Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak znaleźć znajomych na Facebooku.

 

Facebook oferuje różne sposoby na znalezienie znajomych po zarejestrowaniu się. Jeśli masz znajomych, którzy nie są na Facebooku, możesz wysłać im osobiste zaproszenie, aby dołączyć do Facebooka i zostać przyjaciółmi FB. Po dodaniu znajomych do Facebooka możesz komunikować się z nimi za pośrednictwem swojego profilu. Pamiętaj, że niektórzy użytkownicy celowo ukrywają wyszukiwanie na Facebooku, więc ich nie znajdziesz. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zaprzyjaźnić się z przyjaciółmi na Facebooku, przeczytaj ten artykuł.

              

Procedura .

    

    1      Użyj pola wyszukiwania  .

    
   
 1.            1      Znajdź pole wyszukiwania. Znajduje się w lewym górnym rogu strony głównej. Pole wyszukiwania służy do znalezienia konkretnej osoby na Facebooku, nawet jeśli nie znasz jej nazwiska. 
    
  • Wyniki wyszukiwania zależą od informacji podanych w profilu.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wpisz nazwisko znajomego w polu wyszukiwania. Gdy zaczniesz pisać, Facebook zacznie szeptać najbardziej prawdopodobne wyniki w zależności od informacji w twoim profilu. Facebook może sugerować znajomych z Twojego miasta lub kraju, a także kolegów z klasy lub kolegów z pracy. 
    
  • Im więcej szczegółów ma twoja strona na Facebooku, tym dokładniejsze będzie twoje wyszukiwanie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wprowadź odpowiednie szczegóły. Jeśli nie możesz znaleźć znajomego po nazwisku, dodaj nazwę miasta, szkoły lub firmy, w której działa itp. Spowoduje to zawężenie wyników wyszukiwania.       
 6.  
 7.             4      Wprowadź adres e-mail znajomego w polu wyszukiwania. Jeśli znasz adres e-mail znajomego, możesz wpisać go w polu wyszukiwania. 
    
  • Jego profil pojawi się tylko wtedy, gdy wprowadzony adres e-mail pasuje do jego konta na Facebooku.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Dodaj. Po znalezieniu odpowiedniego profilu, kliknij go, znajdź przycisk "Dodaj do znajomych" na stronie profilu i wyślij mu zaproszenie do znajomych. 
    
  • Jeśli jesteś osobą, którą znasz krótko lub która nie widziała cię przez długi czas, dobrze jest wysłać również krótką wiadomość.
  •  
  • Pomóż osobie pamiętać, kim jesteś, a on nie odrodził twojej prośby przez pomyłkę.
  •  
                   
 10.  
             

    2      Importuj wiadomość e-mail na Facebooka  .

    
   
 1.             1      Kliknij "Znajdź znajomych" w prawym górnym rogu dowolnej strony na Facebooku. Strona zostanie zaktualizowana, a Facebook poda ci listę "Osoby, które możesz znać", w zależności od informacji w twoim profilu. 
    
  • Możesz chcieć dodać osobę, której nie pamiętasz w pierwotnym wyszukiwaniu.
  •  
  • Możesz użyć tej listy, nawet jeśli nie pamiętasz nazwiska kogoś.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Znajdź pole "Dodaj kontakty osobiste". Znajdź go po prawej stronie ekranu. To pole wyświetli adres e-mail aktualnie powiązany z Twoim kontem.       
 4.  
 5.             3      Importuj kontakty e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcjami na Facebooku i zaimportuj wiadomość e-mail z wybranego adresu e-mail. Te instrukcje mogą się różnić w zależności od dostawcy usług poczty e-mail. 
    
  • Na przykład, jeśli korzystasz z Gmaila, zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Gmail, następnie "Eksportuj" w Gmailu i wybierz kontakty, które chcesz przesłać do Facebooka.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zobacz propozycje przyjaźni, które oferuje Facebook. Facebook wyszukuje znajomych na podstawie adresów e-mail i nazw zaimportowanych z konta e-mail.       
 8.  
             

    3      Zaproś znajomych na Facebooka  .

    
   
 1.             1      Kliknij link "Znajdź znajomych". Ten przycisk znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli nie możesz znaleźć osoby, której szukasz, korzystając z niektórych z powyższych metod, możesz nie mieć jeszcze konta na Facebooku. 
    
  • Możesz skorzystać z okazji, aby zaprosić Facebooka.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Znajdź pole "Zaproś znajomych". Znajdziesz go w prawym dolnym rogu strony w polu "Dodaj osobiste kontakty". Tutaj możesz wpisać numery telefonów lub adresy e-mail znanych osób i zaprosić na Facebooka w polu wyszukiwania. 
    
  • Wprowadź numer znajomego lub adres e-mail w polu wyszukiwania, a Facebook wysyła do nich powiadomienie, że żądasz ich obecności na Facebooku.
  •  
  • Jeśli chcesz zaprosić wielu znajomych jednocześnie, wpisz przecinek między swoimi adresami e-mail lub numerami telefonów.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Powiedz im osobiście. Jeśli nie możesz znaleźć kogoś na Facebooku, a nie masz nawet jego numeru telefonu ani adresu e-mail, zapytaj go osobiście. To świetny sposób na nawiązanie z nimi kontaktu. Powiedz mu, że będziesz zadowolony z połączenia z Facebookiem.       
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Zasoby i cytaty .

                           
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak utworzyć konto na Facebooku.

Jaka jest różnica między iee i np w języku angielskim.

Jak zmienić hasło na Facebooku.

Dowiedz się, czy ktoś zablokował Cię na Facebooku.

Jak obliczyć objętość.

Jak nauczyć się testu.

Jak napisać petycję.

Jak wysłać bezpośrednią wiadomość na Instagram.

Bycie najlepszym uczniem w klasie.

Jak złożyć zeznanie.

Jak powiedzieć cześć po koreańsku.

Jak osiągnąć sukces w szkole średniej.

Jak przeprowadzić studium przypadku.

Jak przekonwertować między Kelwinem, stopniami Celsjusza i Fahrenheita.

Jak obliczyć objętość stożka.

Jak poprawić stronę Page witryny.

Jak się uczyć.

Jak napisać pracę badawczą.

Jak hiszpańskie słowo dla osoby.

Jak zrobić kryształy.

Jak połączyć się z Instagramem z komputera.