Home \ Życie rodzinne
 

Jak radzić sobie z rodzicami irytującego partnera.

 

Małżeństwo to nie tylko połączenie dwojga ludzi - jest to związek całych rodzin. Szacuje się, że jedna z czterech żon nie lubi łapać. Zanim zaczniesz nagrywać mosty, wypróbuj nasz trzyetapowy proces, który pomoże ci poprawić twoje relacje.

              

Procedura .

    

    1      Zmień zdanie  .

    
   
 1.            1      Szanuj związek, jaki twój partner ma z twoimi rodzicami. Wielu rodziców uważa, że ​​ich nowy partner musi udowodnić, że na to zasługuje. Głównie wynika z czystej miłości lub niepewności.       
 2.  
 3.             2      Daj czas. Rodzice twojego partnera mogą potrzebować kilku lat, aby zabrać cię do rodziny. Cierpliwość na pewno się opłaci.        
 4.  
 5.             3      Spróbuj podejścia buddyjskiego. Zaakceptuj to, czego nie możesz zmienić (tak jak myśli innych ludzi). Nie próbuj kontrolować innych ludzi i ich emocji.        
 6.  
 7.             4      Zabierz rodziców swojego partnera jako swoją rodzinę. Jak mówi stare przysłowie, nie możesz wybrać rodziny. Nie można zmienić nawet rodziców partnera, a unikanie kontaktu z nimi również nie jest możliwe.        
 8.  
 9.             5      Pamiętaj, że rodzice twojego partnera byli wykształceni inaczej. Konflikty polityczne, religijne i społeczne są powszechne. W wielu przypadkach po prostu lepiej nie rozmawiać o tych rzeczach.        
 10.  
 11.             6      Znajdź coś, co masz ze sobą wspólnego. Porozmawiaj z rodzicami partnera o rzeczach, które udostępniasz. Kiedy spróbujesz, stopniowo znajdziesz więcej takich rzeczy.        
 12.  
 13.             7      Opowiedz o swoich problemach z ludźmi, którzy nie należą do Twojej rodziny. Nie narzekaj na swojego partnera, matkę lub siostrę, jeśli nie chcesz się martwić. Ci ludzie często wchodzą w defensywę i mogą powodować jeszcze więcej problemów.        
 14.  
 15.             8      Dowiedz się, jak odpowiedzieć na pytania dotyczące dzieci. Na przykład powiedz: "Gdy chcemy założyć rodzinę, damy Ci znać już teraz."                  
 16.  
             

    2      Porozmawiaj o swoich uczuciach  .

    
   
 1.             1      Porozmawiaj ze swoim partnerem o tym, co jest z tobą nie tak. Staraj się rozmawiać z pierwszą osobą i nie obwiniaj nikogo. Dzieci często utrudniają rodzicom, zwłaszcza jeśli mają bliskie relacje.  
    
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w stosunku do twojego partnera pozwolą ci uniknąć wielu problemów.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Ustanów granicę rodzinną ze swoim partnerem. Opowiedz o rzeczach, którymi nie będziesz się dzielić z rodzicami, takich jak finanse, seks i planowanie rodziny. Spróbuj przeforsować te zasady.        
 4.  
 5.             3      Porozmawiaj z rodzicami obojga partnerów, nie tylko z tobą. Zawsze powinieneś radzić sobie z większymi problemami i planować wszystko razem.        
 6.  
 7.             4      Powiedz na przykład: "Szanuję twoje zdanie, ale w tym przypadku nie mogę się z tobą zgodzić." Możesz także spróbować: "Musimy zgodzić się, że się nie zgadzamy." Brzmi to jak banał, ale czasami nie możesz tego uniknąć.        
 8.  
 9.             5      Porozmawiaj bezpośrednio z rodzicami swojego partnera. Używaj tej samej strategii, co podczas rozmowy z partnerem i zacznij rozmawiać o swoich uczuciach. Powiedz na przykład: "Rozumiem, że próbujesz nam pomóc, ale kiedy mnie krytykujesz, ranisz mnie".  
    
  • Brutalna szczerość może zostać rozbrojona przez rodziców twojego partnera, ale musisz być przygotowany, aby do niej wrócić.
  •  
         
 10.  
             

    3      Ogranicz komunikację  .

    
   
 1.             1      Zastanów się, czy rodzic twojego partnera cię skrzywdzi. Jeśli rodzice twojego partnera obrażają lub przeszkadzają twojemu związkowi i prywatności, musisz poradzić sobie z nimi lub stworzyć dystans.        
 2.  
 3.             2      Rozpowszechnij swoje wakacje. Jeśli rodzice twojego partnera nie chodzą z rodziną, pamiętaj, że nie musisz spędzać razem wakacji. Możesz negocjować harmonogram z partnerem i udostępniać wszystkie ważne święta.        
 4.  
 5.             3      Przestań się komunikować. Dobrze jest, aby twój partner jadł lunch z matką na lunch. Staraj się nie kłamać, ale naucz się z szacunkiem zaprosić zaproszenie.        
 6.  
 7.             4      Pozwól rodzicom partnera, aby otwarcie rozwiązywali swoje problemy. Jeśli spróbowałeś wszystkiego, a jeszcze nie osiągnąłeś ich szacunku, będziesz musiał zapytać ich, czy chcą ci coś powiedzieć. Być może poczują się lepiej, ale możliwe, że różnica między wami pogłębi się. Dlatego powinieneś najpierw zaczekać i wypróbować inne metody.        
 8.  
 9.             5      Jeśli uważasz, że rodzice twojego partnera zachowują się bez szacunku lub manipulują tobą, porozmawiaj ze swoim partnerem jeszcze raz. Lepiej powiedzieć, jak się czujesz, zanim przestaniesz widzieć rodziców swojego partnera. Przy odrobinie szczęścia możesz to zrobić na inne sposoby.        
 10.  
         (2)                     
Życie rodzinne popularny:
Jak dbać o noworodka.

Jak radzić sobie z rodzicami irytującego partnera.

Jak naturalnie zwiększyć płodność.

Jak kąpać się w ciąży.

Jak emocjonalnie przygotować się do ciąży.

Jak poprosić o rękę.

Jak naturalnie zwiększyć płodność.

Jak przezwyciężyć poranne mdłości.

Jak karmić piersią.

Jak być dobrą babcią.

Jak podgrzać mleko z piersi.

Jak uniknąć ciemności.

Jak uczyć dziecko posłuszeństwa.

Jak być dobrą babcią.

Jak zmusić człowieka, by cię zabrał.

Jak przerwać karmienie piersią bez bólu.

Jak poprawić laktację.

Jak złamać złamane serce.

Jak umierać w pokoju.

Jak wyjechać za granicę.

Jak poprawić laktację.