Home \ Życie rodzinne
 

Jak zmusić człowieka, by cię zabrał.

 

Znalezienie człowieka to jedno, ale utrzymanie go jest o wiele bardziej skomplikowane. Obie te rzeczy są ważne. Jakie są sekrety kobiet, które znalazły mężczyzn, którzy chcą je wziąć? W tym artykule nie znajdziesz dokładnego poradnika, jak skłonić człowieka do wzięcia cię, ale są wskazówki, które pomogą ci pogłębić relacje.

                 

Procedura .

    
   
 1.            1      Tak jak ty. Zastanów się, czy nazwałbyś siebie kobietą. Kiedy nie jesteście szczęśliwi, inni nie będą z was zadowoleni. Myśl o sobie i zmieniaj to, czego nie lubisz. Pewność siebie jest bardzo ważna.       
 2.  
 3.             2      Komunikuj się. Od początku związku ważne jest, aby komunikować się w związku. Powiedz swojemu partnerowi, jak pozytywne i negatywne.        
 4.  
 5.             3      Zachowuj się naturalnie. Jeśli myślisz, że możesz pomóc w fałszywych piersiach, kolorach włosów i makijażu w kilach, pamiętaj, że mężczyźni u kobiet szukają natury. Bądź naturalny i nie graj niczego. Mężczyzna powinien znać cię tak, jak naprawdę jesteś, ponieważ jeśli cię zabiorą, będzie musiał z tobą żyć.        
 6.  
 7.             4      Bądź sexy. Seksualność nie jest jedyna, ale związek jest ważny. Poinformuj swojego partnera, że ​​jesteś zainteresowany. Uważaj, aby upewnić się, że twój związek nie jest zrelaksowany seksualnie i zabawny. Mężczyźni, którzy chcą się pobrać, nie szukają po prostu zrelaksowanego współlokatora.        
 8.  
 9.             5      Bądź świadomy swojej roli w związku. Ważną częścią każdego związku jest zapewnienie, że obaj partnerzy wiedzą, jaka jest ich rola. Upewnij się, że masz taki sam widok relacji z partnerem. Jeśli szukasz kogoś, z kim możesz mieć dzieci, a on szuka tylko kogoś z niewiążącym związkiem, to nie zadziała dla ciebie.        
 10.  
 11.             6      Zachowaj spokój emocjonalny. Życie z tobą nie powinno być jak długa jazda kolejką górską. Mężczyźni lubią kobiety, które są stabilne. Czasami nie jest to łatwe, ale nie jest niemożliwe. Kiedy znajdziesz ludzi, którzy biorą cię za "aktorkę", spróbuj coś z tym zrobić. Uspokój się i pracuj nad swoimi emocjami.        
 12.  
 13.             7      Mężczyźni często nie chcą się wiązać, ponieważ chcą mieć pewność, że dobrze znają swojego partnera. Najpierw przyjdą do ciebie na randkę, a potem rozpoczną poważny związek i będą chcieli tylko długo z tobą chodzić, zanim poprosią cię o rękę. Kobiety powinny uczyć się od nich. Proces ten musi odbywać się we własnym tempie. Kiedy nakłaniasz mężczyznę, by ożenił się z tobą, kiedy nie jest gotowy, tylko sprawiasz, że nie jest pewien. Nie mów o małżeństwie przed kilkoma latami związku.        
 14.  
 15.             8      Twój związek powinien być zabawą. Jeśli dobrze się bawisz i zawsze rozmawiasz ze sobą pozytywnie, będą chcieli spędzać z tobą więcej czasu. Kiedy on / ona doświadczy różnych rzeczy z tobą i będzie pewien, że on / ona chce zostać z tobą na zawsze, wkrótce zacznie myśleć o bardziej odległej przyszłości. Kiedy zdecyduje i przygotowuje się do spędzenia z tobą całego życia, poprosi cię o własne ręce.        
 16.  
 17.             9      Bądź pewny siebie. Zachowaj pewność siebie i rozwiązuj wszystkie problemy, które staną Ci na drodze. Mężczyźni kochają pewne kobiety. Czują, że jeśli dostają miłość do kobiet pewnych siebie, jest to ich hołd.        
 18.  
 19.             10      Bądź elegancki. Możesz znacząco spojrzeć na swojego męża, dotknąć go delikatnie lub go pocałować, ale nie powinieneś być zbyt uzależniony.        
 20.  
 21.             11      Naucz się doceniać mocne strony swojego mężczyzny. Powiedz mu, że doceniasz go i wychwalasz za to, co on kocha. Zachęcaj go, nigdy go nie pij, lub nie rób tego, kiedy mu się to nie uda.        
 22.  
 23.             12      Bądź zabawny. Brzmi łatwo, ale to naprawdę ważne. Musisz mieć poczucie humoru i nie możesz być zły ani zły.        
 24.  
 25.             13      Przepełnij się radością. Kobiety, które cieszą się życiem i kochają, są nieodparte dla mężczyzn.        
 26.  
 27.             14      Emituj energię. Kiedy zobaczysz swoją radość w życiu iw swoich oczach, miłość, którą masz do swojego partnera, wzrośnie, nie oprze się tobie.        
 28.  
 29.             15      Bądź pokorny. Pokorny człowiek nie uderza w siebie - kontroluje swoje ego i jest szczerze zainteresowany innymi.        
 30.  
 31.             16      Idźcie razem na randkę. Wygląda na to, oczywiście, ale jeśli chcesz, aby mężczyzna poprosił o rękę, musisz trochę odejść. "Dating" jest teraz mylącym terminem i oznacza coś innego dla każdego. Po prostu porozmawiaj ze swoim partnerem i postaraj się poznać najlepiej.        
 32.  
 33.             17      Nie myśl. Niektórzy mężczyźni czekają trochę dłużej niż inni. Jeśli to jest tego warte, powinieneś być gotowy na to czekać. Jednakże, jeśli nie jesteś zainteresowany lub wymówek, musisz przemyśleć kierunek, w którym podąża twój związek.        
 34.  
 35.             18      Pamiętaj, że romans działa po obu stronach. Jeśli chcesz, aby Twój partner szanował Cię i zachowywał się tak samo jak Ty, traktuj siebie w ten sposób. Bądź romantyczny i upewnij się, że lubisz go w swoim związku. Mężczyźni również lubią romans. Jeśli uważasz, że tak nie jest, zniechęcisz go.        
 36.  
 37.             19      Należy pamiętać, że niektórzy mężczyźni nie mają nic przeciwko chodzeniu z kobietami, z którymi nie chcą się pobrać. Jeśli nie otrzymasz od swojego partnera żadnych szans na zawarcie małżeństwa za kilka lat, być może będziesz musiał zapytać go, jaką kobietę chce poślubić. Kiedy zaczyna mówić o twoich właściwościach, jest to dobry znak. Jeśli mówi głównie o tym, jak dobrze jesteś w łóżku, nie będzie to zbyt dobre.        
 38.  
 39.             20      Jeśli chcesz poważnie porozmawiać, pomyśl, jak to zrobić. Zamiast mówić do niego poważnym tonem, że chcesz, żeby cię zabrał, weź to obficie i pozytywnie. Powiedz mu, że lubisz spędzać z nim czas i czuć się z nim zadowolony. Możesz powiedzieć, że wiesz, że jest zbyt wcześnie, aby planować przyszłość, ale chcesz się upewnić, że spotykasz się z kimś, kto podziela twoje wartości. Następnie zadaj sobie pytanie, czy mógłby sobie wyobrazić, że kiedykolwiek cię zabierze.        
 40.  
 41.             21      Musisz kochać bezwarunkowo. Silna relacja opiera się na czymś więcej niż tylko tym, co jest wygodne. Kiedy wspólnie przezwyciężacie różne problemy i zawsze jesteście sobie wierni, będziecie mieli mocną więź. Bezwarunkowa miłość pojawia się z czasem. Wybieramy to dla siebie i niekoniecznie jest to uczucie.                  
 42.  
             

Wskazówki .

      

Kiedy flirtujesz z innymi mężczyznami, nie możesz oczekiwać, że twój partner będzie chciał się z tobą ożenić.

              

Ostrzeżenie .

                           
Życie rodzinne popularny:
Jak zachęcić partnera do zaangażowania.

Jak przezwyciężyć poranne mdłości.

Jak uczyć dziecko posłuszeństwa.

Jak radzić sobie z dużymi zmianami w życiu.

Dowiedz się, czy twój mąż oszukuje.

Jak podgrzać mleko z piersi.

Trzymanie dziecka.

Jak kąpać noworodka.

Jak rozpoznać najbardziej płodne dni poczęcia.

Jak zorganizować przyjęcie dla przyszłej matki.

Jak zrobić ciasto z pieluchy.

Jak wychowywać swoje dzieci w domu.

Jak emocjonalnie przygotować się do ciąży.

Jak zmniejszyć ryzyko SIDS.

Bycie dobrym rodzicem.

Jak zacząć ćwiczyć cesarskie cięcie.

Jak dać swojemu dziecku bicie.

Aby pokazać partnerowi, że naprawdę go kochasz.

Jak dać swojemu dziecku bicie.

Jak mieć cierpliwość.

Jak zmusić człowieka, by cię zabrał.