Home \ Dom i ogród
 

Jak zrobić łóżko.

 

Kiedy sprzątasz łóżko, zaczniesz dzień swoją prawą stopą, a poczujesz się lepiej. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo się pościelić, czytaj dalej! Nie ma w tym nic ciężkiego, po prostu połóż łóżko prześcieradłem i pościelą i udekoruj je według siebie. Jeśli chcesz się uczyć, przeczytaj nasze kroki.

              

Procedura .

    

    1      Chroń swoje łóżko  .

    
   
 1.            1      Załóż łóżka z łóżkami. Długi kraciasty pled z zasłonami pomoże zapobiec dostaniu się pod łóżko i nadaniu mu ładniejszego wyglądu. Połóż łóżko nad ramą łóżka i przykryj całe łóżko podłogą. Nie musisz go myć tak często, jak pościel.  
    
  • Nie wszystkie łóżka muszą być rzucane. Jeśli masz zewnętrzną ramę, która służy do tego celu, lub masz łóżko wodne lub bardzo niskie łóżko, możesz pominąć ten krok.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Przykryj materac specjalną poduszką. Poduszka z materacem jest umieszczona bezpośrednio na materacu. Pozwala to uniknąć zabrudzenia materaca i sprawia, że ​​łóżko staje się nieco bardziej miękkie. Wybierz matę w rozmiarze materaca. Połóż go na materacu i wsuń pod rogi.  
    
  • Wyczyść poduszkę tak, aby była ciasno przylegająca do materaca.
  •  
         
 4.  
             

    2      Jak sprawić  .

    
   
 1.             1      Narysuj dolny arkusz na łóżku. Ten arkusz jest elastyczny i jest schowany pod kątem materaca. Kup łóżko w rozmiarze swojego łóżka, bez względu na to, czy masz łóżko, czy jedno łóżko podwójne lub dodatkowe szerokie łóżko. Przeciągnij arkusz w następujący sposób:  
    
  • Najpierw umieść arkusz pod łóżkiem.
  •  
  • Następnie dokręć arkusz i umieść go stopniowo w obu dolnych narożnikach.
  •  
  • Wygładź arkusz i stopniowo wylej go pod materac. Jeśli masz odpowiedni rozmiar, powinno być dobrze dopasowane.
  •  
  • Czasami nie jest łatwo rozciągnąć ten elastyczny arkusz. Poproś partnera lub kogoś z rodziny o pomoc.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Narysuj górny arkusz na elastycznym arkuszu. Ten arkusz nie jest elastyczny, ale powinien mieć ten sam kolor co dolny arkusz. Przeciągnij ją przez łóżko z plecami do góry i niech wolne końce zwisają nad bokami łóżka.  
    
  • Górny róg powinien sięgać do materaca, a dolny róg powinien wisieć na końcu łóżka.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Połóż górną część prześcieradła pod materacem. Umieść wolny koniec na materacu pod materacem tak, aby znalazł się między materacem a ramą łóżka.        
 6.  
 7.             4      Wykonaj tak zwane narożniki szpitalne od dolnej krawędzi. Weź wolny koniec w jednym kącie łóżka i rozciągnij. Umieść go pod matą na rogu i niech reszta opada swobodnie, a następnie schowaj ją również. Tworzysz pionowy magazyn zwany kątem szpitalnym. Powtórz tę samą procedurę po drugiej stronie.  
    
  • Ułóż arkusz tak, aby płasko leżał na łóżku i nie zginał się.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Włóż górny wolny koniec arkusza pod materac. Kontynuuj, aż górna część arkusza zostanie solidnie schowana za materacem.        
 10.  
 11.             6      Rozciągnij na górny arkusz koca. Wyrównaj go z długim bokiem materaca, górna część koca powinna leżeć około 15 cm poniżej górnej części łóżka. Jej dolny koniec powinien wisieć nieco ponad krawędzią łóżka, a także po jego bokach.        
 12.  
 13.             7      Twórz szpitalne klaksony od dołu kocy. Złóż dolne rogi koca pod materac, tak jak w górnym arkuszu. Uważaj, aby nie trzasnąć już zawiasami narożników górnego arkusza.        
 14.  
 15.             8      Przykryj koc ze wszystkich stron pod materacem. Nie zapomnij go wygładzić.        
 16.  
 17.             9      Złóż górny arkusz nad kocem. Złóż arkusz o około 30 cm przed kocem, aby zobaczyć jego przednią stronę. Wygładź arkusz i umieść obie strony pod materacem.  
    
  • Możesz teraz zdecydować, jak chcesz umieścić górny arkusz po obu stronach lub tylko na dole. Jeśli będziesz spać w łóżku każdego dnia, będzie to możliwe tylko w dolnych rogach, ponieważ jeśli masz koc pełen koców, będziesz bardzo źle leżał. Jeśli jednak stelelete na przykład tylko łóżko gości, można schować wszystkie rogi.
  •  
         
 18.  
 19.             10      Połóż łóżko na łóżku. Obie strony koca powinny wisieć nad łóżkiem po obu stronach. Nie musisz nigdzie kłaść.        
 20.  
 21.             11      Połóż poduszki na łóżku. Najpierw zakryj powłoki i potrząśnij nimi dobrze, zanim położysz je na łóżku. Poduszki powinny być tej samej wielkości. Jeśli masz duże łóżko, możesz położyć na nim więcej poduszek.  
    
  • Poduszki należą do górnej części łóżka.
  •  
         
 22.  
             

    3      Jak ozdobić swoje łóżko  .

    
   
 1.             1      Połóż na łóżku pikowany koc. Rozłóż równomiernie po łóżku i wygładź dłońmi. Nie musisz wkładać koców, po prostu wyrzuć go na łóżko.        
 2.  
 3.             2      Dodaj więcej poduszek do swojego łóżka. Możesz potrzebować tylko dwóch poduszek do spania, ale możesz umieścić na łóżku inne małe poduszki. Możesz mieć pięć lub sześć z nich, ważne jest, aby usiąść na łóżku i dopasować kolor.  
    
  • Ułóż je tak, aby pasowały do ​​poduszek do spania.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Załóż swoje łóżko pluszowe. Kilka wypchanych pluszaków może pomóc ci udekorować łóżko.        
 6.  
 7.             4      Gotowe.        
 8.  
             

Wskazówki .

      

Wepchnij wszystkie prześcieradła i wszystkie koce pod materac.

              

Rzeczy, których potrzebujesz .

                           
Dom i ogród popularny:
Jak pozbyć się gołębi.

Jak rozwijać yuku.

Jak uprawiać ananasa.

Jak uzupełnić bieliznę.

Jak myć poduszki.

Jak usunąć plamy tuszu ze skóry.

Jak wyhodować kantalupę.

Jak pozbyć się marionetek.

Jak zabić mrówki bez użycia pestycydów.

Jak obstawić begonię.

Jak czyścić podłogi pływające.

Jak usunąć kolor z ubrania.

Jak usunąć formę sufitu.

Jak pozbyć się ślimaków ogrodowych.

Jak otworzyć puszkę bez otwieracza.

Jak oddać do recyklingu.

Jak dodać sody jadalnej do prania.

Jak uprawiać tulipany.

Jak usunąć linoleum.

Jak umieścić zmywarkę.

Jak usunąć małe monety.