Home \ Edukacja i komunikacja
 

Jak oszukiwać w teście.

 

Nie ma znaczenia, że ​​nie jesteś przygotowany, jesteś leniwy lub nie możesz napisać egzaminu z innego powodu. Czasami po prostu czujesz, że musisz oszukiwać, aby przejść test. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć cel.

                 

Procedura .

    
   
 1.             1      Zdecyduj, który "typ" oszustwa będzie dla ciebie najkorzystniejszy - pociąganie, kopiowanie lub wyrafinowane metody, które są trudne do wykrycia. (Aby uzyskać więcej informacji na temat każdej metody, zobacz poniższe sekcje).       
 2.  
 3.             2      Nie daj się złapać. Oszukiwanie może pomóc tylko wtedy, gdy cię nie złapie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci nie dać się złapać. 
    
  • Staraj się nie wyglądać podejrzanie. Ważne jest, aby móc poprawnie znaleźć odpowiedzi, nie wyglądając podejrzanie. Nie próbuj zbyt mocno. Jeśli musisz się rozejrzeć, nigdy nie patrz dłużej niż pięć sekund. Więc wkrótce obróć wzrok w inny sposób, aby nie podejrzewał egzaminatora, którego szukasz od dłuższego czasu i nie pomyśli, że szukasz tam odpowiedzi.
  •  
  • Nie wskaż za wysoko. Nie jest niemożliwe, aby uzyskać najlepszą ocenę dzięki oszustwom, jeśli naprawdę pracujesz, ale jeśli wszyscy inni w teście zawiodą, zwrócisz na siebie uwagę. Jeśli zwykle masz dobre oceny, jest w porządku, ale jeśli jesteś jednym z tych wolniejszych uczniów, istnieje duża szansa, że ​​nauczyciele ujawnią twoje oszustwo. Oczywiście, pomiń kilka pytań i będzie w porządku. Najlepiej postarać się o sekundę i stopniowo poprawić średnią do jednej - nie spiesz się!
  •  
  • Pozbądź się dowodów. Po zakończeniu testu idź do toalety (jeśli jeszcze nie byłeś) i umyj ręce dowodami oszukiwania. Im dłużej chowasz dłonie, tym więcej dostrzegasz.
  •  
         
 4.  
             

    1      Metody rur  .

    
   
 1.            1      Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje. To oznacza wzory, słowa kluczowe, słowa, daty, definicje, nazwy, klastry itp.        
 2.  
 3.             2      Zapisz wszystkie te informacje poprawnie na swoim komputerze. Czcionka powinna być czytelna i niezbyt mała lub zbyt duża. Powinieneś spakować jak najwięcej informacji na najmniejszej kartce papieru, ale jeśli użyjesz za mało czcionki, będziesz musiał mocno postarać się przeczytać fragment testowy. Wydrukuj swój ciąg.       
 4.  
 5.             3      Przepisz go. Jest to najczęściej używane do testu pisowni. Powtórzyć prawidłowe słowa na holowniku. Następnie na przykład trzymaj szufladę na kolanach lub rękawie. To bardzo ryzykowne, więc bądź ostrożny.       
 6.  
 7.             4      Trzymaj pociągnięcie.  
    
  • Spróbuj ukryć przyczepę na różnych częściach ciała. Nie naciskaj swojej siły, ale pisz ją gdzieś na swoim ciele. Przedramię jest najlepsze, jeśli jesteś mężczyzną lub uchem, jeśli jesteś kobietą. To dobrze, bo możesz wziąć wolną koszulę lub sukienkę i schować ręcznik, kiedy go nie używasz. Ważne jest, aby starać się nie wyglądać podejrzanie, więc opisane części ciała nie powinny być widoczne. Pisz uchwyty tylko do miejsc, które widzisz tylko siebie.
  •  
  • Spróbuj umieścić szufladę w butelce do picia. Wydrukuj papierową szufladkę w tym samym kolorze co etykieta na butelce z napojem. Włóż przyczepę za etykietę i obróć butelkę, aby zobaczyć szufladę. Najlepiej użyć tej samej czcionki co etykieta na butelce i nie zwracaj na nią uwagi.
  •  
  • Trzymaj szufladę w segregatorze. Jeśli masz segregator, który ma wolną przestrzeń z przodu, wsuń do niego szufladę. Następnie przenieś spoiwo pod ławkę i pozwól tylko na pociągnięcie. Postaraj się zobaczyć tak mało, jak to tylko możliwe.
  •  
  • Trzymaj szufladę w kalkulatorze. Jest to powszechna metoda w testach matematycznych, ponieważ można wyciągnąć kalkulator tylko bez podejrzeń. Wklej wzory i inne informacje między tyłem kalkulatora a jego opakowaniem.
  •  
  • Inna metoda z kalkulatorem. Jeśli masz kalkulator graficzny, zapisz wzorce w jej pamięci. Następnie przechowuj te dane w archiwum, aby uzyskać do nich dostęp, nawet jeśli nauczyciel usunie pamięć kalkulatora. Podczas testu ponownie wprowadź dane archiwum i wyczyść całą pamięć po zakończeniu testu. Będzie działać z kalkulatorami szkolnymi, ponieważ żaden uczeń ani nauczyciel nie będzie oglądać archiwum. Jeśli nie wiesz, jak zarchiwizować dane w kalkulatorze, poszukaj go.
  •  
  • Trzymaj koło pasowe w innym miejscu. Jeśli ukryjesz krążek w zupełnie innym miejscu, nie będzie można połączyć go później. Możesz umieścić go na tablicy, schować w toalecie lub wsadzić na krzesło kolegi z klasy siedzącego przed tobą.
  •  
         
 8.  
             

    2      Metody zbiorowego oszustwa w teście  .

    
   
 1.             1      Spróbuj pisać od kolegi z klasy. Usiądź dla kogoś, kto ma dobre oceny na teście (albo dużo się uczy, albo celuje w danym temacie). Ustaw swoje krzesło tak, abyś usiadł po drugiej stronie ławki i po przekątnej zobaczył tę osobę na stole. Powinno to pozwolić ci pisać, abyś nie musiał strzelać zbyt wiele. Nigdy nie wybieraj ucznia w środku klasy lub z przodu, ponieważ w tych miejscach nauczyciel prawdopodobnie zobaczy, że opisujesz.       
 2.  
 3.             2      Spróbuj wysłać sygnały do ​​swoich kolegów z klasy. Utwórz system sygnałów i znaków, z którymi chcesz się komunikować. Pomnożysz swoje szanse na dobry wynik, ponieważ będziesz w stanie pracować z wieloma kolegami z klasy jednocześnie. W teście, gdy masz kilka możliwości: 
    
  1. Rozważ sygnały dłoni lub stóp dla A, B, C, D, E i "złe odpowiedzi". Jeśli dajesz sygnał do złej odpowiedzi, pomożesz sobie i przyjaciołom, ponieważ będą mieli mniej zła odpowiedź. Możesz także generować sygnały dźwiękowe, ale staraj się nie być zbyt podejrzliwym (na przykład kaszląc lub stemplując stopy).
  2.  
  3. Złap kolegów, aby Cię zauważyli.
  4.  
  5. Za pomocą palców wprowadź numer pytania (na przykład pokaż 3 palce, a następnie 2 palce na pytanie 32).
  6.  
  7. Poczekaj na odpowiedź od twoich kolegów z klasy (na przykład, oni odciągają ucho, co oznacza "B").
  8.  
  9. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze pomiędzy dwiema odpowiedziami: Złap, podaj numery pytań i wyślij sygnał do odpowiedzi, które Twoim zdaniem mogą być prawidłowe.
  10.  
  11. Współwłaściciel kiwa głową, jeśli masz rację, a jeśli nie masz prawdy, może wysłać sygnał "złą odpowiedź" (na przykład, ściąga włosy).
  12.  
         
 4.  
             

    3      Metody trudne do udowodnienia  .

    
   
 1.             1      Spróbuj zdobyć wersję podręcznika nauczyciela. Niektórzy profesorowie zdają testy z quizów już w wersjach podręczników nauczyciela. Pobierz ten podręcznik online i kup go. Przed testem zapamiętaj odpowiedzi na pytania. Ta metoda jest dobra na przykład w fizyce, językach obcych i / lub historii, a w tych przedmiotach nauczyciele często korzystają z testów książkowych.       
 2.  
 3.             2      Spróbuj uzyskać starszą wersję testu. Możesz zapytać jednego ze starszych uczniów lub zapytać, czy ten sam test nie napisał innej klasy. Ucz się na podstawie testu, a jeśli wiesz, że test będzie dokładnie taki sam, poznaj odpowiedzi za pomocą pamięci.       
 4.  
 5.             3      Wypróbuj metodę "Napiszę to innym razem". Jeśli wiesz, że nauczyciel pozwala Ci pisać test w innym czasie, raczej nie chodź do niego i napisz później. Zapamiętaj wszystkie pytania, które powiedzą Twoi koledzy z klasy i znajdź odpowiedzi. Następnie przejdź test. 
    
  • Powiedz, że jesteś chory, idź do łazienki do końca testu i postaraj się wyglądać źle. Upewnij się jednak, że nauczyciel pozostawia Ci test na inny czas, w przeciwnym razie możesz ponieść szkodę.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Skopiuj wyniki ostatniej minuty. Jeśli nauczyciel nie jest przy twoim biurku, gdy zdasz test, szybko skopiuj wyniki z innych testów do własnego. Ta metoda jest bardzo ryzykowna.       
 8.  
             

    4      Staraj się nie  .

    
   
 1.             1      Spróbuj się uczyć w ostatniej chwili. Kiedy przez jakiś czas ukrywasz się w płaszczu, a będziesz uczył się wszystkiego, co robisz, będziesz mieć szansę napisania testu bez oszukiwania. 
    
  • Miej oko na słowa kluczowe. Nauczyciele i nauczyciele przeważnie mają słowa kluczowe, których szukają w swoich esejach. Oznacza to, że reszta eseju nie jest dla nich tak ważna. Jeśli wiesz, jaki będzie Twój esej, spróbuj dowiedzieć się, czego dokładnie oczekuje Twój nauczyciel w ostatniej chwili. Nie musisz więc uczyć się wszystkiego, a będziesz miał szansę na odniesienie sukcesu.
  •  
  • W przypadku matematyki spróbuj zapamiętać wzorce. Znajomość tej formuły może Ci pomóc ponad godziny liczenia przykładów. Jeśli możesz napisać formułę, aby ją zapamiętać, spróbuj to zrobić i nie podejmuj tylu skomplikowanych zadań.
  •  
  • W przypadku testów, w których masz więcej możliwości, spróbuj uzyskać informacje o tym, co zrobić w teście. Zamiast próbować zapamiętać długą listę słów, spróbuj podzielić je na krótsze sekcje. Na przykład, jeśli uczysz się testu historii, nie próbuj pamiętać "Jefferson, Hamilton, Franklin, Washington, Grant, Lincoln i Lee", ale podziel: "4 założycieli - Franklin, Waszyngton, Jefferson i Hamilton" Wojna domowa - Lee, Lincoln, Grant. " Jeśli nie możesz kogoś zapamiętać, przypisać nazwy do konkretnych tematów, łatwiej będzie Ci dowiedzieć się, kto za tobą tęskni.
  •  
         
 2.  
             

Ostrzeżenie .

      

                      
Edukacja i komunikacja popularny:
Jak obliczyć wzrost procentowy.

Jak reklamować się na Facebooku.

Jak zrobić przysięgę wypowiedzi.

Jak podziękować Chińczykom.

Jak uzyskać wyższą inteligencję emocjonalną.

Jak zarządzać swoim czasem.

Jak zarabiać na Facebooku.

Jak napisać podsumowanie dokumentu biznesowego.

Jak obliczyć zakres liczb.

Jak hiszpańska dobranoc.

Jak używać terminów gorsze i najgorsze.

Jak życzyć sobie przyjęcia urodzinowego w Hiszpanii.

Jak walczyć z zanieczyszczeniem wody.

Jak złożyć wniosek na uniwersytecie.

Jak obliczyć najmniejszy wspólny mianownik.

Jak obliczyć średnicę koła.

Jak odpowiedzieć na Tweet na Twitterze.

Jak rozmawiać z ludźmi, których nie znasz.

Jak wysłać bezpośrednią wiadomość na Instagram.

Jak zrobić silnik parowy.

Jak wykluczyć kryptogram.