Home \ Świat pracy
 

Jak zostać modelem ręcznie.

 

Czy ktoś kiedykolwiek powiedział ci, że masz eleganckie i fotogeniczne ręce? Bycie modelką ręki jest równie intensywne i wyczerpujące, jak bycie prawdziwym modelem, ale jeśli masz wszystko, co możesz, możesz rozpocząć wspaniałą karierę własnymi rękami. Jeśli uważasz, że masz piękne i pieszczone ręce i chcesz zostać modelką ręcznie, przeczytaj ten artykuł.

              

Procedura .

    

  Część 1      Uzupełnij  .

    
   
 1.            1      Musisz mieć doskonałe ręce. Czy masz długie palce i cienkie ręce? Czy masz piękny lakier do paznokci? Małe stawy? Wszystko to są oznaki posiadania pięknych rąk. Musisz mieć również miękką i gładką cerę. Nie myśl, że możesz ukryć braki po makijażu. Znaki, piegi, brodawki, blizny, zakrzywione palce i nierówne paznokcie uniemożliwiają udaną karierę. Zwróć uwagę na kciuk - odgrywa ważną rolę na większości zdjęć twoich dłoni, więc musi dobrze wyglądać. Pomyśl o następujących rzeczach:  
    
  • Spójrz na górę swojej ręki. Jeśli jesteś kobietą, musi być wąska.  
  •  
  • Kobiety są modelami rąk częściej niż mężczyźni, ale to nie znaczy, że nie jest to praca dla mężczyzn. Tylko uważaj, aby nie mieć włosów na palcach.
  •  
  • Nie zniechęcaj się. Istnieje kilka różnych rodzajów rąk, które pasują do makijażu, zdjęć rodzinnych, zdjęć produktów, a także do robienia starszych rąk.  
  •  
         
 2.  
 3.             2      Ręce nie powinny się trząść. Równie ważne jak posiadanie fajnych rąk jest ich uspokojenie. Czy możesz trzymać przedmiot w dłoni przez długi czas bez konieczności polegania na sobie lub bez wymykania się spod kontroli? Każdy ruch jest odzwierciedlany na zdjęciach, więc jeśli nie trzymasz rąk w spoczynku, prawdopodobnie nie będziesz najbardziej odpowiednim modelem.  
    
  • Nagrywanie reklam telewizyjnych może potrwać kilka godzin. Trzydziestosekundowa reklama jest czasami kręcona przez 12 godzin, a do końca dnia musisz być gotowa na spokojne i zadbane dłonie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Bądź cierpliwy. Jeśli chcesz być modelką ręcznie, będziesz musiał ustawić ręce w tej samej pozycji i pozostać z nimi przez wiele godzin. Oznacza to, że szybko się znudzisz i będziesz musiał mieć naprawdę niespokojne ręce. Jeśli jesteś uzależniony od czekolady lub kofeiny, powinieneś się jej pozbyć, ponieważ będziesz miał wstrząśnięte ręce. Możesz ćwiczyć długie rzeczy w domu, więc nie jest to dla ciebie niespodzianką.  
    
  • Cierpliwość i umiejętność ustawiania rąk zawsze tak samo, co najważniejsze. Gdy kamera i światła są gotowe, będziesz musiał mieć możliwość stałego przechowywania produktu w tym samym miejscu.
  •  
                   
 6.  
             

  Część 2      Zdobądź zlecenie  .

    
   
 1.             1      Utwórz portfolio. Jeśli masz pieniądze na zrobienie portfolio, znajdź fotografa i wykonaj podstawowe zdjęcia. Kiedy znajdziesz początkującego fotografa, będziesz w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy na swoich zdjęciach. Zanim zaczniesz robić zdjęcie, wybierz profesjonalny manicure. Nie zapomnij o następujących rzeczach podczas tworzenia portfolio:  
    
  • Dowiedz się typowe pozy. Przestudiuj swoje reklamy w czasopismach i zobacz, jak pozytywnie zadbać o swoje ręce. Następnie weź wszystkie te pozy i wnioski do swojego portfela.
  •  
  • Dodaj co najmniej jedno zdjęcie, na którym będzie widoczna twoja twarz, jeśli chcesz zrobić zdjęcie twarzy (a także klientom, aby wiedzieć, kiedy będą chcieli Cię zobaczyć).  
  •  
  • Zrób także zdjęcie tylnej części dłoni i dłoni.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Wyślij swoje portfolio do agencji modelek. Powiedz im, że interesujesz się ręcznie zamówieniami i poproś ich o rozmowę. Niektóre większe agencje mogą mieć specjalne działy głośnomówiące, a także agencje, które koncentrują się wyłącznie na częściach ciała. Powiedz im, że masz portfolio symulujące profesjonalne reklamy. Bądź grzeczny i wytrwały, dopóki nie porozmawiasz o rozmowie.        
 4.  
 5.             3      Podpisanie umowy z agentem. Kiedy znajdziesz agenta, który polubi twoje ręce, wygrywasz! Pokonałeś ciężką przeszkodę na drodze do płatnych kontraktów. Po otrzymaniu oferty od agenta musisz zdecydować, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie. Dobry agent nie będzie chciał pieniędzy, dopóki sam nie zarobisz. Agenci zwykle pobierają procent twojej pensji, aby zmotywować się do znalezienia pracy. Zanim zdecydujesz się na agenta, spotkaj się z nim i porozmawiaj z nim.  
    
  • Umów się na spotkanie z przedstawicielem agenta. Nawet jeśli chcesz tylko zaoferować swoje ręce, powinieneś zrobić dobre wrażenie i dobrze wyglądać. Być może agent będzie chciał wysłać cię do dalszych wywiadów i będzie chciał, żebyś go dobrze reprezentował. Kiedy wszystko się powiedzie, agent wysyła cię do sesji zdjęciowej, aby upewnić się, że masz wszystko, co jest potrzebne do tej pracy.
  •  
  • Kiedy spotkasz się z agentem i zrobisz na nim dobre wrażenie i sprawdzisz, czy ma dobrą reputację (pokażmy przykłady pracy z innymi klientami, na przykład), przeczytaj umowę i podpisz ją.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Kiedy podpisujesz umowę z agentem, prawdopodobnie wyśle ​​cię na różne wydarzenia, w których będziesz szukał pracy. Są to podobne przesłuchania, jak w przypadku klasycznego modelowania. Będziesz musiał podróżować, aby pokazać innym ludziom, pokazać im swoje ręce i konkurować z innymi oferentami. Agent prawdopodobnie nie powie: "Znalazłem twoją pracę", możesz w pełni wykorzystać możliwości bankructwa i musisz się o siebie zatroszczyć.  
    
  • Po znalezieniu kilku zamówień możesz dodać je do swojego portfela. Im więcej masz doświadczenia, tym większa szansa na inne bankructwa.
  •  
  • Bądź wytrwały. Być może będziesz musiał przejść przez wiele bankructw, zanim znajdziesz pracę. Ale jeśli twój agent myśli, że go masz, znajdziesz jakiś porządek.
  •  
         
 8.  
             

  Część 3      Jak odnieść sukces w modelu ręki modelu  .

    
   
 1.             1      Dbaj o swoje dłonie. Jeśli uważasz, że masz piękne ręce, weź je jako swoje aktywa. Powinieneś się nimi zająć i nie robić nic, by je skrzywdzić. Nie tnij warzyw ani nie pracuj w ogrodzie. Regularnie powinieneś wykonać następujące czynności:  
    
  • Przejdź do manicure, aby Twoje ręce wyglądały świetnie. Kiedy zrobisz dobre imię, za każdym razem dostaniesz manicure za darmo i nie będziesz musiał wydawać go dla siebie.
  •  
  • Pij dużo wody i zdrowo się odżywiaj, aby mieć przyjemną skórę. Jeśli nie masz wystarczającej ilości witamin, dostaniesz białe plamy na paznokciach.
  •  
  • Włóż dłonie do kremu nawilżającego. Niektóre modelki wręcz śpią w rękawiczkach. Możesz malować ręce kremem i zakładać lateksowe rękawiczki.
  •  
  • Trzymaj paznokcie przycięte. Powinieneś to zrobić, nie ciąć.  
  •  
  • Nie rysuj ani nie dotykaj niczego, co mogłoby spowodować odciski palców na skórze.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Rozpocznij swoją pracę. Gdy odniesiesz sukces, będziesz w stanie zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, ale większość modeli zarabia na tym tylko pieniądze. Przygotuj się na dodatkowe pieniądze, ale nie powinieneś rezygnować z pracy. Podobnie jak w przypadku innych typów modelowania, nie ma pewności, że ci się uda.        
 4.  
 5.             3      Przenieś się do dużego miasta. Nie musisz mieszkać w metropolii, ale jeśli chcesz mieć więcej zamówień, powinieneś mieszkać w mieście z wieloma agencjami reklamowymi i modelującymi. Nie musisz się przesuwać, zanim umówisz się na umowy, ale jeśli chcesz w pełni wykonać tę pracę, nie będzie dobrze prowadzić na każde sto kilometrów.        
 6.  
 7.             4      Trzymaj wszystko ostrożnie w dłoni. Nawet jeśli zachowasz książkę lub kawałek papieru, powinieneś trzymać go jako delikatną i delikatną rzecz. Wszystko, co powinieneś trzymać bardzo ostrożnie i delikatnie. To sprawia, że ​​wygląda on interesująco i niepowtarzalnie na zdjęciach. Gdy trzymasz rzeczy zbyt mocno, twoje dłonie nie będą wyglądać łagodnie.        
 8.  
 9.             5      Trzymaj ręce elastyczne. Nie myśl, że ta praca wymaga jedynie trzymania rzeczy. Czasami będziesz musiał trzymać książkę w rękach zegara lub leżeć na plecach i trzymając wyciągnięty aparat. Powinieneś być elastyczny i powinieneś być w stanie trzymać rzeczy w twoich rękach przez długie godziny. Może być wyczerpująca i potrzebna będzie siła fizyczna i psychiczna.        
 10.  
 11.             6      Ciesz się korzyściami płynącymi z tej pracy. Po osiągnięciu sukcesu możesz cieszyć się wieloma wspaniałymi rzeczami. Możesz obracać sceny do filmów i tworzyć podwójne gwiazdy, które nie mają czasu, aby włączyć sceny, w których pojawiają się tylko ich ręce. Dzięki temu poznasz sławnych ludzi, reżyserów i inne ciekawe osobowości.  
    
  • Kimbra Hickey, model dłoni dla słynnych filmów Zmierzchu, słynie z siebie. Chodzi do klubów fanów, pozwala sobie robić zdjęcia fanów w pozach, które robi w filmie i podpisuje tysiące autografów. Nie jest łatwo osiągnąć taką sławę, ale jeśli masz szczęście i możesz to zrobić, ciesz się!
  •  
         
 12.  
             

Wskazówki .

      

            

Ostrzeżenie .

               (7)                    
Świat pracy popularny:
Jak podbić świat męskiego modelowania.

Jak stać w miejscu pracy.

Jak odnieść sukces w rozmowie kwalifikacyjnej.

Jak przejść przez rozmowę kwalifikacyjną.

Jak mówić o swoich słabościach.

Jak zgłaszać.

Jak napisać list motywacyjny.

Jak chronić dzieci.

Bycie dobrym kelnerem.

Jak napisać dwutygodniowe powiadomienie.

Bycie pisarzem.

Jak być mniej krępującym.

Jak otworzyć salon kosmetyczny.

Zostać szpiegiem.

Jak zostać DJ em.

Jak oszczędzać pieniądze.

Jak zostać projektantem mody.

Bycie dobrym menedżerem.

Bycie pisarzem.

Jak zostać własnym trenerem życia.

Jak zostać tajnym agentem.