Home \ Filozofia i religia
 

Jak podróżować po Astralu.

 

Podróż astralna, czyli projekcja astralna, jest rodzajem doświadczenia pozaszkolnego, w którym ciało astralne opuszcza ciało fizyczne i podróżuje przez płaszczyznę astralną. Ludzie często doświadczają tego stanu w czasie choroby lub doświadczenia bliskiego śmierci, ale można się tego nauczyć siłą woli. W tym artykule dowiesz się, jak zacząć.

              

Procedura .

    

    1      Przygotowanie do projekcji astralnej  .

    
   
 1.            1      Zacznij od rana. Nie powinieneś wypróbowywać podróży astralnych dziś wieczorem przed snem, ale raczej rano, kiedy wciąż czujesz się trochę zmęczony. Niektórzy twierdzą, że o wiele łatwiej jest osiągnąć spokojny i wzniosły stan o świcie. Jednak możliwe jest podróżowanie astralne w dowolnym momencie - nie ma żadnych zasad. Możesz określić, kiedy chcesz podróżować astralnie.        
 2.  
 3.             2      Stwórz odpowiednią atmosferę. Projekcja astralna wymaga stanu głębokiego relaksu, więc powinieneś spróbować w tej części domu, w której czujesz się najlepiej. Połóż się do łóżka lub na kanapie i zrelaksuj umysł i ciało. 
    
  • Łatwiej jest wypróbować podróż astralną niż z kimś innym w pokoju. Jeśli najczęściej śpisz z partnerem, wybierz inny pokój na podróż astralną. Dobrze jest spróbować, kiedy nikogo nie ma w domu, i będziesz pewny, że nikt nie będzie w pokoju podczas twojej projekcji i nie będzie ci przeszkadzał.
  •  
  • Wyciągnij zasłony i usuń niepokojące dźwięki z pomieszczenia. Jeśli coś Cię niepokoi, nie będziesz w stanie osiągnąć głębokiego stanu odprężenia, który jest niezbędny do podróży astralnych.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Połóż się i zrelaksuj. Idź do pokoju, który wybrałeś i połóż się na plecach. Zamknij oczy i spróbuj oczyścić umysł ze wszystkich myśli. Skoncentruj się na swoim ciele i swoich uczuciach. Celem jest osiągnięcie całkowitego odprężenia umysłu i ciała. 
    
  • Odwróć mięśnie, a następnie zwolnij je. Zacznij od stóp i podejdź do głowy. Kiedy skończysz, wszystkie mięśnie muszą być całkowicie rozluźnione.
  •  
  • Oddychaj głęboko i wydychaj całe powietrze. Nie trzymaj mocno klatki piersiowej i ramion - zrelaksuj się.
  •  
  • Skoncentruj się na oddechu. Nie myśl o tym, co dzieje się z twoją głową, zapomnij o tym, co cię niepokoi, i nie skupiaj się nawet na tym, że twoja dusza chce opuścić twoje ciało. Po prostu zanurz się w stan głębokiego relaksu.
  •  
  • Dobrze jest użyć kryształu kwarcu, który zwiększy i przyspieszy wibracje i przygotuje projekcję astralną. Delikatnie nałóż kryształ na trzecie oko (powyżej środka brwi), zamknij oczy i oddychaj głęboko. Poczuj swoje wibracje i poczuj, jak oczyszcza ci głowę - możesz sobie wyobrazić złoty, biały, fioletowy lub inny kolor. Podczas tej medytacji i podczas podróży astralnej możesz trzymać kryształ w ręce lub możesz go umieścić na klatce piersiowej lub brzuchu. Daje ci siłę i chroni cię z powodu wysokich wibracji (ujemna energia ma niższe wibracje).
  •  
                   
 6.  
             

    2      Niech dusza wyjdzie z ciała  .

    
   
 1.             1      Osiągnij status hipnotyczny. Ta hipnoza jest powszechnie określana jako stan hipnagogiczny . Ciało i umysł powinny prawie spać, ale nie należy tracić przytomności. Stan na granicy czujności i snu lub hipnotyczny jest niezbędny do podróży astralnych. Możesz osiągnąć ten status w następujący sposób: 
    
  • Zamknij oczy i pozwól umysłowi błądzić na jakąś część ciała, na przykład na rękę, stopę lub palec u nogi.            
  •  
  • Skoncentruj się na ciele i wyobraź to sobie z zamkniętymi oczami. Wszystkie inne myśli powinny zostać zignorowane, aby pasowały do ​​nieświadomości.            
  •  
  • Użyj swojego umysłu i wyobraź sobie ciało, na którym się koncentrujesz, ale nie ruszaj się z nim. Wyobraź sobie, że przesuwasz palcem po nodze lub wkładasz rękę w pięść, aż poczujesz, że twoje ciało faktycznie się porusza.            
  •  
  • Rozszerz swoje skupienie na resztę ciała. Poruszaj się nogami, rękami i głową tylko siłą woli. Koncentruj się cały czas, aż będziesz w stanie poruszać całym ciałem w swoim umyśle.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wprowadź stan wibracji. Wiele osób twierdzi, że wibracja naprawdę jest odczuwalna. Wibracje te występują na różnych częstotliwościach w czasie, gdy dusza przygotowuje się do opuszczenia ciała fizycznego. Nie martw się o te wibracje - kiedy się boisz, przerwiesz stan medytacji. Spróbuj poddać się wibracji i pozwól im przygotować się do opuszczenia ciała.       
 4.  
 5.             3      Siła woli oddziela duszę od ciała. Wyobraź sobie pokój, w którym się znajdujesz. Przenieś swoje ciało i wstań. Rozejrzyj się wokół. Wstań z łóżka i chodź po pokoju. Następnie odwróć się i spójrz na swoje ciało leżące na łóżku. 
    
  • Przeżyjesz kapryśne doświadczenie, kiedy poczujesz, że patrzysz na całe swoje ciało na swoje ciało i że twoja świadomość jest teraz oddzielona od twojego ciała.
  •  
  • Osiągnięcie tego jest bardzo czasochłonne dla innych, dla innych jest tak naturalne, jak oddychanie. W każdym razie każdy może nauczyć się trochę ćwiczeń. Jeśli nie możesz oddzielić duszy od ciała, spróbuj najpierw unieść tylko rękę lub nogę. Trenuj się tak długo, jak długo nie możesz poruszać się po pokoju.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Wróć do swojego ciała. Dusza jest nadal połączona z ciałem niewidzialną siłą, czasami zwaną "srebrną liną". Pozostaw tę moc, by przywrócić duszę do ciała. Wprowadź swoje ciało, poruszaj palcami u stóp i palcami w dłoniach - tym razem fizycznie, nie tylko w umyśle - i poczekaj, aż osiągniesz stan pełnej świadomości.       
 8.  
             

    3      Eksploruj płaszczyznę astralną  .

    
   
 1.             1      Potwierdź, że rzutujesz swoją duszę poza ciało. Kiedy nauczysz się oddzielać duszę od ciała w jednym pokoju, powinieneś potwierdzić, że byłeś kiedyś na dwóch różnych polach. 
    
  • Kiedy badasz astralne podróże następnym razem, nie oglądaj się na swoje ciało. Spróbuj opuścić pokój w innej części domu.
  •  
  • Spójrz na jakiś obiekt w pokoju, najlepiej te, których nigdy nie zauważyłeś w sensie fizycznym. Uważaj na jego kolor, kształt i rozmiar i staraj się rejestrować jak najwięcej szczegółów.            
  •  
  • Wróć do swojego ciała. Fizycznie, wróć do pokoju, w którym leży twoje ciało i uzyskaj dostęp do przedmiotu, który badałeś podczas podróży astralnej. Czy możesz potwierdzić szczegóły, które zauważyłeś, gdy obserwujesz temat tylko w umyśle?
  •  
         
 2.  
 3.             2      Odkryj. Podczas następujących projekcji astralnych odwiedź miejsca, których nie znasz. Zawsze obserwuj szczegóły, których nigdy wcześniej nie zauważyłeś. Po kilku wycieczkach będziesz tak doświadczony, że będziesz mógł podróżować do miejsc, których nigdy wcześniej nie widziałeś i na pewno będziesz ich odwiedzał podczas podróży astralnych.       
 4.  
 5.             3      Wracaj do swojego ciała. Niektórzy ludzie twierdzą, że podróże astralne są niebezpieczne, szczególnie dla osób, które mają tak duże doświadczenie odkrywania nieznanych miejsc. Ci ludzie boją się i nie rozumieją, ponieważ są nieodpowiednio chronieni. Jeśli chcesz uzyskać ochronę, będziesz mieć pozytywne wrażenia. Zanim spróbujesz projekcji astralnej, wyobraź sobie, jak kąpiesz się w jasnym, białym świetle. Wyobraź sobie, że jest to chmura wokół ciebie lub w tobie. To światło będzie chronić was przed innymi formami myślowymi i negatywnymi energiami. 
    
  • Podróż astralna jest bardzo interesująca i możesz wymyślić coś, ale pamiętaj, że kiedy się nie boisz, nic ci się nie stanie. Podniecenie, które towarzyszy pozaustrojowym doświadczeniom, pozwala niektórym ludziom wydostać się z ciał na długi czas, rzekomo osłabiając srebrną linę, ale w rzeczywistości srebrna lina nie może zostać osłabiona. Jest to czysta energia i energia nie może być zakłócana ani usuwana - może być przenoszona tylko z jednego miejsca na drugie lub z jednej formy na drugą, więc nie musisz się martwić podróżowaniem astralnym. Jest naturalny, bardzo silny i ma działanie lecznicze.
  •  
  • Srebrnej liny nie można zniszczyć, ale niektórzy twierdzą, że jeśli spędzasz zbyt wiele czasu poza swoim ciałem, dusza może wrócić do ciała z opóźnieniem. Mimo to dusza z ciałem jest tak połączona, że ​​zawsze wraca do niej we właściwym czasie.
  •  
  • Niektórzy ludzie mówią, że kiedy dusza opuszcza ciało, demony zostaną wprowadzone do ciała, aby zamieszkać w nim. Jeśli boisz się, że możesz się stać, chroń swoje ciało, błogosławiąc pokoje, w których podróżujesz astralnie i módl się. Jest to jednak tylko polityka, ponieważ jeśli już prosiłeś o ochronę przed światłem, nic złego się nie stanie.
  •  
  • Twoja dusza może również komunikować się z innymi projekcjami astralnymi. Spróbuj z przyjacielem, który ma bogate doświadczenie w podróżach astralnych. Niektórzy mówią, że seks astralny to coś niesamowitego. Nie musisz zapomnieć o powrocie do swojego ciała.
  •  
  • Możliwe jest nawet traktowanie innych ludzi podczas podróży astralnych - jest to forma zdalnego leczenia, która jest bardzo silna. Wyobraź sobie chorego, takiego jak leżenie w łóżku. Nie ma znaczenia, gdzie jest jego fizyczne ciało, ponieważ czas i odległość są niewielkie na równinach astralnych. Zawsze proś o ochronę, uzdrawiającą moc i pomoc istoty, o którą się modlisz i wyobraź sobie białe światło. Powinieneś widzieć światło w swoich rękach tak wyraźnie, jak to możliwe. Kiedy będziesz gotowy, połóż dłoń na głowie chorego, połóż drugą rękę na jego brzuchu i pozwól, aby jego światło padło w jego ciało. Musisz mieć całkowicie czystą intencję i dla tej osoby powinieneś odczuwać tylko najczystszą miłość. Niektórzy ludzie, po takim doświadczeniu, mówią, że stało się coś niesamowitego, chociaż nikt im nie powiedział, że ktoś inny jest traktowany przez projekcje astralne. Ciesz się podróżą astralną!
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Filozofia i religia popularny:
Jak pobłogosławić dom.

Jak utopić.

Jak zostać buddyjskim mnichem.

Jak nosić hidżab.

Jak znaleźć szczęście w swoim życiu.

Jak zostać zakonnicą.

Jak utopić.

Jak świętować Chiński Nowy Rok.

Jak medytować (dla początkujących).

Jak uzyskać pozaziemskie doświadczenie.

Jak czytać z dłoni.

Jak nosić hidżab.

Jak medytować (dla początkujących).

Jak wyjaśnić karty tarota.

Jak pobłogosławić dom.

Jak zdobyć zdolności telekinetyczne.

Jak uspokoić umysł.

Jak widzieć aury.

Jak zostać muzułmaninem.

Jak korzystać z płyty Ouija.

Jak się modlić w islamie.