Home \ Filozofia i religia
 

Jak wyjaśnić karty tarota.

 

Każdy może nauczyć się interpretować karty tarota - po prostu potrzebuje połączenia wiedzy i intuicji. Wypróbuj ten samouczek i doskonal swoje umiejętności. Karty tarota mogą zaoferować ci inną perspektywę i porady dla tych, którzy są w niej. To świetny sposób na rozwój osobisty. <               

Procedura .

    

    1      Poznaj Tarota  .

    
   
 1.            1      Wybierz pakiet kart. Różne rodzaje kart tarota używają innej symboliki. Jednym z najpopularniejszych i najpopularniejszych pakietów tarota jest na przykład Rider-Waite lub jeden z jego wariantów - tzw. Morgan-Greer Tarot. Zastanów się, jakie karty docierasz osobiście, sprawdź kilka różnych pakietów i przeczytaj wrażenia użytkowników na temat tego, co jest dobre, a co nie. 
    
  • Pakiety klasyczne i popularne wciąż trwają, ale co roku pojawia się coraz więcej nowych wariantów, więc wciąż trzeba coś obejrzeć i spróbować.
  •  
  • Pięć najpopularniejszych kart tarota to: Monthly Tarot, Rider-Waite Tarot, Crowley Tarot, Druid Tarot i Tarot Shadowscapes.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zastanów się, co naprawdę chcesz osiągnąć dzięki kartom tarota i jak tarot może ci pomóc w drodze jako tłumacz. Gdy znasz już pożądany cel, możesz obiektywnie ocenić, gdzie teraz jesteś i jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć swój cel. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób chcesz kart tarota, aby pomóc Tobie i innym ludziom. Docelowymi celami może być na przykład chęć budowania lepszej intuicji, promowania kreatywności lub łączenia się z siłami duchowymi. Każda osoba ma swoje osobiste cele i pragnienia, a wybór zależy od Ciebie.       
 4.  
 5.             3      Umieść swoją energię w pakiecie kart. Najlepiej wziąć karty w ręce. Wymieszaj je raz za razem. Porównaj je (od Głupca do Świata, a następnie wszystkich czterech elementów, od asów do dziesięciu, potem Książę, Rycerz, Królowa i Król). Dotknij karty, po prostu zostań swoją częścią.       
 6.  
 7.             4      Dowiedz się, jak działa pakiet kart tarota. W pakiecie tarota znajduje się 78 kart - 22 to wspaniałe tajemnice i 56 małych arcans. Musisz zapamiętać każdą kartę i nauczyć się rozpoznawać ją i czytać jej dwa różne znaczenia. 
    
  • Wielki Tajemny. Archetypy Tarota, które stanowią wielką tajemnicę, są obrazami przedstawiającymi różne okresy życia, przez które przechodzi każda osoba. Pokazują historię życia Głupca (młodość, czystą energię ducha), a następnie przechodzą przez wydarzenia i cykle, aby znaleźć wniosek i kompletność w zakładce Świat (koniec cyklu życia).
  •  
  • Little Arcana. Małe arkadowe karty opisują ludzi, wydarzenia, uczucia i okoliczności, które spotkasz na swoim osobistym "Path Fool", reprezentującym wydarzenia, które każdy kontroluje i sugeruje, jak zachować tę sytuację. Składa się z czterech kolorów reprezentujących cztery żywioły: otwór (ogień), kubki (woda), pentacles (ziemia) i miecze (powietrze). Znajdują one królowe, królów, rycerzy i prazaty lub księżniczki. i>  
     
   • Zanim nauczysz się wszystkich 78 kart, zajmie to trochę czasu. Spróbuj uczyć się z partnerem, który może przetestować cię z kart.
   •  
    
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zdobądź dobrą książkę. Dobrze napisana książka pomaga zrozumieć podstawy renderowania kart tarota i jest bardzo przydatna na początku. Niektóre książki sprawiają, że myślisz o kartach, umieszczając je w pamięci, inne zachęcają do intuicji i współpracy. Wybierz książkę, która pasuje do Twojego stylu uczenia się. 
    
  • Nie myśl, że książka wykona dla ciebie całą pracę. Pomoże ci zrozumieć znaczenie poszczególnych kart, ale będziesz musiał zaangażować swoją intuicję, aby naprawdę nauczyć się czytać karty tarota.
  •  
  • Wypróbuj tę sztuczkę, aby nauczyć się intuicji w nauce. Przejrzyj każdą kartę i zdecyduj, co Twoim zdaniem oznacza. Nie przejmuj się, jeśli zgadłeś poprawnie - podążaj za własnymi uczuciami. Następnie sprawdź książkę i zobacz, co mówi karta. Nie będziesz czuł się tak, jakbyś nauczył się wszystkiego z pamięci i martwisz się, że masz się dobrze. To pozwoli ci stworzyć intuicyjny sposób interpretacji, ponieważ masz osobisty kontakt z twoimi kartami.  
  •  
                   
 10.  
             

    2      Gramy podstawy  .

    
   
 1.             1      Wybierz kartę dnia. Możesz wybrać taki sposób, aby dowiedzieć się więcej o pakiecie lub jako sposób na poznanie nadchodzącego dnia. 
    
  •   Poznaj swój pakiet. Wybierz losową kartę i spójrz na nią przez chwilę. Zapisz swoje pierwsze uczucia i intuicyjne myśli. Zapisz je w notatniku lub notatniku za pomocą jednego koloru atramentu. Drugi, inaczej farbowany, zapisuje więcej informacji o karcie w innych źródłach (książki, przyjaciele, internet). Po kilku dniach przeczytaj, co napisałeś i dodaj więcej komentarzy za pomocą atramentu trzeciego koloru.  
  •  
  •   Zrób interpretację na każdy dzień. Wybierz losową kartę rano. Spójrz na nią przez chwilę. Zwróć uwagę na kolory i uczucia, które pochodzą od ciebie. Spójrz na ogólną atmosferę karty i emocje, które Cię ekscytują. Spójrz na postacie na karcie - co robią, czy siedzą lub stoją, komu przypominają i jak osobiście działają na ciebie. Spójrz na symbole i pomyśl, co one dla ciebie znaczą. Przenieś swoje myśli do pamiętnika - możesz wrócić do nich i zobaczyć, jak się poprawia.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Badanie różnych kombinacji kart. Dla początkujących bardzo ważne jest, aby nie postrzegać tarota jako 78 pojedynczych kart, ale jako system wzorców i relacji. Kiedy uczysz się różnych kombinacji kart, lepiej zrozumiesz tę koncepcję. Wyciągnij dwie karty z talii i odłóż je do góry nogami. Teraz szukaj zdjęć, miejsc i wydarzeń, które oferuje kombinacja tych dwóch kart. Możesz pracować z wieloma kartami lub nawet z całym pakietem. Celem jest poznanie kombinacji kart i rozwinięcie głębszego zrozumienia kart oraz stopnia pewności, że przydadzą się, gdy wystawiasz swoje karty innym.       
 4.  
 5.             3      Utwórz konstelację. Gwiazdozbiory tarota powstają ze wszystkich kart o tej samej wartości wibracji. Na przykład, konstelacja tarota dla numeru 4 będzie kartami o kwadracie każdego koloru, Lordem (który ma numer 4) i kartą Śmierci (która ma liczbę 13, z sumą 1 + 3 zmniejszoną do 4).  
    
  • Połóż wszystkie karty konstelacji przed sobą, a następnie zadaj sobie kilka pytań, na przykład, jakie uczucia masz z każdej karty, która cię przyciąga, odpycha cię, co przeszkadza ci lub przeszkadza. W jaki sposób karty są podobne i jakie są różne, które symbole dzielą. Powtórz to ćwiczenie dla wszystkich dziewięciu numerów wibracji i zapisz swoje wrażenia i uczucia w swoim dzienniku.
  •  
  • Kiedy zrozumiesz energię każdej z tych kart, łatwiej będzie ci interpretować wiele numerów. Zamiast koncentrować się na znaczeniu poszczególnych kart, skupiasz się na energii, którą karty emitują jako całość.  
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zagraj w grę w celu rozwiązania problemu. Przejdź przez cały pakiet i wyciągnij karty, które są trudne do znalezienia. Pomyśl o nich i postaraj się dowiedzieć, dlaczego masz takie uczucia. Przejdź ponownie cały pakiet i wyciągnij jedną lub dwie karty, które Twoim zdaniem mogą rozwiązać poprzednie trudne zakładki. 
    
  • Ta gra rzeczywiście pomoże ci rozwinąć umiejętność tłumaczenia ustnego. Kiedy pojawia się wymagająca karta i chcesz pomóc rozwiązać problem, możesz zaprojektować kartę, która sprawia, że ​​trudna karta jest wyrównana.  
  •  
         
 8.  
             

    3      Zrób proste wyjaśnienie  .

    
   
 1.             1      Opowiedz historię. Drukowanie tarota jest narracją, to opowieść, którą chcesz opowiedzieć ankieterowi. Jest to próba podkreślenia wpływów przeszłości, zrozumienia aktualnych okoliczności i przewidywania, co wydarzy się w przyszłości. Przyszłość, o której mówimy, nie jest ostateczna i niezmienna, ważne jest, aby pamiętać, że nie ma absolutnych prawd i jednoznacznych rozwiązań w tarocie.       
 2.  
 3.             2      Zapoznaj się z wzorcami interpretacji. To po prostu układ kart, które masz przed sobą. Ten schemat będzie podstawą do czytania tarota i tarota. Co więcej, każda pozycja karty we wzorze ma swoje znaczenie. Na przykład wiele modeli zawiera pozycję, która reprezentuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Mogą również zawierać miejsca na wewnętrzne uczucia, zmiany, czynniki zewnętrzne i tak dalej. Istnieją setki różnych wzorów interpretacji, a bardziej doświadczeni freelancerzy mogą budować własne. Eksperymentuj i testuj, najlepiej te, które wspierają Twoją wyobraźnię i intuicję. Ważne jest, aby znaleźć sposób, który działa specjalnie dla Ciebie - wielu tłumaczy zbuduje swój system w czasie.       
 4.  
 5.             3      Rozpocznij od trzech kart. Trzy karty są świetne, jeśli chcesz poznać odpowiedzi na proste pytania. Początkujący mogą się dobrze skoncentrować. Ustaw karty przed startem. Następnie podziel swoją interpretację zgodnie z formułą i przeczytaj zgodnie z tym, czego się dowiedziałeś o znaczeniu kart i ich kombinacjach, aby stworzyć historię. 
    
  • Niektóre możliwe pozycje interpretacyjne do zrozumienia sytuacji to: przeszłość / teraźniejszość / przyszłość, aktualna sytuacja / przeszkoda / rozwiązanie, gdzie jesteś teraz / gdzie chcesz / jaką ścieżkę wybrać lub co pomoże / cię skrzywdzi / jaki jest twój ukryty potencjał.
  •  
  • Niektóre z twoich ulubionych pozycji interpretacyjnych do zrozumienia relacji między partnerami to: Ty / druga osoba / związek, szanse / wyzwania / rozwiązania, które łączą Cię / co Cię dzieli / na co chcesz zwrócić uwagę lub czego oczekujesz / z relacji, której nie chcesz / gdzie idzie twój związek.
  •  
  • Niektóre możliwe kombinacje dla zrozumienia twojego wnętrza to na przykład: umysł / ciało / dusza, stan fizyczny / stan emocjonalny / stan psychiczny, ty / twoja obecna ścieżka / twój potencjał, lub koniec / początek / kontynuacja.  
  •  
         
 6.  
             

    4      Bardziej złożone interpretacje  .

    
   
 1.             1      Podziel swoje karty. Aby rozpocząć interpretację 21 kart, musisz oddzielić małe i duże tajemnice od siebie.       
 2.  
 3.             2      Utwórz kształt. Wymieszaj każdy zestaw kart, a następnie upuść je w rzędach po trzy krzyże, siedem kart w dół i po jednej karcie po każdej stronie. Spożywasz wszystkie karty wielkich arcanów i kilka kart od małych. Następnie odłóż je na stos.       
 4.  
 5.             3      Nagraj swoje wrażenia i uczucia. Zapisz listę kart, które odszyfrowałeś. Następnie opisz każde słowo i napisz następne słowo.       
 6.  
 7.             4      Obejrzyj zdjęcia na kartach. Co sugerujesz? Znajdź historię tak, jakby była ilustrowaną książką i próbowałeś odgadnąć historię. Formuła może przebiegać w poprzek, w dół, po przekątnej lub od początku do końca. Karty po bokach pokazują najważniejszy aspekt sytuacji.       
 8.  
 9.             5      Zadawaj pytania. Zadaj sobie pytanie, co dzieje się w twoim życiu lub życiu, w którym wyjaśniasz karty i które karty najlepiej pasują.       
 10.  
 11.             6      Rozważ alternatywy. Poszukaj sposobów mówienia, które pozwalają na inną interpretację wniosków po raz pierwszy. Poszukaj rzeczy, które mogą zmienić lub pogorszyć sytuację.       
 12.  
 13.             7      Przejdź ponownie przez swoje słowa. przypisanych do poszczególnych kart. Jak zgadzasz się z historią, którą znalazłeś na kartach?       
 14.  
 15.             8      Połącz to wszystko. Łącz wszystko, co znalazłeś w powyższych krokach, w jedno wyjaśnienie. Możesz być zaskoczony, że twoja własna interpretacja jest znacznie dokładniejsza niż ta, którą otrzymasz z instrukcji książki. 
    
  • Pamiętaj, że jeśli zdarzy się, że karta będzie miała dla ciebie inne znaczenie niż ta w podręczniku, poczuj się tak. Wierz w intuicję, to właściwy sposób na tarot, a gdy zdobędziesz doświadczenie, zrobisz to całkowicie automatycznie. Niech karty do ciebie przemówią.
  •  
         
 16.  
             

    5      Zajmij się paczką  .

    
   
 1.             1      Dobrze zapakuj paczkę. Karty tarota mogą absorbować energię ujemną, która następnie zostanie odzwierciedlona w twoich interpretacjach. Karty zaleca się przechowywać w torbie z czarnego materiału lub w drewnianym kartonowym pudełku. Możesz dodać kryształy lub zioła, aby poprawić swoją zdolność do uwierzenia.       
 2.  
 3.             2      Zastanów się, kto może dotknąć twoich kart. To kwestia osobistej decyzji, czy pozwoliłeś ankiecie wejść na karty, czy nie. Niektórzy tłumacze lubią to - pozwalając tłumaczom wymieszać pakiet, by przenieść energię interrogatora. Inni wolą nie pozwalać nikomu ratować się, aby przekazać paczkę.       
 4.  
 5.             3      Wyczyść swój pakiet kart. Czasem konieczne będzie wyczyszczenie pakietu kart tarota i pozbycie się negatywnej energii. Jest na to wiele sposobów, ale najłatwiej jest zadzwonić do jednego z czterech elementów, aby pomóc. Najpierw rozprowadź pakiet na wentylatorze, jeśli potrzebujesz naprawdę silnego czyszczenia, oddziel każdą kartę osobno, jedna po drugiej.  
    
  • Ziemia. Wklej kartkę piaskiem, solą lub gliną i pozostaw ją zakopaną na 24 godziny. Możesz również rozłożyć go na stole i posypać solą i / lub piaskiem przez 1-2 minuty. Można też użyć dowolnej kombinacji bazylii, lawendy, rozmarynu, szałwii i tymianku.
  •  
  • Woda. Lekko dotknij wody odrobiną wody, herbaty ziołowej lub soku owocowego i szybko wytrzyj. Możesz również umieścić karty w osłoniętym miejscu i wystawić je na światło księżyca w środku nocy.
  •  
  • Ogień. Uważaj, aby się nie poparzyć i szybko przekaż karty przez płomień świecy. Możesz również umieścić je w osłoniętym miejscu na pół dnia i wystawiać promienie na słońce.
  •  
  • Powietrze. Pociągnij pakiet kart pięć lub siedem razy nad błyszczącym kijem. Lub spróbuj trzy razy weź głęboki oddech, a następnie trzykrotnie powoli rozwal karty.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (10)                   
Filozofia i religia popularny:
Jak wyjaśnić karty tarota.

Jak zostać medium.

Jak korzystać z płyty Ouija.

Jak utopić.

Jak zdobyć zdolności telekinetyczne.

Jak myśleć jak Leonardo da Vinci.

Jak anulować czary czarnej magii.

Jak zostać naśladowcą Jezusa.

Jak prawidłowo medytować.

Jak zahipnotyzować kogoś.

Jak nosić hidżab.

Jak widzieć aury.

Jak zostać buddyjskim mnichem.

Jak odgadnąć czyjś znak zodiaku.

Jak prawidłowo medytować.

Jak znaleźć szczęście w swoim życiu.

Jak świętować Chiński Nowy Rok.

Jak zostać medium.

Jak znaleźć mentalnego.

Jak żyć długo i szczęśliwie.

Jak żyć swobodnie.