Home \ Filozofia i religia
 

Jak zdobyć zdolności telekinetyczne.

 

Telekineza spotyka się od lat z odrzuceniem i pogardą sceptyków. Ludzie nie wierzą w te rzeczy, ponieważ nigdy nie widzieli własnych oczu. Chociaż nie ma naukowych dowodów na to, że telekineza naprawdę działa, wiele osób wciąż w to wierzy. Jeśli masz otwarty umysł, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

              

Procedura .

    

  Część 1      Wejdź w trans  .

    
   
 1.            1      Pracuj nad swoimi możliwościami wizualizacji. Jednym z wielu ćwiczeń telekinetycznych jest wizualizacja - ty sam lub przedmioty w twojej okolicy. Te ćwiczenia nie przyniosą rezultatów, jeśli nie zrobisz tego poprawnie i często, więc zacznij od razu. Podobnie jak w przypadku medytacji, zobaczysz wyniki w swoim umyśle i będziesz musiał spróbować wprowadzić je w prawdziwe życie.  
    
  • Rozpocznij małe obiekty. Pomyśl o każdym szczególe, uczuciu, zapachu, kolorze, niuansie lub smaku. Opracuj, aby przedstawić wszystkie scenerie, w których jesteś częścią siebie.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Medytuj. Każdy, kto wie coś na temat telekinezy, powie ci, że medytacja jest kluczem do rozwijania nadprzyrodzonych zdolności. Jeśli chcesz umieścić swoją energię w otaczających obiektach, będziesz musiał mieć czystą głowę. Żadne myśli nie mogą cię powstrzymać i odciągnąć cię od tego, co próbujesz osiągnąć. Medytacja pomoże ci szybko rozwinąć tę umiejętność.  
    
  • W dzisiejszych czasach prawie cnota jest w stanie robić więcej rzeczy naraz, nasze życie jest przytłoczone obowiązkami i rzeczami, które musimy zrobić, że siedzimy przy tak wielu krzesłach, jednocześnie, że nie jest możliwe robienie rzeczy w porządku. Medytacja pozwala uciec od tego współczesnego świata i skupić się na rozwijaniu swoich zdolności umysłowych.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Otwórz swój umysł. Podobnie jak w przypadku hipnozy, jeśli nie ufasz telekinezy, nie osiągniesz wyników. Jeśli czujesz, że nie możesz tego zrobić, naprawdę nie możesz tego zrobić. Więc zignorujcie wszystkich syndykatorów, zignorujcie całą naukę i wrzućcie wszystko. Możliwe, że nic się nie wydarzy, ale zdecydowanie warto spróbować.  
    
  • Nie ma miejsca na wątpliwości. Nie możesz wątpić w siebie i myśleć, że nie możesz tego zrobić. Pozytywne myśli przyciągają inne pozytywne myśli, a negatywne myśli działają w ten sam sposób. Jedna negatywna myśl może przywołać tysiące innych negatywnych myśli i wywołać u ciebie sceptycyzm. Wierz, że możesz zrobić wszystko.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Bądź cierpliwy. Jeśli chodzi o telekinezę, przygotuj się na to, aby przetrwała lata. Nie tygodnie czy miesiące, ale lata. Będziesz musiał wyszkolić setki, może nawet tysiące godzin, zanim znajdziesz odpowiednią mieszankę energii. Nie możesz powiedzieć, kiedy ją znajdziesz - będziesz musiał spróbować jeszcze raz.  
    
  • Twoja nagroda za twój wysiłek nie da ci niczego, dopóki to nie zrobi. W przeciwieństwie do gry na gitarze czy utraty wagi, nie ma niczego, co można by zapisać stopniowy postęp. Będziesz musiał codziennie trenować i kończy się niepowodzeniem każdego dnia, aż w końcu to zrobisz. Chodzi tylko o wystarczającą motywację i staranność i nie poddawanie się.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zrelaksuj się. Jeśli medytujesz, nie będzie to dla ciebie problemem. Czy potrafisz sobie wyobrazić, w jaki sposób energetyzujesz i zarządzasz swoimi myślami, kiedy myślisz o pracy, związku lub tym, czego nauczyłeś się dzisiaj w szkole? Na pewno nie, to niemożliwe. Musisz więc się zrelaksować, zapomnieć o wszystkim i doświadczyć tylko chwili obecnej. Twój umysł nie może nigdzie zbłądzić.  
    
  • Joga to kolejny sposób na pozbycie się stresu dnia codziennego. Oprócz jogi i medytacji (i oczywiście ćwiczeń), co najmniej 10 minut dziennie dla siebie. Jeśli poświęcisz trochę czasu dla siebie, łatwiej Ci będzie zarządzać resztą dnia.  
  •  
         
 10.  
 11.             6      Pozbądź się idei, że system (obiekt) i manipulator (manipulatory) to dwie różne rzeczy i zdaj sobie sprawę, że obie mają tę samą energię. Ta idea stanowi podstawę telekinezy - ty i przedmiot są jednością. Musisz pozbyć się poczucia, że ​​tak nie jest. Z pewnością wiecie, że cała materia we wszechświecie została stworzona z gwiazd, czyli ze stiuków. Właśnie tacy jesteśmy. Możesz przesunąć łyżkę, która jest przed tobą, ponieważ łyżka jest tylko przedłużeniem twojej energii.                  
 12.  
             

  Część 2      Trenuj  .

    
   
 1.      1      Zacznij od obracania koła psów. Wyzwanie polega na tym, aby spróbować wyłącznie kół spinowych. Umieść na nim szklankę lub zlew, aby wiatr się nie obrócił.       
 2.  
 3.             2      Skoncentruj się na jakimś małym obiekcie i nic więcej. Telekineza oznacza poruszające się obiekty wokół ciebie z woli woli. Jeśli chcesz przenieść swoją energię do obiektu, będziesz musiał się na tym skupić. Łatwiej jest zacząć od lżejszych przedmiotów, takich jak mecz lub mały ołówek. Kolejne molekuły tego przedmiotu są łatwiejsze do poruszenia. Możesz spróbować później w jeszcze większych rzeczach.  
    
  • Spróbuj trenować codziennie dwa razy na pół godziny. Wyobraź sobie, jak porusza się obiekt, jak się porusza, odsuwa lub odsuwa. Czy cały obiekt się porusza, czy tylko niektóre jego części? Spróbuj wyobrazić to tak dokładnie, jak to możliwe.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Naucz się robić psi-sfer. Piłka psa jest sferą energii, którą czujesz, możesz nią manipulować, a po chwili możesz wykonywać złożone zadania. Trzymaj dłonie przed żołądkiem i próbuj poczuć energię rdzenia. Trzymaj ręce tak, jakbyś trzymał balon. Jak duże są twoje kule? Czy emituje energię? Jaki jest kolor? Kiedy będzie to jasne i wyraźne, poruszaj się wraz z nim i zmieniaj jego kształt i rozmiar.  
    
  • Po pewnym czasie możesz użyć tej kuli, by przenieść energię do różnych obiektów. Tak jak balon może rzucić wazon z kwiatami, twoja psi-piłka może przynieść twoją energię do różnych przedmiotów i wpływać na nie w podobny sposób.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Pracuj z ogniem. Oprócz pracy z małymi przedmiotami, należy pracować z ogniem. Zapal świecę i patrz, jak pali. Oczyść swój umysł i pozwól płomieniu palić. Zobacz, jak się trzęsie i rusza. Skoncentruj się na nim z siłą energii i przesuń go w prawo, w lewo, rozciągnij, skróć, wzmocnij i osłab się, po prostu twórz własny płomień. Z pewnością wkrótce będziesz w stanie go wykonać zgodnie z własnymi pomysłami.  
    
  • Ogień jest łatwiejszy w obsłudze. Chodzi o sferę energii, a nie o ciężkie przedmioty, które opierają się manipulacji. Użyj tego ćwiczenia, gdy jesteś zmęczony i chcesz się zachęcić.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zwiń ćwiczenie. Ponieważ spędzasz godzinę dziennie, często zmieniasz ćwiczenia, które wykonujesz - nigdy nie wiesz, jakie metody bierzesz, a które nie, chyba że spróbujesz ich wszystkich. Oto kilka wskazówek:  
    
  • Spróbuj klasycznej techniki kołysania łyżką. Nie używaj zabytkowych sztućców swojej babci! Trzymaj łyżkę przed twarzą poziomo obiema rękami w górę. Skoncentruj się na sferze energetycznej i zobacz, jak robi się gorętsza i jaśniejsza. Przenieś tę piłkę dłońmi do palców u nogi, gdzie w końcu wlewa się łyżkę i zgina ją jak masło. Wykonuj to ćwiczenie, gdy twoja piłka energetyczna jest najgorętsza.
  •  
  • Weź obiekt, który się przetoczy. Delikatnie wsadź go do środka i zobacz, jak tarzają się po stole. Każdego dnia miażdżysz go coraz mniej, starając się, by wszystko było w ruchu.  
  •  
  • Praca z kompasem. Ponieważ kompas strzelający może się swobodnie poruszać, niektórzy ludzie mówią, że działa po prostu z nim. Możesz skupić się na strzelbie z otwartymi lub zamkniętymi oczami i przesunąć ją nad ręką w kierunku, w którym chcesz ją przenieść. Jeśli masz zamknięte oczy, będziesz potrzebować kolejnej osoby, którą będziesz oglądać.  
  •  
         
 10.  
 11.             6      Spróbuj projekcji astralnej. Znasz historie o doświadczeniach z przyjemnością. Nazywa się to projekcją astralną i jest to doświadczenie, w którym twoja dusza opuszcza twoje ciało i wyrusza na plan astralny. Ta technika wymaga, abyś był w stanie głębokiej hipnozy i wszedł w stan "wibracji". Konieczne jest skupienie się na swoim umyśle i udowodnienie, że twoja dusza "wypycha" się w otaczający cię świat.  
    
  • Ta technika jest bardzo, bardzo ciężka. Jeśli nie chcesz się zniechęcać, zacznij powoli. Spróbuj przesunąć rękę lub nogę i poczuj się "poza kończyną". Następnie spróbuj przejść do całego ciała i uwolnij duszę od wyjścia. Nie musisz się niczym martwić, twoja dusza w końcu wróci do twojego ciała.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Kiedy jesteś zmęczony psychicznie i fizycznie, przestań. Nie kontynuuj ćwiczenia, dopóki nie uzupełnisz energii. Wyglądałoby to tak, jakbyś przeszedł ciężką próbę po zaledwie dwóch godzinach snu i 15 czerwonych bulłach, a jeden żuł ci gumę do żucia. Innymi słowy - z pewnością nie. Kiedy się zrelaksujesz, uzyskasz znacznie lepsze wyniki!        
 14.  
             

  Część 3      Jak to działa  .

    
   
 1.             1      Dowiedz się, w jaki sposób telekineza jest korzystna i jak to możliwe. Energię można zdefiniować jako "zdolność do pracy", która jest zmianą stanu lub masowym ruchem. Energia stale przepływa przez nasze ciało - jest to ta sama energia, którą oddychamy i która napędza nasze ruchy. Otrzymujemy go z pożywienia, mierzymy go w kaloriach i jest to tak zwana energia chemiczna. W komórkach mięśni zużywa się tylko około 40% energii do pracy mechanicznej. Potencjalna energia chemiczna wytwarzana przez metabolizm komórkowy jest przekształcana w energię kinetyczną mięśni. Oprócz energii fizycznej i kinetycznej możemy poruszać obiektami poprzez energię chemiczną, która jest przechowywana w naszym ciele. Chociaż nie możemy zobaczyć tej energii naszymi oczami, to naprawdę jest w nas.  
    
  • Pierwsza zasada termodynamiki mówi, że energii nie da się wytworzyć ani zniszczyć, ale można ją przekształcić z jednej formy w drugą. Energia każdego systemu i jego otoczenia jest zatem stała. System może absorbować energię otoczenia, lub może włożyć część swojej energii do środowiska, ale całkowita suma całej energii pozostaje taka sama.  
     
   • Telekineza to nie linie i zaklęcia, jak wielu ludzi myśli - chodzi tylko o przeniesienie energii z ciała (otoczenia) do obiektu poza ciałem (systemem).
   •  
    
  •  
         
 2.  
 3.             2      Obserwuj energię, która przechodzi przez twoje ciało. Ponieważ rdzeniem tej idei jest to, że ty i twój podmiot jesteście jednym i tym samym, ważne jest, aby nauczyć się odczuwać ten związek między ciałem a środowiskiem. Oto dwa ćwiczenia, które pomogą Ci:  
    
  • Ćwiczenie 1: Rzuć wszystkie mięśnie rąk, w tym pięść na 10 sekund. Po tych dziesięciu sekundach rozluźnij wszystkie mięśnie i poczuj, jak się w nich czujesz. Możesz poczuć pulsujące gorąco, a nawet niemal elektryzujące uczucie. To uczucie jest energią. Twoim celem jest nauczyć się kontrolować energię bez konieczności użycia jakiegokolwiek spustu. Kiedy to zrobisz, będziesz w stanie promieniować swoją energię w kontrolowany sposób.  
  •  
  • Ćwiczenie 2: Znajdź miejsce, w którym poczujesz się komfortowo. Zrelaksuj swoje ciało, aby móc usiąść lub leżeć idealnie. Im dłużej trenujesz wpływ energii, która naturalnie ogrzewa cię i zapobiega zamarzaniu, tym bardziej będziesz w stanie kontrolować energię, jaka ci pozostała. Ostatecznie powinieneś być w stanie przekazywać energię w całym ciele i każdej jego części.  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Określ dokładnie, w jaki sposób chcesz manipulować systemem. Zdecyduj, czy chcesz go popchnąć, przeciągnąć, czy obrócić. Każda okazja wymaga innego podejścia.  
    
  • Rysowanie jest proste, ponieważ znasz kierunek przepływu energii.
  •  
  • Lewitacja jest niezwykle złożona, ponieważ konieczne jest zmniejszenie bezwładności układu, aby było ono wystarczająco lekkie, aby wpływać na elektromagnetyzm otoczenia.  
  •  
  • Zmiana statusu systemu wymaga zmiany całkowitej ilości energii kinetycznej układu (znanej jako ciepło). Ilość energii cieplnej (kalorii) wynosi 4,144 dżuli, równej ilości ciepła potrzebnego do podniesienia temperatury 1 g wody o 1 stopień Celsjusza. Inne popularne materiały, takie jak metale lub szkło, mają znacznie niższe wartości ciepła właściwego. Z pewnością rozumiesz, dlaczego umysł nie jest łatwo zmienić status obiektu.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Skoncentruj się na swojej energii i skieruj ją do systemu. Sposób, w jaki to robisz, należy do Ciebie. Wszyscy mamy różne metody, tak jak wszyscy myślą. Spróbuj najpierw poczuć system i śledzić jego wagę. Następnie sprawdź, ile energii będziesz potrzebował, aby ją przenieść. Następnie spróbuj pogodzić energię, którą odczuwasz w swoim ciele z systemem.  
    
  • Bądź świadomy potrzeby ciągłego strumienia energii, gdy tylko zaczniesz zmieniać system, musisz w to włożyć energię, w przeciwnym razie powróci on do pierwotnego stanu. Jest to pierwsze prawo Newtona: co się nie rusza, nie porusza się (jeśli nie działa, a ty jesteś siłą w tym przypadku).
  •  
         
 8.  
            

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (3)                    
Filozofia i religia popularny:
Jak uspokoić umysł.

Zdobywanie mądrości.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak utopić.

Jak radzić sobie ze stresem.

Zdobywanie mądrości.

Jak medytować (dla początkujących).

Jak zostać pastorem.

Jak zostać medium.

Jak studiować Biblię.

Jak medytować (dla początkujących).

Jak wyjaśnić karty tarota.

Jak widzieć aury.

Jak widzieć aury.

Jak świadome sny.

Jak o czymś zapomnieć.

Jak zostać medium.

Jak czytać z dłoni.

Jak komunikować się ze zmarłymi.

Jak uspokoić umysł.

Jak pobłogosławić dom.