Home \ Finanse i biznes
 

Jak uniknąć błędów w handlu dziennym.

 

Day Trading to początkujący gracz bez doświadczenia, jak Snake Shooing z bosymi stopami - o wiele droższy. Jest to bardzo wymagająca i ryzykowna działalność polegająca na szybkim kupowaniu i sprzedaży tytułów inwestycyjnych i zarabianiu na miniaturowych wahaniach cen na rynku, wszystko to w ciągu sześciu godzin. Codzienne narzędzia transakcyjne nie były dostępne dla zwykłego małego inwestora od dziesięcioleci. Dzisiaj jednak każdy, kto ma szybki dostęp do Internetu i silne nerwy, może handlować. Jeśli jesteś zaniepokojony, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak zapobiegać częstym, ale drogim błędom.

              

Procedura .

    

  Część 1      Przygotuj się do codziennego handlu  .

    
   
 1.            1      Utwórz biznesplan. Day Trading to działalność gospodarcza, która zarabia jak każda inna. Dlatego powinieneś skonfigurować biznesplan, który będzie obejmował: 
    
  • Lista sprzętu potrzebnego do udanego obrotu dziennego. Absolutnym minimum jest szybki komputer i połączenie internetowe. Inwestowanie jest również opłacalne na komputerze zapasowym na wypadek, gdyby coś się stało.
  •  
  • Lista kursów i kursów, które zostaną podjęte w celu uzyskania niezbędnych informacji i wykształcenia dla codziennego handlu. Początkowo prawdopodobnie powinieneś uczęszczać na kursy dotyczące przewidywania trendów cenowych (analiza techniczna). Ponadto powinieneś zapisać się na kursy poświęcone codziennemu obrotowi oraz jak radzić sobie z kapitałem własnym.
  •  
  • Założenie o minimalnej rentowności w krótkim i długim okresie.
  •  
  • Budżet, w tym wszystkie koszty związane z obrotem dziennym.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Utwórz biznesplan. Istnieje wiele różnych filozofii biznesowych i strategii szybkiego zysku na giełdzie. Gdy zaczniesz handlować, dowiedz się, która strategia jest dla Ciebie najlepsza i trzymaj się jej. 
    
  • Wskaż wskaźniki wydajności. Jak ustalasz, czy odnosisz sukces w handlu i czy odniosłeś sukces?
  •  
  • Określ sygnały biznesowe. Jakie sygnały będą dla ciebie decydujące, kiedy nadejdzie czas, aby otworzyć pozycję?
  •  
  • Określ typ rynku, który chcesz wymienić. Czy zamierzasz handlować poniżej określonej ceny docelowej? A może szukasz minipigów na mocno obrobionych rynkach?
  •  
  • Określ strategię zamknięcia. Skąd wiesz, że nadszedł czas, aby zamknąć pozycję?
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przewiduj stratę. Żaden przedsiębiorca nie może osiągnąć doskonałego sukcesu. Od czasu do czasu po prostu gdzieś przegrywasz, jest istotną częścią całego równania.       
 6.  
 7.             4      Oczekuj nieoczekiwanego. Handel na giełdach to sport kontaktowy. Przygotuj się na ogromne huśtawki, bezprecedensowe slajdy, niewyjaśnione obroty i praktycznie wszystko inne.       
 8.  
 9.             5      Handel pociągami. Podobnie jak w przypadku wszelkich innych działań, jak również handlu, bardzo ważne jest szkolenie przed rozpoczęciem ostrej operacji. Dzięki nowoczesnej technologii jest dziś na szczęście bardzo łatwa. Możesz założyć rachunek handlowy i wymienić go na giełdzie, nie ryzykując strat finansowych. Na przykład TD Ameritrade oferuje platformę transakcyjną o nazwie "Think or Swim", która umożliwia wymianę bez użycia prawdziwych pieniędzy.                  
 10.  
             

  Część 2      Handluj jako zwycięzca  .

    
   
 1.             1      Zachowaj strategię biznesową. Zwłaszcza we wczesnych latach łatwo jest dać się uwieść emocjom i strachowi przed przegraną i szybko poddać się impulsowi sprzedaży, gdy tylko myślisz, że rynek jest przeciwko tobie. W tym momencie pamiętaj, że włożyłeś dużo energii w stworzenie precyzyjnej i szczególnie funkcjonalnej strategii biznesowej. Zachowaj więc swoją własną strategię i emocje podczas handlu za głową.        
 2.  
 3.             2      Zdecydowanie nie myśl o zmianie strategii tylko z powodu twojego pomysłu, że "to nie działa poprawnie.

  Zmień strategię tylko w oparciu o wahania dynamiki rynku (na przykład przy zmianie niestabilności rynku), ale nie w przypadku strat finansowych.       

 4.  
 5.             3      Bądź na bieżąco. Regularne monitorowanie raportów finansowych i raportów jest bardzo ważne, aby zrozumieć, co może codziennie poruszać rynek. 
    
  • Raporty finansowe są często częścią oprogramowania samej platformy transakcyjnej.
  •  
  • Dodatkowo możesz odwiedzać niezliczone różne strony internetowe i zdobywać więcej informacji, takich jak CNBC.com, TheStreet.com czy MotleyFool.com.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wykonaj poniższą analizę. Po każdym dniu roboczym spójrz wstecz i zobacz, co się stało. Dlaczego udany biznes przynosił zyski? Czy musiałeś ponieść stratę, ponieważ tak naprawdę nie zachowałeś własnej strategii biznesowej?       
 8.  
 9.             5      Zachowaj dziennik biznesowy. Business Journal to doskonały sposób na monitorowanie dotychczasowych sukcesów i strat. Na szczęście istnieje wiele programów, które pomogą Ci zarządzać tym dziennikiem.       
 10.  
 11.             6      Dostosuj się do zmian rynkowych. Pamiętaj o następujących kwestiach: Nigdy nie możesz w pełni zrozumieć rynku papierów wartościowych. Jest to ciągle ewoluujący organizm, który zmienia się na zawsze i nigdy się nie wyróżnia. Chociaż nigdy nie powinieneś zmieniać strategii ze względu na straty finansowe, bardzo ważne jest dostosowanie stylu biznesowego do zmieniającego się rynku. 
    
  • Należy pamiętać, że dostosowanie strategii opiera się na fundamentalnych zmianach na rynkach, a nie emocji lub strachu przed stratą.
  •  
  • Jeśli wzrasta niestabilność rynku, to jest dobry powód, aby dostosować swoją strategię biznesową do nowych warunków. Ale jeśli zmienisz swoje procedury po prostu dlatego, że nieoczekiwanie straciłeś pieniądze, to jest to zły powód, aby zmienić własną filozofię biznesową.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Pamiętaj, że "nadzieja" nie jest strategią biznesową. Możesz zauważyć, że rynek, na którym wszedłeś, jest przeciwko tobie i masz nadzieję, że trend się zmieni. Należy pamiętać, że "nadzieja" nie oznacza solidnego fundamentu biznesowego. Zamiast tego zastosuj swoją filozofię biznesową do pozycji straty i rób to, co Twoim zdaniem powinno.       
 14.  
             

  Część 3      Kupuj elegancko  .

    
   
 1.             1      Dla każdej pozycji otwartej użyj stop-loss. Stop-loss wymyka się z biznesu, gdy tylko stracisz określoną kwotę. To sposób na uniknięcie dużych strat w złych transakcjach.        
 2.  
 3.             2      Użyj poleceń limitów. Według zamówień limitów mówisz, że nie chcesz płacić więcej za dany tytuł niż podana cena. Korzystanie z zleceń z limitem jest zalecane w każdych okolicznościach tylko dlatego, że cena rynkowa może gwałtownie spadać i wzrosnąć nawet w ciągu kilku minut.       
 4.  
 5.             3      Unikaj "nadrabiania zaległości" na rynku. Czasami możesz być przytłoczony ideą, że natknąłeś się na wielki rynek, na którym możesz się wzbogacić, abyś mógł szybko zacząć handlować. Jednak po pewnym czasie okazuje się, że handel nie nastąpił, ponieważ cena wzrosła. Więc dostajesz wyższą cenę. Nazywa się to "ściganiem" lub "nadrabianiem" rynku i powinieneś go unikać z szerokim łukiem. Pamiętaj - nazwa tej gry polega na wymianie rynkowej po właściwej cenie, a nie na obniżaniu ceny w celu zamknięcia transakcji.       
 6.  
            

Wskazówki .

    
   
 • Nie możesz mieć wszystkich niezbędnych informacji i informacji, które możesz posiadać. Dołącz do grupy traderów online i dziel się pomysłami.
 •  
 • Szybkie wyszukiwanie w internecie ujawnia bogactwo różnych kursów szkoleniowych dla udanego handlu, w tym przegląd analiz technicznych i wielu strategii biznesowych, wszystko za darmo.
 •  
             

Ostrzeżenie .

    
   
 • Ze względu na krótki czas, w którym firmy lub inne narzędzia analityczne nie są w stanie przeprowadzić badania, codzienny handel jest czasem uważany za bardziej niebezpieczny niż biznes.
 •  
 • Day Trading to najbardziej ryzykowna i jednocześnie najbardziej niestabilna strategia inwestycyjna dla biznesu.
 •  
 • Według niektórych zawodowych finansistów, 95% handlowców na co dzień regularnie traci.
 •  
 

         (2)                    
Finanse i biznes popularny:
Jak zostać miliarderem.

Jak zdobyć kontakty na konferencji.

Jak zostać miliarderem.

Jak rozwiązać umowę.

Jak podpisać czek.

Jak żebrać.

Jak mądrze wydać.

Jak otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal.

Jak pracować w domu.

Jak napisać sprawozdanie finansowe.

Jak anulować konto w serwisie eBay.

Jak zarabiać w serwisie eBay.

Jak szybko zaoszczędzić pieniądze.

Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak zdobyć kontakty.

Jak się ubrać na rozmowę o pracę.

Jak uniknąć obowiązku uczestnictwa w jury.

Jak otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal.

Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak zostać miliarderem.

Jak sprzedawać produkt.