Home \ Edukacja i komunikacja
 

Szybko nauczyć się hiszpańskiego.

 

Nauka języka obcego wymaga dużej determinacji. Nowo nabyta znajomość hiszpańskiego pogłębia się codziennie, wykorzystując go w codziennej rozmowie i piśmie. Nasze wskazówki pomogą Ci szybko nauczyć się hiszpańskiego.

              

Procedura .

    

  Część 1      Dostosuj swoją edukację  .

    
   
 1.            1      Zdecyduj, co jest najlepsze dla twojej nauki.  
    
  • Jeśli jesteś bardziej wizualnym typem ucznia, powinieneś wybrać lekcje słowne, takie jak te znajdujące się w podkategoriach. Skoncentruj się na filmach z nagłówkami i lekcjami wykorzystującymi pomoce wizualne do nauczania.
  •  
  • Jeśli jesteś bardziej słuchaczem lub typem słuchacza, posłuchaj dużo hiszpańskiej muzyki i pobierz audiobooki. Będziesz także podnosił swoje studia, oglądając audiowizualne lekcje dostępne w Internecie.
  •  
  • Jeśli jesteś uczniem typu Kinetic, będziesz potrzebował interakcji podczas lekcji. Zapisz się na kursy, które odbywają się w formie wzajemnej rozmowy między uczniami i nauczycielem, zamów program komputerowy, w którym będziesz zajmować się różnorodnymi zadaniami interaktywnymi i spróbuj komunikować się z native speakerami w jak największym stopniu. Chociaż metody te mogą przynieść korzyść każdemu uczniowi hiszpańskiego, będą szczególnie skuteczne w twoim przypadku.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poświęć czas na dojazdy. Innym sposobem dostosowania lekcji jest wykorzystanie każdej możliwej chwili, np. W samochodzie, gdzie można słuchać audiobooków, pobieranych podcastów lub lekcji języka hiszpańskiego.       
 4.  
             

  Część 2      Inwestuj w kursy  .

    
   
 1.             1      Określ budżet na kursy i oprogramowanie. Im więcej różnych metod nauczania wybierzesz, tym szybciej możesz nauczyć się obcego języka. 
    
  • Jeśli chcesz wydać kilka tysięcy koron, zapisz się na bezpłatny intensywny kurs hiszpańskiego oferowany przez lokalne uczelnie lub inne organizacje. Jeśli to możliwe, wybierz przyspieszony program. Możesz także wyszukać niektóre kursy online i pobrać je za darmo na komputerze, na którym możesz pracować w godzinach wieczornych.
  •  
  • Jeśli możesz zarezerwować tylko niewielką kwotę na język hiszpański, odwiedź centrum społeczności lub grupę entuzjastów, którzy pomogą Ci w nauce języka obcego. W Internecie można również znaleźć tańsze lekcje w formie elektronicznej. Przeglądaj różne portale aukcyjne.
  •  
  • Jeśli chcesz szybko nauczyć się hiszpańskiego i nie używać korony lub tylko bardzo małej ilości, musisz być pomysłowy. Jednak nie jest to niemożliwe. W bibliotekach niezbędne materiały można często znaleźć bezpłatnie, choć czasami może być wymagana niewielka opłata za uczestnictwo w kursie. Możesz także pobierać bezpłatne podcasty, subskrybować lekcje e-mail i korzystać z filmów opublikowanych w serwisie YouTube.
  •  
         
 2.  
             

  Część 3      Hiszpańskie pomoce naukowe  .

    
   
 1.             1      Kup słownik czesko-hiszpański lub rozmówki. Będziesz bardzo dobry w nauce.       
 2.  
 3.             2      Twórz karty pomocnicze. Ta metoda jest niezwykle przydatna zwłaszcza przy początkowym opracowywaniu twojego słownictwa. Przeglądaj codziennie każdego dnia i dodawaj nowe. 
    
  • Możesz również kupić lub pobrać te karty w Internecie, takie jak Levneucebnice.cz  
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przejdź przez jedną lekcję każdego dnia. Nauka hiszpańskiego wymaga dużego zaangażowania i terminowej inwestycji. Im więcej poświęcasz hiszpański, tym szybciej się go nauczysz.       
 6.  
 7.             4      Zmień język wszystkich aplikacji i urządzeń na hiszpański. Ta prosta sztuczka nauczy Cię wielu hiszpańskich słów, które widzisz na co dzień, na przykład na telefonie komórkowym w języku czeskim i porusza Cię dalej.       
 8.  
 9.             5      Oglądaj hiszpańskie filmy w oryginale. Jeśli oglądasz filmy w innym języku, pobierz hiszpańskie napisy.       
 10.  
 11.             6      Przeczytaj książki po hiszpańsku. Rozpocznij od książek dla dzieci i stopniowo pracuj nad bardziej wymagającymi tekstami. Spróbuj czytać swoje ulubione książki w języku hiszpańskim i komunikować się z osobami mówiącymi po hiszpańsku tylko w ich języku.       
 12.  
 13.             7      Posłuchaj hiszpańskiej muzyki i podcastów.        
 14.  
 15.             8      Dowiedz się rdzennych hiszpańskich wierszy i piosenek. Pobierz swoje aktualne hity hiszpańskie do odtwarzacza przenośnego i słuchaj ich w samochodzie, na siłowni i w innych miejscach.       
 16.  
             

  Część 4      Rozmowa hiszpańska  .

    
   
 1.             1      Znajdź grupy lokalne w rozmowie w języku hiszpańskim. Przezwycięż swoją nieśmiałość i zacznij komunikować się z hiszpańskim tak szybko, jak to możliwe. To najszybszy sposób na naukę języka obcego. 
    
  • Jeśli nie znasz żadnej podobnej grupy w twojej okolicy, skorzystaj z możliwości internetu i poszukaj podobnego kursu w swojej okolicy.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Znajdź partnera do nauki. Spróbuj skontaktować się z native speakerem, który jest zainteresowany polepszeniem języka czeskiego. Będziesz korzystać z obu rozmów. 
    
  • Jeśli nie lubisz nikogo z sąsiedztwa, możesz na przykład komunikować się z native speakerem przez Skype. Możesz znaleźć odpowiedniego partnera w Language Exchanges.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Zaplanuj wycieczkę do kraju hiszpańskojęzycznego. Nic nie sprawia, że ​​jesteś bardziej obojętny niż oczekiwanie na pobyt w miejscu, gdzie będziesz zmuszony do mówienia w obcym języku. Odwiedzając wybrane miejsce spróbuj mówić tylko po hiszpańsku.       
 6.  
             

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (1)                    
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak przygotować mowę.

Jak chronić drzewa.

Jak bardziej efektywnie się uczyć.

Jak rozmawiać poufnie.

Jak napisać bibliografię.

Jak profesor może zmienić swój znak.

Jak skupić się na nauce.

Jak stworzyć własny magazyn.

Jak przywitać się z Francuzami.

Jak obliczyć stężenie molowe.

Jak przekonwertować między Kelwinem, stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

Jak się uczyć szybciej.

Jak przesłać wideo na Facebooka.

Jak pobierać bezpłatne filmy z Facebooka.

Jak przywitać się po niemiecku.

Jak obliczyć odchylenie standardowe.

Jak pozdrowić język arabski.

Jak napisać skargę.

Jak wysyłać wiadomości SMS.

Jak napisać pamiętnik.

Jak zostać masonem.