Home \ Finanse i biznes
 

Jak zmienić tożsamość.

 

Jeśli padłeś ofiarą przemocy w rodzinie lub złożyłeś zeznania przeciwko przestępcy, możesz uzyskać nową tożsamość. W tym artykule dowiesz się, jak zmienić swoje imię i jak rozpocząć nowe, bezpieczne życie.

              

Procedura .

    

    1      Zmień nazwę  .

    
   
 1.            1      Wybierz nową nazwę. Wybierz nazwę, którą łatwo zapamiętasz i która Ci się spodoba. Trenuj swój podpis pod tym imieniem i spróbuj się do niego przyzwyczaić. Spróbuj przedstawić się kilku osobom o tym nowym nazwisku i sprawdź, czy będzie to dla ciebie naturalne.  
    
  • Jeśli chcesz tylko kogoś uniknąć lub nie chcesz spłacać swoich długów, nie będziesz mógł zmienić swojego nazwiska. Twoje nowe imię i nazwisko nie może zawierać żadnych cyfr, symboli, znaków towarowych lub nieprzyzwoitych słów.
  •  
  • Wybierz wspólną nazwę. Jeśli chcesz się upewnić, że ludzie cię nie znajdą, na przykład wybierz imię Petr Novák lub Jakub Svoboda.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przejdź do rejestru i wypełnij prośbę o zmianę nazwy. Musisz podać dobry powód zmiany swojego imienia i nazwiska. Możesz przynosić dokumenty, które otrzymałeś na półce lub w sądzie.        
 4.  
 5.             3      Przejdź na spotkanie, aby zmienić nazwisko. Większość tych spotkań odbywa się szybko i łatwo, ale prawdopodobnie musisz odpowiedzieć na kilka pytań. Zachowaj wszystkie powody zmiany swojej tożsamości.  
    
  • Jeśli twoja aplikacja zostanie odrzucona, poproś o kopię odrzucenia i spróbuj ponownie.
  •  
  • Jeśli otrzymasz swoje żądanie, otrzymasz nowe imię, korzystając z nakazu sądowego. Powinieneś zachować kopie wszystkich otrzymanych dokumentów.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zmień swoje imię i nazwisko we wszystkich ważnych dokumentach. Wydać nowy dowód tożsamości, prawo jazdy i inne dokumenty za pomocą dokumentów z rejestru. Zmień swoje imię i nazwisko na kredyty, bank itp. Powinieneś zrobić to tak szybko, jak to możliwe.                  
 8.  
             

    2      Użyj swojej nowej tożsamości  .

    
   
 1.             1      Przygotuj się na rozpoczęcie od nowa. Nie będziesz mieć referencji, pracy, nauki. Będziesz musiał zacząć od początku, a kiedy szukasz pracy, twój brak doświadczenia może wywołać podejrzenia.        
 2.  
 3.             2      Trenuj swoje występy pod nową nazwą. Powinieneś napisać to zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. Nigdy nie powinieneś już mówić swojego starego imienia. Przećwicz też kłamstwa, które będziesz musiał opowiadać swoim bliskim i opowieściom z twojej wymyślnej przeszłości.        
 4.  
 5.             3      Zmień swoje zachowanie i zacznij nosić inne ubrania. Możesz zacząć jeść inne posiłki i znaleźć nowe hobby. Możesz zmienić kolor swoich włosów, zacząć nosić soczewki kontaktowe i próbować cię nie rozpoznać. Być może będziesz musiał zmienić pracę.        
 6.  
 7.             4      Uciec od przyjaciół, rodziny i personelu. Nie mów nikomu, jakie jest twoje nowe imię i gdzie jesteś. Zerwij kontakty ze wszystkimi osobami w twoim starym życiu, aby ktoś przypadkowo nie ujawnił twojej nowej tożsamości.        
 8.  
 9.             5      Pozostań przy życiu. Agencje rządowe i władze zarejestrują twoją zmianę tożsamości, a jeśli policja kiedykolwiek cię aresztowała, to byłoby oczywiste. Dlatego powinieneś starać się nie ostrzec siebie.        
 10.  
            

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

                             
Finanse i biznes popularny:
Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak żyć według budżetu.

Jak zarabiać pieniądze w domu.

Jak uniknąć obowiązku uczestnictwa w jury.

Jak uniknąć błędów w transakcjach dziennych.

Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak zarządzać finansami osobistymi.

Jak rozpoznać pedofila.

Jak szybko zaoszczędzić pieniądze.

Jak utrzymać klientów.

Jak zostać milionerem.

Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak robić zakupy w serwisie eBay.

Jak zarządzać finansami osobistymi.

Jak kupić złoto.

Jak zarabiać w serwisie eBay.

Jak handlować na rynku forex.

Jak uniknąć obowiązku uczestnictwa w jury.

Jak rozwiązać umowę.

Jak sprzedawać produkt.

Pierwsze kroki z własną linią odzieży.