Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak zdobyć więcej "laics" na Facebooku.

 

Facebook jest niewątpliwie królem sieci społecznościowych, a kiedy odniesie sukces na Facebooku, odniesiesz sukces wszędzie. Jednym z głównych wskaźników sukcesu jest liczba polubień na Twojej stronie i Twoich postach. Te upodobania jednak nie przeszkadzają łatwo i chcą mieć strategię. Jeśli chcesz odnieść sukces ze swoim statusem osobistym lub chcesz lepiej wspierać stronę swojej firmy, ten artykuł zawiera wszystkie ważne informacje, które musisz wiedzieć, aby kontrolować świat Facebooka.

              

Procedura .

    

    1      Personal Posts  .

    
   
 1.            1      Wkładaj często, ale nie za często. Gdy udostępniasz interesujące rzeczy częściej, ludzie będą Cię częściej widzieć na Facebooku i nie będą mogli tworzyć postów tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzieląc się zabawnymi i humorystycznymi statusami, zdjęciami i filmami, ludzie zatrzymują się na Twoim profilu i interesują się Twoimi treściami. Im więcej osób przeczyta Twoje posty, tym więcej polubisz.  
    
  • Musisz być ostrzeżony - kiedy cały czas przytłaczasz mury innych ludzi, mogą one ostatecznie usunąć Cię z przyjaciół lub ukryć wszystkie posty!       
  •  
  • Powinieneś dzielić około 1-2 rzeczy dziennie. Zgodnie z analizą KissMetric częstotliwość subskrypcji wzrasta 1-2% dziennie dla użytkowników do 40%.       
  •  
         
 2.  
 3.             2      Udostępnij więcej zdjęć i filmów. Ludzie koncentrują się na bodźcach wizualnych, więc gdy udostępniasz więcej zdjęć i filmów, łatwiej jest skupić się na nich niż na wysyłaniu SMS-ów. Wyświetlenie obrazu zajmuje około pół sekundy, więc ludzie nie potrzebują żadnego wysiłku i mogą natychmiast zareagować. Interesujące lub pełne humoru filmy są również świetne, ale musisz dodać komentarz, który mówi widzom, że to wideo warto obejrzeć, na przykład: "Musisz koniecznie zobaczyć ten film!"  
    
  • Oznaczanie znajomych obrazami i filmami to także świetny sposób, aby więcej osób zobaczyło Twoje posty i może poznało nowych przyjaciół. Ludzie są nazistami i lubią patrzeć na własne zdjęcia (jeśli nie wyglądają okropnie), więc nie bój się oznaczać swoich przyjaciół.
  •  
  • Dzięki aparatom fotograficznym i aplikacjom, takim jak Vine i Instagram, łatwo jest również nagrywać filmy o własnej jakości. Także tutaj najbardziej interesują się ludzie, więc kiedy prześlesz film przyjaciela o tym, jak śpiewać piosenkę z Katy Perry na imprezie, prawdopodobnie dostaniesz więcej sympatii niż wtedy, gdy po prostu udostępnisz tę piosenkę Katy Perry.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Napisz krótko. Ludzie są leniwi i niecierpliwi. Chcą, żebyś się dobrze bawiła i nie chcesz czekać. Dlatego, gdy piszesz długie i grube stany, ludzie prawdopodobnie przeoczą je. Nie zapominaj, że Facebook nie jest blogiem. Ludzie nie potrzebują podsumowania Twojego dnia, opisu śniadania ani opinii o ostatnim odcinku serii. Chcą krótkiego, ale zabawnego statusu, który sprawia, że ​​są zabawni, śmieją się lub informują. Daj im to, czego chcą.  
    
  • W przeciwieństwie do Twittera, nie jesteś ograniczony do 160 znaków, ale pomoże ci to, gdy spróbujesz tej reguły na Facebooku.
  •  
  • Jeśli masz bloga, udostępnij go na Facebooku za pomocą linków. Po uzyskaniu reputacji osoby, która dzieli interesujące i unikalne statusy, ludzie zaczną interesować się Twoim blogiem.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zapytaj o interaktywne pytania. Kolejnym świetnym sposobem na uzyskanie większej liczby polubień na Facebooku jest zadawanie ludziom interesujących pytań na temat ich opinii. Możesz również poprosić o rekomendacje - ludzie będą wyprzedzać, którzy mogą ci odpowiedzieć ciekawiej. Oto kilka przykładów:  
    
  • "Technicznie kompetentni ludzie! Mój komputer odmawia instalacji najnowszej wersji iTunes, nie pytasz kogoś o to, co się dzieje? "Lub" Czy byłeś kiedyś w nowej pizzerii w mieście? Chciałbym coś z dużą ilością sera! "Odpowiadaj ludziom szybko i zabawnie, więc następnym razem nie chcesz się stąd wydostawać.
  •  
  • Nie nadużywaj tego, nie powinieneś pytać ludzi o Facebook za zbyt osobiste rzeczy, ani zmuszać ludzi do robienia czegoś ciężkiego. Pytanie, czy pasuje ci ona w tej sukience, jest krępujące. Pytanie o to, jak stworzyć prezentację PowerPoint, jest po prostu wyrazem lenistwa. Pozbądź się go!
  •  
         
 8.  
 9.             5      "Później" Zagraniczne wkłady. Jeśli nie znasz kogoś bardzo dobrze w swoim życiu osobistym, dobrze jest stworzyć związek miłości. Nawet jeśli ktoś lubi to, co udostępniasz, może boją się kliknąć "lubię", ponieważ nie wiesz zbyt dobrze. W takim przypadku powinieneś przełamać lody i "załatać" część swojego posta. Zapewni to, że osoba poczuje, że powinien cię spłacić, a będziesz mógł oczekiwać jej lojalności.  
    
  • Jeśli nie wiesz w ogóle, powinieneś wybrać posty, które chcesz utworzyć. Zdecydowanie nie powinieneś kłaść żadnych przedmiotów osobistych (na przykład statusu rozpadu). Jeśli ledwo wiesz, byłoby bardzo dziwne, jeśli podobały ci się takie rzeczy.
  •  
  • Nie powinieneś nawet umieszczać postów, które wyrażają smutek lub niezadowolenie. Na przykład, jeśli ktoś pisze, że pies zmarł, z pewnością nie jest dobrym pomysłem, aby ten status był włączony.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Bądź dowcipny. Jest oczywiste, że łatwo to powiedzieć, szczególnie jeśli nie masz poczucia humoru. Ale jak już wspomnieliśmy, ludzie chcą się dobrze bawić na Facebooku, więc gdy podzielicie się humorem, zostaniecie nagrodzeni mnóstwem pijawek.  
    
  • Pomyśl o czymś śmiesznym lub dziwnym o tym, co się z tobą stało i napisz o tym. Jeśli jesteś odważny, uprzejmie napisz o tym, jak bardzo jesteś zakłopotany, na przykład, jak wypiłeś kawę w restauracji lub jak upuściłeś puszkę piramidy z puszek z sosem w supermarkecie.
  •  
  • Jeśli nie możesz być zabawny, użyj cudzego humoru. Znajdź zabawny dowcip w Internecie i powiesić go na ścianie lub udostępnić zabawne zdjęcie. Nie będziesz musiał wymyślać niczego samemu, a i tak dostaniesz dużo kobiet.
  •  
         
 12.  
 13.   7      Nie udostępniaj postów, które wymagają uwagi lub współczucia. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie nie lubią postów, które starają się przyciągnąć uwagę lub współczucie za wszelką cenę. Kiedy piszesz takie stany, ludzie nie polubią tego i prawdopodobnie rozejrzą się wokół ciebie. Ta kategoria zawiera wszystkie gratulacje, które sobie gratulujesz ("Nie mogę uwierzyć, że dostałem pierwszą na teście / Honza zaprosiła mnie na randkę"), upokarzające ("Zjadłem całą czekoladę - nic dziwnego, że jestem taka gruba ") I wszystkie smutne / sexy zdjęcia, które sfotografowałeś się w lustrze.  
    
  • Powinieneś także unikać wszystkich stanowisk, które proszą o uwagę i reakcji typu "co się stało?" Dobrymi przykładami są "najgorszy dzień na świecie" i "niektórzy ludzie nie mają osądów".
  •  
  • Słupki takie jak "Nienawidzę moich włosów, dlaczego nie zachowują się tak, jak chcę?!" Są nieco na krawędzi. Jeśli ludzie myślą, że masz wielkie i kręcone włosy, prawdopodobnie cię przebije. Ale jeśli spojrzysz głównie z reklam Pantene, ludzie będą dla ciebie bezlitośni i nie dostaniesz żadnej kobiety.
  •  
  • Jeśli naprawdę potrzebujesz, zapisz te posągi, aby było jasne, że żartujesz z tego, jak chcesz zwrócić na siebie uwagę. Użyj inteligentnych hashtagów (tak, teraz możesz ich używać na Facebooku) i spróbuj uczynić swój status łatwiejszym.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Udostępniaj swoje posty w czasie strategicznym. Miej oko na to, jak zmienia się Twoja aktywność na Facebooku w ciągu dnia i obserwuj, kto jest online. Te informacje pomogą Ci określić najlepszy czas na udostępnianie treści. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie oglądają Facebooka wczesnym rankiem lub późnym wieczorem i po południu po szkole i po pracy. Więc powinieneś tak zaplanować swoje posty, aby dotrzeć do jak największej liczby osób.  
    
  • Gdy udostępniasz posty, gdy nie ma ludzi na Facebooku, na przykład po lunchu lub późno w nocy, prawdopodobnie nie będziesz się zbytnio śmiać. W tym przypadku nie oznacza to, że Twój wpis nie był interesujący - może po prostu wybrałeś niewłaściwy czas, aby go udostępnić.
  •  
  • Musisz również uwzględnić czynniki zewnętrzne, które mogą wpłynąć na użycie Facebooka. Jeśli na zewnątrz, na przykład, pięknie, większość ludzi nie będzie siedzieć za komputerem. Jeśli w mieście odbywa się festiwal muzyczny, ludzie nie patrzą na Facebooka aż do poniedziałku. Staraj się ukryć swój najlepszy status, dopóki ludzie go widzą.
  •  
         
 16.  
 17.             9      Cheat. Jest kilka sztuczek, które możesz wypróbować, jeśli naprawdę chcesz więcej śmiechu. Jedną z ulubionych opcji jest napisanie statusu "Daj pensa, a wyślę ci numer". Ludzie podadzą ci status, a następnie wyślesz im prywatny numer do wiadomości. Po zakończeniu możesz skomentować swój status, wprowadzając numer i krótki opis osoby, która otrzymała ten numer.  
    
  • Na przykład, jeśli twoja przyjaciółka Jessica lubi twój status i wysłałeś jej numer 17, możesz napisać "17 - jeden z najzabawniejszych ludzi, których znam!" - więc Jessica będzie wiedziała, że ​​piszesz o niej.
  •  
  • Zrób to samo z każdym przyjacielem, który daje ci status. Gdy ludzie już zauważą, co się dzieje, będą również chcieli dodać. Jedna wskazówka - komentarz milszy i pochlebny, nikt nie chce być obrażany na Facebooku, nawet jeśli jest "prywatnie".
  •  
  • Inną opcją jest napisanie "Daj kłamstwo, jeśli chcesz szczerym spojrzeniem". Kiedy ktoś płaci twój status, wyślij mu prywatną wiadomość ze szczerą opinią na jego temat. Bądź zawsze miły, chcesz zaprzyjaźnić się i nie przyjść do nich.
  •  
                   
 18.  
             

    2      Witryny firmy  .

    
   
 1.   1      Zapytaj znajomych i rodzinę o znajomych. Jeśli próbujesz otworzyć nową stronę, najpierw zaproś do niej wszystkich znajomych z Facebooka i rodzinę. Jako strona administracyjna możesz to zrobić w prosty sposób.  
    
  • Napisz krótki komentarz do zaproszenia i wyjaśnij ludziom, że prosi o ich wsparcie i układ strony. Kiedy jesteś miły, ludzie zareagują bardziej pozytywnie.
  •  
  • Możesz także zachęcić ich do zapraszania innych osób na swoją stronę. Pomoże ci, nawet jeśli tylko nieliczni z nich to zrobią.
  •  
         
 2.  
 3.   2      Udostępniaj interesujące i interaktywne treści. Jednym z najlepszych sposobów na zachęcanie i zatrzymywanie fanów jest dzielenie się interesującymi, pouczającymi i interaktywnymi treściami. Udostępniaj rzeczy, które ludzie chcą udostępniać, takie jak zdjęcia, filmy, konkursy i ciekawe artykuły.  
    
  • Pamiętaj, że każdy fan ma setki przyjaciół, którzy zobaczą Twój post, dzieląc go na ścianie.
  •  
  • Zadawaj wiele pytań i angażuj ludzi w dyskusję. Ponadto osobiście odpowiadaj na każdego fana - zachęcaj ludzi do komentowania swoich postów i ufaj swojej marce.
  •  
  • Możesz także zachęcić fanów do samodzielnego przesyłania zdjęć na ścianę. Ludzie lubią się przyłączyć!
  •  
         
 4.  
 5.   3      Daj im motywację. Zaproponuj ludziom motywację do zasmakowania swojej strony, np. Kupon, zniżkę, ofertę specjalną lub coś twórczego. Możesz opublikować tę stawkę tylko dla osób, które już mają Twoją stronę. Ten model jest bardzo skuteczny i jeśli twoja oferta jest dobra, ludzie będą dzielić się nią z innymi.  
    
  • Na przykład, jeśli prowadzisz sklep z ubraniami, możesz podjąć działania, gdy fani Twojej strony otrzymają 10% rabatu za pomocą specjalnego kodu, który im podasz.
  •  
  • Jeśli masz salon rozbioru psów, możesz opublikować kupony do wydrukowania, na których fani będą przycinać lub prać. Ludzie kochają, kiedy mogą mieć coś za darmo. Jeśli dasz im coś za darmo, będą cały czas odwiedzać twoją stronę i szukać innych ofert.
  •  
         
 6.  
 7.   4      Skontaktuj się z podobnym menedżerem serwisu na Facebooku. Grupy na Facebooku mają wielki wpływ i kiedy udostępniasz swoją stronę, możesz zdobyć wielu fanów. Grupy mają nawet możliwość wysyłania powiadomień e-mail do członków, podczas gdy strona może tylko ostrzegać ludzi na Facebooku.  
    
  • Poproś menedżerów niektórych grup o podobną uwagę, aby mogli udostępnić swoją stronę w zamian za udostępnienie swojej. Grupa na Facebooku nie wysyła spamu do swoich członków, więc zawsze publikuje tylko istotne i ogólnie użyteczne informacje.
  •  
  • Na przykład, jeśli prowadzisz stoisko z lodami, że wiele osób pochodzi z restauracji po stronie, możesz zapytać kierownika restauracji w tej restauracji, czy podzieli się twoją stroną i zaoferuje swoim klientom pyszny deser po posiłku. W zamian możesz podać menu restauracji na stoisku.
  •  
  • Ponadto, kupony rabatowe i inne podobne wydarzenia pomogą Ci wygrać fanów.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Zobacz fanów na podobnych stronach. Ten krok jest trochę ryzykowny, ale w dzisiejszym konkurencyjnym świecie jest całkowicie legalny. Na przykład, jeśli zauważysz, że duża firma ma wiele nieotrzymanych zapytań od swoich fanów na Twojej stronie, a prowadzisz firmę w tej samej branży, odpowiedz na nie sam i dodaj link do własnej witryny. Możesz również zaoferować im lepszą cenę za te same produkty.  
    
  • Na przykład, jeśli masz fryzjera i zauważyłeś, że jest mnóstwo komentarzy od fanów, którzy potrzebują doradzić włosów lub produktów, ale nikt im nie odpowiada, możesz wziąć sytuację w swoje ręce, odpowiedzieć fanom i powiedzieć im umieściłeś swój układ na swojej stronie. Kiedy zobaczą, że masz lepsze informacje i rabaty, wszyscy przyjdą.
  •  
  • Musisz być odważny i zdać sobie sprawę, że wywierasz presję na swoją firmę i konkurencyjną firmę. Może przynajmniej nauczy się konkurować, zwłaszcza w świecie Facebooka. Możesz także wyszukiwać podobne witryny firmowe i zdobywać fanów.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Zainstaluj przycisk facebook "like" na swojej stronie. Bardzo łatwo jest dodać ten przycisk do swojej witryny. Dzięki temu wszyscy użytkownicy Twojej witryny będą mogli przeglądać Twoje strony na Facebooku i nie będą musieli ich wyszukiwać. To wspaniałe, ponieważ kiedy użytkownicy odwiedzają Twoją witrynę, oznacza to, że już wiedzą, z czym masz do czynienia i masz większą szansę na kliknięcie "polubienia" również na Facebooku.  
    
  • Możesz także zachęcić fanów, mówiąc, że wszyscy fani strony na Facebooku otrzymają kupon, zniżkę lub coś podobnego. Ludzie muszą wiedzieć, że jeśli chcą tych zniżek, muszą polubić twoją stronę.
  •  
  • Możesz również połączyć swoją stronę na Facebooku ze swoim podpisem e-mail. Większość firm wysyła codziennie setki e-maili, dzięki czemu możesz łatwo zdobyć nowych fanów w ten sposób.  
  •  
         
 12.  
 13.             7      Zorganizuj konkurs tylko dla fanów. Tylko fani Twojej witryny mogą wziąć udział w tej konkurencji. Ceną może być wszystko, od dzielenia się zawartością z pakietem produktów. Im cenniejsze będą ceny, tym więcej osób wejdzie do konkursu. Możesz także podzielić się konkursem na swoim profilu osobistym.  
    
  • Możesz zorganizować interaktywny konkurs, na przykład z prośbą o przesłanie zdjęć do swoich produktów. Więc jeśli masz sklep z muffinami, zrób konkurs, w którym fani prześlą twoje zdjęcia ze słodyczami.
  •  
  • Możesz także poprosić ludzi, aby napisali historie, z których możesz wybrać najlepszy. Na przykład, jeśli masz kwiaciarnię, zrób konkurs, w którym ludzie będą wysyłać historie z twojego życia, a ten, kto wygra, otrzyma za darmo puget z kwiatów do Dnia Matki.
  •  
         
 14.  
 15.   8      Udostępnij oferty pracy na Facebooku. Jeśli w Twojej firmie jest jakakolwiek wakat, udostępnij tę informację na stronie na Facebooku i dodaj krótki opis pozycji oraz sposób jej zgłoszenia. Umożliwi to ludziom udostępnianie Twojego postu osobom, które szukają pracy, a na Twoją stronę weźmie udział więcej osób.        
 16.  
 17.   9      Rozśmiesz się w prawdziwym świecie. Czasem po prostu powiedz swoim znajomym, że potrzebujesz wsparcia swojej strony. Na przykład, jeśli bierzesz udział w wydarzeniu, zamów fotografa, aby zrobił zdjęcia. Ludzie będą mogli łatwo oznaczać zdjęcia w witrynie, więc wiele osób przyjdzie je zobaczyć.        
 18.  
 19.   10      Utwórz dobrze skierowaną reklamę. Za opłatą Facebook umożliwia tworzenie reklam dla użytkowników, którzy będą kierować użytkowników do Twojej witryny. Śledź sukces kampanii i staraj się dotrzeć do właściwej grupy ludzi. Reklama powinna być również interesująca wizualnie.
    
  • Reklamy mogą być bardzo drogie, powinieneś śledzić swój budżet.
  •  
  • Możesz również kupować reklamy w Google, które przyciągną użytkowników do Twojej witryny.
  •  
         
 20.  
 21.   11      Kupuj pieniądze za pieniądze. Kupowanie partii jest sprawdzoną metodą, dzięki której możesz uzyskać wiele nowych rzęs, a Twoja strona przesuwa się w górę. Kupowanie rzęs zaraz po uruchomieniu witryny jest dobre, ponieważ im więcej etykiet posiadasz, tym więcej etykiet otrzymasz. To mentalność stada - ludzie robią to, co robią inni.  
    
  • Kupowanie Labradors to świetny sposób na rozpoczęcie swojej strony, ale nie odniesiesz sukcesu, dopóki prawdziwi ludzie nie zostaną przyciągnięci przez twoją stronę. Będziesz musiał zaangażować swoich fanów w wydarzenia i udostępnić im wiele informacji.
  •  
         
 22.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

            

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. https://blog.kissmetrics.com/more-likes-on-facebook/  
 2.  
 3. http://www.stateofsearch.com/ten-real-ways-to-get-more-facebook-likes/  
 4.  
 5. http://socialmediatoday.com/rgbsocial/1576866/silver-bullet-acquiring-more-facebook-fans  
 6.  
                          
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak wybrać motyw mowy.

Jak poprawić stronę Page witryny.

Jak napisać petycję.

Jak napisać notatkę.

Jak się uczyć.

Jak właściwie używać jego i jego po angielsku.

Jak pisać.

Jak usunąć profil na Instagramie.

Jak stworzyć serce na Facebooku.

Jak przyspieszyć czas.

Jak napisać esej.

Jak łatwo zarobić pieniądze.

Jak mówić elfsky.

Jak napisać adres do widoku.

Jak obliczyć promień koła.

Jak analizować poezję.

Zapamiętanie czegokolwiek.

Jak przykleić szybę.

Jak napisać scenariusz.

Jak używać terminów kto i kto.

Jak poprawnie używać interpunkcji w języku angielskim.