Home \ Życie rodzinne
 

Jak pokonać złamane serce.

 

Wszyscy wiemy, jak bardzo boli cię złamane serce. Bardzo bolesne jest stracić ukochaną osobę lub zakończyć związek, a każdy z nas ma własny sposób na wyjście z tego. Niektórzy radzą sobie lepiej, inni gorzej.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Nie wzdrygaj się. Zostałeś ranny, więc możesz liczyć na łzy. Jest tylko kilka osób, które potrafią wyleczyć złamane serce, nie psując łzy. Nie bój się gwizdać. Jeśli utrzymasz swoje uczucia, poczujesz się tylko gorzej i trudniej ci będzie przejść dalej. Nie pozwól, aby cokolwiek się trzymało i daj zielone światło emocjom.        
 2.  
 3.             2      Znajdź aktywność, w której możesz zapomnieć o wszystkim. Czas jest najlepszym lekarstwem. Rób czynności, które możesz odpocząć.       
 4.  
 5.             3      Rozmawiaj z przyjaciółmi i rodziną. To właśnie masz! Porozmawiaj z kimś, komu ufasz. Możesz również porozmawiać z rodzicami lub rodzeństwem.       
 6.  
 7.             4      Spróbuj przejść dalej. Skoncentruj się na swojej karierze i rodzinie. Kiedy pomagasz komuś w czymś, poczujesz się dobrze i na chwilę zapomnisz o swoim bólu. Postaraj się trochę zabawić, aby szybciej pokonać swój ból. Staraj się poruszać każdego dnia małymi krokami i skupiaj się na swojej pracy.       
 8.  
 9.             5      Uspokój się! Pomyśl o pozytywnych rzeczach w swoim życiu. Zastanów się, co możesz zrobić ze swoją przyszłością i nie pozwól, by twój ból zniszczył twoje życie. Nic dobrego nie przyniesie cię, jeśli pozwolisz się zasmucić smutkiem i bólem.       
 10.  
 11.             6      Zamień swoje życie. Zanurz się w czymś nowym i staraj się nie patrzeć wstecz do przeszłości. Im bardziej się posuniesz, tym mniej cię to zrani. Staraj się robić coś nieustannie, aby nie mieć czasu na myślenie o swojej stracie. Spróbuj przejść dalej.       
 12.  
 13.             7      Znajdź profesjonalną pomoc. Jeśli uważasz, że twój ból niszczy twoje życie, odwiedź psychologa lub psychoterapeutę. Profesjonalista będzie już wiedział, jak Ci pomóc i udzieli kilku dobrych rad na temat załatwiania spraw.       
 14.  
 15.             8      Zaakceptuj ból. Prawdopodobnie nigdy nie będziesz zadowolony z tego, co spowodował twój ból, i od czasu do czasu będziesz przytłoczony. W końcu jednak przekonasz się, że możesz bez niej żyć. Nie zapominaj, że związek jest doświadczeniem, z którego masz lekcje, które są zawsze korzystne dla twojej przyszłości. Jak już powiedziano: czas jest najlepszym lekarstwem.                 
 16.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                           
Życie rodzinne popularny:
Jak zacząć ćwiczyć cesarskie cięcie.

Jak wyjechać za granicę.

Jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej matki.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy.

Jak przezwyciężyć poranne mdłości.

Jak dać swojemu dziecku bicie.

Jak kąpać się w ciąży.

Jak pozbyć się czkawki dziecka.

Bycie dobrym rodzicem.

Jak poprosić o rękę.

Jak podgrzać mleko z piersi.

Jak rozpoznać oszustwo twojej żony.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy.

Bycie dobrym ojcem.

Jak uspokoić podrażniony żołądek u niemowląt.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy.

Jak radzić sobie z dużymi zmianami w życiu.

Jak wyjechać za granicę.

Jak zmusić człowieka, by cię zabrał.

Jak przezwyciężyć poranne mdłości.

Jak nauczyć dziecko spać w kołysce.