Home \ Świat pracy
 

Jak zarabiać w Internecie.

 

Chociaż globalizacja nie osiągnęła momentu, w którym ludzie latają do pracy statkiem kosmicznym, żyjemy w czasach, kiedy ludzie nigdy nie muszą rezygnować z komfortu komputera. Oto kilka wskazówek, jak zarabiać w Internecie i ogólne porady dla tych, którzy chcą odnieść sukces w świecie online.

              

Procedura .

    

    1      Szybkie sposoby zarabiania w Internecie  .

    
   
 1.            1      Sprzedaj nazwy domen. Nazwy domen są wartościowymi towarami online, a niektórzy ludzie zarabiają tylko kupując je i sprzedając. Jedną ze strategii jest użycie Google Adwords do znalezienia słów kluczowych, a następnie wykorzystanie tych informacji do zakupu domen, które mogą być bardzo interesujące. Jednak ponieważ większość humorystycznych, krótkich i prostych domen ma już swoich właścicieli, możesz również zainteresować się akronimami, ponieważ nigdy nie wiesz, do jakiej firmy chcą utworzyć witrynę pod swoją nazwą (na przykład CPC.com sprzedano za więcej niż 3500000, gdy firma Contract Pharmaceutical Corporation postanowiła kupić stronę internetową, która nie jest zła tylko dla trzech słów!) Aby uzyskać więcej porad, zobacz Jak kupować tanie domeny.       
 2.  
 3.             2      Wypełniaj ankiety online. Ankiety online nie przynoszą Ci dużo pieniędzy, ale jeśli robisz ich dużo, możesz zarobić całkiem spore pieniądze. Przeczytaj artykuł na temat zarabiania pieniędzy w Internecie, wypełniając ankiety.        
 4.  
 5.             3      Zastąp nagrania audio. Strony internetowe są coraz lepsze, a teraz oferują transkrypcje osobom, które mają problemy ze słuchem. Oznacza to, że usługi transkrypcji stają się coraz bardziej popularne. Transkrypcja zwykle nie jest bardzo dobrze płatna, ale jest prosta, szybka i nie wymaga dużej wiedzy. Rzuć okiem na eLance lub oDesk, gdzie znajdziesz aktualne oferty pracy w różnych branżach.        
 6.  
 7.             4      Edytuj nagrania audio. Jeśli wiesz, jak korzystać z oprogramowania do edycji audio, możesz pracować, czyszcząc nagrania podcastów, zanim klient prześle je do internetu. W takim przypadku szukaj odpowiednich ofert pracy na eLance lub oDesk.        
 8.  
 9.             5      Dołącz do konkursów. Nie otrzymasz zapłaty, jeśli nie wygrasz, ale możesz znaleźć wiele różnych darmowych konkursów w dziedzinie, w której możesz już oferować (takich jak marketing, grafika, fotografia, projektowanie itp.) I oferować swoją pracę w wielu miejscach, w których pójdzie. Może minąć kilka dni, zanim przejdą, ale małe sukcesy (a nawet świetne) z pewnością będą tego warte. Może poprowadzi cię w zupełnie innym kierunku.                  
 10.  
             

    2      Zarabiaj dzięki marketingowi online  .

    
   
 1.             1      Zostań partnerem firmy marketingowej. Możesz zarabiać, wspierając cudze produkty i nie będziesz musiał ich bezpośrednio sprzedawać. Takie reklamy są głównie częścią witryny / bloga / jako powiązane artykuły (co jest wspaniałe, jeśli masz naprawdę interesującą treść, ale powinieneś uważać, aby nie wyglądać jak spam) lub wideo obsługujące określone produkty (najlepiej, jeśli masz talent i poczucie humoru) lub banery reklamowe (są one dość nieefektywne, ponieważ większość ludzi ich unika). Jeśli to konieczne, możesz także połączyć się z kimś, kto nie ma strony internetowej (na przykład udostępniając filmy w serwisie YouTube, które zawierają linki do produktów). Przeglądaj witryny takie jak Commission Junction i podobne, aby znaleźć oferty produktów i usług.  
    
  • Jeśli masz dużo odwiedzających na stronie, możesz uzyskać zasadę "koszt za kliknięcie", co oznacza, że ​​nie otrzymasz zapłaty za każde kliknięcie, ale fakt, że masz dużo wizyt w sieci, przyniesie zysk.
  •  
  • Jeśli masz naprawdę mocną treść, możesz zarabiać dzięki modelowi "kosztu pozyskania", który może przynieść Ci dobre zarobki (albo stałą opłatę albo prowizję, w zależności od tego, co się zgadzasz) za każdym razem, gdy ktoś na twojej strona kupi produkt firmy, którą wspierasz.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Większość ludzi słyszało o tajemniczych zakupach w prawdziwym świecie, ale zakupy online stają się coraz bardziej popularne dzięki wirtualnym zakupom. Jeśli dopiero zaczynasz, przygotuj się na trochę wydatków, ponieważ twoja płatność będzie zależeć od tego, czy jesteś zdolnym tajemniczym klientem.        
 4.  
 5.             3      Wykonuj webinaria marketingowe. Jest to prosty marketing seminaryjny prowadzony online - jest znacznie tańszy niż zwykłe seminaria i nie wymaga powtarzania tych samych wykładów. Jeśli masz wiedzę w tej dziedzinie, za którą inni mogą zapłacić, przesłać i porozmawiać o Twojej dziedzinie w profesjonalnym miejscu (najlepiej w sali konferencyjnej), prześlij nagranie do sieci i zareklamuj je.        
 6.  
 7.             4      Skierowanie klientów do ekspertów za ich pracę. Jeśli znasz kogoś, na kim chcesz się oprzeć, spróbuj polecić tę osobę potencjalnym pracodawcom. Jeśli zostaną zatrudnieni, otrzymasz od tysiąca do stu tysięcy koron, w zależności od stanowiska. Spróbuj zajrzeć na strony takie jak ReferEarns lub WhoDoYouKnowForDough, aby uzyskać więcej informacji.        
 8.  
             

    3      Zarabiaj, używając treści internetowych  .

    
   
 1.             1      Sprzedaj swoją muzykę. Kilka lat temu Radiohead dostał się do wszystkich gazet, ponieważ sprzedał swoje albumy na swoich stronach tylko na niewielką kwotę. Chociaż wasz zespół nie ma jeszcze takiej bazy jak Radiohead, wiele małych niezależnych zespołów poszło w tym kierunku: mniejsza sprzedaż bez pośrednika była w stanie zarobić więcej niż droga reprezentacja wytwórni płytowej.        
 2.  
 3.             2      Zostań niezależnym projektantem. Stwórz stronę internetową z portfolio i zbuduj bazę klientów, aby znaleźć pracę online. To zajmuje trochę czasu, ale możesz ustawić własne nagrody i nie będziesz musiał dzielić się swoimi zarobkami z żadnym studiem graficznym.        
 4.  
 5.             3      Sprzedawaj zdjęcia do zdjęć. To świetny sposób na zarabianie pieniędzy dzięki swojemu hobby. Ludzie szukają zdjęć według zdjęcia, według słów kluczowych, więc inni nie będą mieć nad tobą pierwszeństwa. Dlatego powinieneś przesłać wszystkie swoje zdjęcia, które uważasz za dobre. Po zaakceptowaniu zdjęcia Twoja praca się kończy i nie zarabiasz dużo za jedyną sprzedażą zdjęcia, ale kiedy masz dużo zdjęć, możesz stracić dobry ogólny dochód miesięcznie. Niektóre z najpopularniejszych fotografii to iStockphoto, ShutterStock i Fotolia.        
 6.  
 7.             4      Sprzedaj eBook. e-booki nie są dla wszystkich, ale jeśli posiadasz innowacyjne rozwiązanie w przypadku jakiejś rozpaczliwej sytuacji lub masz ochotę zapłacić komuś, kto wcześniej ci o tym opowie, prawdopodobnie istnieje rynek dla e-booków motyw. Rzuć okiem na witryny e-booków i dowiedz się, o czym rozmawiają użytkownicy na forach. Nie powinieneś marnować czasu na pisanie e-booka o czymś, na co istnieje prosta odpowiedź, to powinien być temat, w którym ludzie często giną.        
 8.  
 9.             5      Sprzedaż aplikacji. Na rynku, który ma kilka milionów klientów, może być dwadzieścia lub trzydzieści koron za pobranie aplikacji w końcu przyzwoitych zarobków. Jeśli masz świetną koncepcję, ale nie możesz programować, możesz zatrudnić programistę. Upewnij się, że głowa jest taka sama i postępuj zgodnie z zasadami firmy, w której sprzedajesz swoje aplikacje.        
 10.  
 11.             6      Sprzedawaj artykuły. Wiele małych firm, stron internetowych i marketingowców potrzebuje dobrze napisanej treści i umiejętnej gryzmoły, która przyniesie im więcej klientów. Nie uzyskasz bezpośredniej korzyści, większość artykułów zawiera tylko 200-300 słów, ale z czasem możesz się tam dostać i zrobić to w pełnym wymiarze godzin. Kiedy okaże się, że jesteś w stanie, możesz także pobierać dodatkowe opłaty za swoje usługi. Jeśli dobrze piszesz, spróbuj zaoferować swoje prace, publikując.        
 12.  
             

    4      Zarabiaj dzięki sprzedaży online  .

    
   
 1.             1      Utwórz sklep internetowy. Sprzedaż jest świetna, jeśli masz ofertę, której nie można sprzedać w sklepie spożywczym, ale popularne są również e-sklepy z artykułami codziennego użytku. Jeśli nie możesz dobrze zarządzać swoją witryną, możesz ją sprzedać w serwisie eBay lub CafePress (za opłatą). W przeciwnym razie możesz zatrudnić kogoś, kto tworzy stronę internetową lub możesz to zrobić sam.        
 2.  
 3.             2      Utwórz wirtualny magazyn. Wierzcie lub nie, sprzedawcy, którzy sprzedają wirtualne rzeczy z gier online, zarabiają prawdziwe pieniądze! Kiedy stworzysz awatar i zorganizujesz e-sklep, będziesz mógł handlować z innymi graczami (lub po prostu zareklamować swój prawdziwy biznes). Oczywiście musisz najpierw znaleźć grę, która pozwoli ci za to zapłacić, ale gdy już tam dotrzesz, możesz dotrzeć do wielu różnych osób z różnych grup wiekowych na całym świecie. Ogromne gry sieciowe dla wielu graczy są dla Ciebie świetne.        
 4.  
             

    5      Wskazówki do pracy online  .

    
   
 1.             1      Powinieneś zrobić dobre wrażenie, bez względu na to, jaki typ sklepu internetowego robisz. Podobnie jak w przypadku każdej firmy, marki (strony internetowej, sklepu internetowego, wirtualnego portfela itp.), Musisz zainteresować się i zachęcić klientów, aby dowiedzieć się więcej o Tobie. Silna marka powinna zawierać inteligentne i pełne humoru hasła reklamowe, opis oferty, przegląd produktów, aktualności i informacje o tym, jak się z Tobą skontaktować.  
    
  • Wyróżnij swój produkt od konkurencji. Zastanów się, w jaki sposób Twoja firma różni się od innych, skoncentruj się na marce, usługach, które oferujesz i na tym, jak radzisz sobie z problemami klientów. Podkreśl mocne strony swojej oferty i odróżnij się od innych.
  •  
  • Zachowaj przyjazną postawę. Chcesz, aby handlowały z Tobą, gdy reklamujesz swoją witrynę lub portfel, powinny mieć charakter informacyjny i powinny również zachęcać klientów do komunikowania się.
  •  
  • Podpisanie wyraźnej umowy z partnerem. Lepiej zabierz ze sobą prawnika lub poproś słynnego prawnika o przeczytanie umowy. Będziesz dokładnie wiedzieć, jak będą ci płacić (na przykład, jeśli opiera się na pracy, sprzedaży, logowaniu, prowizji itp.).
  •  
  • Bądź w kontakcie z klientami po raz pierwszy. Ponieważ nie miałeś przyjemności poznania siebie, będziesz musiał być aktywny online (ale nie denerwuj się). Po pierwszej komunikacji z klientem wyślij mu wiadomość e-mail z podziękowaniami za kilka dni i przypomnij mu o komunikacji. Dajesz mu wystarczająco dużo miejsca, by zadać dodatkowe pytania i pokazać mu, że jesteś szczęśliwy, że możesz mu służyć.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Zoptymalizuj swoje umiejętności i wiedzę, aby stworzyć dobre miejsce w świecie online. Możesz być utalentowanym sprzedawcą lub grafikiem, ale niekoniecznie musisz wiedzieć, jak prawidłowo sprzedawać swoje talenty w sieci.  
    
  • Zapisz się na kurs optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Możesz zrobić taki kurs online lub na przykład w szkole wyższej. Nauka SEO jest ważna dla udanej kariery online. Taki kurs nauczy Cię, jak zdobyć tag w wyszukiwarce Google o wyższej pozycji, aby potencjalni potencjalni klienci pojawili się przed rozpoczęciem wyszukiwania.
  •  
  • Zbuduj biznesplan. Chociaż ten plan nigdy nie opuszcza komputera, daje ci poczucie, że masz jasny kierunek i cel, który pomoże ci skupić się na tobie.
  •  
  • Skonsultuj się z ekspertami. Jeśli masz znajomego lub kolegę, który odnosi sukcesy w zarabianiu online, zapytaj go o jego doświadczenie i wiedzę. Dowiedz się, co działa i wypróbuj. Postaraj się znaleźć jak najwięcej informacji, aby stworzyć własny biznes online.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Upewnij się, że chcesz pracować indywidualnie i skoncentrować się na celu. Jeśli chcesz zarabiać dużo pieniędzy w Internecie, musisz wiedzieć, jak zaplanować swój czas i zostać wielbicielem.  
    
  • Dowiedz się, jakie są twoje potrzeby finansowe. Czy potrzebujesz dużo pieniędzy, aby mieć pakiet? Pożądane zarobki będą się różnić w zależności od tego, ile czasu i wysiłku zamierzasz przeznaczyć na zarabianie w Internecie.
  •  
  • Oceń czas, jaki możesz poświęcić na zarabianie online. Czy jesteś matką z dwójką małych dzieci i napiętym harmonogramem, czy jesteś osobą bez zobowiązań (lub czymś pośrednim)? Określ, ile godzin dziennie możesz poświęcić na tę pracę i porównaj ją z ilością pieniędzy, które chcesz zarobić. Zwykle takie prace od początku nie zarabiają dużo, ale jeśli zbudujesz stałych klientów, poprawi się.
  •  
  • Bądź uczciwy ze swoimi nawykami pracy. Czy zaczynasz wszystko sam, czy masz wystarczającą dyscyplinę, by pracować bez bossa, który mógłby oddychać na plecach lub łatwo zostać rozproszonym przez dzieci? Praca w Internecie wymaga silnej motywacji i koncentracji, w przeciwnym razie nie osiągniesz swoich celów finansowych.
  •  
         
 6.  
             

Ostrzeżenie .

      

         (3)                     
Świat pracy popularny:
Jak wykonać refleksologię.

Jak zostać grafikiem.

Jak stać w miejscu pracy.

Jak zostać szefem kuchni.

Jak opublikować książkę.

Jak zdobyć pracę.

Jak napisać list motywacyjny.

Jak przebiec milę w 6 minut.

Jak mówić o swoich słabościach.

Praca w ONZ.

Jak właściwie wybrać oświetlenie biurowe.

Jak właściwie wybrać oświetlenie biurowe.

Jak przygotować porządek obrad.

Jak zostać kosmetologiem.

Jak się przedstawić na rozmowę kwalifikacyjną.

Jak zarabiać pieniądze.

Jak zostać profesjonalnym fotografem.

Jak zarabiać w Internecie.

Jak podbić świat męskiego modelowania.

Jak zostać modelem ręcznie.