Home \ Filozofia i religia
 

Jak zrobić lalkę voodoo.

 

Osoba, która zaczęła używać lalek voodoo jako środka zapraszania ludzi, nie jest znana, jak karty tarota, stały się ulubionymi rekwizytami poza pierwotną tradycją religijną, z której pochodziły. Ich produkcja jest fajna, szczególnie dlatego, że możesz używać praktycznie wszystkiego!

              

Procedura .

    

    1      Lalka sznurkowa  .

    
   
 1.            1      Pokryj piankową kulkę sznurkiem lub wełną. To będzie głowa. Lalka może być tak duża, jak tylko chcesz. Ostrożnie owinąć piłkę sznurkiem (materiał nie ma większego znaczenia, będzie służyć jako kula z wełny), aby nie można było zobaczyć zbrojenia piankowego. Przymocuj koniec kroplą kleju. 
    
  • Jeśli nie masz piany kulowej, wykonaj wypełniacz smyczkowy. Rozłóż je na palcu, a kiedy to wystarczy, pociągnij w dół i złożyć na figurze 8. Następnie zacznij szarpać struną do momentu, aż piłka się rozwinie. Dokręć dobrze, aby nie owijać! Następnie zabezpieczyć kulkę poprzez rozciągnięcie jej końców lub poprzez stuknięcie małego kleju.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Dopasuj kolejny ciąg zgodnie z pożądaną długością ciała. Rób to w kółko. Jedna część składa się z lewej ręki i nogi, druga prawa ręka i noga. 
    
  • Czy to nie jest jasne? Powiedzmy, że chcesz mieć lalkę o długości 10 cm (dla bardziej uroczego wyglądu głowa powinna być dość duża w stosunku do ciała). Weź kawałek wełny, zmień 10 cm, następnie odwróć, zmierz 10, potem 10 i tak dalej, kiedy masz dość wełny. Odetnij i powtórz to samo dla drugiej strony lalki.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Owiń te dwie gałązki innym sznurkiem. Przesuń od góry do góry i przekręć spirale. Dokręcić dobrze! Zabezpiecz koniec kroplą kleju. powinieneś mieć dwie 10-centymetrowe, zaciśnięte pętle.       
 6.  
 7.             4      Rozłóż kilka centymetrów włókien wokół głowy lalki. Trzymaj go mocno przy dolnym końcu. Odczekaj 2,5 - 5 cm, aby wszystko zacieśnić.       
 8.  
 9.             5      Rozłóż nowo zaciśnięte części jako kończyny. Połóż dwa owinięte kawałki pod okrągłą główką w kształcie nóg i dłoni. Pakiet pozostawiony w poprzednim kroku służy jako część ciała.       
 10.  
 11.             6      Rozpocznij owijanie wokół "pach" i w dół do bioder. Przejdź przez całą długość ciała, a następnie z powrotem do szyi. Aby wzmocnić lalkę voodoo, powtórz ją kilka razy. 
    
  • Wystarczy owinąć kilka ostatnich nitek wokół taśm w kształcie litery X tuż przed zakończeniem. Lalka wygląda trochę jak mumia. Przymocuj koniec przewodu do tyłu kroplą kleju.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Przyklej lub zszyj oczy. Jeśli masz igłę z nitką, odetnij oczy od guzików - wyglądają bardzo ładnie. Można również znaleźć dwa koraliki i przykleić je zamiast oczu. Tadááá! Lalka Voodoo jest na świecie.                 
 14.  
             

    2      Lalka wykonana z naturalnych materiałów  .

    
   
 1.             1      Zbierz odpowiedni materiał. Aby wyprodukować autentyczne lalki voodoo z Nowego Orleanu potrzebujesz kilku podstawowych rzeczy: dwóch patyków, jakiegoś "wypełnienia" (igła, siano, suchy mech), sznurka lub sznurka, kawałków materiału i kleju. Jeśli chcesz jeszcze bardziej upiększyć lalkę, możesz użyć piór, guzików, skrawków materiału i innych rzeczy, które uznasz za stosowne.       
 2.  
 3.             2      Wykonaj krzyż z patyków. Dłuższy golonek będzie podstawą ciała, krótszy, wiązany w przybliżeniu 1/4 długości głowy, będzie podstawą ręki. Zwiąż patyki do krzyża sznurkiem, woskowany za pomocą sznurka lub drutu.       
 4.  
 5.             3      Przykryj klapki wypełniające. Aby zachować się dobrze, zacznij od środka. Następnie stopniowo owijaj swoją głowę, jedną rękę, drugą ręką w tył przez ciało, środek ciała i w dół do stóp. 
    
  • Jeśli to możliwe, spróbuj wypełnić wypełniacz jednym nieprzerwanym kawałkiem. Mówi się, że jest wtedy silniejsza.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wypełnij wstęgi tkaniny. Niech wypełnienie wygląda trochę, na przykład na głowie (jak włosy) i na końcach dłoni i stóp. Być może trzeba będzie zabezpieczyć kilka ściegów tkanin.       
 8.  
 9.             5      Dodaj swoją twarz. Przewlecz oczy koralikami lub guzikami lub przyklej zamiast nich dwie małe ziarna, dodaj gałkę lub koralik, aby utworzyć usta. 
    
  • Ten krok nie jest wymagany. Lalki Voodoo są równie skuteczne bez twarzy.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Ubierz lalkę (opcjonalnie). Ubrania mogą dodać osobowość do lalki, a także określić, czy symbolizuje mężczyznę czy kobietę. Możesz dać jej inne akcesoria, a może talizman. 
    
  • Pomyśl o lalce voodoo jako o symbolu prawdziwej osoby lub ducha. Czasami powinna to być osoba, którą znasz, aw takim przypadku powinieneś mieć włosy, ubranie, fotografię lub inny przedmiot osobisty należący do tej osoby. Ładujesz lalkę swoją energią.
  •  
  • Talizman jest ulubionym w postaci małej skórzanej sakiewki, która zawiera magiczną formułę, modlitwę lub inny osobisty przedmiot.  
  •  
         
 12.  
             

    3      Lalka ze zdjęć i tkaniny  .

    
   
 1.   1     
    
  • Znajdź zdjęcie postaci, z której chcesz zrobić lalkę. Nareszcie! Facebook będzie przydatny! Spróbuj znaleźć zdjęcie, na którym osoba stoi prosto i patrzy w obiektyw.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wydrukuj zdjęcie na papierze przeznaczonym do przesyłania zdjęć do tkanin. Im większy tym lepiej, gdy zdjęcie zostanie zrobione na tkaninie. Lalka powinna wynosić około A5.       
 4.  
 5.             3      Przenieś zdjęcie na wyprasowaną białą szmatkę. Postępuj zgodnie z instrukcjami dla tego papieru. Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy żelazo i odrobina cierpliwości.       
 6.  
 7.             4      Obetnij figurę osoby na zdjęciu, ale pomyśl o dodatkowym szwie. 2,5 cm na obwód powinien wystarczyć. Sprawi to objętość i plastyczność panence. Będziesz także łatwiej ciąć!       
 8.  
 9.             5      Ponownie przyciąć ten sam kształt, z czystej szmatki bez zdjęcia. To będzie tył lalki. Jeśli chcesz dotknąć tkaniny innych kolorów, śmiało to zrób! Lalki Voodoo mogą mieć dowolny kolor, rozmiar i kształt.       
 10.  
 11.             6      Uszczelnij części razem. Zmierz się twarzą w twarz - tak, aby po odwróceniu był szew wewnątrz. Od spodu pozostawić pochyłą dziurę, wypełniając lalkę w następnym kroku. Kiedy skończysz przewracać lalkę, odetnij nadmiar szmatki ze szwów.       
 12.  
 13.             7      Jeśli szew nie jest idealny, to nie ma znaczenia! Będzie ukryty w ciele lalki. 
    
  • Napełnij lalkę. Możesz użyć tkaniny, wełny, bawełny lub innego odpowiedniego wypełniacza. Vatelin jest niesamowicie lekki. Jeśli chcesz czegoś cięższego, czegoś "żywszego", spróbuj ryżu, ziarna lub piasku.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Uszczelnij otwór do napełniania. Lalka jest na świecie! Co teraz z nią zrobisz? Czy używasz jej mocy, by czynić dobro... lub zło?       
 16.  
 17.             9      Chachachachacha.        
 18.  
             

    4      Jak obsłużyć lalkę  .

    
   
 1.             1      Rozumiem, że lalka voodoo może być użyta do czynienia dobra i / lub złego. Chociaż w popkulturze wymienia się głównie negatywny aspekt lalek voodoo, można ich również używać do przywoływania dobroci i szczęścia. 
    
  • Aby zrobić zło, potrzebujesz gwoździ i sznurka. Gwoździe są używane do bólu, możesz zawiązać lub powiesić lalkę. Jeśli chcesz użyć lalki do czynienia dobra (pamiętaj, że ktokolwiek sieje, to także zbiera), czytaj dalej.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zdobądź szpilki z kolorowymi głowami. Kolor nagłówka symbolizuje obszar życia, nad którym chcesz popracować. Na przykład, jeśli chcesz, by ktoś odniósł sukces z lalką voodoo, wybierz żółty kolor. Przypnij pinezkę na miejsce zgodnie z tym, na co chcesz wpłynąć. Serce, na przykład, oznacza emocje, obszar brzucha symbolizuje pewność i głowę myśli.  
    
  • Żółty: sukces
  •  
  • Biały: Uzdrawianie
  •  
  • Czerwony: Siła
  •  
  • Fioletowy: Duchowość
  •  
  • Zielony: Pieniądze
  •  
  • Niebieski: Miłość
  •  
  • Czarny: odpowiedź / zainteresowanie energią ujemną
  •  
         
 4.  
 5.             3      "Rozpocznij" o lalce voodoo. Jeśli nie korzystałeś z niego przez jakiś czas, będziesz musiał "reaktywować" go - co oznacza opiekę nad nim. Przyszyj ozdoby, baw się jej wyglądem, dodaj szwy i węzły. 
    
  • Lalka Voodoo, oczywiście, nie zawsze może być aktywna. Jeśli korzystasz z szuflady przez kilka lat, musisz ją przywrócić. Aby duchy wiedziały, że czekają na pracę, musisz się martwić o lalkę. Jak każdy związek, ten musi zostać opracowany.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Użyj lalki w połączeniu ze świecą i wiadomością. Przygotuj świecę o tym samym kolorze, co Twoje życzenie (ta sama zasada dotyczy szpilek). Rozjaśnij i umieść papier pod pisemnym życzeniem. Trzymaj swoją lalkę i skup się na swoim życzeniu. 
    
  • Kiedy masz wrażenie, że zrobiłeś co możesz, połóż lalkę obok świecy, aby całkowicie wypaliła. W ciągu dziewięciu dni papier płonie z pożądania i popiołu w blistrze.  
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zrób ołtarz dla lalki. To też potrzebuje swojego miejsca! W łóżku obok ciebie pewnie nie będzie dobrze, więc stwórz dla niej ołtarz, w którym możesz skoncentrować swoje życzenia. Kiedy czegoś pragniesz, skoncentruj swoje życzenie na ołtarzu z lalką, aby lepiej transformować energię. 
    
  • Ołtarz może nie być duży. Miejsce na lalkę, kilka świec i małe przedmioty dekoracyjne wystarczą. Jeśli lalka jest symbolem innej osoby, właściwe jest również umieszczenie jej osobistych przedmiotów na ołtarzu - od przybranych do paznokci, a nawet balsamu do ust.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Wykonaj cały zestaw. Może to być zabawny prezent lub zostaw go dla siebie. Umieść lalkę w pudełku wraz z lżejszymi, kolorowymi pinami i kilkoma kartkami papieru. Nikt nie zapomni o takim prezentie urodzinowym. 
    
  • Upewnij się, że utalentowana osoba rozumie, co myślisz o takim podarunku! Niektórzy ludzie voodoo śmieją się jak niespodzianka, inni traktują to bardzo poważnie. Jeśli nie masz pewności, pozwól zestawowi samemu sobie i utalentowanej osobie powiedzieć, że spędziłeś cały dzień, życząc mu szczęścia. I możesz to udowodnić!
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

    

     Lalka sznurkowa  .

   

     Lalka wykonana z naturalnych materiałów  .

   

     Lalka ze zdjęć i tkaniny  .

           (2)                    
Filozofia i religia popularny:
Jak widzieć aury.

Jak zostać wiccanem.

Jak korzystać z płyty Ouija.

Jak zostać czarownikiem.

Jak wyjaśnić karty tarota.

Zdobywanie mądrości.

Jak nigdy się nie poddawać.

Jak odmawiać różaniec.

Jak wyjaśnić karty tarota.

Jak świętować Chiński Nowy Rok.

Jak myśleć jak Leonardo da Vinci.

Jak prawidłowo medytować.

Jak zostać buddyjskim mnichem.

Jak założyć własny kraj.

Jak znaleźć szczęście w swoim życiu.

Jak zostać wiccanem.

Jak czytać z dłoni.

Jak czytać z dłoni.

Jak nigdy się nie poddawać.

Jak się modlić do Jezusa.

Jak odgadnąć czyjś znak zodiaku.