Home \ Filozofia i religia
 

Jak utopić.

 

Czy czujesz się winny, ponieważ zrobiłeś coś złego? Pokuta może pomóc oczyścić się od Boga, naprawić szkody, które spowodowałeś i dotrzeć do pokoju. W tym artykule dowiesz się, jak pokutować i pocieszyć swoją duszę za pokój i pokój.

              

Procedura .

    

    1      Zaakceptuj swój grzech  .

    
   
 1.            1      Bądź pokorny. Pamiętaj: inni ludzie i ty możesz okłamywać siebie, ale Bóg nie może kłamać. Jeśli naprawdę chcesz pokutować, musisz być pokorny i przyznać się do grzechów. Bądźcie pokorni przed Bogiem i uświadomcie sobie, że On zawsze ma rację i że musicie podążać za Jego listem.        
 2.  
 3.             2      Zaufaj Bogu. Musisz wierzyć, że Bóg ci przebaczy i pomoże ci prowadzić lepsze życie. Jeśli nie wierzysz, wkrótce stracisz motywację do poprawienia swoich błędów. Zmiana złych nawyków i złego zachowania nie jest łatwa, więc będziesz potrzebować silnej wiary w Bożą pomoc.        
 4.  
 5.             3      Zastanów się, co zrobiłeś. Pamiętajcie o wszystkich swoich grzechach i błędach. Nie ograniczajcie się do wielkich rzeczy, takich jak łamanie przykazań - w oczach Boga wszystkie grzechy są takie same. Może możesz pomóc napisać swoje grzechy na papierze. Nigdy nie spiesz się i bądź konsekwentny.       
 6.  
 7.             4      Zastanów się, dlaczego się myliłeś. Zanim zostaniesz przeklęty, musisz wyjaśnić, dlaczego zrobiłeś to, co zrobiłeś. Kiedy ślepo podążacie za Bogiem, pokazujesz mu tylko, że nie zdajesz sobie sprawy z tego, co zrobiłeś źle. Pomyśl o tych, których zraniłeś przez swoje grzechy i pomyśl o grzechach, które są złe dla twojej duszy. Pomyśl o tym, co sprawiło, że czujesz się winny. Ten krok jest bardzo ważny.       
 8.  
 9.             5      Idź z dobrych powodów. Powinieneś pokutować z dobrych powodów. Jeśli czujesz, że powinieneś pokutować, aby Bóg spełnił twoje życzenia, musisz znowu pomyśleć. Niech tak będzie, ponieważ jest to właściwe dla twojej duszy - nie dlatego, że chcesz bogactwa, bogactwa lub czegoś innego. Dzięki tym rzeczom Bóg wam nie pomoże.       
 10.  
 11.             6      Przeczytajcie Pismo Święte. Rozpocznij od przeczytania wybranych fragmentów świętego tekstu (Biblia, Koran, Tora itd.). Przeczytaj fragmenty odnoszące się do pokuty, ale także inne fragmenty, które pozwalają ci wpuścić Boga do twojego serca. Kiedy grzeszymy, robimy to, ponieważ usunęliśmy się z drogi. Musisz znaleźć tę ścieżkę ponownie. 
    
  • Biblia chrześcijańska zawiera wiele fragmentów dotyczących pokuty, takich jak Ew. Mateusza 4:17, czy Dziejów Apostolskich 2:38 i 3:19.
  •  
  • W Koranie, fragment At-Tahrim 66: 8 zajmuje się pokutą.
  •  
  • Żydzi znajdą teksty skruchy w księgach Ozeasza 14: 2-5, Księga Przysłów 28:13 i Lb 5: 5.
  •  
                   
 12.  
             

    2      Popraw swoje błędy  .

    
   
 1.             1      Skonsultuj się z doradcą duchowym. Twój ksiądz, pastor, imam lub rabin pomoże ci pozbyć się grzechów i upewnić się, że masz rację. Nie zapominajcie, że ci ludzie pomagają wam na drodze do Boga. Będą bardzo szczęśliwi mogąc ci pomóc i nie potępiać cię, ponieważ zdają sobie sprawę, że nikt nie jest doskonały. Nawet jeśli nie jesteś członkiem ich kościoła, możesz poprosić o pomoc - nie obawiaj się zwracać się do przedstawicieli, których nie znasz osobiście. 
    
  • Nie musisz czuć, że musisz iść do kościoła. Ale jeśli chcesz rozmawiać, będziesz musiał odwiedzić świątynię Boga. Bóg wszystko słyszy, więc jeśli chcesz, możesz to zrobić sam.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zmień swoje zachowanie. Kiedy pokutujesz, będziesz musiał zmienić swoje zachowanie. To nie jest łatwe, ale możesz to zrobić. To zajmie trochę czasu i na pewno nie będzie bez błędów, ale jeśli myślisz, że ci się uda.       
 4.  
 5.             3      Poproś o pomoc. Zmiana zachowania nie jest łatwa. Nie musisz się wstydzić, jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie. Kiedy przyznajesz się, że potrzebujesz pomocy, zadowolisz Boga, ponieważ okazujesz pokorę. Możesz znaleźć grupę wsparcia, poprosić o pomoc przedstawiciela kościoła, zostać członkiem kościoła lub poszukać lekarza. Bóg nie ma nic przeciwko szukaniu pomocy z kościoła: wszyscy ludzie dostają prezenty z jakiegoś powodu.       
 6.  
 7.             4      Napraw problemy, które spowodowałeś. Kolejną ważną częścią skruchy jest naprawa zniszczeń, które spowodowałeś. Nie możesz po prostu wybaczyć i nic się nie zmieni. Jeśli coś ukradłeś, musisz przeprosić i zwrócić rzecz. Jeśli okłamałeś kogoś i sprawiłeś mu kłopoty, musisz mu powiedzieć prawdę i pomóc mu. Jeśli oszukiwałeś na egzaminie, musisz powiedzieć nauczycielowi i być gotowym na poniesienie konsekwencji. Rób wszystko, aby pomóc ludziom, których skrzywdziłeś - Bóg cię ucieszył.       
 8.  
 9.             5      Dowiedz się, co się stało. Wykorzystaj to, czego nauczyły cię grzechy, i unikaj tych samych błędów w przyszłości. Twoje błędy powinny Ci pomóc, abyś nigdy więcej nie zrobił czegoś takiego. Na przykład, jeśli zdradziłeś test i kłamałeś, powinieneś uczyć się od niego i nigdy więcej nie kłamać w przyszłości.       
 10.  
 11.             6      Pomóż innym nie popełniać tych samych błędów, co Ty. Innym sposobem na wyeliminowanie grzechów jest pomaganie innym w uczeniu się na błędach. Czasami oznacza to rozmowę z innymi ludźmi o tym, co zrobiłeś, ale może to również oznaczać pomoc w rozwiązaniu problemów, które doprowadziły cię do grzechów. Jeśli popełniłeś błąd, na przykład biorąc narkotyki, zacznij brać udział w wolontariacie w organizacji farmaceutycznej lub wspieraj prawa, które pomogą rozwiązać ten problem.       
 12.  
             

    3      Zaakceptuj przebaczenie  .

    
   
 1.             1      Żyj swoim życiem, aby podobać się Bogu. Po skrusze, powinieneś skorzystać z okazji i spróbować żyć życiem, które zadowoli Boga. Każda religia ma inne zasady, ale pomoże ci czytać Pismo Święte i myśleć o tym, co twoje życie oznacza dla ciebie. Jeśli masz Boga w swoim sercu, znajdziesz sposób.       
 2.  
 3.             2      Oficjalnie wejdź do kościoła. Jeśli chcesz podobać się Bogu i unikać powtarzania swoich błędów, możesz przyłączyć się do Kościoła i zostać aktywnym członkiem wspólnoty religijnej. Jeśli jesteście chrześcijanami, możecie zostać ochrzczeni. Odwiedź Mszę, daj pieniądze na cele charytatywne i porozmawiaj z innymi członkami społeczności. Pomóż swoim braciom i siostrom i błogosławcie Boga.       
 4.  
 5.             3      Aktywnie chroń swoją duszę. Powinieneś chronić swoją duszę w przyszłości. Przejdź do spowiedzi i szybciej rozwiązaj wszystkie swoje grzechy. Uważaj na pokusy i trzymaj się z dala od ludzi, którzy mają z tobą nieczyste intencje. Kontynuuj czytanie Pisma Świętego i pozwól Bogu robić to, co należy..       
 6.  
 7.             4      Zaakceptuj fakt, że będziesz popełniał błędy również w przyszłości. Nikt nie jest doskonały i wszyscy się mylą. Bóg wie dobrze. Jeśli jesteś tego świadomy, znajdziesz pokorę. Nie musisz się martwić, co możesz zrobić źle. Bóg polega tylko na tym, że starasz się żyć porządnie i że wszystkie grzechy uczynicie.       
 8.  
 9.             5      Żyj dobrym życiem. Grzechy to błędy, które zraniliśmy dla siebie i innych ludzi. Kiedy żyjemy bez grzechów, oczekujemy Boga i zachowujemy naszą duszę. Poza tym mamy szczęśliwsze i spełnione życie. Dlatego ważne jest, aby zająć się wszystkimi grzechami tak szybko, jak to możliwe. Jeśli zrobisz coś złego lub kogoś skrzywdzisz, natychmiast przestań. Kiedy otrzymasz przebaczenie, będziesz szczęśliwszy.       
 10.  
             

Wskazówki .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://biblestudyplanet.com/the-3-steps-of-repentance/  
 2.  
                          
Filozofia i religia popularny:
Jak znaleźć mentalnego.

Jak policzyć cyfry według swojego numeru.

Jak zostać buddyjskim mnichem.

Jak się modlić w islamie.

Jak zostać muzułmaninem.

Jak zostać buddyjskim mnichem.

Jak zostać medium.

Jak myśleć jak Leonardo da Vinci.

Jak myśleć jak Leonardo da Vinci.

Jak o czymś zapomnieć.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak żyć prostym i spokojnym życiem.

Jak prawidłowo medytować.

Jak o czymś zapomnieć.

Jak rozumieć siebie.

Jak policzyć cyfry według swojego numeru.

Jak zapamiętać przeszłe życia.

Zdobywanie mądrości.

Jak pobłogosławić dom.

Jak zrobić lalkę voodoo.