Home \ Finanse i biznes
 

Jak anulować konto w serwisie eBay.

 

Może eBay stracił swój dawny urok. Może po prostu trzeba zrezygnować z możliwości kupienia mnóstwa niepotrzebnych rzeczy. Tak czy inaczej, jeśli zdecydujesz się zamknąć swoje konto eBay, pokażemy Ci, jak to zrobić w tym artykule.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Upewnij się, że naprawdę chcesz usunąć swoje konto. Po zamknięciu konta serwis eBay nie będzie już umożliwiać tworzenia nowego z tym samym identyfikatorem lub adresem e-mail. Możesz jednak utworzyć nowe konto, po prostu użyj nowego identyfikatora i nowego adresu e-mail. 
    
  • Jeśli po prostu gryzisz ciągłe, pouczające e-maile wysyłane przez serwis eBay, nie musisz natychmiast anulować konta. W takim przypadku serwis eBay musi poinformować Cię, że nie chcesz już otrzymywać subskrypcji wiadomości i rekomendacji.
  •  
  • Jeśli masz problemy z kontem, takie jak brak zapłaty za zakupiony towar, możesz go rozwiązać bez konieczności anulowania konta.
  •  
  • Jeśli masz problem z kontem, skontaktuj się z Centrum obsługi klienta eBay i spróbuj rozwiązać problem w ten sposób. Pamiętaj, że zamknięcie konta spowoduje utratę całej historii opinii, a przy tworzeniu nowego konta nie będzie można używać tego samego identyfikatora ani adresu e-mail.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zaloguj się. Aby usunąć swoje konto, musisz się najpierw zalogować.       
 4.  
 5.             3      Sprawdź, czy jesteś winien płatności innym użytkownikom. Jeśli okaże się, że na Twoim koncie nadal znajdują się nieopłacone przedmioty, musisz najpierw się nim zająć. 
    
  • Jeśli ktoś jest Ci winien, musisz przed zamknięciem swojego konta, aby poprosić o tzw. Zwrot pieniędzy.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Znajdź formularz zamknięcia konta. Można go znaleźć na tej stronie internetowej. Okno wyboru otwiera się wraz z wyciągiem z konta otwierającego, dlaczego odchodzisz. 
    
  • Można również znaleźć stronę usuwania konta w następujący sposób: Zaloguj się i przejdź do zakładki "Pomoc i kontakt" znajdującej się w lewym górnym pasku. Tutaj, w prawej kolumnie, kliknij menu "Zarządzaj swoim kontem" i wybierz "Rozwiązywanie problemów z kontem" z rozszerzonego menu. Istnieje inne podmenu, w którym należy kliknąć "Zamykanie konta".
  •  
         
 8.  
 9.             5      Odpowiadaj na problemy bezpieczeństwa. Serwis eBay zapyta Cię, dlaczego opuszczasz serwer. Odpowiadaj na prawdę i przejdź przez cały przewodnik. Następnie kliknij "Nie, zamknij moje konto" i sprawdź, czy znasz informacje, które serwis eBay zapewnia, aby zamknąć swoje konto.       
 10.  
 11.             6      Czekaj. Twoje konto nie zostanie natychmiast usunięte. Serwis eBay czeka chwilę, aby upewnić się, że wszystkie potencjalne transakcje zostały zamknięte. 
    
  • Podczas tego okresu oczekiwania nie możesz licytować żadnych aukcji, wyświetlać swoich towarów, kupować ani zmieniać swoich danych kontaktowych. Mimo to możesz dostać się do swoich danych osobowych.
  •  
  • Po upłynięciu czasu oczekiwania otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem anulowania konta.
  •  
                   
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

                               
Finanse i biznes popularny:
Jak zdobyć kontakty na konferencji.

Jak zwiększyć ruch w witrynie.

Jak budować bogactwo.

Jak obliczyć bieżącą wartość netto NPV.

Jak żyć według budżetu.

Jak zarabiać szybko.

Jak zarabiać pieniądze w domu.

Jak zmienić imię i nazwisko.

Jak otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal.

Jak rozpoznać fałszywe banknoty USA.

Jak radzić sobie z wygranymi w loterii.

Jak inwestować w akcje.

Jak założyć firmę bez pieniędzy.

Jak obliczyć krańcowy dochód.

Jak pracować w domu.

Jak rozpoznać pedofila.

Jak założyć małą firmę.

Jak załamać się podczas przenoszenia.

Jak zmienić tożsamość.

Jak zostać milionerem.