Home \ Filozofia i religia
 

Jak interpretować sny.

 

Nasze marzenia dają nam wgląd w nasze problemy i życzenia, a dzięki nim możemy przeżyć każdą przygodę w nocy. Każdy może interpretować sny, nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności. W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać dostęp do tajemniczych stron swojej duszy i zinterpretować swoje marzenia.

              

Procedura .

    

    1      Naucz się dokładnie zapamiętać swoje marzenia  .

    
   
 1.            1      Naucz się pamiętać swoje marzenia. Wyrażenia snów sprawią, że będziesz miał więcej sensu, gdy będziesz dokładnie pamiętał swoje sny, a nie tylko różne kształty. Marzenia najlepiej zapamiętać, gdy dobrze śpimy i upewniamy się, że ich nie zapomnimy. 
    
  • Miej dziennik snów i pisz do niego wszystko, o czym myślałeś. Zrób to zaraz po przebudzeniu i rytuał poranny.
  •  
  • Zapisz wszystko, nawet jeśli nie ma sensu. To, co w tej chwili nie ma sensu, może później dostarczyć cennych informacji.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Nie twórz historii, które ci się nie podobają. Czasami kuszące jest kojarzenie symboli podobnych do snów, aby nadać im sens. Ale powinieneś tego unikać, inaczej ryzykujesz nie ujawnienie prawdziwego znaczenia twoich snów.       
 4.  
 5.             3      Nie używaj żadnych narzędzi. Twoje marzenia są właśnie dla Ciebie. Słowniki do interpretacji snów mogą ci pomóc w ogólności, ale prawdziwa natura twoich snów odnosi się zawsze do ciebie, twoje życie i kontekst marzeń muszą być związane z twoją obecną sytuacją.                 
 6.  
             

    2      Naucz się rozpoznawać obrazy i zdarzenia  .

    
   
 1.             1      Spróbuj najpierw znaleźć to, co oczywiste. Zanim zagłębisz się w swoje marzenia, spróbuj przeanalizować oczywiste postacie. Odpowiedz na następujące pytania: 
    
  • Czy w snach są prawdziwe rzeczy? Na przykład, jeśli zgubiłeś klucze iw nocy wydaje się, że zostawiłeś je w misce na stole zamiast zwykłego miejsca, nie musisz się martwić tym, co symbolizuje miska i klucze.
  •  
  • Czy widzisz w swoich snach rzeczy, które już ci się przytrafiły? Czasami marzymy o tym, co się stało z nami, co widzieliśmy w telewizji lub o tym, co czytamy w książce, a nasza podświadomość mówi nam o tym przez sen. Znaczenie tych rzeczy jest prawdopodobnie po prostu zabawne, ponieważ w mózgu mózg przetwarza odczucia dnia.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Ustal, czy twoje marzenie odzwierciedla sytuację w twoim życiu. Czy robisz rzeczy, których naprawdę nie możesz zrobić we śnie, czy nie wiesz, czy chcesz to zrobić? Może masz marzenia, które dotyczą rzeczy, których nie możesz poruszyć. W takim przypadku interpretacja jest również prosta. 
    
  • Jeśli biłeś się z kimś, a nocą myślałeś, że znowu walczysz z tym człowiekiem, nie musisz też marzyć w dziwny sposób.
  •  
  • Jeśli na ciebie czeka test lub ważny egzamin, a wydaje się, że go przeoczyłeś lub go nie zrobiłeś, jest to klasyczny przypadek lęku, więc nie ma powodu, aby szukać głębszej symboliki.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Określić, co ma dla ciebie sen. Sny są przeważnie proste i zawierają przedmioty i wydarzenia, które mogą ci się przydać. Za pomocą marzeń możesz rozwiązywać problemy, które Cię trapią przez wszystkie dni, tygodnie i miesiące.  
    
  • Jeśli ciągle myślisz o zgadywaniu, to nie tylko wydarzenia z poprzedniego dnia. Oznacza to, że masz problem z powrotem do snu i powinieneś go rozwiązać tak szybko, jak to możliwe.
  •  
  • Twoje marzenia o prawdziwych wydarzeniach i problemach mogą pomóc ci rozwiązać te problemy. Historia pełna jest wynalazków, które ukazały się ludziom w snach - od naukowców po projektantów mody.
  •  
  • Twoje marzenia pomagają ci uczyć się na własnych doświadczeniach. Przedstawiają ci to, czego nauczyłeś się w ciągu dnia i pomogą ci w tym sensie, że powinieneś czuć się mądrzejszy po przebudzeniu i zrozumieć wydarzenia z poprzedniego dnia trochę lepiej.  
  •  
         
 6.  
             

    3      Rysowanie abstrakcyjnych snów  .

    
   
 1.             1      Analizuje uczucia, które czujesz w swoim śnie. Nasze sny często rozmawiają z nami poprzez metafory i pomagają nam odkryć to, czego wcześniej brakowało. Trudno zobaczyć, co oznacza abstrakcyjny sen. Wszystkie sny pochodzą z twojej podświadomości i wszystkie zawierają prawdę i znaczenie. Spójrz na uczucia we śnie - te uczucia są kluczem do interpretacji snów. Odpowiedz na następujące pytania: 
    
  • Jakie było odczucie tego snu? Jakie uczucia odczuwałem w swoim śnie i co czuję po przebudzeniu?
  •  
  • Kiedy ostatnio czułeś te uczucia w swoim życiu? Jest prawdopodobne, że Twoje marzenie oddziałuje na uczucia, na które wcześniej miałeś wpływ, takie jak złość na kogoś lub smutek niepowodzenia.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wyszukaj kluczowe obrazy i symbole w swoim śnie. Nie można ich zinterpretować w jeden sposób, więc musisz dowiedzieć się, jakie znaczenie mogą one nadać twojemu stanowi emocjonalnemu. 
    
  • Na przykład, jeśli marzyłeś o siedzeniu na biurku szefa siedzącego aligatora i chcesz cię zjeść, prawdopodobnie jesteś zły na swojego szefa, który bierze kredyt za twoją pracę i świeci. Możesz również przyjąć, że twój szef jest zły na ciebie za robienie czegoś złego, lub możesz myśleć, że boisz się swojego szefa, ponieważ kiedy tylko dostaniesz się do jego biura, to dlatego, że coś się nie udało. Symbole marzeń mogą być interpretowane przez naturę tych symboli, ale nadal będziesz musiał dodać informacje, które znasz ze swojego życia.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądźcie ze sobą szczerzy. Jeśli chcesz móc interpretować swoje marzenia, będziesz musiał spróbować, ale musisz też być szczery. W rzeczywistości sny nie mówią niczego, czego byś nie wiedział w żaden sposób - raczej przedstawiają rzeczy, które znasz, ale z jakiegoś powodu je tłumisz lub odrzucasz.       
 6.  
             

    4      Pracuj nad swoimi umiejętnościami  .

    
   
 1.             1      Trenuj swój wymarzony rozładunek. Wyjaśnienia snów poprawią się podczas treningu, ponieważ przy każdej interpretacji lepiej zrozumiesz swoją podświadomość. Interpretacja snów jest działaniem intuicyjnym, ale może pomóc w znalezieniu przykładów, które pomogą ci dowiedzieć się, jak ludzie często interpretują swoje marzenia. Oto kilka przykładów, które pomogą Ci zrozumieć: 
    
  • Powiedzmy, że myślisz, że jesteś rozbity na bezludnej wyspie. Jeśli niedawno zerwałeś z partnerem, może to dać ci jasny sens. Możesz zostać oskarżony o zepsucie i myślisz, że to była twoja wina, albo nadal jesteś zły na swojego partnera. Czasami uczucia w naszych snach wyglądają zupełnie inaczej niż się spodziewaliśmy.
  •  
  • Jeśli wydajesz się, że wracasz do szkoły i próbujesz zdać egzaminy, które dawno temu odbyłeś w życiu, a nie jesteś wcale szczęśliwy, prawdopodobnie szukasz odpowiedzi i nie możesz ich znaleźć. Ale jeśli myślisz o swoim życiu, odkryjesz, że wszystko jest w porządku, odnosisz sukcesy i czujesz się dobrze. Takie marzenie może sugerować, że nie musisz się o nic martwić, ponieważ już przeniosłeś poprzednie problemy. Ale może również ostrzec cię, że jesteś na cienkim lodzie, a kiedy nie jesteś ostrożny, możesz skończyć źle, więc powinieneś zacząć uczyć się czegoś nowego, by iść naprzód.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozpoznaj formuły. Po pewnym czasie zaczynasz zauważać, że pewne rzeczy dzieją się w snach. Zapisz je i zwróć uwagę na emocje towarzyszące tym rzeczom. W przyszłości łatwo będzie ci zinterpretować te sny. Na przykład, jeśli śnisz o niebieskim ptaku, ale nie wiesz, co ten ptak dla ciebie symbolizuje. Wreszcie, możesz zrozumieć, że ten ptak oznacza poważne zmiany w życiu. Jeśli znowu o tym pomyślisz, będziesz miał dobrą podstawę do interpretacji swojego snu.       
 4.  
 5.             3      Kiedy interpretacja jest prawidłowa? Kluczem jest uświadomienie sobie, że interpretacje snów nie mają reguł i nie mogą być dobrze czy źle zrobione. Musisz być uczciwy wobec siebie, próbować poznać siebie i być gotowym do zastosowania swojej wiedzy o marzeniach w prawdziwym życiu. Udana interpretacja snu składa się z następujących rzeczy: 
    
  • Interpretacja jest dobra dla twojej osoby i dla tego, czego obecnie doświadczasz.
  •  
  • Interpretacja snu przyniesie ci pozytywną zmianę i pomoże ci wyjaśnić rzeczy, których nie zrozumiałeś.
  •  
  • Nie opierasz się automatycznie na swoich marzeniach, ale raczej na lepszym zrozumieniu twojego życia.
  •  
  • Jeśli interpretacja nie jest właściwa, prawdopodobnie nie próbujesz pozbyć się zamieszania i sceptycyzmu i spróbować zinterpretować swoje marzenie, aby miało to sens za wszelką cenę. Wyrażenia snu powinny być traktowane jako środek samopoznania.
  •  
  • Pamiętaj - sny są zawsze subiektywne, czasami dziwne, ale powinny być zabawne.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

               (3)                    
Filozofia i religia popularny:
Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak zahipnotyzować swoje oczy.

Jak zdobyć zdolności telekinetyczne.

Jak wykonać Wudu.

Jak żyć swobodnie.

Jak odmawiać różaniec.

Jak założyć własny kraj.

Jak przeprowadzić fumigację w domu rytualnym.

Jak o czymś zapomnieć.

Jak świętować Chiński Nowy Rok.

Jak założyć własny kraj.

Jak anulować czary czarnej magii.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak uzyskać pozaziemskie doświadczenie.

Jak podróżować astralnie.

Jak widzieć aury.

Jak się modlić w islamie.

Jak nigdy się nie poddawać.

Jak wykonać Wudu.

Jak zostać muzułmaninem.

Jak zahipnotyzować swoje oczy.