Home \ Filozofia i religia
 

Jak uzyskać doświadczenie poza ciałem.

 

Czy chcesz nauczyć się testowania astralnego? Czy chcesz zostawić swoje ciało na kilka godzin i wyruszyć w podróż przez wszechświat? Ludzie doświadczają przeżyć poza ciałem podczas snu w miarę zbliżania się śmierci lub używania medytacji i innych technik relaksacyjnych. Niezwykłe doświadczenie pozwala odkryć krainę czarów. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

                 

Procedura .

    
   
 1.             1      Przygotuj swój umysł i ciało. Wybierz ciche i spokojne miejsce, w którym poczujesz się zrelaksowany. Może być wewnątrz i na zewnątrz - ważne jest, abyś czuł się dobrze. Upewnij się, że nikt ci nie przeszkadza. Najbardziej niezwykłe doświadczenia pojawiają się między czwartą a szóstą godziną rano, ale kiedy spróbujesz ich w nocy lub gdy jesteś zmęczony, prawdopodobnie tylko zasypiasz.        
 2.  
 3.             2      Znajdź wygodną pozycję siedzącą lub leżąc. Większość ludzi wybiera pozycję z tyłu pleców, ale pamiętaj, że ta pozycja stwarza większe ryzyko paraliżu snu, jeśli zasypiasz. Możesz zobaczyć ciemne postacie, duchy lub inne rzeczy, których się boisz. Brzmi to przerażająco, ale kiedy zdajesz sobie sprawę, że te pomysły nie mogą cię skrzywdzić, wkrótce nauczysz się milczeć.        
 4.  
 5.             3      Powiedz sobie, że będziesz miał doświadczenie pozaziemskie. Powiedz swojemu ciału, aby zasnął, ale twój umysł pozostanie na jawie lub będziesz miał świadomy sen. Powtórz to stwierdzenie kilka razy, aby było to jedyne, co myślisz.        
 6.  
 7.             4      Zamknij oczy i zrelaksuj się. Stopniowo przestań zwracać uwagę na otoczenie i opróżniaj umysł ze wszystkich myśli i idei. W tym momencie techniki medytacyjne mogą ci pomóc.        
 8.  
 9.             5      Staraj się prawie zasnąć. Jeśli zaśniesz, nie będziesz w stanie osiągnąć pozaziemskiego doświadczenia. Postaraj się uzyskać stan podobny do snu, ale skup się na odczuwaniu stanu psychicznego i uczuć.                  
 10.  
             

    1      Kontroluj swoje wibracje  .

    
   
 1.            1      Poczuj wibracje swojego ciała. Kiedy się zrelaksujesz, powinieneś być bardziej świadomy tego, co dzieje się w twoim umyśle i ciele i na odwrót, powinieneś zapomnieć o tym, co dzieje się wokół ciebie. Poczuj wibracje swojego ciała przechodzące przez puls Twojej krwi i oddechu, aż najmniejsze ruchy komórek. Możesz usłyszeć głośne dźwięki wiatru. Prawdopodobnie będziesz mieć silną potrzebę poruszania się (szczególnie jeśli próbujesz po raz pierwszy doznać dodatkowych emocji). Zrelaksuj się i pozwól, aby Twoje ciało pasowało coraz głębiej, aż przestaniesz słyszeć, ale uważaj, aby nie spać.       
 2.  
 3.             2      Spróbuj zwolnić wibracje. Wyobraź sobie, jak ruchy w twoim ciele spowalniają, a dźwięki i uczucia stopniowo znikają. Wkrótce usłyszysz tylko ciszę, a twoje ciało będzie nieruchome.        
 4.  
 5.             3      Niech twoje ciało popadnie w paraliż. Niektórzy ludzie w tym stanie czują się tak, jakby ktoś włożył na nich ciężki koc. Może się okazać, że nie możesz poruszać rękami lub nogami. Nie panikuj! Kiedy spróbujesz się ruszyć, możesz się obudzić. Prawdopodobnie będziesz mógł poruszać oczami, ustami, nosem i twarzą.        
 6.  
             

    2      Zostaw swoje ciało liną  .

    
   
 1.             1      Wyobraź sobie, że łapiesz niewidzialną linę. Nie ruszaj rękami ani nie wyobrażaj sobie prawdziwej liny. Ta metoda działa tylko z wyimaginowanym poczuciem liny, a nie wyobrażeniem mentalnym. Skoncentruj się na grubości, teksturze i wytrzymałości liny i poczuj napięcie w swoich ramionach.  
    
  • Jeśli ta metoda nie pasuje do ciebie, weź drabinę zamiast liny. Dla niektórych osób jest to lepsze (jest to szczególnie ważne dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wspinania się po drabinie zamiast wspinania się na linie).
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pociągnij linę i zacznij wspinać się. Poczuj, jak twoje mięśnie ciągną i jak całe twoje ciało porusza się w górę. Nie wyobrażaj sobie żadnych efektów wizualnych - powinieneś widzieć tylko ciemność. Wspinaj się i wkrótce wydostaniesz się z ciała.  
    
  • Jeśli poczujesz wibracje swojego ciała podczas wspinaczki, zrelaksuj się, lub stracisz dużo energii.
  •  
  • Jeśli nie, wspiąć się i wdychać podczas oddychania.
  •  
  • Ta metoda jest bardziej praktycznym wariantem bardziej znanej metody, w której ludzie wyobrażają sobie, jak się unoszą. Wstawanie z ciała fizycznego wygląda bardziej interesująco, ale tak naprawdę nie działa dobrze.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Otwórz swoje astralne oczy. Po opuszczeniu ciała otwórz oczy. Powinieneś widzieć pokój od strony łóżka i powinieneś zobaczyć, jak nadal leżysz w łóżku z zamkniętymi oczami.  
    
  • Jeśli chcesz, otwórz najpierw trzecie oko - pomiędzy brwiami.
  •  
         
 6.  
             

    3      Pozostaw ciało za pomocą metody przesunięcia punktu  .

    
   
 1.             1      Wyobraź sobie wszystkie szczegóły przestrzeni wokół ciebie. Zanim się położysz, dobrze przyjrzyj się otoczeniu. Teraz spróbuj wyposażyć dokładnie miejsce i kształt każdej rzeczy w pokoju.        
 2.  
 3.             2      Teraz wyobraź sobie przestrzeń wokół ciebie z innego miejsca w pokoju. Po uzyskaniu wyraźnego obrazu pokoju, z którego kłamiesz, spróbuj zmienić perspektywę i spójrz na pokój z innego miejsca. Powinno ci się wydawać, że opuściłeś swoje ciało.        
 4.  
 5.             3      Zostaw swoje ciało i osiągnij punkt, w którym wyobrażałeś sobie pokój. Bądź bardzo spokojny, ale zdeterminowany i przenieś się do rzeczy. Poczuj, jak się poruszasz i wyobrażasz sobie zmianę perspektywy. Następnie otwórz astralne oczy.        
 6.  
             

    4      Pozostaw ciałko z przerywaną mową  .

    
   
 1.             1      Ustaw budzik na czas, w którym znajdujesz się w środku cyklu uśpienia.        
 2.  
 3.             2      Gdy budzik zadzwoni, wyłącz go i zamknij ponownie oczy.  
    
  • Możesz go wypróbować w łóżku lub, na przykład, w wygodnym fotelu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Poczuj, jak "wpadasz" w sen i ponownie wyciągasz moc. Postaraj się, aby twoje ciało leżało głęboko w materacu, jednocześnie pociągając je do góry, aby nie zasnąć.       
 6.  
 7.             4      Powtarzaj tę procedurę, aż nauczysz się pozostać w stanie pomiędzy snem a czuwaniem. W końcu będziesz w stanie "wciągnąć" do stanu prawie przebudzenia.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.finerminds.com/metaphysical/rope-technique-astral-projection/  
 2.  
 3. http://out-of-body-experience.info/What-Techniques-Work-Best-For-Inducing-an-Out-of-Body-Experience-.html  
 4.  
                          
Filozofia i religia popularny:
Jak żyć prostym i spokojnym życiem.

Jak zostać muzułmaninem.

Jak założyć własny kraj.

Jak przeprowadzić fumigację w domu rytualnym.

Jak zahipnotyzować swoje oczy.

Jak otworzyć czakry.

Jak znaleźć szczęście w swoim życiu.

Jak czytać z dłoni.

Jak przytłoczyć ul Josefa.

Jak świadome sny.

Jak zahipnotyzować swoje oczy.

Jak rozumieć siebie.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak świętować Chiński Nowy Rok.

Jak żyć swobodnie.

Jak utopić.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak odmawiać różaniec.

Jak zostać naśladowcą Jezusa.

Jak się modlić do Jezusa.