować krem ​​przeciwsłoneczny z filtrem SPF 15 lub większym. Zastosuj go na skórze 30 minut przed wyjściem na słońce, aby twoje ciało się zaabsorbowało. Następnie zastosuj ponownie, a następnie 20 minut po wyjściu. Nie zapominaj, że jeśli dużo się pocisz lub jesteś na plaży przez cały dzień, będziesz musiał zastosować to co najmniej raz.
  •  
  • Prawdopodobnie nie dajesz wystarczającej ilości kremu przeciwsłonecznego na skórę. Dla każdej części ciała (głowa, lewy / prawy bark, lewe / prawe ramiona, klatka piersiowa, lewe / prawe udo i lewe / prawe łydki) nałóż krem ​​na dwa palce.  
  •  
  • Zignoruj ​​filtry słoneczne o wyższym SPF. SPF 15 jest dla ciebie wystarczający, ponieważ kremy o wyższym SPF nie są dużo bardziej korzystne. Pamiętaj, że im wyższa liczba, tym lepiej, że nie potrzebujesz mniej śmietanki. Powinieneś nadal używać tej samej kwoty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wypróbuj Retinoidy dla gładkiej skóry. Witamina A jest ważna dla gojenia i pielęgnacji gładkiej skóry. W dzisiejszych czasach można kupić specjalne kremy, z których twoja skóra otrzymuje retinoidy - substancje bardzo podobne do witaminy A. Istnieje niewiele produktów na rynku, które są naprawdę sprawdzone w leczeniu trądziku skóry, wygładzaniu zmarszczek i ogólnym ulepszaniu skóry.  
    
  • Najlepsze wyniki uzyska lekarz zalecający retinoidy. Jednak możesz dostać niektóre w aptece nawet bez recepty - mogą one przynieść ci jakąś korzyść.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Użyj lanoliny, aby utrzymać naturalnie nawilżoną skórę. Lanolina to substancja wytwarzana przez zwierzęta (zwykle owce) w celu ochrony skóry i włosów. Lanolina jest również świetna dla Twojej skóry. Większość ludzi może znać lanolinę z różnych produktów (takich jak Carmex), które są przeznaczone do pękniętych warg. Ale można go również znaleźć w produktach przeznaczonych dla rąk, stóp, twarzy i innych części skóry, które są suche i twarde. 
    
  • Na początku używania lanoliny należy usunąć niektóre obszary skóry raz lub kilka razy dziennie - w zależności od witryny i stopnia jej poważnego problemu. Aby zachować delikatną skórę, należy nakładać krem ​​raz na cztery lub pięć dni.
  •  
         
 6.  
 7.             4      W przypadku skóry twarzy wypróbuj maski na skórę. Czy widziałeś kiedyś ludzi w filmie z ogórkami w ich oczach i czymś dusznym na ich skórze? To była maseczka na twarz. Maski są kremowymi preparatami, które mogą być wykonane z różnych rzeczy. 
    
  • Maski wykonane z kurkumy, aktywowanego węgla drzewnego, jogurtu z kulturami nabiałowymi, witaminy E i retinolu / retinoidów powinny mieć wszystkie istotne zalety. Wszystkie te substancje okazały się przyjazne dla skóry.
  •  
  • Uważaj na składniki, takie jak sok z cytryny - jedyne, co powoduje ich dezynfekcję. Ponadto sok z cytryny może uszkodzić skórę, dlatego lepiej unikać maski na skórze.
  •  
  • Powinieneś spróbować połączyć główne składniki swojej maski z potrzebami skóry. Maski węglowe są dobre dla skóry tłustej, ale mogą uszkodzić suchą skórę. Maseczki witaminy E są dobre dla suchej skóry, ale mogą powodować trądzik na skórze tłustej.
  •  
         
 8.  
             

  Część 3      Holistyczny dostęp do opieki  .

    
   
 1.             1      Pij dużo wody. Dla zdrowia ważne jest, aby pić dużo wody. Ale czy wiesz, że wystarczająca ilość wody jest ważna również dla miękkiej skóry? Niedostateczne spożycie wody natychmiast pojawi się na skórze. Odwodnienie prowadzi do wysuszenia skóry, która jest zaczerwieniona, swędząca i napięta. Ogólnie rzecz biorąc, czujesz się nieswojo. Jednak ten problem można łatwo rozwiązać, pijąc kilka szklanek dziennie. 
    
  • W moczu możesz stwierdzić, czy pijesz dużo wody, czy nie. Im ciemniejszy jest twój mocz, tym większy jest twój brak wody.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Staraj się jeść zdrowo, aby Twoja skóra zawierała wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Twoja skóra, podobnie jak inne części twojego ciała, potrzebuje składników odżywczych, aby były zdrowe i piękne. Twoja skóra zyska na dłuższą metę, tworząc odpowiednie nawyki żywieniowe, aby jeść dietę bogatą w składniki odżywcze, której potrzebuje twoja skóra. Nawet jeśli nie zauważysz zmiany natychmiast, powinieneś zachować pozytywne nastawienie i czekać na przyszłe duże zmiany. Najważniejszym składnikiem odżywczym Twojej skóry jest witamina A, C i E, a także kwasy tłuszczowe Omega 3, cynk i selen.  
    
  • Łosoś jest dobrym źródłem wielu ważnych składników odżywczych. Większość owoców jest dobrym źródłem witaminy C, a marchew jest doskonałym źródłem witaminy A.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Ćwiczenia utrzymują twoją skórę. Nigdy nie przyszło ci to do głowy, ale twoja skóra jest jedną z innych dziedzin, które pomagają w regularnych ćwiczeniach. Badania wykazały, że ćwiczenia pomagają utrzymać zdrową skórę, jędrność i spowolnienie jej starzenia się. Jeśli mało ćwiczysz, powinieneś pomyśleć o wprowadzeniu większego ruchu do swojego życia. 
    
  • Ważne jest, aby zrozumieć, że nie możesz ćwiczyć utraty wagi lub w inny sposób poprawiania określonego obszaru ciała. Nie ma zatem ćwiczeń, które sprawią, że będziesz piękna. Musisz tylko być bardziej aktywny i ćwiczyć.
  •  
  • Na początek spróbuj krótkiego spaceru pół godziny dziennie (co najmniej 15 minut).
  •  
         
 6.  
 7.             4      Dość snu. Podczas snu twoje ciało jest oczyszczone i przywrócone. Dotyczy to również Twojej skóry. Jeśli nie masz snu, twoje ciało wydala zbyt dużo kortyzolu (który niszczy twoją skórę i zakłóca jego gładkość) i nie wyklucza wystarczającej ilości hormonu wzrostu (który odnawia twoją skórę). Zjedz tyle snu, by dać skórze czas na powrót do zdrowia. 
    
  • Każdy potrzebuje innej długości snu. Każda osoba jest inna. Musisz spróbować, co jest dla Ciebie. Ale powinieneś być następnego dnia, pracować i obudzić się bez potrzeby kawy, aby się obudzić.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Dostosuj poziom hormonów, aby zapobiec innym problemom skórnym. Pamiętaj, że poziomy hormonów odgrywają rolę w wyglądzie Twojej skóry. Wszyscy znamy stereotyp nastolatka z twarzą pełną pryszczów, prawda? Dlatego jest powód! Niektóre hormony mogą powodować trądzik, a gdy ich poziom puchnie, Twoja skóra cierpi. Chociaż istnieją sposoby, aby zapobiec fluktuacjom poziomów hormonów, powinieneś być świadom tego, co może spowodować chybotanie. To normalna część naszego życia, a najlepszą rzeczą jest cierpliwość. 
    
  • Dojrzewanie, młodość, ciąża i leki wpływające na hormony mogą powodować brak równowagi hormonalnej w organizmie i prowadzić do przemijającej skóry.
  •  
  • Alternatywnie, możesz wypróbować hormony regulujące hormony. Najprostszym sposobem dla kobiet i dziewcząt jest antykoncepcja, ponieważ poziom hormonów będzie kontrolowany i może prowadzić do znacznej poprawy w skórze.
  •  
         
 10.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (6)                    
Higiena osobista i styl popularny:
Jak pozbyć się złych nawyków.

Jak nosić fascynator.

Jak usunąć sztuczne glony.

Jak wygładzić skórę.

Jak pozbyć się spoconych dłoni.

Jak uzyskać mniejsze pory.

Jak tworzyć fale w stylu lat trzydziestych.

Jak wymyślić nieostrożny drdol.

Jak założyć buty, które są za duże.

Jak zwiększyć nogi (dla kobiet).

Jak być bardziej popularnym.

Jak zwinąć rękawy koszuli.

Jak zrobić naturalne środki do mycia skóry.

Jak sprawić, by włosy się wydłużały.

Jak wpychać naskórek paznokci.

Jak korzystać z bidetu.

Jak zawiązać chustę na głowie.

Jak wyczyścić skórzaną torebkę.

Jak przekłuć własną wargę.

Jak powiększyć wąsy.

Jak pozbyć się przetłuszczających się włosów.