Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak przesłać zdjęcia na Instagram.

 

Instagram to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie do udostępniania zdjęć. Możesz robić zdjęcia za pomocą wbudowanego aparatu w telefonie i natychmiast przesyłać je na Instagram, możesz również przesłać wcześniej zrobione wcześniej zdjęcia, a teraz chcesz je udostępnić swoim obserwatorom na Instagramie. Po przesłaniu zdjęcia do serwisu Instagram masz do wyboru wiele opcji edycji i filtrów, które pozwalają edytować zdjęcie przed jego opublikowaniem.

              

Procedura .

    

    1      Prześlij zdjęcia  .

    
   
 1.            1      Pobierz Instagram i zainstaluj go. Pobieranie Instagrama to jedyny sposób na umieszczenie zdjęć na Instagramie. Zdjęcia nie mogą być przesyłane za pośrednictwem strony internetowej Instagram.com.        
 2.  
 3.             2      Utwórz konto lub zaloguj się przy użyciu konta Facebook. Jeśli masz telefon zainstalowany na Facebooku, możesz łatwo zalogować się do Instagame za pomocą konta Facebook. Jeśli nie masz Facebooka lub chcesz z niego korzystać, możesz utworzyć konto, używając adresu e-mail. 
    
  • Jeśli nie wiesz, jak utworzyć konto na Instagramie, zapoznaj się z przewodnikiem po Internecie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Kliknij przycisk Aparat u dołu Instagrama. Znajdziesz go w środku dolnego rzędu wśród innych przycisków.       
 6.  
 7.             4      Wykonaj zdjęcie lub wybierz starsze zdjęcie w galerii telefonu. Wszystkie posty na Instagramie to zdjęcia. Aby zrobić zdjęcie, kliknij duży niebieski przycisk lub przycisk Galeria, aby wybrać zdjęcia zrobione wcześniej. Możesz także kliknąć przycisk kamery wideo, ponieważ możliwe jest także nagrywanie 15-sekundowych filmów. 
    
  • Kliknij przycisk tuż nad przyciskiem aparatu, aby przełączać między aparatem przednim i tylnym.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Edytuj zdjęcie. Po zrobieniu zdjęcia lub wybraniu starszego z pamięci telefonu, możesz je edytować przed opublikowaniem. Po zakończeniu edycji kliknij przycisk "→". Istnieje kilka rodzajów edycji, których możesz użyć:  
    
  • Wybierz filtr z listy. Jedną z głównych cech Instagrama jest szereg filtrów, których możesz użyć na zdjęciu. Dzięki tym filtrom Twoje zdjęcie będzie wyglądać znacznie lepiej. Przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby wybrać różne filtry. Może się zdarzyć, że niektóre urządzenia nie będą miały dostępu do wszystkich filtrów.
  •  
  • Kliknij przycisk "Słońce", aby dostosować poziom "jasności". Dzięki tej funkcji możesz udoskonalić i rozjaśnić zdjęcie. Jest używany głównie do fotografii krajobrazowej. Ustawienia błyskawicy mogą nie być dostępne dla starszych wersji Instagrama.  
  •  
  • Kliknij przycisk "klucz", aby wyświetlić inne opcje edycji. W tym miejscu możesz dokonać podstawowych ustawień, takich jak zmiana jasności lub kontrastu, a nawet bardziej zaawansowanych ustawień, takich jak pochylenie lub kadrowanie.
  •  
         
 10.  
 11.             6      Dodaj etykiety. Etykiety nie są konieczne, ale wiedz, że dobra etykieta przyciągnie więcej widzów do Twojego zdjęcia. Dobra wytwórnia jest krótka i zabawna. Powinien być związany z zawartością zdjęcia lub w jakiś sposób go uzupełnić.       
 12.  
 13.             7      Dodaj hashtagi. Hashtagi to kolejna funkcja na Instagramie. Te zdjęcia są zasadniczo podzielone na różne kategorie, a jeśli inne osoby szukają zdjęcia na dany temat, mogą znaleźć Cię lepiej. Hashtagi to słowa lub wyrażenia (zapisane razem jako jedno słowo). 
    
  • Hashtagi są dodawane do etykiety pod zdjęciem i rozpoczynają się od symbolu # . Na przykład do zdjęć powiązanych z wikiHow dodaj hashtag #wikihow do objaśnienia.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Udostępnij także swój post w innych sieciach społecznościowych. Na przykład na Facebooku, Twitterze, Tumblrze i innych. Po wpisaniu etykiety wybierz inne sieci do opublikowania. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do odpowiedniej sieci (jeśli jeszcze się nie zalogowałeś).       
 16.  
 17.             9      Oznacz osoby na zdjęciu. Jeśli chcesz, możesz nazwać znane osoby na swoich zdjęciach, używając ich nazw. Dotknij zdjęcia osoby, którą chcesz oznaczyć i wyszukaj jej nazwę użytkownika. Konieczne będzie, aby zainteresowana osoba zatwierdziła etykietę na zdjęciu.       
 18.  
 19.             10      Można również wysyłać wiadomości bezpośrednie. Przede wszystkim wszystkie Twoje zdjęcia będą publiczne i dostępne dla wszystkich obserwujących. Ale klikając zakładkę "Direct" u góry ekranu "Udostępnij", możesz wysłać wiadomość bezpośrednią do każdego. Tutaj możesz także wybrać konkretną nazwę użytkownika, któremu chcesz wysłać wpis.       
 20.  
 21.             11      Kiedy jesteś zadowolony z postu, kliknij przycisk "✓". Post zostanie automatycznie przesłany, a Twoi obserwatorzy zobaczą Twój wpis w Twoim kanale. 
    
  • Etykietę możesz edytować w dowolnym momencie później.
  •  
                   
 22.  
             

    2      Przesyłanie starszych zdjęć  .

    
   
 1.             1      Skopiuj zdjęcia, które chcesz przesłać na Instagram na swój telefon lub tablet. Instagram jest przeznaczony do użytku na urządzeniu mobilnym, więc wszystkie zdjęcia, które chcesz przesłać na Instagram, będą musiały zostać skopiowane na twoje urządzenie. Możesz przesyłać tylko zdjęcia przechowywane w pamięci urządzenia. 
    
  • Możesz nagrywać zdjęcia tylko indywidualnie.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pobierz Instagram na swój telefon lub tablet i zainstaluj go. Pobierz aplikację za darmo z iTunes App Store, Google Play Store lub Windows Phone Store.       
 4.  
 5.             3      Uruchom Instagram na swoim urządzeniu mobilnym. Upewnij się, że jesteś zalogowany na konto, do którego chcesz przesłać zdjęcia. 
    
  • Możesz założyć konto na Instagramie lub zalogować się na swoje konto na Facebooku.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Kliknij przycisk aparatu. Można go znaleźć w środku wielu przycisków u dołu wyświetlacza. Uruchomi się kamera Instagram.       
 8.  
 9.             5      Kliknij przycisk Podgląd. Znajduje się po lewej stronie przycisku aparatu, a po kliknięciu na nie zobaczysz ostatnie zdjęcie.        
 10.  
 11.             6      Wybierz zdjęcie, które chcesz przesłać. U dołu ekranu zobaczysz galerię ostatnio wykonanych zdjęć. Po znalezieniu zdjęcia, które chcesz wkleić na Instagram, stuknij je, aby otworzyć je w głównym oknie. 
    
  • Możesz dotknąć menu "Galeria" w górnej części ekranu, aby wybrać inną lokalizację, w której chcesz szukać zdjęć.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Edytuj zdjęcie. Po wybraniu zdjęcia możesz przyciąć go zgodnie ze swoimi preferencjami. Jeśli nie chcesz przycinać zdjęcia, nie rób nic, a następnie kliknij przycisk Dalej u góry ekranu. 
    
  • Instagram przesyła zdjęcia w formacie kwadratu, więc lepiej upewnić się, że masz dobrze wyśrodkowane zdjęcie, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko, co chcesz zobaczyć.
  •  
  • Po przycięciu lub przeniesieniu zdjęcia można zastosować efekty do zdjęcia. Kliknij Dalej, aby przejść do następnego kroku.
  •  
         
 14.  
 15.             8      Dodaj informacje o zdjęciu. Po dodaniu efektów możesz dodać kilka informacji przed udostępnieniem zdjęcia. Możesz dodawać etykiety, oznaczać innych użytkowników na Instagramie na zdjęciach i udostępniać je w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Tumblr.       
 16.  
 17.             9      Udostępnij zdjęcie. Po zakończeniu kliknij Udostępnij. Kliknij kartę Bezpośrednie, aby wysłać zdjęcie bezpośrednio do określonego użytkownika. W przeciwnym razie zobaczą to Twoi obserwatorzy.       
 18.  
 19.             10      Dodaj więcej zdjęć w ten sam sposób. Jeśli chcesz przesłać więcej zdjęć, powtórz tę samą procedurę opisaną powyżej.       
 20.  
             

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.askdavetaylor.com/how-to-post-a-photo-to-instagram/  
 2.  
 3. http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2454815,00.asp  
 4.  
 5. https://help.instagram.com/442418472487929  
 6.  
                         
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak napisać podsumowanie artykułu w czasopiśmie.

Jak napisać CV.

Jak napisać esej analityczny.

Jak korzystać z tego, oni są.

Jak ustalić, czy liczba jest liczbą pierwszą.

Jak złożyć wniosek na uniwersytecie.

Jak znaleźć medianę zbiorów liczb.

Jak Factorize numer.

Jak znaleźć medianę zbiorów liczb.

Jak zmienić swój status rodzinny na Facebooku.

Jak napisać esej na esej.

Jak pomóc zmniejszyć globalne ocieplenie.

Jak obliczyć zawartość koła.

Jak szybko zapamiętać informacje.

Jak napisać adres do widoku.

Jak znaleźć unikalne nazwy swoich postaci.

Jak poprawić pamięć.

Jak zatrzymać jąkanie.

Jak zatrzymać się na Facebooku.

Jak napisać pocztówkę.

Jak napisać analizę postaci.