Home \ Finanse i biznes
 

Jak zostać milionerem.

 

Wiele osób chce zostać milionerem, ale nie wszyscy są gotowi to zrobić i zmienić zdanie. W świecie, w którym milioner jest teraz nowym celem, istnieją możliwości dla zwykłych ludzi i zazwyczaj jest to dobre zarządzanie, zdrowy rozsądek i okazjonalne zdrowe ryzyko.

 

Nie staniesz się milionerem, gdy będziesz siedzieć i modlić się o więcej pieniędzy lub wygrać na loterii. Nie stanie się tak po prostu dlatego, że je przeczytasz - kiedy dowiesz się, jakich narzędzi użyć i jak myśleć, reszta zależy od Ciebie i musisz pracować nad swoim celem.

             

Procedura .

    

    1      Myślenie  .

    
   
 1.            1      Zaufaj swojemu celowi. Oznacza to, że nie należy postrzegać swojego celu jako "szansy" lub "szansy". Musisz wierzyć, że zasługujesz na to, by stać się milionerem i że będziesz. Wielu ludzi nie wierzy, że zasługują na więcej pieniędzy niż teraz. Wielu ludzi uważa, że ​​bogactwo to coś złego, złego i nie powinni próbować. Ignorują fakt, że pieniądze stwarzają szanse dla ciebie i innych. Kiedy będziesz mieć więcej pieniędzy, będziesz mógł pomagać innym poprzez dobroczynność, mentoring, tworzenie projektów dla ludzi i ostatecznie zapewnianie miejsc pracy. Nic z tego nie jest złym powodem, aby chcieć zostać milionerem.  
    
  • Kiedy czujesz, że nie zasługujesz na bogactwo, w rzeczywistości podważasz samoocenę. Przestań myśleć w ten sposób. Zasługujesz na nagrodę za ciężką pracę i surowe myślenie.
  •  
  • Zdecyduj, co chcesz zrobić z nowym bogactwem. Jeśli nie masz nawet pary, która zaczynałaby od nowej wolności i możliwości, trudniej będzie ci mieć pieniądze, niż nie masz. Pieniądze to nie powodzenia. Gdybyś miał teraz milion koron, co byś dla nich wydał? Odpowiedz na to pytanie i zobacz, jak należy postępować. Po prostu zadbaj o to, co się z tobą dzieje.
  •  
  • Czy mówisz wszystkim, że nie chcesz być bogaty i jesteś z tego dumny? Zastanów się, co byś pomyślał, gdyby zmarł ktoś z twoich bogatych krewnych i dał ci kilka milionów koron. Czy powiedziałbyś, że nie chcesz pieniędzy i przekazujesz je komuś innemu? Bądźcie ze sobą szczerzy.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Zdecyduj, jakie są twoje motywy, aby zostać milionerami. Jeśli zmagasz się z nieczystymi myślami, aby zdobyć pieniądze, pozbądź się ich natychmiast. Jeśli nie chcesz się z nimi zmierzyć, będą cię prześladować i uniemożliwić ci osiągnięcie celu. Mogą złamać wiarę w zasługi na więcej, i nadal musisz pracować, aby to osiągnąć. Zadaj następujące pytania:  
    
  • Dlaczego uważam, że posiadanie dużych pieniędzy jest niemoralne? Czy to dlatego, że boję się pójść w świat i powiedzieć wszystkim, że chcę zarobić więcej pieniędzy? Czy też ciągle przekonuję siebie, że nigdy nie zarobię więcej niż zarabiam?
  •  
  • Czy podoba mi się pomysł wygodnego stylu życia? Czy wystarczy walczyć i starać się zdobyć więcej pieniędzy? Czy powinienem być zadowolony z tego, co mam, a nie próbować robić więcej?
  •  
  • Czy naprawdę mogę ciężko pracować, aby otrzymać nagrodę? Nie ma znaczenia, czy jest to praca manualna czy intelektualna - rzadko zdarza się, że milionerem stanie się ktoś, kto nie musi się poruszać nawet palcem. Ci, którzy odziedziczyli swoje miliony, często nie wiedzą, jak traktować bogactwo i obniżać wartość swojej własności, ponieważ nie będą nad nią pracować. Przygotuj się na wysiłek, aby twoje marzenie się spełniło.
  •  
  • Ile chcę zostać milionerem? Musisz być naprawdę zapalony i zdeterminowany, inaczej nie będziesz w stanie skoncentrować się na swoim celu.
  •  
  • Czy masz inne priorytety niż wzbogacanie się? To pytanie jest bardzo ważne. Nie jest źle powiedzieć "tak, wolę leżeć nad morzem i malować obrazy przez cały dzień". To twój wybór i jeśli coś cię uszczęśliwia, idź dalej. Ale nie możesz pogodzić tych marzeń z pragnieniem zostania milionerem, więc nie próbuj obu. Wybierz jeden cel i skup się na nim.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Nie zaniedbuj finansowej niezależności przy niepotrzebnych wydatkach. Drugi to przeciwieństwo prawdziwego milionera. Większość milionerów to pokorni ludzie, którzy wolą pieniądze na inwestycje, starannie pilnują tego, co mają i szukają sposobów na zwiększenie swojego majątku. Często są to osoby mniej zamożne, które nie koncentrują się na inwestycjach i próbują wywrzeć wrażenie na bogactwie ("ambitni" - ludzie, którzy chcą być bogaci, zachowują się tak, jakby byli bogaci, ale nie bogaci). Jeśli nadal będziesz to robić, pieniądze wkrótce się rozmyją. Kiedy nie myślisz o inwestowaniu, nie próbujesz utrzymać swoich pieniędzy na stałym poziomie, wkrótce stracisz milion. Jeśli chcesz być spektakularny i pokazać swoje bogactwo, zrób to tylko wtedy, gdy masz dobrze wymyślone ryzyko i jesteś chroniony przed stratą i nie możesz zapomnieć o skupieniu się na utrzymywaniu swojego majątku.  
    
  • Milioner nie musi mieć dużego siedzenia, samochodu sportowego, większej szafy niż całego domu, diamentów i cennej biżuterii, itp. Wszystkie te znaki są spektaklem, niekoniecznie materialnym spełnieniem. Jeśli nie pracujesz na prawdziwym bogactwie, te kawałki są tylko rozproszeniem, które uniemożliwia ci robienie tego, co ma znaczenie w życiu. Zostanie milionerem nie jest odpowiedzią na wszystkie problemy, z którymi się zmagasz.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Odrzuć słowo "if" ze słownika. To cię powstrzymało. Jeśli masz magiczny pierścień, nie musisz w ogóle czytać tego artykułu, więc postaraj się być realistą.               
 8.  
             

    2      Zdrowie i wytrzymałość  .

    
   
 1.             1      Zanim zaczniesz pracować jako milioner, najpierw upewnij się, że jesteś zdrowy. Zarabianie pieniędzy i podejmowanie ważnych decyzji dotyczących pieniędzy wymaga solidnego zdrowia. Zadbaj o kondycję, zdrowo odżywiaj się i zadbaj o swoje ciało. Twoje zdrowie da ci energię do ciężkiej pracy nad twoim celem i zostanie milionerami. Jeśli zaniedbasz swoje zdrowie i jesteś przytłoczony stresem, zmęczeniem, wątpliwościami i negatywnymi emocjami, nie będziesz miał szansy na odniesienie sukcesu.        
 2.  
 3.   2      Bądź wytrwały. Sukces wymaga zdolności do podniesienia nawet po najcięższym upadku. Zanim osiągniesz swój cel, będziesz musiał poradzić sobie z wieloma porażkami. Nie chodzi o to, by mieć pewność siebie i średnią pensję, i każdego dnia spełniać oczekiwania szefa. Aby stać się milionerem, musisz być przygotowany na decyzje, które nie zawsze będą właściwe. Ale jeśli nie podejmiesz ryzyka, nie będziesz miał szans na sukces.  
    
  • Czy chcesz być upokorzony? Niewielu ludzi powie, że im to nie przeszkadza. Ale musisz też być przygotowany na to, że sprawy pójdą tak źle, że ludzie będą się śmiać i mówić "Powiedziałem ci". Należy pamiętać, że ludzie będą się dobrze czuli, ale dadzą także szansę uczyć się na błędach. Zapomnij o upokorzeniu, przeanalizuj sytuację i zacznij od początku, tak długo, jak tego nie robisz. Musisz się przyzwyczaić do tego, że dla niektórych ludzi nadal będziesz szalony.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Rozwiń swoją samoocenę. Jeśli masz zbyt mało czasu, nadszedł czas, aby nad tym popracować. Wysoka samoocena i pewność siebie są niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Nie pozwól, aby te funkcje cię spowolniły. Możesz udawać tak długo, dopóki pewność siebie nie stanie się twoją częścią.  
    
  • Jeśli masz problem z tym, jak inni na ciebie patrzą, nie stanie ci się łatwo zostać milionerem. Ryzykujesz wycofaniem się tylko po to, by spełnić ich oczekiwania, a ty nie skupisz się na swojej własnej ścieżce, która doprowadzi cię do bogactwa. Ludzie zawsze będą myśleć, czego chcą, przynajmniej dać im powód do myślenia!
  •  
  • Staraj się działać skromnie. Samoświadomość nie oznacza egoistycznego chwalenia się swoim własnym bogactwem.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Pamiętaj, że ludzie staną ci na drodze. Będziesz podziwiany, ale także znienawidzony. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą krytykować każdy twój krok i każdą decyzję, którą podejmiesz. Nawet jeśli potajemnie oszczędzasz pieniądze i nie oddajesz swojego bogactwa, by popisać się, ludzie będą czuć, że jesteś zdrowy i nie martwisz się tak jak oni. Niektórzy ludzie po prostu oburzają ten fakt. Przygotuj się na to, ale nie bierz tego do siebie. Zachowaj skórę hipopotama i współczujące serce. Znając dobrze swoje motywy, będziesz wiedział, że robisz coś dla siebie i to jest tego warte.  
    
  • Ludzie będą próbować Cię powstrzymać z dwóch powodów. Jeśli ci na tym zależy, będą się bali, że zawiedziesz, a będziesz rozczarowany lub zniechęcony. Jeśli nie mają dla ciebie znaczenia, prawdopodobnie obawiają się, że pokażesz im, że jesteś w stanie skorzystać z okazji i zmienić swoje życie, podczas gdy oni nie mogą. Najlepiej sobie z tym poradzić, więc nie rozwiążesz go. Pozbądź się negatywności i słuchaj tylko siebie. Wiesz najlepiej, dlaczego robisz to, co robisz.
  •  
         
 8.  
 9.   5      Obudź poczucie humoru. Będziesz go potrzebować. Zarabianie pieniędzy wymaga elastyczności i poczucia humoru. Nie dajcie się zawieść powadze innych ludzi i nie traktujcie tej gry zbyt poważnie. Poważnie traktuj zasady, ale nie pozwól, by stało się tak źle, że traktujesz siebie zbyt poważnie i przestajesz cieszyć się życiem.     
 10.  
             

    3      Działanie  .

    
   
 1.   1      Zastanów się, jak to jest zostać milionerem. Teraz przestań. Przestań myśleć i rób coś lepszego. Ale powinieneś przeczytać kilka książek napisanych przez innych milionerów, którzy mogą ci pomóc. Niektóre z tych książek to:  
    
  • Thomas J. Stanley, The Millionaire Next Door (2004) i Stop Acting Rich... i zaczynają żyć jak prawdziwy milioner (2009)
  •  
  • Alexander Green, The Gone Fishin 'Portfolio.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zneutralizuj i wolisz oszczędzać. Jest to kluczowy element zostania milionerem. Oszczędzaj pieniądze, lub wydasz je na różne rzeczy. Jeśli próbujesz zostać milionerem, nie możesz mieć obu. Większość milionerów (1-10 milionów koron) żyje skromnie i ratuje życie i nie spędza czasu. Obejmuje to:  
    
  • Zostań w domu wartym mniej niż 4 miliony koron.
  •  
  • Nie kupuj innego domu, wolą wynająć letnią rezydencję.
  •  
  • Nie kupuj łodzi, gdy jej potrzebujesz, wypożycz ją.
  •  
  • Kupuj wysokiej jakości ubrania, ale nie wydawaj za dużo na nie. Garnitur na 5000, będzie dla ciebie wystarczający.
  •  
  • Noś tanie zegarki, akcesoria i odzież.
  •  
  • Nie zbieraj rzeczy.
  •  
  • Kup wspólną, ale niezawodną markę samochodu.
  •  
  • Unikaj marek luksusowych. To smoking dla ludzi, którzy chcą pracować bogaci lub dla tych, którzy mają miliony nieproporcjonalnie więcej niż kiedykolwiek. Kiedy wydajesz rozsądnie, możesz mieć trochę.
  •  
  • Wydatki nie są równe szczęściu. Takie myślenie jest złe.
  •  
  • Nie porównuj z innymi i nie staraj się ich wydać.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Ciesz się dobrymi rzeczami, które często są darmowe lub tanie. Jeśli lubisz zwiedzanie miasta Ferrari i picie szampana, zapomnij zostać milionerem. Zostać milionerem oznacza cieszyć się małą radością życia, na przykład:  
    
  • Przejdź do muzeów, galerii, ogrodów zoologicznych, parków przyrody i wydarzeń sportowych
  •  
  • Baw się z przyjaciółmi i spędzaj z nimi czas
  •  
  • Pracuj jako wolontariusz w swojej społeczności
  •  
  • Przejdź do biblioteki i innych podobnych witryn
  •  
  • Ogród, zrób coś do zrobienia, pomaluj, zadbaj o zwierzęta itp.
  •  
  • Wybierz pieniądze charytatywne, zachowaj korzyści
  •  
  • Pomyśl o wierze i skontaktuj się
  •  
  • Spędzaj czas z rodziną
  •  
  • Ćwicz - biegaj, płyń, idź na spacer lub sport
  •  
  • Studiuj, chodź na wykłady, pisz książki itp.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Na żywo. Nie ma znaczenia, w jakim biznesie chcesz się zaangażować, ale ważne jest, aby w pełni żyć i nie marnować niepotrzebnych rzeczy. Skoncentruj się na tym, co dla Ciebie ważne. Jakie cele chciałbyś osiągnąć i co chcesz osiągnąć w życiu, oprócz stylu życia konsumpcyjnego?     
 8.  
 9.             5      Zastanów się, co teraz robisz. Jeśli jesteś zwykłym pracownikiem, prawdopodobnie nie zostaniesz milionerem, nawet jeśli zostawisz wszystko, a zaoszczędzisz całą pensję. Możesz stać się milionerem, ale nie będziesz mógł cieszyć się swoim bogactwem. Spójrz na to inaczej - pracujesz dla swojego pracodawcy, nie dla siebie. Czy to miłe? Musisz wyjść ze swojej powłoki i zrobić coś dla siebie. Czy jesteś na to gotowy?  
    
  • Jeśli kontrolujesz swoją wartość zgodnie z zawodem lub biznesem, będziesz miał problem z porzuceniem wszystkiego i stanięcie na własnych nogach. Twoje umiejętności mogą być ważne w szerszym kontekście, ale mogą uniemożliwić ci stanie się milionerem. Milioner nie ma wiele wspólnego z murarzem, nawet gdyby ci się spodobało.
  •  
         
 10.  
 11.   6      Bądź przygotowany na wejście do firmy. Płatne prace są wolniejsze i być może także niemożliwym sposobem na zostanie milionerem. Płatna praca może być wykonana przez milionerów od dyrektorów, ale odpowiedzialność i potencjał do wielkiego ryzyka są powstrzymywane przez większość ludzi, a także trudno jest poruszać się powoli po drabinie kariery, aby dotrzeć do miejsca, które płaci złoto. Czy jesteś gotowy, aby usiąść i czekać na coś, czego nie musisz wymyślić, czy raczej chcesz kontrolować swój cel?     
 12.  
 13.   7      Szukaj tego, czego ludzie potrzebują, nie bierz pod uwagę własnych pragnień. Kiedy podejmujesz decyzje biznesowe, możesz być przyciągany przez różne kuszące możliwości. Na przykład robienie filmów, iPodów i pięknych sukienek. Problem polega na tym, że rynki te są już podbite. Ale zawsze są rzeczy, których ludzie potrzebują i muszą być zrobione właściwie. Na przykład: wywóz śmieci, zaopatrzenie w energię, produkty zdrowotne itp. Branże te nie są tak atrakcyjne jak przemysł filmowy, ale są niezbędne dla wszystkich ludzi. Ludzie bez iPoda umierają, ale umierają, gdy nie mają dostępu do czystej wody pitnej. Wybierz karierę, która może zaoferować ludziom to, czego naprawdę potrzebują i być przygotowani na ciężką pracę nad swoimi usługami lub produktami, aby być najlepszymi lub najlepszymi.     
 14.  
 15.   8      Rozpocznij skromnie. Wszyscy mówią, że powinieneś wyglądać jak milioner. Ale nie ma sensu wyglądać wspaniale, gdy jest to tego warte i nie masz klientów, którzy by to zapłacili. Zdobądź świetny strój, który nosisz na co dzień, w którym czujesz się dobrze i jesteś przygotowany na kontakt z ludźmi, ale bądź ostrożny z innymi rzeczami. Oto kilka wskazówek:  
    
  • Spróbuj wynająć wspólne biuro, które odsprzedaje i sprząta inne firmy. Po prostu poświęć im tyle czasu, ile potrzebujesz, i spróbuj obniżyć koszty.
  •  
  • Jeśli nie masz własnego biura, znajdź meble lub kup taniej na bazarze lub na aukcji. Wyposaż swoje biuro w kwiaty i plakaty i nie marnuj na te rzeczy. Później będziesz mógł pozwolić sobie na więcej, ale teraz powinieneś oszczędzać.
  •  
  • Wszystkie rzeczy, takie jak komputery, są kupowane i często się zmieniają.
  •  
  • Od samego początku kontroluj koszty personelu.
  •  
  • Leć przez klasę turystyczną. Możesz także zaoszczędzić na lotach i spróbować poradzić sobie ze Skype lub online.
  •  
  • Pozbądź się nieużywanych rzeczy, ale bądź przyjazny dla środowiska. Ważne jest, abyś ocalił planetę.
  •  
  • Staraj się ciągle o tym myśleć.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Monitoruj przepływ gotówki i bądź ostrożny na samym początku. W tej chwili będziesz przydatny, jeśli obsesję na punkcie swojego celu. To zależy od każdej korony i zawsze musisz włożyć do zagranicznej kieszeni to, czego nie inwestujesz lub nie oszczędzasz.  
    
  • Nie zaniedbuj rentowności swojej firmy. Zawsze uważaj na to, co jest tego warte i staraj się wykorzystać wszystkie możliwości.
  •  
  • Nie zaniedbuj wspólnych, ale niezbędnych składników biznesowych, takich jak arkusze kalkulacyjne, podatki, gotówka, faktury itp. Wszystko odbywa się w sposób terminowy i regularny, lub możesz znaleźć kogoś, kto może to zrobić.
  •  
  • Miej oko na swoje koszty. Kiedy wymkną się spod kontroli, opuść ich. Czy pamiętasz ten punkt upokorzenia? Lepiej być upokorzonym i uratować firmę niż być dumnym i stracić ją.
  •  
  • Ustaw swój dług tak szybko, jak to możliwe. Nigdy nie znikną od siebie, więc powinieneś je rozwiązać.
  •  
         
 18.  
 19.   10      Znajdź mentora, który przeszedł tę samą ścieżkę i zasięgnij rady. Otocz się ludźmi, którzy są już milionerami. Mogą być przydatne, na przykład, mogą zabrać Cię do prywatnego klubu, w którym możesz znaleźć osobistego mentora, który nauczy Cię zarabiać pieniądze.     
 20.  
             

    4      Decyzja o czynnym dochodzie pasywnym  .

    
   
 1.             1      Odkryj oszczędności. Jeśli zawsze wyczerpałeś swoją kartę kredytową i nie możesz jej zapisać, będzie to dla ciebie problem, aby stać się milionerem w swoim życiu. Zacznij od otwarcia konta oszczędnościowego i regularnego przesyłania pieniędzy. To powinno być coś innego niż twoje codzienne śledztwo. Wybierz także rachunek, który ma korzystną stopę procentową.  
    
  • Konto oszczędnościowe to jeden z wielu sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Pierwotna kaucja wzrośnie, gdy dodasz więcej pieniędzy. Dowiedz się o różnych typach kont i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
  •  
  • Oszczędność wymaga dyscypliny. Postaraj się pozbyć swoich złych nawyków, które uniemożliwiłyby Ci oszczędzanie pieniędzy. Skoncentruj się na tym, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić swoje oszczędności i nie marnuj swojej niepotrzebności ani nie pokazuj bogactw.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Inwestuj w akcje. Jeśli wiesz, jak działa giełda, kupuj akcje spółek, których produkty lub usługi używasz sam. Dobrze jest inwestować w akcje za pośrednictwem klubu inwestycyjnego, możesz założyć go z przyjaciółmi. Ale zanim kupisz akcje, najpierw poproś kogoś o radę. Znajdź doradcę finansowego i dokładnie rozważ każdy krok.  
    
  • Niebieskie żetony mogą być wolniejsze i mniej zabawne, ale w dłuższej perspektywie są bardziej opłacalne.
  •  
         
 4.  
 5.   3      Kupuj wspólne fundusze. Współdzielone fundusze to inwestycje w inne inwestycje. Kiedy posiadasz wspólny fundusz, jesteś właścicielem papierów wartościowych (akcji itp.) Całego funduszu. Dzięki tym funduszom możesz połączyć swoje aktywa z innymi inwestorami i rozszerzyć swoją inwestycję.     
 6.  
             

    5      Możliwości  .

    
   
 1.             1      Przygotuj się na skorzystanie z każdej szansy. Szczęście nie jest czymś, co możesz zaplanować. Ale jeśli szczęście przychodzi z gotowością, przygotuj się i skorzystaj z niego. Wiele osób boi się ufać szczęśliwym okazjom, ale kiedy jesteś gotowy, możesz zmniejszyć ryzyko i zwiększyć swoje bogactwo.        
 2.  
 3.   2      Połącz swoje bogactwo z nową branżą. Ta opcja stanowi wielkie ryzyko, ale kiedy będziesz gotów, możesz za nią zapłacić. Ale nie zapomnij zrobić dobrych rezerw na wypadek, gdyby twoja inwestycja się nie udała.     
 4.  
 5.   3      Wypróbuj kilka programów telewizyjnych. Te pokazy zarabiają na widowni, a nie na zawodnikach. Spróbuj wygrać Chcesz być milionerem? Jeśli nie znasz odpowiedzi, zrób wskazówkę - zawsze masz 25% szans na trafienie.     
 6.  
 7.   4      Gamblery. Obstawiaj wyścigi, kasyna i mecze sportowe. Kupuj losy w loterii. Następnie usiądź i poczekaj i poczekaj. Nadzieja jest wspaniałą rzeczą, która daje ci motywację, ale jedyną rzeczą, którą robisz, jest to, że siedzisz i czekasz, aż coś się wydarzy, nadzieja jest dla ciebie bezużyteczna. Wyznaj, że tego nie zrobisz, a wszystkie opowieści o ludziach, którzy wygrali miliony, są niczym w porównaniu z ludźmi, którzy stracili hazard na wszystko, co mieli.  
    
  • Gamblery zajmuje dużo czasu i jest bardzo wyczerpująca. Czy wolałbyś poświęcić ten wysiłek na coś innego, co zapewni ci pewien zwrot?
  •  
         
 8.  
 9.   5      Weź milionera. Tutaj też nie masz zbyt wielu szans. Ponadto możesz wziąć milionera, który nie będzie chciał dzielić się z tobą swoimi pieniędzmi. Może chcieć umowy przedmałżeńskiej, może wysłać twoich przyjaciół i rodzinę przeciwko tobie, a także zniszczyć całe twoje życie. Czy to naprawdę jest najlepsze, co myślisz?     
 10.  
 11.   6      Odziedzicz miliony. Jakie są szanse, że ktoś da ci takie bogactwo? Najpierw musisz mieć milionera we własnej rodzinie. Wtedy będziesz musiał upewnić się, że zakochasz się, abyś mógł dać ci wszystko. I nigdy nie będziesz pewny, że napisze ci w testamencie, albo że nie może zrobić niczego po prostu bezwartościowego. Istnieje wiele opowieści o ludziach, którzy oszaleli w ostatnich dniach życia i zostawili wszystkie swoje rzeczy w schronisku dla kotów, pozostawiając rodzinie tylko swoje ulubione skarpetki. Co więcej, siedzenie i czekanie na to, by odziedziczyć pieniądze, jest bardzo smutnym i bezproduktywnym życiem. Odziedziczone pieniądze wywołują także wrażenie obojętności. Jeśli chcesz zostać milionerem, aby zmienić świat, prawdopodobnie nie będzie to właściwa droga.     
 12.  
             

    6      Co dalej?  .

    
   
 1.   1      Przestań czytać ten artykuł i wszystkie inne książki o tym, jak zostać milionerem. Podnieś i popracuj nad tym.  
    
  • Teraz jest właściwy czas i właściwe miejsce. Jesteś właściwą osobą, a wszystko inne to tylko wymówka.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Jaki rezultat chcesz? Zacznij od początku. Jeśli Twoim celem jest zdobycie miliona koron, zapisz go i wyrzuć, abyś mógł go zobaczyć każdego dnia. Nie możesz osiągnąć celu, nad którym nie pracujesz!     
 4.  
 5.   3      Bądź silny. Zaangażuj się emocjonalnie, inaczej nie zarobisz. Wyobraź sobie swoje życie tak, jak będzie po osiągnięciu celu. Zastanów się, co zrobisz z pieniędzmi. Pomyśl o tym, jak źle się poczujesz, jeśli tego nie zrobisz. Co najbardziej Ci się podoba w tej kwestii?     
 6.  
 7.             4      Utwórz plan działania. Nie ma dokładnego planu, jak zarobić milion. Napisz co najmniej 30 sposobów, aby to osiągnąć.        
 8.  
 9.   5      Znajdź pracę w swojej firmie. Oznacza to trzy rzeczy - znajdź swoje mocne strony, które sprawią, że będziesz wyjątkowy. Następnie znajdź rynek, grupę ludzi, którzy chcą tego, co oferujesz. Na koniec upewnij się, że ci ludzie będą w stanie zapłacić za to, co im oferujesz.     
 10.  
 11.   6      Określ swoją markę. Marka nie jest niczym więcej, niż zaufaniem, jakie mają ludzie w Twojej firmie i tobie. Ludzie będą chcieli handlować z kimś, komu ufają i na którym polegają. Musisz upewnić się, że ludzie postrzegają cię jako rozwiązanie ich problemów.     
 12.  
 13.             7      Utwórz biznesplan. Twój model biznesowy musi być zaufany lub wygodny. Jeśli chodzi o zaufanie, będziesz miał mniej klientów, którzy zapłacą dużo pieniędzy. Jeśli wybierzesz dla wygody, będziesz miał więcej klientów, którzy zapłacą mniej pieniędzy. Potrzebujesz 100 000 klientów, którzy płacą 10Kc, aby zarobić milion koron.        
 14.  
 15.   8      Wybierz strategię ucieczki. Najprostszym sposobem na zarobienie miliona jest stworzenie sklepu, czegoś, co możesz sprzedać. Ludzie często wydają dwa razy więcej w sklepach, niż zarabiają każdego roku. To oznacza, że ​​możesz sprzedać pół miliona dolarów za milion. Oznacza to, że masz sklep, który zarabia około 200 000 miesięcznie.     
 16.  
 17.   9      Zarób więcej dzięki stałym klientom. Najszybszym sposobem zwiększenia przychodów jest sprzedaż innych usług i produktów obecnym klientom. Znajdź sposoby, aby dodać więcej wartości i zaoferować swoje produkty i usługi swoim stałym klientom.     
 18.  
 19.   10      Buduj struktury i ruszaj w górę. To jest cała tajemnica gromadzenia dochodów. Kiedy tworzysz produkt, który kosztuje 2000 - i wiesz, że za 1000, - otrzymasz pojedynczą sprzedaż za swoje reklamy, będziesz miał świetny model, jeśli wybierzesz wystarczająco duży rynek.     
 20.  
 21.   11      Zatrudnij wspaniałych ludzi. Kiedy o tym myślę, jednym z powodów, dla których udało mi się zarobić miliony na 120 000 rocznie, było zatrudnienie wspaniałych ludzi. Dlatego wszystkie duże firmy koncentrują się na budowaniu zespołu i przywództwie - jedynym sposobem na to, aby świetny zespół był świetnym liderem.     
 22.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

                            
Finanse i biznes popularny:
Jak inwestować.

Jak pracować w domu.

Jak pracować w domu.

Jak rozpoznać fałszywe banknoty USA.

Jak budować bogactwo.

Jak utrzymać klientów.

Jak się ubrać na rozmowę o pracę.

Jak rozpoznać fałszywe banknoty USA.

Jak promować produkt.

Jak zarabiać szybko.

Jak zdobyć kontakty na konferencji.

Jak usunąć konto PayPal.

Jak zostać łowcą nagród.

Jak obliczyć krańcowy dochód.

Jak sprzedawać produkt.

Jak sprzedawać produkt.

Jak założyć sklep internetowy.

Jak obliczyć krańcowy dochód.

Jak inwestować.

Jak zarabiać w serwisie eBay.

Jak zrobić budżet.