Home \ Dom i ogród
 

Jak usunąć gąbkę ze skóry.

 

Bez względu na to, czy nakładasz gąbkę na skórę przypadkowo, czy celowo, jej usunięcie może być trudne. Na szczęście istnieje wiele sposobów na usunięcie problemu alkoholowego, którego większość normalnie znajduje się w domu. Możesz pójść na kąpiel do opalania lub apteczkę na alkohol, ale na pewno znajdziesz sposób, aby usunąć alkoholowy wyciek, który będzie odpowiedni dla Ciebie. Czytaj dalej i dowiedz się, jak to zrobić.

              

Procedura .

    

    1      Stosowanie składników kosmetycznych  .

     Dezynfekcja rąk  
   
 1.                            1      Spróbuj zdezynfekować żel na rękach. Zawiera stosunkowo dużą ilość alkoholu, który rozpuszcza tusz zawarty w napoju alkoholowym. Wciśnij trochę dezynfekcji do dłoni, a następnie pocieraj ją okrężnym ruchem w dotkniętym obszarze. Masuj plamę przez około 15-30 sekund i powoli ją utrwalaj, aby rozpuścić i wymieszać z dezynfekcją. Spłucz ciepłą wodą i powtórz proces, aż cały kolor zniknie.       
 2.  
  Ochrona przeciwsłoneczna  
   
 1.                          1      Nałóż odrobinę kremu do opalania na dłonie. Składniki, które zawiera, działają na alkohol jako rozpuszczalnik. Nawet jeśli prawdopodobnie tego nie polubisz, jeśli narysowałeś na lato tatuaż nadający się do prania, jest to łatwy sposób na pozbycie się plam po alkoholu. Zarówno aerozole, jak i kremy w tubie działają. Przykryj plamę warstwą kremu do opalania i pomasuj ją palcem. Kontynuuj i dodaj kolejną śmietankę, aż wszystkie łączniki się rozpłyną. Opłucz resztę kremu ciepłą wodą i wytrzyj ją czystą skórą!        
 2.  
  Odstraszacz owadów  
   
 1.                          1      Użyj środka odstraszającego owady. Podobnie jak dezynfekcja rąk, repelent zawiera izopropyl, który jest rodzajem alkoholu, który rozpuszcza atrament. Rzecz jasna, repelenty nie krzyczą, ale przynajmniej będą również wstrzykiwać im owady, więc za jednym strzałem zabijesz dwie muchy. Spryskaj plamę bardziej odstraszającą i przetrzyj ją palcem. Kontynuuj, aż atrament rozpuści się i spłucz skórę ciepłą wodą z mydłem.        
 2.  
  Mydło  
   
 1.                          1      Wypróbuj trochę wody z mydłem. Mimo, że stare, dobre mydło i woda mogą wymagać trochę więcej czasu i wysiłku, aby usunąć alkohol, są one testowane i sprawdzone. Zwilż plamę na skórze ciepłą wodą. Następnie weź mydło (najlepiej działa na tradycyjnym pasku mydła) i potrzyj plamę. Jeśli używasz mydła w płynie, popchnij je nieco, aż atrament się rozpuści. Jeśli używasz mydła w płynie, potrzyj plamę ściereczką. Masuj skórę, aż będzie całkowicie czysta, a następnie spłucz ją ciepłą wodą.        
 2.  
  Wilgotne ściereczki  
   
 1.                          1      Wytrzeć plamę mokrymi serwetkami. Nie wszyscy są pod ręką, ale z cudownymi plamami robią cuda. Weź jedną serwetkę i wetrzyj plamę, aż się rozpuści. Następnie spłucz ciepłą wodą. To naprawdę proste!        
 2.  
 3.                          2      Również zwilżone waciki działają dobrze. Są na sprzedaż w większości drogerii i są bardzo skuteczne. Tylko jeden zwykle wystarcza na małą plamę alkoholu.        
 4.  
            

    2      Inne popularne produkty krajowe  .

      
   
 1.                          1      Wlać zwykły środek dezynfekujący lub oczyszczający alkohol na plamę. On jest prawie w 100% pewien, że może usunąć plamę. Alkohol rozpuszcza atrament i jest w rzeczywistości głównym składnikiem większości innych środków, które mogą usunąć utrwalenie alkoholu. Wystarczy wlać trochę alkoholu do zabrudzonego miejsca lub namoczyć szmatkę, a następnie masować ręce i szmatkę. Poprawka powinna zniknąć dość szybko - kontynuować, dopóki wszystkie smugi nie znikną. Następnie umyć skórę ciepłą wodą z niewielką ilością mydła i wysuszyć.        
 2.  
  Zmywacz do paznokci  
   
 1.                          1      Spróbuj zmywacz do paznokci aceton. Technicznie nie jest to produkt zaprojektowany bezpośrednio na skórze, ale aceton może rozpuszczać atrament bez uszkadzania skóry. Niestety bardzo szybko wyparowuje, więc może być konieczne powtórzenie tej procedury kilka razy, aby uzyskać pożądane rezultaty. Wlej część ścierniwa / acetonu na bawełniany wacik lub szmatkę i potrzyj plamę. Dodaj środek do usuwania, dopóki plama nie zniknie. Opłucz skórę ciepłą wodą i osusz.        
 2.  
  Pasta do zębów  
   
 1.                          1      Zastosuj pastę do zębów na plamie. Nawet jeśli ma właściwy efekt na zębach, pasta do zębów ma wiele interesujących efektów ubocznych, w tym usunięcie alkoholu. Wybierz klasyczną, białą pastę (żel nie działa tak dobrze) i puść kran z ciepłą wodą. Namocz swoją skórę tam, gdzie jest plama, a następnie nałóż na nią warstwę pasty do zębów. Pozostaw ją na około minutę lub dwie, a następnie za pomocą palca lub wilgotnej szmatki masuj ją w skórę. Wytrzyj, aż plama się rozpuści i spłucz ciepłą wodą i osusz.        
 2.  
  Wypadanie włosów  
   
 1.                          1      Użyj lakieru do włosów. Niezwykle tanie lakiery zawierają alkohol i doskonale nadają się do usuwania plam. Idź do dobrze wentylowanego pomieszczenia lub na zewnątrz i spryskaj plamę lakierem, aby był dobrze przykryty. Palcem lub szmatką, a następnie wcieraj płyn w skórę, jeśli to konieczne, dodaj więcej. Kiedy większość atramentu się rozpuści, przemyj skórę mydłem i ciepłą wodą i wysuszyć.        
 2.  
  Masło  
   
 1.                          1      Spróbuj użyć masła. Chociaż wyniki są różne, możesz odnieść sukces przy użyciu masła podczas usuwania alkoholu (tak, ze zwykłym masłem, które masz w lodówce). Weź masło orzechowe i rozprowadź na plamie. Pozwolić na 2-3 minuty pracy, a następnie ubrać dotknięty obszar. Kontynuuj, aż atrament się rozpuści, a na koniec spłucz ciepłą wodą i osusz.        
 2.  
  Słonowodne  
   
 1.                          1      Użyj ciepłej wody i soli. Jeśli nadal nie możesz usunąć gąbki alkoholowej ze skóry, możesz ją spłukać solą. Nie musi to być najbardziej przyjemny sposób, ale działa dobrze. Namoczyć uszkodzony obszar w ciepłej wodzie na około 5-10 minut, aby skóra była miękka. Posyp plamę grubą solą i poruszaj nią okrężnym ruchem palcem. To usuwa obumarłe komórki skóry i utrwalenie alkoholem z nimi. Kontynuuj, aż plama zniknie, a następnie spłucz sól ciepłą wodą. Suche.        
 2.  
  Olej kokosowy  
   
 1.                          1      Użyj oleju kokosowego. Przemyć uszkodzony obszar ciepłą wodą z niewielką ilością mydła. Następnie osusz. Posmaruj skórę olejem kokosowym - możesz go nakładać dłońmi, serwetką lub szczotką do czyszczenia uszu, w zależności od tego, jak duża jest plama. Przetrzyj olej kokosowy w skórę, aż gąbka całkowicie się zatrzyma. Jeśli to nie nastąpi w ciągu trzech minut, uzupełnij pracę odrobiną alkoholu.        
 2.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

               (1)                     
Dom i ogród popularny:
Jak przerwać używanie papieru.

Jak usunąć gąbkę ze skóry.

Jak wyostrzyć nożyczki.

Jak pozbyć się podkładek.

Jak pozbyć się muszek owocowych.

Jak wyhodować szczaw.

Jak zbierać nasiona słonecznika.

Jak wybaczyć wiewiórki.

Jak zasadzić orzech.

Jak wyczyścić olej z podjazdu.

Jak usunąć tłuszcz z odzieży.

Jak czyścić stal nierdzewną.

Jak uprawiać bambus dla szczęścia.

Jak rosną migdały.

Jak zrobić łóżko.

Jak usunąć gumę z ubrań.

Jak uwolnić zatkane odpady w wannie.

Jak zdobyć krew z prześcieradła.

Jak pozbyć się skunksów.

Jak pozbyć się much.

Jak rozciągnąć tkane ubrania.