Home \ Finanse i biznes
 

Jak zarabiać pieniądze w domu.

 

Czy jesteś zmęczony wszystkimi internetowymi oszustwami dotyczącymi zarabiania w domu, ale czy potrzebujesz znaleźć pracę, która będzie dla ciebie odpowiednia na czas? Naprawdę istnieją możliwości pracy z domu (i nie są firmami piramidy!). Ten artykuł mówi ci wszystko.

              

Procedura .

    

  Część 1      Dochody z głównego dochodu  .

    
   
 1.            1      Wykonuj różne zadania dla stron internetowych. Istnieje wiele stron, takich jak Mechanical Turk z Amazon, gdzie można zarobić kilka dolarów za wykonywanie prostych zadań. Możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, jeśli się uczysz, lub możesz zarobić pieniądze na brygadę.  
    
  • Taka praca jest głównie dla osób za granicą, dla których ta wycena jest o wiele bardziej interesująca. Nie dziw się, jeśli nie zarabiasz dużo. Jeśli jednak nie możesz znaleźć innych ofert pracy, aby zarobić pieniądze, nie jest to zły pomysł, aby spróbować.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Utwórz bloga. Uruchom stronę internetową, umieść na niej reklamy i udostępnij treści, którymi będą zainteresowani ludzie. Musisz nauczyć się podstaw reklamy i SEO (optymalizacji pod kątem wyszukiwarek), w przeciwnym razie nie będziesz mieć wystarczającej liczby czytelników, aby zarabiać pieniądze. W przeciwnym razie zarządzanie blogami jest dość proste i przyjemne.  
    
  • Napisz o czymś, o czym dużo wiesz i kim jest wielu ludzi. Na przykład na pewno lepiej będzie napisać blog z poradami dla rodziców niż blog na modelach pociągów z lat 80.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Pozostań przy życiu zwierząt. Jeśli mieszkasz w dobrym miejscu, możesz zarabiać pieniądze, przechowując zwierzęta lub chodzące psy. Zawsze mów właścicielom zwierząt, że dbasz o kilka zwierząt naraz. Niektóre psy nie pasują do innych zwierząt.  
    
  • Możesz zacząć opiekować się zwierzętami swoich znajomych, a kiedy się ich nauczysz, możesz umieścić reklamę na przykład w lokalnym sklepie. Gdy masz już dość klientów, będziesz mógł reklamować się również w Internecie.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Oglądaj domy dla ludzi. Możesz także zająć się dziwnymi domami. Możesz je wyczyścić lub po prostu obejrzeć. Niektórzy ludzie nie lubią opuszczać domu bez opieki, kiedy wybierają się na długie wakacje. Poczekaj, aż otrzymasz kilka dobrych rekomendacji i będziesz w stanie zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, aby obejrzeć dom.  
    
  • Zacznij pracę najpierw dla swojej rodziny i przyjaciół. Zrób dobre imię, a następnie umieść reklamę w Internecie lub w lokalnych sklepach i restauracjach.
  •  
  • Nie chodzi o pracę z domu w tradycyjnym sensie, ale można go zarobić, pozostając w domu. Jest to odpowiednie na przykład dla studentów lub matek przebywających na urlopie macierzyńskim.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Sprzedawaj rzeczy, których ludzie już nie chcą. Ułóż bazar ogrodowy i sprzedaj niepotrzebne rzeczy swoim znajomym. Możesz również sprzedawać w serwisie eBay lub Aukro. Zacznij od znajomych, a następnie poszukaj klientów wśród innych osób.  
    
  • Możesz także sprzedawać własne rzeczy. Jeśli chcesz zarabiać na nowej Play Station, spróbuj sprzedać rzeczy, których już nie potrzebujesz.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Rób zdjęcia zdjęć. Fotobudki to witryny, w których przesyłasz wysokiej jakości zdjęcia różnych rzeczy i sprzedajesz je firmom i stronom internetowym. Jest mnóstwo zdjęć banków, w których możesz sprzedać swoje zdjęcie. Będziesz potrzebować tylko aparatu i poczuć do fotografii.  
    
  • Kompaktowy aparat fotograficzny nie wystarczy do robienia zdjęć.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Pisz artykuły. Strony takie jak eHow lub Listivers będą płacić za pisanie artykułów dla nich. Jeśli masz dużo pomysłów i możesz pisać szybko, możesz zarobić dodatkowe pieniądze.                  
 14.  
             

  Część 2      Rozpocznij pracę z domu  .

    
   
 1.             1      Bądź wirtualnym asystentem. Możesz zarabiać pieniądze w domu, robiąc asystenta ludziom w Internecie. Zrobisz zasadniczo to, co robią jako asystent biura. Wiele firm i osób zatrudnia krótkoterminowych asystentów, którzy piszą dokumenty, obsługują rozmowy telefoniczne i wysyłają e-maile do swoich klientów. Jeśli chcesz robić to w pełnym wymiarze godzin, możesz znaleźć więcej niż jednego klienta.        
 2.  
 3.             2      Napisz teksty. Innym sposobem na zarabianie pieniędzy z domowego komfortu jest pisanie różnych tekstów. Istnieje wiele możliwości w Internecie. Obecnie wiele firm rozwiązuje swój marketing internetowy i treści internetowe tylko w ten sposób. Możesz także utworzyć bloga i zarabiać pieniądze za pomocą reklam lub napisać bloga dla kogoś innego i zarabiać co miesiąc. Copywriterzy online również piszą wiadomości, e-booki lub teksty dla swoich klientów.        
 4.  
 5.             3      Zostań redaktorem. Wiele osób musi cyfrowo zastępować dokumenty. Znajdź różne oferty takiej pracy w Internecie lub zaoferuj swoje usługi lekarzom, prawnikom lub studentom.  
    
  • Należy pamiętać, że do profesjonalnej transkrypcji potrzebne będzie szkolenie w branży. Należą do nich na przykład teksty medyczne lub prawne.
  •  
  • Prawdopodobnie zapłacisz za każdy tekst osobno, więc będziesz mieć możliwość szybkiego czytania i pisania na komputerze.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź grafikiem lub projektantem stron internetowych. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na handel online konieczne jest zatrudnienie grafików i projektantów stron internetowych. Jeśli znasz języki programowania, wiesz w projektowaniu graficznym i tworzeniu oprogramowania oraz w Internecie, możesz zarabiać w ten sposób. Bądź na bieżąco z najnowszą technologią i spróbuj sprzedać swój talent!        
 8.  
 9.             5      Pisz prace naukowe. Jest wielu ludzi, zwłaszcza studentów, którzy mają więcej pracy, niż mogą. Możesz pozwolić sobie na opłacenie pomocy. Kiedy piszesz swoją pracę dla swoich klientów, zarabiasz dużo, a nauczysz się wielu różnych rzeczy. Istnieje kilka firm, które zapewnią ci pracę.  
    
  • Dla ciebie ta praca jest legalna, ale nie dla twoich klientów. Jeśli nie masz nic przeciwko, po prostu odpuść.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zostań inżynierem oprogramowania. Będziesz musiał stworzyć nowe oprogramowanie lub naprawić stare oprogramowanie dla firm lub osób prywatnych. Musisz mieć niezbędną wiedzę, ale jeśli lubisz pracować w piżamie i nie lubisz chodzić wśród ludzi, jest to idealna praca dla ciebie.        
 12.  
 13.             7      Zostań doradcą finansowym lub księgowym. Konsultanci, księgowi, asystenci podatkowi, itp. To ludzie, którzy pomagają innym zarządzać swoimi finansami. Jeśli znasz liczby i chcesz nauczyć się zarządzać finansami, zacznij pracować dla różnych osób lub firm i możesz zarobić dużo pieniędzy.        
 14.  
 15.             8      Zostań tłumaczem. Jeśli potrafisz płynnie mówić w większej liczbie języków, znalezienie pracy nie będzie stanowiło problemu. Możesz tłumaczyć dokumenty, strony internetowe, książki i inne teksty. Ale musisz doskonale opanować oba języki - cztery lata hiszpańskiego w liceum to dla ciebie za mało.        
 16.  
 17.             9      Opiekuj się nieznajomymi. Jeśli jesteś matką na urlopie macierzyńskim i masz dzieci w domu, możesz również opiekować się dziećmi z zagranicy. Masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zarobić i zaspokoić potrzeby dzieci, na których ci zależy (jedzenie, picie, zabawki itp.). Ale musisz zdać sobie sprawę, że prawdopodobnie będziesz potrzebować pozwolenia.        
 18.  
 19.             10      Zostań nauczycielem. Jeśli posiadasz kwalifikacje, możesz pracować jako nauczyciel na uczelniach internetowych. Jeśli nie masz wystarczających kwalifikacji, możesz na przykład odrabiać zadania domowe i wolniej uczniowie. W Internecie znajdziesz wiele ofert takiej pracy.        
 20.  
             

  Część 3      Rozpocznij działalność domową  .

    
   
 1.             1      Dowiedz się, co wiesz i czego możesz użyć do założenia firmy. Nie wszystkie prace można wykonać z domu, więc pomyśl o swoich doświadczeniach i dowiedz się, czy można założyć firmę, która zarabia dla Ciebie.  
    
  • Oceń, ile pieniędzy będziesz potrzebować. Określ, ile pieniędzy będziesz potrzebował, aby wygodnie żyć. W niektórych przypadkach będziesz musiał również uwzględnić koszty założenia firmy i czas, który musisz wydać bez dochodu. Zarejestruj wszystkie miesięczne koszty, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy potrzebujesz.
  •  
  • Dowiedz się, czy posiadasz niezbędny sprzęt do założenia firmy odnoszącej sukcesy. Sprzęt należy również uwzględnić w kosztach. W niektórych przypadkach wystarczy komputer i oprogramowanie. Ale jeśli chcesz zrobić biżuterię, będziesz musiał kupić wszystko, czego potrzebujesz.
  •  
  • Zdecyduj, czy potrzebujesz pomocy lub czy możesz prowadzić firmę bez pomocy. Musisz zdecydować, czy potrzebujesz kogoś innego, czy możesz zrobić to sam. Na przykład, jeśli chcesz, aby ludzie malowali domy, musisz zatrudniać kilku pracowników, aby pomalować większą przestrzeń.
  •  
  • Znajdź swój dom w biurze. Nawet jeśli chcesz pracować głównie w terenie, będziesz potrzebować miejsca na papierkową robotę i fakturowanie. Może to być po prostu stół w kuchni, ale lepiej jest znaleźć cały pokój.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dowiedz się, jak zorganizować swój dzień pracy. Motywacja jest najważniejsza. Jeśli nie jesteś zorganizowany, na początku będzie Ci trudno. Dowiedz się, jak korzystać z kalendarza i pracować nad etyką pracy.  
    
  • Kup dziennik lub zacznij korzystać z oprogramowania do planowania. Nikt cię nie nadzoruje, więc będziesz musiał zapisać wszystkie swoje spotkania i ważne daty. Nigdy nie mów, że je zapamiętasz - to jest gwarantowana droga do porażki.
  •  
  • Przejrzyj swój kalendarz, aby dowiedzieć się, kiedy należy pracować. Jeśli jesteś rodzicem i na przykład wychodzisz z domu w ciągu dnia, np. Odbieraj dzieci ze szkoły, możesz ustawić godziny, w których możesz pracować każdego dnia. Być może będziesz musiał pracować wieczorami, ponieważ nie będziesz miał czasu w ciągu dnia.
  •  
  • Utwórz system organizacyjny, który zapewni ci pełny wgląd. Jeśli masz do czynienia z wieloma klientami, przygotuj system rejestracji, który będzie dla ciebie sensowny. W niektórych przypadkach wystarczy umieścić wszystkie dokumenty w jednym folderze, czasem potrzebny będzie bardziej zaawansowany system rejestracji.
  •  
  • Przygotuj profesjonalny system rozliczeniowy i prześlij wszystkie faktury pod koniec każdego miesiąca. Używaj szablonów do faktur lub twórz je na przykład w Excelu. Zdecyduj, kiedy chcesz otrzymywać pieniądze i wysyłać faktury tego samego dnia każdego miesiąca, aby mieć pewność, że otrzymasz pieniądze na czas. Dla faktur zapłacić na przykład 14 dni.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wspieraj swoją firmę i szukaj klientów. Nawet jeśli pracujesz w domu i nie masz wielu klientów, będziesz musiał zrobić reklamę swojej firmie. W dzisiejszej gospodarce nigdy nie wiadomo, kiedy jeden z klientów ucieknie.  
    
  • Sieci społecznościowe. Twórz biznesowe sieci społecznościowe i udostępniaj informacje, którymi mogą być zainteresowani ludzie. Na przykład, jeśli masz własną firmę zajmującą się żywnością ekologiczną, podziel się swoimi reklamami z ekologicznymi przepisami dotyczącymi upraw.
  •  
  • Reklamy tradycyjne. Tradycyjne reklamy mają swoje miejsce, ale reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe są drogie. Lepiej wydrukuj i rozdaj ludziom ulotki i wizytówki.
  •  
  • Przygotuj realistyczny plan pracy, który Ci odpowiada. Niektóre prace domowe są wykonywane w terenie, inne w komputerze. Bez względu na to, jaką firmę robisz, musisz zdać sobie sprawę, że jeśli zrobisz pół dnia wolnego, Twoja firma wkrótce zbankrutuje. Nikt cię nie sprawdza, więc musisz wziąć odpowiedzialność za siebie i sprawić, że będziesz pracować.
  •  
  • Weekendy i święta mogą na ciebie nie czekać. Wierz lub nie, ale prawdopodobnie będziesz musiał przyjmować zamówienia w sobotnie wieczory lub w Boże Narodzenie. Większość firm w domu dostarcza ludziom produkt w określonym czasie - na przykład w poniedziałek lub dzień po świętach, będziesz musiał pracować, nawet jeśli wszyscy inni mają wolny czas.
  •  
  • Musisz przyzwyczaić się do pracy w święta i święta. Będziesz musiał pracować w święta, więc bądź przez telefon i e-mail.
  •  
  • Musisz być dostępny dla swoich klientów 24 godziny na dobę. Bez względu na to, jaką masz firmę, będziesz musiał odróżnić się od konkurencji. Oznacza to, że musisz zawsze być dostępny i starać się zapewniać najwyższej jakości usługi swoim klientom. Jeśli chcesz, aby Twoi klienci zaufali i polegali na Tobie, zawsze będziesz musiał spełnić to, co obiecujesz.
  •  
  • Uczyć się nowych rzeczy i umiejętności. Wyprzedzaj konkurencję, stale ulepszając swój biznes. Idź na kursy i poszerz swoje horyzonty.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

                           
Finanse i biznes popularny:
Jak żyć według budżetu.

Jak usunąć konto PayPal.

Jak zrobić budżet.

Jak otrzymywać płatności za pośrednictwem PayPal.

Jak napisać sprawozdanie finansowe.

Jak zostać miliarderem.

Jak zarabiać w serwisie eBay.

Jak uniknąć obowiązku uczestnictwa w jury.

Jak sprzedać produkt.

Jak uniknąć błędów w transakcjach dziennych.

Jak napisać sprawozdanie finansowe.

Pierwsze kroki z własną linią odzieży.

Jak zarabiać w serwisie eBay.

Jak rozpocząć inwestowanie.

Jak się ubrać na rozmowę o pracę.

Jak zostać milionerem.

Jak zwiększyć ruch w witrynie.

Jak podpisać czek.

Jak rozpoznać pedofila.

Jak zwiększyć ruch w witrynie.

Jak zarabiać pieniądze w domu.