Home \ Filozofia i religia
 

Jak zostać czarownikiem.

 

Czarodzieje to ludzie praktykujący magię i spowiadający się nad zjawiskami nadprzyrodzonymi. W tym artykule nie będziesz wiedział jak się ubierać jak Harry Potter. Jeśli poważnie myślisz o magii, czytaj dalej.

              

Procedura .

    

    1      Pierwsze kroki  .

    
   
 1.            1      Oddaj swoje kostiumy czarownic na cele charytatywne. Czarodzieje z opowiadań nosili szaty tylko dlatego, że byli zwykłymi ubraniami dla nich - nie dlatego, że ich potrzebowali. Twój długi płaszcz nie sprawi, że będziesz czarodziejem. Ważne jest, aby zrozumieć siebie. Noś to, co zwykle nosisz. Więc jeśli nie masz długich czarnych szat w swoim stylu, nie musisz ich nosić w życiu codziennym.  
    
  • Pamiętaj, że masz wielką siłę umysłu. Jeśli czujesz się komfortowo z ubraniami, noś je. Nie musisz przestrzegać żadnych zasad, które zostały ustawione przez kogoś innego.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uruchom swój dziennik. Ten pamiętnik będzie twoją Księgą Cieni, w której napiszesz swoje sny, uczucia, czary, czary i pomysły. Miej ze sobą pamiętnik - moc kosmiczna może objawić się w każdej chwili!  
    
  • Dzięki sekwencji wydarzeń wokół ciebie zdajesz sobie sprawę, jak działa wszechświat. Kiedy siedzisz sam w domu, prawdopodobnie nie dostaniesz niczego magicznego. Ale kiedy wychodzisz, możliwości nie pozwalają ci długo czekać. Dlatego dobrze jest nosić ze sobą pamiętnik.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dowiedz się trochę informacji o tradycji czarów. Początki czarów nie pochodzą od Harry'ego Pottera, ale nawet od wielkiej czarodziejki Merlina! Odkryj początki tej mitologii i przeczytaj historie o tym, jak czarownice zmieniły się w historii. Poszukaj informacji w bibliotece lub w Internecie.  
    
  • Każdy profesjonalista potrzebuje inspiracji. Musisz być sobą, ale kiedy przeczytasz o słynnych czarodziejach, będziesz bardziej kreatywny i otworzysz drzwi do świata, którego nawet nie znasz. Istnieje wiele rodzajów magii - skąd wiesz, kto jest sądzony, kiedy nie znasz ich wszystkich?
  •  
         
 6.  
 7.             4      Połącz się z życiem. Kiedy pilnie studiujesz, zdajesz sobie sprawę, że wszystkie żywe istoty mają coś wspólnego. Wiedzę tę można osiągnąć również poprzez studiowanie alchemii. Czarodzieje często są zafascynowani naturą. Spróbuj znaleźć coś w naturze, czego inni nie widzą. Takie połączenie niekoniecznie oznacza weganizm lub ochronę zwierząt. Musisz tylko uświadomić sobie, że każda żywa istota ma większą wartość niż jakikolwiek diament na świecie.  
    
  • Wszechświat składa się z tych samych elementów, co my. Wszyscy jesteśmy z gwiezdnego pyłu! To nie magia, to nauka. Jeśli ktoś ci coś powie, połącz go z książką o fizyce. Ta idea ma solidne podstawy.
  •  
                   
 8.  
             

    2      Pracuj nad swoimi nadzwyczajnymi umiejętnościami  .

    
   
 1.             1      Ćwicz swój umysł. Magowie, tak realni i mityczni, są zwykle bardzo mądrzy. Ludzie mądrych ludzi często wyglądają zazdrosny. Prawdą jest jednak, że nikt nie urodził się z lepszym mózgiem niż inni ludzie - czarodzieje po prostu wiedzą, jak być mądrym. Powinieneś się jeszcze uczyć, ponieważ w wiedzy jest moc.  
    
  • Inteligentni ludzie są zorganizowani i ciągle próbują dowiedzieć się, czego się nauczyli. Na przykład fakt, że "palant" z twojej klasy uzyskał jeden z testów prawdopodobnie nie oznacza, że ​​nauczyciel jest nauczycielem, ale nauczył się ciężko. Być może matka próbowała tego ostatniej nocy. Nie oznacza to, że jest mądry, ale wie, co zrobić, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Oprócz umysłu, powinieneś ćwiczyć ciało. Niefortunni magowie historii nie zawsze przebywali w komnacie, robiąc coś dla ich zdrowia. Wkrótce okaże się, że zdrowy duch jest w zdrowym ciele. Powinieneś więc uprawiać sport i trenować.  
    
  • Baw się dobrze. Naucz się jeździć na rowerze jednym kołem, zacznij szermierkę (świetny sport, w którym ćwiczysz ciało i umysł) lub zostań wspinaczem. Zadbaj o rzeczy, które nie są tylko prawdziwym czarodziejem.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zostań ekspertem w niektórych sprawach. Zgodnie z niektórymi tradycjami czarodzieje specjalizowali się w różnych rzeczach. Czy umiesz rysować? Zacznij poświęcić więcej. Znajdź coś, do czego masz talent.  
    
  • Rysunki, języki, nauka i historia to tematy, którymi należy się zająć. Jeśli masz z tym cokolwiek wspólnego, skorzystaj z tego jak najlepiej. Pomoże ci stać się jeszcze lepszym czarownikiem.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zaangażuj się w astronomię i astrologię. Ważne jest, aby mieć pojęcie o tym, co dzieje się we wszechświecie. Znajomość konstelacji i konstelacji da ci większą moc. Wszechświat jest częścią twoich narzędzi, więc dowiedz się o tym jak najwięcej.        
 8.  
 9.             5      Studiuj religię. Legendarni czarownicy często kojarzą się z różnymi religiami. Na przykład Merlin jest związany z chrześcijaństwem, ale inne religie mają swoich magów. Rozważmy judaizm, taoizm, chrześcijaństwo, hinduizm, druidyzm, neopogaństwo, mitologię nordycką, mitologię grecką, mitologię egipską i inne religie.  
    
  • Magia ewoluowała w ciągu historii. Pojawia się w całej historii ludzkości i można ją znaleźć w każdej kulturze. Zdasz sobie sprawę, że nie jest łatwo zdefiniować magię, ale także, że jest to naprawdę część nas wszystkich.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Dowiedz się więcej na temat nauk okultystycznych. Słowo "okultyzm" pochodzi z łaciny i oznacza "ukryty". Naucz się magii i nauk okultystycznych w jak największym stopniu. Im więcej czytasz, tym więcej mocy będziesz miał.  
    
  • Jeśli chcesz być naprawdę autentyczny, naucz się języków obcych, zwłaszcza łaciny. Inne języki używają run, które są również powszechne w czarach. Im bardziej nieprzyzwoity język kontrolujesz, tym bardziej będzie twoja siła.
  •  
         
 12.  
             

    3      Popraw swoje umiejętności magiczne  .

    
   
 1.             1      Staraj się wyczuwać rzeczy przed innymi ludźmi. Czarodzieje zawsze czują, co się dzieje. Są dwa sposoby osiągnięcia tego - intuicja i przygotowanie. W intuicji po prostu wiesz w ukrytej duszy, że coś się wydarzy. Jest to bardzo potężna siła, która często poprowadzi cię we właściwym kierunku. W przygotowaniu będziesz prowadzony przez fakty i różne tematy, które pomogą Ci dowiedzieć się, co się dzieje. Obie te moce mają wielką moc.  
    
  • Ważne jest, aby nauczyć się słuchać - nie tylko po to, by usłyszeć, ale by rzeczywiście słuchać. Nie wystarczy słuchać tego, co dzieje się wokół ciebie. Musisz przetwarzać i postrzegać informacje. Naucz się "dostroić" swoje otoczenie i zauważ rzeczy, których wcześniej nie zauważyłeś.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pracuj z siedmioma prawami natury wszechświata. To są metafizyczne prawa rządzące wszechświatem:  
    
  • Prawo wibracji mówi, że wszystko we wszechświecie nieustannie wibruje i nic nie jest w stanie spoczynku. Wibracje na tych samych częstotliwościach rezonują i przyciągają energię. Energia zawarta jest we wszystkim, łącznie z waszymi myślami. Kiedy mocno skoncentrujesz się na konkretnym pomyśle, narysujesz swoje wibracje razem. Jak korzystać z tego prawa: Skup się na tym, czego chcesz, a nie na tym, czego nie chcesz.
  •  
  • Prawo względności mówi, że nic nie jest tym, co jest, jeśli nie porównujesz tego z czymś. Pogląd na tę sprawę determinują myśli i opinie człowieka. Natura, wartość lub jakość rzeczy może być określona jedynie w odniesieniu do czegoś innego. Jak korzystać z tego prawa: Zawsze porównuj swoją sytuację z gorszą sytuacją i nadal dobrze się czujesz.
  •  
  • Prawo przyczyny i skutku zapewnia, że ​​każde działanie ma odwrotną reakcję. Każda przyczyna ma konsekwencje i na odwrót. Jak korzystać z tego prawa: zachowajcie myślenie i zachowujcie się zgodnie z tym, co chcecie osiągnąć.
  •  
  • Prawo polaryzacji stwierdza, że ​​każda rzecz ma swoje przeciwieństwo. Zimowe ciepło, jasna ciemność, odgórne, dobre zło... Repy są podstawą wszelkiego istnienia. Jeśli to, czego nie ma, nie istniało w związku z tym, kim jesteś, w ogóle nie mógłbyś istnieć. Dlatego nie powinieneś potępiać tego, kim jesteś lub czym nie chcesz być. Jak korzystać z tego prawa: zawsze dobrze wyglądaj w każdej sytuacji. Na czym się skupisz, wezwiesz do swojego życia.
  •  
  • Prawo rytmiczne twierdzi, że wszystko ma swój naturalny cykl. Fala i odpływ, noc i dzień, pory roku. Nawet ludzie mają dobre i złe czasy, ale ważne jest to, że wszystko się zmienia. Zmiana jest nieunikniona. Świadomość, że wszystko skończy się raz, będzie znacznie mądrzejsza. Jak korzystać z tego prawa: Kiedy czujesz się źle, pamiętaj, że wkrótce poprawi się i pomyśl o lepszych czasach, które na ciebie czekają.
  •  
  • W prawie ciąży stwierdza się, że zmiana zaczyna obowiązywać zawsze. Każda rzecz ma swój początek i koniec, a zmienia się wraz ze stopniowym przepływem energii. Myśli są jak nasiona osadzone w płodnych umysłach, które kwitną w fizycznym doświadczeniu. Jak korzystać z tego prawa: skoncentruj się i uświadom sobie, że wszystkie twoje życzenia zostaną wypełnione we właściwym czasie.
  •  
  • Prawo transmutacji twierdzi, że energia przepływa fizycznie w obu kierunkach. Twoje pomysły są kreatywną energią. Im bardziej koncentrujesz się na tym, czego chcesz, tym więcej mocy będziesz musiał wykonać. Wszechświat jest uporządkowany według twoich myśli. Jak korzystać z tego prawa: poświęć energię i wysiłek swoim myślom i temu, co chcesz osiągnąć, prędzej czy później.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Medytuj. Medytacja poprawia twój osąd, uspokaja cię i pozwala czuć się zjednoczonym z wszechświatem i poprawić twoje fizyczne zdolności. Kiedy poczujesz się sobą, będziesz w harmonii z całym wszechświatem.        
 6.  
 7.             4      Rozwiń swoje umiejętności. Czarodzieje to bardzo potężni ludzie. Powinieneś nauczyć się postrzegać aury i tworzyć kule psów i tarcz. Te trzy umiejętności wystarczą, abyś był lepszy niż większość ludzi. Możesz także zrobić magiczną różdżkę.  
    
  • Niektórzy ludzie powiedzą ci, że zachowujesz się głupio. Nie powinieneś ich słuchać. Ludzie używają tylko części mózgu, więc jeśli chcesz, możesz wykorzystać swój pełny potencjał. Może nie nauczysz się czytać swoich myśli, ale na pewno zobaczysz rzeczy, które wcześniej przeoczyłeś.
  •  
         
 8.  
             

    4      Wypełnij swój potencjał  .

    
   
 1.             1      Nie ćwicz czarnej magii. Jest prawdopodobne, że czasami Ciemna Strona Mocy zaczyna cię przyciągać, ale musisz zdać sobie sprawę, że spowoduje to tylko problemy. Wykorzystaj swoje mocne strony na dobre i spróbuj ulepszyć świat wokół siebie.  
    
  • Jeśli wierzysz w czarną magię, z pewnością wierzysz w karmę i wiesz, że wszystko, co robisz, wróci w jakiś sposób. Ostatnią rzeczą, której powinieneś chcieć, jest odwrócenie mocy wszechświata od siebie nawzajem.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie dodawaj żadnej religii ani kultu. Te grupy będą starały się przekonać cię do uwierzenia w ich pomysły. Możesz oprzeć swoje własne pomysły na swoich praktykach, ale musisz znaleźć własną prawdę.  
    
  • Czarnoksiężnik musi być sobą. Możesz prowadzić szkołę ideologiczną, ale zawsze musisz zaufać sobie, a nie innym. Jesteś tylko w mocy wszechświata.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Nie powinieneś po prostu studiować magii. Zaangażuj się również w konwencjonalną naukę. Nauka jest aspektem prawdy, a także praktyk okultystycznych. Nie należy ignorować technologii i postępów naukowych. Musisz się nauczyć angażować w swoją wiedzę.  
    
  • Nauka może pokazać ci poziomy świata, których jeszcze nie znałeś. Tam gdzie magia nie wystarczy, nauka ci pomoże. Jeśli masz pytania, nie obawiaj się znaleźć odpowiedzi na naukę. Nikogo nie zdradzisz.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Utwórz świątynię. Bez względu na to, w jakiego boga (lub koncepcji) wierzysz - idź swoją własną ścieżką. Musisz sam zbudować świątynię i poświęcić swój czas i wysiłek.  
    
  • W świątyni powinieneś mieć ołtarz. Jeśli nie masz dość pieniędzy, aby zbudować świątynię, zbuduj lararium.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Powinieneś chcieć zrozumieć magię. Istnieje wiele teorii na temat działania magii - możesz to odczuć poprzez zmiany w swoim umyśle, to, co dzieje się na świecie lub działania wyższych istot.  
    
  • Znajdź klan. Kiedy masz grupę osób zainteresowanych tymi samymi rzeczami, będziesz silniejszy. Razem będziesz mógł się uczyć, a na końcu będziesz mógł uczyć innych.
  •  
         
 10.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (3)                   
Filozofia i religia popularny:
Jak mieć wymarzone marzenia.

Jak zostać muzułmaninem.

Jak nosić hidżab.

Jak żyć pełnią życia.

Jak myśleć jak Leonardo da Vinci.

Jak zahipnotyzować swoje oczy.

Jak zostać wiccanem.

Jak rozumieć siebie.

Jak żyć prostym i spokojnym życiem.

Jak zdobyć zdolności telekinetyczne.

Jak utopić.

Jak żyć pełnią życia.

Jak wyjaśnić karty tarota.

Jak odgadnąć czyjś znak zodiaku.

Jak komunikować się ze zmarłymi.

Jak zostać wiccanem.

Jak założyć własny kraj.

Jak prawidłowo medytować.

Jak policzyć cyfry według swojego numeru.