Home \ Dom i ogród
 

Dowiedz się, czy masz błędy w domu.

 

Szczenięta nie są już tylko "przywilejem" brudnych pokoi motelowych w podejrzanych dzielnicach. Możesz je znaleźć wszędzie, nawet w domach zamożnych ludzi iw pokojach najlepszych hoteli. Będziesz ciągnąć swoje lalki do domu w bagażu, pamiątkach lub nawet zabawkach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprawdzić łóżka w hotelach i w domu, znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz w tym artykule.

              

Procedura .

    

  Część 1      Zanim zaczniesz sprawdzać  .

    
   
 1.            1      Usuń wszystkie tkaniny i odzież poza zasięgiem. Jeśli sprawdzisz pokój w hotelu, połóż bagaż i inne rzeczy w czystej wannie lub w przedpokoju, gdzie nie ma mebli.       
 2.  
 3.             2      Weź gumowe rękawiczki. Szczeniak ssie ludzką krew, a kiedy ją zmiażdżysz, możesz złapać od niej jakąś chorobę. Ponadto przygotuj się, aby dotrzeć do niektórych niewygodnych miejsc.        
 4.  
 5.             3      Przygotuj narzędzia. Szukaj silnej latarki i starej karty kredytowej.                  
 6.  
             

  Część 2      Jak sprawdzić łóżko  .

    
   
 1.             1      Zacznij sprawdzać swoją pościel. Usuń wszystkie pokrywy z łóżka i odszukaj dolny arkusz.        
 2.  
 3.             2      Rozjaśnij. Rozjaśnij latarkę na arkuszu i spróbuj znaleźć w niej krwinki lub plamy. Jeśli arkusze zostaną świeżo zmienione, prawdopodobnie niczego nie znajdziesz.        
 4.  
 5.             3      Kontynuuj z materacem. Weź prześcieradło i zobacz też materac. Użyj latarki, aby znaleźć ekskrementy i plamy krwi na materacu. Możesz także znaleźć jaja i pozbawioną skóry skórę pluskiew.        
 6.  
 7.             4      Użyj karty kredytowej. Przeprowadź szwy materaca kartą kredytową i rozświetl ją latarką. Możesz znaleźć żywe błędy, ich skórę lub kał.        
 8.  
 9.             5      Sprawdź wszystkie gałki, paski i znaczniki. Przełóż przez kartę kredytową wszystkie guziki i fałdy, w których można schować pościel. Sprawdź również wszystkie paski i tagi pod materacem.        
 10.  
 11.             6      Jeśli możesz, obróć materac i sprawdź drugą stronę. Uważaj na latające błędy. Gdy materac znajduje się w powietrzu, sprawdź również ramę łóżka.        
 12.  
 13.             7      Odsuń łóżko od ściany. Szybko zapal światło za łóżkiem. Następnie spójrz na ścianę i zobacz, czy możesz znaleźć małe plamki krwi lub kału.        
 14.  
 15.             8      Dokładnie sprawdź spód ramy łóżka. Szczenięta mogą chować się między kawałkami drewna w ramie lub w otworach w śrubach.        
 16.  
             

  Część 3      Sprawdź inne meble  .

    
   
 1.             1      Sprawdź meble. Upewnij się, że wszystkie tapicerowane meble są tak samo dobre jak materac z latarką i kartą kredytową. Następnie odwróć go do góry nogami i sprawdź spód.        
 2.  
 3.             2      Sprawdź inne miejsca, w których ludzie śpią, na przykład rozkładaną kanapę. Nie zapomnij o kołysankach i fotelikach dla dzieci.        
 4.  
 5.             3      Sprawdź poduszki. Zobacz także ich szwy.        
 6.  
 7.             4      Przeglądaj stoliki nocne i meble do sypialni. Odwróć do góry nogami, odsuń od ściany, wysuń szuflady i przekręć je. Za pomocą karty kredytowej sprawdź wszystkie miejsca i narożniki, nie zapomnij nawet o pustych nogach stołów.        
 8.  
 9.             5      Sprawdź szuflady w towarze. Usuń wszystkie ubrania i potrząśnij nimi prawidłowo na czystej białej kartce. Poszukaj błędów, ich kału i skóry.        
 10.  
 11.             6      Nie zapomnij o niczym. Sprawdź wszystkie klapki i rogi gniazd za pomocą latarki i karty kredytowej.        
 12.  
 13.             7      Sprawdź również swoje ubrania. Usuń odzież z szafek i potrząśnij nią na białym prześcieradle. Zobacz wszystkie szwy i kołnierze..        
 14.  
 15.             8      Rozjaśnij latarkę na ścianie szafy. Wyjmij wszystkie rzeczy z szafy i spójrz na jej ściany.        
 16.  
 17.             9      Nie zapomnij o innych przedmiotach w pokoju. Sprawdź pod lampami, radioodbiornikami, budzikami, telewizorem, komputerami itp.        
 18.  
 19.             10      Przeglądaj wszystkie zabawki, zwłaszcza te wypchane, z którymi dzieci bawią się w łóżku.        
 20.  
 21.             11      Sprawdź włosie zwierzęcia. W nich także chowają się robale!        
 22.  
             

  Część 4      Sprawdź resztę domu  .

    
   
 1.             1      Rozpocznij od pomieszczenia, w którym myślisz, że mogą występować błędy. Zacznij od łóżka, a następnie sprawdź resztę pokoju (od łóżka), a następnie przejdź przez pozostałe pomieszczenia w domu.        
 2.  
 3.             2      Sprawdź darmowe tapety i spacje pod nimi. Sprawdź także ramki obrazów i lustra.        
 4.  
 5.             3      Sprawdź zasłony i zasłony za nimi. Prawdopodobnie robaki są bliżej ziemi, ale to nie znaczy, że nie będą powyżej.        
 6.  
 7.             4      Sprawdź dywany i dywaniki. Dokładnie sprawdź dywany i ich krawędzie. Teraz będziesz mógł korzystać z karty kredytowej i latarki.        
 8.  
 9.             5      Usuń wszystkie meble ze ściany i sprawdź przestrzeń za nim. Możesz także odwrócić meble do góry nogami i spojrzeć na jego spód.        
 10.  
 11.             6      Sprawdź przełączniki i gniazda. Będziesz potrzebować dodatkowych narzędzi - zdejmij pokrywy szuflad i zapal w środku latarki.        
 12.  
 13.             7      Sprawdź wszystkie paski. Uruchom szyny kart kredytowych.        
 14.  
 15.             8      Sprawdź urządzenie. Odciągnij ich od ściany i zapal latarkę na ich spodniej stronie i ścianę za nimi.        
 16.  
 17.             9      Nie zapomnij o przestrzeniach pod przedmiotami. Pamiętaj, aby zamiatać pod dużymi urządzeniami i patrzeć pod nimi latarką.        
 18.  
 19.             10      Sprawdź pranie. Musisz sprawdzić ten pokój najlepiej jak potrafisz. Poszukaj brudnych ubrań, kosze na pranie i wszystkie szmaty i mopy.        
 20.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

               (1)                     
Dom i ogród popularny:
Jak zbudować wiatę.

Jak wyciągnąć zamek.

Jak usunąć plamy tuszu ze skóry.

Jak wyciągnąć kolce kaktusa.

Jak czyścić granitowy blat roboczy.

Jak rosnąć mech.

Jak hodować imbir.

Jak wyhodować begonię.

Jak rosnąć mech.

Jak hodować ryż.

Jak wyhodować pomidory z nasion.

Jak przycinać róże.

Jak przycinać pomidory.

Jak usunąć gumę do żucia z tkanin.

Jak przycinać hortensje.

Jak zorganizować szafę.

Jak usunąć plamy z farby z dywanu.

Jak połączyć dwa gospodarstwa domowe.

Jak sadzić awokado.

Jak pozbyć się rdzy i korozji.

Jak w naturalny sposób pozbyć się mrówek.