Home \ Filozofia i religia
 

Jak znaleźć swoją mentalną bestię.

 

Czy twoja dusza to wilk, sowa, niedźwiedź, wrona, żyrafa, jaszczurka czy motyl? Mentalne zwierzęta pomagają nam znaleźć związek z ziemią i podejmować właściwe decyzje. Ale nie możesz po prostu wybrać swojego zwierzęcia - zgodnie ze starymi legendami, zwierzę cię wybiera. Czytaj dalej i dowiedz się, jak znaleźć swoją mentalną bestię i połączyć się z tym, co ludzie robili od tysięcy lat.

              

Procedura .

    

  Część 1      Zrozumienie  .

    
   
 1.            1      Spędzaj więcej czasu w naturze. Ziemia jest pełna różnego rodzaju zwierząt, które mogą nas wiele nauczyć. Jeśli masz zwierzaka, możesz już działać ze zwierzętami, ale wiele osób spędza większość swojego życia tylko wśród innych ludzi. Kiedy poszerzysz swoje horyzonty i skupisz się na zwierzętach, łatwiej odnajdziesz swoją mentalną bestię.  
    
  • Nie szukaj swojego zwierzaka, to nie działa tak. Musisz być otwarty na wszystko, co nowe i na naukę o zwierzętach.
  •  
  • Staraj się spędzać w naturze jak najwięcej czasu. Jeśli nie mieszkasz nigdzie w kraju, idź na wycieczki do gór i lasów i odwiedź parki narodowe.
  •  
  • Kiedy jesteś poza domem, nie słuchaj muzyki w słuchawkach i staraj się pozbyć wszystkich źródeł rozproszenia. Zaczynaj uważać na swoje otoczenie i zauważaj rzeczy, które inaczej byś przeoczył - ptak za drzewem lub gąsienica na liściu na ziemi, itp.
  •  
  • Jeśli nie masz możliwości spędzania czasu w naturze, spróbuj uczynić ją bardziej naturalną w domu. Wyłącz klimatyzację i otwórz okna, słuchaj wiatru i świerszcza zamiast muzyki.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poznaj mądrość i inteligencję zwierząt. Kiedy spędzasz więcej czasu w przyrodzie i zwierzętach, zaczynasz je traktować trochę inaczej. Zobaczysz ich nawyki i sposoby komunikowania się i zaskoczą cię, jak zachowują się systematycznie. Zwierzęta są inteligentne, ale inne niż ludzie. Jeśli go nie widzisz, będziesz miał problemy ze znalezieniem swojej mentalnej bestii.  
    
  • Inteligencja to coś więcej niż umiejętność rozwiązywania problemów matematycznych. Pomyśl o inteligencji zwierząt. Na przykład ptaki wędrowne mogą latać tysiące mil do precyzyjnie zaplanowanych miejsc bez użycia map.
  •  
  • Nie hoduj zwierząt. Nie są ludźmi, więc nie oczekuj, że wyrażą siebie jako ludzi. Istotne jest, aby szanować zwierzęta takimi, jakie są i nie oczekiwać kontaktu z nimi.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Medytujcie i módlcie się. Odnalezienie mentalnej bestii jest ćwiczeniem dla duszy i postrzegania nadprzyrodzonych. Regularnie medytuj lub módl się i koncentruj się na komunikacji ze zwierzęciem. Medytuj w cichym miejscu, na przykład na łące lub na plaży. Zaufaj swoim instynktom.  
    
  • Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie "tak" lub "nie" na pytanie, prawdopodobnie nie znajdziesz go na swoim zwierzaku. Nie chodzi o to, by dostać to, czego chcesz - chodzi o znalezienie głębszego połączenia z naturą, które w końcu wskaże właściwą drogę.
  •  
  • Jeśli otwierasz mądrość i inteligencję innych światów, zacznij szukać swojej duszy zwierzęcej. Musisz być bardziej w kontakcie z naturą, nie zapominając, że jest to wzajemnie korzystny link. Nie możesz "pogratulować" swojego zwierzęcia kiedy tylko chcesz. Zyskasz z niego jak najwięcej, gdy otworzysz wszystkie możliwości.
  •  
  • Jeśli medytacja lub modlitwa nie przynosi owoców, nie pchnij piły. Spróbuj później lub w inny sposób, aw międzyczasie pracuj, by być bardziej otwartym i świadomym swojej harmonii z naturą.
  •  
                   
 6.  
             

  Część 2      Jak poznać swoje zwierzę  .

    
   
 1.             1      Uwaga, jeśli często pojawia się zwierzę w twoim życiu. Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że na krótką metę skopiowałeś ten sam symbol kilka razy, jak wilk? Zobaczyliście wielką głowę wilka na ulicy, później spotkaliście kobietę z tatuażem na głowie wilka, a kiedy wróciliście do domu i włączyli telewizor, był to tylko film dokumentalny o życiu wilków! Jeśli te rzeczy przytrafiają się tobie, może to oznaczać, że twoja dusza chce się z tobą połączyć.        
 2.  
 3.             2      Miej oko na to, jakie zwierzęta wydajesz się być. Twoja mentalna bestia często pojawia się w snach, kiedy umysł odpoczywa i działa w naszej podświadomości. Jeśli zapomnisz lub stracisz swoje marzenia, spróbuj obejrzeć je jeszcze więcej i obserwuj zwierzęta, które się w nich pojawiają.  
    
  • Czasami zwierzę nie wydaje się takie w porządku - na przykład śni o malarzu, który namalował obraz tego zwierzęcia, lub tylko o kimś we śnie wspominanym w rozmowie. Więc miej oko na wszystkie linki zwierząt.
  •  
  • Zapisz swoje marzenia i z czasem spróbuj znaleźć formułę. Co zwierzęta próbują powiedzieć w snach? Miej otwarte oczy i staraj się poprawnie interpretować ich wiadomości.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Uważaj na zwierzęta, które zachowują się nienormalnie. Wielu ludzi znalazło swoje mentalne istoty w fizycznej formie. Bądź ostrożny, gdy zwierzę zbliża się do ciebie, patrzy ci w oczy, ucieka przed tobą lub błąka się po twoim domu i próbuje się z tobą komunikować.        
 6.  
 7.             4      Zapisz swoje rozważania. Niektóre zwierzęta będą przychodzić i odchodzić, inne zostaną. Zapisz swoje doświadczenia z tymi zwierzętami i spróbuj nauczyć się czegoś o sobie.        
 8.  
 9.             5      Zapytaj Szamana. Te duchowe media mają metody, które pomogą ci znaleźć twoją mentalną bestię. Znalezienie dobrego szamana nie jest tak łatwe, jak znalezienie kilku liczb w Google. Znajdź jak najwięcej informacji i zapytaj ludzi w pobliżu.        
 10.  
             

  Część 3      Jak połączyć się z mentalnym  .

    
   
 1.             1      Poznaj swoje zwierzę. Kiedy znajdziesz swoje zwierzę, dowiedz się wszystkiego. Co robi, gdzie mieszka, itp. Przeczytaj coś o jego historii, zachowaniu, wystawie w literaturze oraz mediach i symbolice.  
    
  • Szczególna mądrość każdego zwierzęcia jest nazywana jego "uzdrowieniem" lub siłą. Możesz użyć tego leku, jeśli to konieczne. Na przykład, jastrząb medycyny to zdolność do wyraźnego widzenia nawet wtedy, gdy inni są ślepi.
  •  
  • Jeśli to możliwe, spędź trochę czasu w naturalnym środowisku swojego zwierzaka. Nie przerywaj, ale spróbuj zrozumieć, jak zwierzę zachowuje się na wolności.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przenieś mądrość swojego zwierzęcia do swojego życia. Weź to, czego nauczyłeś się od swojego zwierzaka i spróbuj go wykorzystać w swoim życiu, kiedy podejmujesz wielkie decyzje, będziesz musiał stawić czoła nieprzyjemnym sytuacjom i spróbujesz osiągnąć swoje cele. Możesz także użyć swojej mądrości, aby każdego dnia radzić sobie z innymi ludźmi.        
 4.  
 5.             3      Otwórz wiadomości od zwierzaka. Spójrz na wszystkie formy swojego zwierzaka i spróbuj zinterpretować jego wiadomości tak, jak to tylko możliwe. Pamiętaj, że te wiadomości nie zawsze są jednoznaczne, ponieważ zwierzęta nie komunikują się jak ludzie. Oto kilka pytań, które możesz zadać:  
    
  • Jak się czuję, gdy moje zwierzę przychodzi do mnie?
  •  
  • Czy to zwierzę jest symbolem szczęścia lub trudności?
  •  
  • Czy to zwierzę prowadzi mnie w określonym kierunku?
  •  
         
 6.  
 7.             4      Czcij swoje zwierzę. Szamani wierzą, że jeśli czcisz swoje zwierzę, lepiej połącz się z nim i pokaż mu, że doceniasz jego pomoc. Możesz to zrobić, zwalczając prawa zwierząt i opiekując się swoim zwierzakiem. Nie zapominaj, że kiedykolwiek gatunek wymarły, ludzkość straci mądrość tego zwierzęcia.        
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.manataka.org/page291.html#TALK TO THE ANIMALS  
 2.  
                        
Filozofia i religia popularny:
Jak przeprowadzić fumigację w domu rytualnym.

Jak zrobić lalkę voodoo.

Jak rozumieć siebie.

Jak się modlić w islamie.

Jak zostać muzułmaninem.

Zdobywanie mądrości.

Jak żyć prostym i spokojnym życiem.

Jak zostać naśladowcą Jezusa.

Jak zostać pastorem.

Jak zostać wiccanem.

Jak założyć własny kraj.

Jak komunikować się ze zmarłymi.

Jak zostać zakonnicą.

Jak pobłogosławić dom.

Jak komunikować się ze zmarłymi.

Jak prawidłowo medytować.

Jak o czymś zapomnieć.

Jak się modlić do Jezusa.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak znaleźć mentalnego.

Jak zostać wiccanem.