Home \ Życie rodzinne
 

Jak zgłosić ciążę.

 

Gdy jesteś w ciąży, ogłoszenie tej wiadomości jest w dużej mierze związane z ekscytacją z oczekiwania na to, co nadchodzi. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się powiedzieć światu z odważnym, pełnym wyobraźni gestem, czy też stopniowo ujawnisz go swoim bliskim podczas specjalnych rozmów, będziesz pamiętać te chwile jako ważne chwile ciąży. Oferujemy siedem sposobów dzielenia się radością z rodziną i przyjaciółmi.

              

Procedura .

    

  Część 1      Jak powiedzieć partnerowi  .

    
   
 1.            1      Rozmawiaj z ufnością. Być może od pewnego czasu próbujesz znaleźć partnera w ciąży, a ta wiadomość płacze radośnie. A może twoja ciąża jest całkowicie nieplanowana, a twój partner będzie takim samym szokiem jak dla ciebie, gdy zobaczysz pozytywny test ciążowy. W każdym razie szczery i prywatny wywiad to najlepszy sposób, aby powiedzieć partnerowi.  
    
  • W normalnych okolicznościach twój partner powinien być pierwszym, który ci to zgłosi. Może cię zaapelować do swojej matki lub do najlepszego przyjaciela, ale jeśli jesteś w związku z kimś, kto jest także rodzicem, zasługuje na to w pierwszej kolejności.
  •  
  • Spróbuj uczciwie powiedzieć swojemu partnerowi, co czujesz. Jeśli martwisz się o to, co na ciebie czeka, podziel się nim tak, jakbyś był szczęśliwy mogąc go udostępnić. W czasie ciąży będziesz potrzebować emocjonalnego wsparcia, które może zapewnić twój partner, nawet jeśli jest to dla ciebie za dużo.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Odkryj tę wiadomość z miłym lub zabawnym zaskoczeniem. Możesz zrobić coś z wyobraźnią i cieszyć się wyrazem twarzy partnera. Oto kilka pomysłów, które możesz wypróbować, jeśli chcesz się śmiać z partnera:  
    
  • Przygotuj romantyczną kolację we dwoje. Podawaj posiłki tematyczne, takie jak marchewki, jako dodatek do mięsa lub smażonego sera Babybel, i pić sok jabłkowy w małych filiżankach. Twój partner wkrótce zrozumie, co próbujesz implikować.
  •  
  • Weź wieczór filmowy i pożyczyć te same filmy o dzieciach - Kto mówi, Babe's Pig, Dwa w tym itd. Napisz wiadomość na kartce papieru i włóż ją na okładkę DVD. Umieść opakowanie na swoim partnerze i zobacz, jak komunikat świeci mu po twarzy.
  •  
  • Daj swojemu partnerowi prezent - koszulkę lub kubek z napisem "Najlepszy tatuś na świecie" lub "Mumia miłości" i poczekaj, aż nowy partner pojawi się z uśmiechem.
  •  
  • Zróbmy ciastko ze słowami "Gratulacje dla dziecka". Następnie poproś partnera, aby podniósł ciasto i przyniósł je do domu. Kiedy pyta, kim jest, powiedz: "Dla nas! Będziemy rodzicami! "
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przygotuj się na pełny zakres odpowiedzi. Jeśli ciąża jest nieoczekiwana, a być może niechciana, staraj się zachować spokój i daj swojemu partnerowi wystarczająco dużo czasu na wydanie tej wiadomości. Pierwsza reakcja może nie zawsze odzwierciedlać te prawdziwe uczucia.                  
 6.  
             

  Część 2      Jak powiedzieć bliskim  .

    
   
 1.             1      Zgłoś go, gdy będziesz gotowy. Kobiety często czekają do końca pierwszego trymestru, zanim powiedzą o wszystkim innym. Aborcje są najczęstsze w pierwszym trymestrze ciąży, a po jego zakończeniu ryzyko to znacząco spada. Jednak wiele kobiet nie chce czekać przez trzy miesiące, aby pogratulować i wspierać swoją rodzinę i przyjaciół. To zależy od Ciebie i Twojego partnera, kiedy nadejdzie właściwa pora ogłosić tę wiadomość.        
 2.  
 3.             2      Zanim oficjalnie powiesz to, powiedz swoim bliskim. Twoja rodzina, rodzina partnerska i bliscy znajomi z pewnością docenią, gdy będą uczyć się od ciebie, zamiast czytać go na Facebooku, Twitterze lub blogu.  
    
  • Zastanów się nad bliską osobą osobiście lub osobiście przez telefon. Jeśli po prostu napiszesz e-mail lub list o tym, stracisz zdziwienie i radość.
  •  
  • Możesz również zgłosić ciążę, wysyłając specjalne powiadomienie. Ta metoda stała się ostatnio coraz bardziej popularna, a ogłoszenia o ciąży są już dostępne w większości artykułów papierniczych i sklepów sprzedających różne życzenia urodzinowe, ogłoszenia ślubne itd.
  •  
  • Aby mieć pamięć o reakcjach wszystkich swoich bliskich, poczekaj, aż wszyscy zejdą się, aby zasugerować wspólne zdjęcie. Zamiast zaprosić wszystkich do klasycznego uśmiechu "ser", powiedz tuż przed naciśnięciem spustu: "(twoje imię) jest w ciąży!"
  •  
         
 4.  
             

  Część 3      Jak powiedzieć wszystkim innym  .

    
   
 1.             1      Użyj mediów społecznościowych, aby podzielić się tymi wiadomościami. Jeśli korzystasz z Facebooka lub Twittera, możesz udostępnić powiadomienie o ciąży lub zdjęcie brzucha ciążowego. Niektóre pary dzielą nawet pierwsze zdjęcie ultrasonograficzne. Jest wiele pomysłowych sposobów, by to ogłosić - po prostu bądź sobą!  
    
  • Pamiętaj, że jeśli udostępniasz te informacje publicznie, każdy może je naprawdę zdobyć. Nie publikuj go, chyba że jesteś naprawdę gotowy, aby każdy mógł o tym wiedzieć.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Pamiętaj o swojej pracy. Twoi koledzy z pewnością będą entuzjastycznie nastawieni do twojej ciąży, ale musisz pamiętać o kilku sprawach związanych z zgłaszaniem ciąż do kolegów i przełożonych.  
    
  • Zanim zaufasz kolegom, powinieneś najpierw powiedzieć swojemu szefowi. Nie jest niczym niezwykłym czekanie aż do końca pierwszego trymestru lub do momentu, aż ciąża stanie się widoczna. Ale jeśli masz kolegów, których chcesz opowiedzieć wcześniej, porozmawiaj wcześniej z menedżerem spotkania.
  •  
  • Dowiedz się, jak to jest w Twojej firmie dzięki urlopowi macierzyńskiemu, dzięki czemu możesz być dobrze poinformowany o spotkaniu szefa. Przygotuj odpowiedzi na pytania o to, jak Twoja ciąża wpłynie na twoją pracę i jakie masz plany na swój urlop macierzyński.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Organizuj imprezy, aby ujawnić płeć dziecka. Te imprezy są dziś bardzo popularne. Istnieje wiele wspaniałych sposobów odkrywania płci niemowląt i faktu, że faktycznie jesteś w ciąży. Na przykład: 
    
  • Kup kilka albumów ze zdjęciami (dla każdego członka rodziny) i zrób zdjęcie USG na pierwszej stronie i napisz ogłoszenie: "Nasze dziecko XY urodziło się w październiku 2014 r." Wydrukuj zdjęcie z USG i powiadomienia (po obu stronach) zrolować i umieścić w nadmuchiwanym balonie lub w pudełku z serwetkami i pozwolić krewnym na znalezienie własnych niespodzianek. Na koniec zrób ich reakcję i nakręć film wideo, który udostępnisz rodzinie na Facebooku. To dużo pracy, ale warto.
  •  
  • Pozwól swojemu partnerowi zmoczyć ręce w kolorze niebieskim lub różowym. Ubierz białą bluzkę, którą chcesz pokolorować. Zrób zdjęcie uścisku brzucha od tyłu. Następnie wykonaj drugie zdjęcie, aby zobaczyć, jak twój partner wyjmuje dłonie i widzi ich kolorowy nadruk na koszuli. A płeć dziecka jest prosta.
  •  
  • Spójrz na Pinterest, aby zobaczyć zdjęcia związane z odkrywaniem płci; odkryjesz wiele pomysłów na ujawnienie ciąży i seksu dla niemowląt i powiesz je swoim bliskim i przyjaciołom w tym samym czasie.
  •  
         
 6.  
            

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

      

                       
Życie rodzinne popularny:
Jak kąpać się w ciąży.

Jak dbać o noworodka.

Jak uspokoić podrażniony żołądek u niemowląt.

Jak poprosić o rękę.

Jak wrócić do życia.

Jak uczyć dziecko posłuszeństwa.

Jak uprościć życie.

Jak żyć po śmierci partnera życiowego.

Jak zmusić człowieka, by cię zabrał.

Jak radzić sobie z utratą i bólem.

Jak uspokoić podrażniony żołądek u niemowląt.

Jak umierać w pokoju.

Jak rozpoznać oszustwo twojej żony.

Jak żyć po śmierci partnera życiowego.

Jak kąpać się w ciąży.

Jak uczyć dzieci swoich żywych wartości.

Jak zatrzymać laktację.

Jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej matki.

Jak rozpoznać oszustwo twojej żony.

Jak spać chłopca.

Jak podgrzać mleko z piersi.