Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak rozpoznać wiadomości SMS, czy lubisz dziewczynę?

 

Nie jest łatwo wiedzieć z wiadomości tekstowych, czy lubisz dziewczynę. Zazwyczaj łatwiej jest poznać, kiedy masz osobistą rozmowę, w której możesz śledzić jej mowę ciała. W SMS-ie brakuje płaszczyzny komunikacji, ale jest kilka rzeczy, które możesz powiedzieć, czy lubisz tę dziewczynę.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Zauważ, jak często pisze pierwsza. Jeśli wszystkie wywiady zaczną się od ciebie, dziewczyna prawdopodobnie nie jest zbytnio zainteresowana. Jednocześnie jednak, jeśli wszystkie wywiady zawsze zaczynają się od niej, jest całkiem możliwe, że ona również nie jest zainteresowana. Jeśli ci się spodoba, będzie chciał pokazać twoje zainteresowanie, ale nie będzie chciał cię popchnąć. Prawdopodobnie mniej więcej połowa wywiadów się rozpocznie. Jeśli zawsze pisze sama dla siebie, widzi cię tylko jako przyjaciela i nie dba o to, co o niej myślisz.       
 2.  
 3.             2      Dowiedz się, czy ona zawsze to robi. Nawet dziewczyna, która przysięga każde twoje słowo, oprze się pokusie rozmowy z tobą przez bardzo długi czas. Jeśli lubisz dziewczynę, spróbuje zacząć mówić i pokazać, że to interesujące. Kiedy dziewczyna pisze, że musi odejść, ponieważ ma coś do powiedzenia, może to oznaczać, że interesuje się tobą i chce ci pokazać, że ma własne życie. Jeśli jednak nie zapisuje twoich wiadomości, a nawet nie zgadza się z tobą, prawdopodobnie nie jest zainteresowany tobą.        
 4.  
 5.             3      Policz buźki. Nie trzeba ich liczyć dosłownie, ale miej na uwadze, jak często dziewczyna używa i kto używa najwięcej. Flirtujące dziewczyny najczęściej używają mrugającej buźki. Im częściej go używasz, tym bardziej prawdopodobne, że Ci się podoba. Normalna uśmiechnięta buźka może oznaczać to samo. Jeśli wysyła ci pocałunki lub rumieniec buźki, to prawie pewne, że ją lubisz.        
 6.  
 7.             4      Miej oko na nią, jeśli jest zainteresowana tym, o czym piszesz. Jeśli twoja wiadomość reaguje przemyślnie i dokładnie, oznacza to, że naprawdę się nią interesujesz. Jeśli zawsze rozmawiasz ze sobą, prawdopodobnie ci się to nie podoba. Jeśli odpowiada jednemu słowu, nie jest to dobry znak. Ale kiedy dziewczyna reaguje na twoje żarty, zadaje pytania i nie reaguje na nie, oznacza to, że chce z tobą pisać tak długo, jak to możliwe.        
 8.  
 9.             5      Jeśli zaczniesz dokuczać, pozwól mu odejść. Jeśli dziewczyna pisze wiadomość w rodzaju: "Na pewno chcesz teraz być ze mną..." lub "Jeśli tu byłeś teraz...", próbuje ci powiedzieć, że powinieneś zrobić to zdanie. To nie jest ekstremalny flirt, ale możesz pokazać, że czujesz coś dla siebie.        
 10.  
 11.             6      Zanotuj treść swoich wiadomości. Jeśli pisze on głównie o sprawach praktycznych, na przykład, aby zadawać pytania na temat zadań szkolnych, prawdopodobnie nie jest nim zainteresowany. Ale jeśli piszesz rzeczy osobiste i naprawdę dbasz o siebie, może ci się spodobać. Jest to szczególnie ważne, jeśli pamiętasz wszystko, o czym pisałeś. Jeśli zada Ci przypadkowe pytania, może to również oznaczać, że ją lubisz. Takie pytania są pozornie nieważne, ale jeśli często Cię o to proszą, może to oznaczać, że szukają powodów, by Ci napisać.        
 12.  
 13.             7      Zapisz interpunkcję. Skup się na tym, jak często dziewczyna używa wykrzykników. Jeśli używa wielu wykrzykników, oznacza, że ​​chce z tobą pisać i prawdopodobnie ci się spodoba. Powitanie z wykrzyknikiem jest zawsze lepsze niż powitanie z kropką lub bez interpunkcji.        
 14.  
 15.             8      Zauważ, że dziewczyna rysuje słowa. Nie wszystkie dziewczęta tak, ale niektóre dziewczyny niepotrzebnie rozciągają samogłoski w niektórych słowach, np. "Ahoooooj" lub "prosiiiim". Starają się sugerować zalotne rozciąganie samogłosek w osobistym wywiadzie.        
 16.  
 17.             9      Zauważ, że pisze dużo buźek i często wskazuje na śmiech. Jeśli dziewczyna używa LOL, to nic nie znaczy. Ale jeśli pisze "haha", to jest lepsze, ponieważ oznacza, że ​​chce, żebyś wyobraził sobie, jak się śmiejesz. "Hehe" jest jeszcze lepszy. Ci dwaj przesłuchujący są odpowiednikiem prawdziwego śmiechu.        
 18.  
 19.             10      Dowiedz się, czy dziewczyna sugeruje coś w twoich wiadomościach. Uważaj szczególnie, czy dziewczyna chce cię poznać. Zaproszenie na imprezę jest wspaniałe, ale jeszcze lepsze jest pozornie "przypadkowe" spotkanie: "Po prostu idę na basen, czy spotkamy się tam?" Te relacje są spokojne, ale w rzeczywistości ich dziewczyna próbuje zasugerować, że chce cię poznać tak szybko, jak to możliwe.                  
 20.  
             

Wskazówki .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://relationshipsuncovered.com/how-to-text-a-guy-you-like  
 2.  
 3. http://www.seventeen.com/love/advice/flirt-texting-tips  
 4.  
 5. http://www.texttheromanceback.com/text-message-flirting-melt-any-man-with-nothing-but-your-thumbs-1186  
 6.  
                          
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak pytać po hiszpańsku Jak się masz.

Jak ubiegać się o upominek sponsorowany.

Jak odpowiedzieć na Tweet na Twitterze.

Jak być dobrym pisarzem.

Jak analizować poezję.

Jak robić lepsze notatki.

Jak uzyskać dobre umiejętności komunikacyjne.

Jak obliczyć średnicę koła.

Jak zdobyć wielu laików na Facebooku.

Jak poprawić stronę Page witryny.

Jak radzić sobie ze złą pieczątką.

Jak przywitać się po niemiecku.

Aby dodać znajomych do Facebooka.

Aby dodać znajomych do Facebooka.

Jak oznaczyć tagiem Instagram.

Jak bardziej efektywnie się uczyć.

How to say love you in Hindi.

Jak obliczyć współczynniki.

Jak życzyć sobie przyjęcia urodzinowego w Hiszpanii.

Jak uczyć się za granicą.

Jak poprawić swój angielski.