Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak zdobyć więcej znajomych na Facebooku.

 

Kiedy widzisz na Facebooku, że ma tysiące przyjaciół, możesz mieć wrażenie, że masz ich kilka. Jak ci inni robią?! Po prostu - po prostu wybiera sieci, a przede wszystkim próbuje znaleźć jak najwięcej przyjaciół, jak to możliwe. Jeśli chcesz dołączyć do najpopularniejszych użytkowników Facebooka, zacznij od kroku 1.

              

Procedura .

    

  Część 1      Wyszukaj znajomych  .

    
   
 1.            1      Połącz ze stronami zainteresowań. Tak właśnie znasz nowych ludzi, jeśli świat byłby mniejszy. Znajdziecie na pewno przyjaciół znajomych lub przyjaciół znajomych przyjaciół, z którymi będziecie mieli wspólne upodobania, itp. Możesz także wypróbować sekcję "Ludzie, których możesz znać" i wysłać niektóre z nich prośbę o przyjaźń. 
    
  • Jeśli łączysz się z siecią, bądź aktywny! Pisz posty na ścianie, poproś o cokolwiek, komentuj, komentuj swoje posty, pozwól innym się zobaczyć. Wiele osób chce mieć więcej znajomych na Facebooku; możesz być przyjaciółmi dzięki swojej aktywności.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Połącz z grupami. Jeśli wszyscy na Facebooku są przyjaciółmi tylko z ludźmi, których dobrze znamy, nasz profil byłby żałośnie pusty. Jeśli nie znasz niektórych osób, ale chcesz się z nimi zaprzyjaźnić, dołącz do grup! Oczywiście ci o podobnych zainteresowaniach. 
    
  • Poświęć trochę czasu na eksplorację i szukaj tego, co lubisz, szukaj tematów, które lubisz. Umożliwi to rozpoczęcie rozmowy z innymi członkami na stronie grupy. To jest podstawą kolejnej fazy.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Dodaj innych do znajomych! Jeśli nadal siedzisz w domu i marzysz o chłopcu lub dziewczynie, która zaprasza cię na randkę, nigdy się to nie zdarza. To samo dotyczy Facebooka: ludzie nigdy nie przychodzą do ciebie, musisz do nich przyjść. Jeśli znajdziesz kogoś, z kim chcesz się zaprzyjaźnić, poproś go o przyjaźń! Cóż może się stać najgorszym? Że do ciebie nie dołączą? Nie? 
    
  • Dodaj znajomych w rozsądnej wysokości. Jeśli wyślesz prośbę o przyjaźń do wszystkich osób w promieniu 100 kilometrów, Facebook może Cię zablokować. Dodaj najpierw rozsądną liczbę znajomych, a następnie dodaj więcej.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Proszę zwrócić uwagę na nadchodzące wydarzenia. Załóżmy, że w przyszły weekend będziesz gospodarzem imprezy domowej. Stwórz stronę z falowaniem Facebooka i utrzymuj ją aktywną! Zachęć swoich znajomych, aby zaprosili swoich przyjaciół. Gdy ktoś wyświetli stronę i chce wziąć udział w imprezie, prawdopodobnie doda Cię do znajomych. A przynajmniej dowiedz się, jak popularny jesteś i na pewno chcesz się przekonać, dlaczego jesteś taki popularny? 
    
  • Możesz zrobić to samo ze stronami fanowskimi lub stronami Twojej firmy. Im więcej takich stron jest popularnych i ludzie mogą z nimi łatwo się połączyć, tym więcej osób dostanie się na twoje zadziorne drzwi.
  •  
                   
 8.  
             

  Część 2      Spróbuj dodać innych do swoich znajomych  .

    
   
 1.             1      Dołącz wiadomość do swojej prośby o przyjaźń. Kiedy większość ludzi widzi prośbę o przyjaźń od kogoś, kogo nie znają, zwykle myślą, że to trucizna, która chce zdobyć kilku innych przyjaciół. Nie bądź nachalny! Proszę załączyć wiadomość na prośbę przyjaciela. 
    
  • Powiedzmy, że pytasz o przyjaźń z kimś z tej samej grupy co ty, zwanym "I Love Bubble Tea". Dodaj kilka słów do swojej prośby: "Cześć Klara! Widzę, że jesteś także w grupie" Kocham Bubble Tea ", gdzie wolisz kupić?"
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zrób zdjęcie celebryty i ustaw je jako profil. Dla wszystkich jest jasne, że jest zatrute, ale ludzie reagują na to. Jeśli poprosisz o przyjaźń, a osoba lub osoba, o której mowa, zobaczą Twoje zdjęcie z Tataaną Kucharową, prawdopodobnie dodadzą cię do znajomych. Być może powiesz, że jesteś także sławny i nie odmówi ci! 
    
  • Są pewne typy ludzi, którzy nie działają w ten sposób. Inni wyciągną cię spod kontroli. Zwłaszcza jeśli masz ustawione zdjęcia jako publiczne i z etykietami "Cool with the Tanya", możemy cieszyć się frytkami w Palladio. " Wielu ludzi się wzdęcia, tak jak frytki.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Uważaj na pisownię. Jeśli napiszesz to samo zdjęcie z "Tastefulness with Tanya, rozpalamy więzienia w Paladyi", nie zawiedziesz ludzi. Na Facebooku próbują pisać na piśmie i bez błędów cewki nie wyglądają ładnie. Dwa razy to prawda w wiadomościach, które przywiązujesz do żądań przyjaźni! 
    
  • Jeśli masz profil publiczny, zawsze wyrażaj się pisemnie. Zanim ludzie dodadzą znajomych, większość z nich "sprawdzi" ciebie. Chcesz, aby Twoja strona wyglądała ładnie i prosto, a nie jak twoje młodsze rodzeństwo szybko to stworzyło.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Opublikuj interesujące zdjęcia. Dobrym pomysłem jest posiadanie wielu ładnych i dobrych zdjęć na górze listy zdjęć oprócz zdjęcia profilowego (które również powinno być interesujące). Kiedy ludzie chcą się dowiedzieć, kim jesteś, na pewno sprawdzą kilka zdjęć. Jeśli są zabawni, wciągający lub interesujący, będą mieli więcej motywacji, by zgodzić się z przyjaźnią. 
    
  • Staraj się nie powtarzać za dużo; wielu ludzi jest tak podekscytowanych swoimi wakacjami, że mają dziesiątki zdjęć tej samej góry. Opublikuj różne zdjęcia, różne ważne rzeczy. Ale to nie znaczy, że publikujesz zdjęcie swojego pustego talerza!
  •  
         
 8.  
             

  Część 3      Uściślij swoją prezentację na Facebooku  .

    
   
 1.             1      Opublikuj prawe posty. Ludzie robią wiele rzeczy, które mają znaczenie dla ich przyjaciół. Dowiedz się, co to jest "odpowiedni" post: 
    
  • Zadaj ciekawe pytania. Jeśli chcesz się trochę pośmiać, zapytaj, co ludzie myślą. "Cześć, jaki rodzaj filmu poleciłbyś, gdy jestem chory, a nie dobry?" lub "Kocięta lub szczenięta? Głosuj".
  •  
  • Nie pisz obraźliwych wpisów. Jeśli napiszesz: "Boże, twoje kobiety są okropne, dlaczego nie pozostaną w kuchni, do której należą?", Prawdopodobnie nie zrobisz dobrze dla innych.
  •  
  • Nie pisz tego samego. Jeśli cała ściana jest pełna postów o Czechosłowacji szukających talentu lub innego tematu (bez względu na popularność), prawdopodobnie wiele osób nie przeczyta. Nie będą komentować Ciebie i na Twojej ścianie będzie mnóstwo samotnych postów, które nie wyglądają dobrze dla potencjalnych nowych przyjaciół!
  •  
  • Posty nie powinny być kłopotliwe. Zdanie "Dzieciak zerwał ze mną i płakałem tutaj przez kilka godzin... ZASE", nie ma on nic do roboty na Facebooku. Nie używaj swojej ściany ani platformy do prania brudnego bielizny. Po pierwsze, nie pomoże ci to osobiście i nie będziesz bardziej popularny wśród takich postów, stracisz kilku przyjaciół.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Opublikuj uzasadnioną liczbę postów. Jeśli ktoś patrzy na Twój profil, czy to Twoi przyjaciele, czy nie, zdecydowanie chcesz, abyś zobaczył Cię jako kogoś, kto prowadzi normalne życie. Jeśli napiszesz co pięć minut posty takie jak "Właśnie ukończyłem Colu!" lub "Po prostu siedzę w toalecie!", wiele osób myśli o tym, czy przyjąć prośbę o przyjaźń. Pisz co najmniej kilka postów dziennie. 
    
  • Jeśli stale wypełniasz swoją ścianę zupełnie niepotrzebnymi "nowinkami" ze swojego życia, ludzie będą dobrze wiedzieć, jakiego wkładu możesz się spodziewać w przyszłości. Będzie dla ciebie jasne, że będziesz po prostu bombardował je absolutnie nieinteresującymi informacjami. Tak, fajnie!
  •  
         
 4.  
 5.             3      Publikuj posty we właściwym czasie. Facebook to najbardziej ruchliwy wieczór i weekend. Jeśli chcesz być bardziej popularny, publikuj posty w tym momencie. Między szóstym a dziewiątym wieczorem ludzie są w domu, a po pracowitym dniu chcą zobaczyć ciekawe zdjęcie uroczych kotów. W weekendy (szczególnie rano) ludzie kłamią i zabijają czas przeglądając Internet.  
    
  • Im więcej zdenerwowania wokół twoich postów, tym więcej Facebooka ostrzega twoich znajomych przez tak zwany kanał, który jest panelem informacyjnym w prawym górnym rogu. A jeśli wiele osób skomentuje twoje posty, są one również wyświetlane w kanałach znajomych. Upewnij się więc, że Twój czas jest odpowiedni, a Ty będziesz jeszcze bardziej popularny.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Opublikuj zdjęcia. Przesłanie nadzwyczajne: Ludzie nie czytają. Próbują nawet tego uniknąć. Jeśli chcesz, aby ludzie mogli cieszyć się twoją stroną na Facebooku, wyobraź sobie obrazy. Dzięki krótkim, trudnym etykietom i interesującym zdjęciom Twoja strona dosłownie pojawi się w ruchu. 
    
  • Te same ogólne zasady dotyczą zdjęć. Nie publikuj zbyt wielu zdjęć, publikuj mniej i tylko "te właściwe" (rozumiem: interesujące), a zwłaszcza we właściwym czasie. Zbyt wiele zdjęć może być nudne jak zbyt wiele postów.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Bądź pozytywny. Gdy ktoś spogląda na twoją stronę i stwierdza, że ​​tylko szczeka i wciąga twoje posty, nigdy nie dodaje cię do znajomych, a jeśli już cię mają z przyjaciółmi, może szybko usunąć cię ze swoich przyjaciół. Nikt nie chce, aby ktoś inny go spamował! Opublikuj, co jest zabawne lub interesujące. Przekonasz się, że to zadziała. 
    
  • Jeśli chcesz napisać coś negatywnego i poinformować o tym innych, użyj odpowiedniego formularza. Nie pisz "Nikt nigdy nie idzie do pubu Na Rožku! To są jatki, które cię okradną!" Wolisz wybrać łagodniejszy ton. "Kelner w restauracji Na rogu chciał mnie trzy razy oskarżyć, dzięki, ale już mnie nie zobaczysz!"
  •  
         
 10.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.forbes.com/sites/davidhochman/2013/04/16/8-surprising-ways-to-be-more-popular-on-facebook/  
 2.  
                           
Edukacja i komunikacja popularny:
Odznaczanie na Facebooku.

Jak hiszpańska dobranoc.

Jak napisać notatkę.

Jak obliczyć powierzchnię w metrach kwadratowych.

Jak napisać dobrą historię.

Jak odrabiać zadania domowe.

Jak napisać dobry żart.

Jak określić przełożenie skrzyni biegów.

Jak napisać list z gazetą.

Jak szybko można uzyskać głos.

Jak używać THAN i THEN.

Jak uniknąć plagiatu.

Jak zdobyć więcej batów na Facebooku.

Jak obliczyć niepewność.

Jak obliczyć wzrost procentowy.

Jak wysłać bezpośrednią wiadomość na Instagram.

Jak lepiej zrozumieć czytanie.

Jak uniknąć plagiatu.

Jak obliczyć siłę rozciągającą w fizyce.

Jak zrobić silnik parowy.

Jak łatwo zarobić pieniądze.