Home \ Święta i tradycje
 

Jak znaleźć czyjś dzień urodzenia.

 

To żenujące, aby zapomnieć datę urodzenia kogoś bliskiego. Jeśli wstydzisz się zapytać, ale musisz wiedzieć, kiedy ktoś ma urodziny, wypróbuj porady z tego artykułu. Możesz być w stanie znaleźć te informacje niepozornie.

              

Procedura .

    

    1      Zapytaj pośrednio  .

    
   
 1.            1      Zapytaj osobę, która ma pół urodziny. Zacznij od osoby, z którą chcesz porozmawiać, kiedy ma pół roku. Na przykład możesz powiedzieć, że zbliżają się Twoje półrocze i zapytać, kiedy ona jest. Ta sztuczka jest prosta - nie musisz pytać bezpośrednio.        
 2.  
 3.             2      Zapytaj osobę, jakie były jej najlepsze urodziny. Porozmawiaj na przyjęciu urodzinowym i zapytaj osobę, co podobało się większości swoich urodzin. Z kontekstu spróbuj dowiedzieć się, kiedy dokładnie są twoje urodziny.       
 4.  
 5.             3      Zacznij dobrze się bawić na urodziny. Spróbuj wspomnieć o swoich urodzinach i poczekać, aż ta osoba zacznie mówić o swoich urodzinach. Na przykład możesz powiedzieć: "Nie jestem szczęśliwy, że urodziłem się w lecie, kiedy chcę świętować, wszyscy odeszli" lub "Cieszę się, że mam urodziny w marcu i będę dobrze się bawiła podczas złej pogody". 
    
  • Możesz także powiedzieć: "Mam urodziny w ciągu miesiąca" lub "Mam kilka urodzin w ciągu kilku tygodni". Poczekaj, aż druga osoba dołączy do rozmowy i zacznie mówić o swoich urodzinach.
  •  
  • Zapytaj osobę, w której urodził się znak. Na przykład, powiedz: "Jestem w stanie złowić ryby, więc jestem dość kapryśny. Jakim znakiem się urodziłeś? "
  •  
         
 6.  
 7.             4      Zobacz, czy dana osoba nie nosi swojego birthstone. Niektóre dziewczyny noszą biżuterię z rodzimymi kamieniami - na przykład opal jest birthstone października. Jeśli dziewczyna ma biżuterię, możesz ją zapytać, czy to kamień księżyca, w którym się urodziła. Jeśli nie jest jej birthstone, prawdopodobnie powie Ci, kiedy się urodziła.       
 8.  
 9.             5      Zapytaj wspólnego przyjaciela lub krewnego. Jeśli dzielisz znajomych ze swoją osobą, możesz je poprosić. Jeśli nie wiedzą, poproś ich, aby się dowiedzieli. Nie musisz robić żadnej nauki, po prostu powiedz, że chcesz wiedzieć, kiedy dana osoba się urodziła i nie chcesz jej bezpośrednio prosić.                 
 10.  
             

    2      Sprawdź w Internecie  .

    
   
 1.             1      Zobacz profil osoby na Facebooku. Najprostszym sposobem dowiedzenia się, kiedy ktoś się urodził, jest sprawdzenie Facebooka. Jeśli masz profil niestandardowy, zaloguj się i wprowadź nazwisko osoby do wyszukiwania. Gdy przejdziesz do jej profilu, otwórz swoje dane osobowe pod zdjęciem profilowym. 
    
  • Jeśli na liście znajduje się twoja data urodzenia, możesz ją znaleźć w zakładce "informacje podstawowe". Możesz jednak zobaczyć te informacje tylko, jeśli masz taką osobę w swoich znajomych.
  •  
  • Wiele osób wskazuje tylko dzień i miesiąc urodzenia, ale nie rok. Jeśli chcesz poznać dokładny rok urodzenia, prawdopodobnie to nie pomoże.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Spróbuj znaleźć chwilę na Facebooku. Zobacz zdjęcia i posty tej osoby i postaraj się znaleźć wzmiankę o twoich urodzinach. Na przykład, jeśli znajdziesz wiadomości z życzeniami urodzinowymi, wygrasz. 
    
  • Zobacz zdjęcia tej osoby na Facebooku i spróbuj znaleźć zdjęcia z jej urodzin. Prawdopodobnie nie znasz dokładnego dnia, ponieważ ludzie nie udostępniają zdjęć w dniu ich zrobienia, ale będziesz mieć przybliżoną ocenę.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Wypróbuj różne sieci społecznościowe. Jeśli nie powiodło Ci się na Facebooku, spróbuj przeszukać inne sieci społecznościowe. W niektórych sieciach data urodzenia jest zawsze wymieniona, w przeciwnym razie może być określona przez inne posty. Sprawdź następujące sieci społecznościowe: 
    
  • Twitter
  •  
  • Instagram
  •  
  • Strona internetowa lub blog
  •  
  • Tumblr
  •  
         
 6.  
 7.             4      Użyj internetowej bazy danych. Istnieje kilka baz danych, z których można korzystać bezpłatnie lub za opłatą. Musisz znać pełną nazwę i szacowany wiek osoby. Możesz znaleźć więcej osób o tej samej nazwie, więc powinieneś znać adres swojego domu. 
    
  • Wypróbuj bazę danych urodzenia lub inną wolną bazę danych, taką jak Anybirthday lub Zabasearch.. Jeśli znasz pełne imię i nazwisko osoby dorosłej, a wiesz, jaki jest jej wiek, prawdopodobnie będziesz w stanie ustalić jej datę urodzenia. Nie wszystkie z tych stron są jednak niezawodne.
  •  
         
 8.  
             

    3      Zagraj w detektywa  .

    
   
 1.             1      Sprawdź kalendarz przyjaciela. Większość ludzi nie pisze swoich urodzin w kalendarzu, ale możliwe jest, że jeden z twoich towarzyszy będzie miał datę urodzenia danej osoby.       
 2.  
 3.             2      Sprawdź swój telefon i spróbuj znaleźć stare wiadomości z życzeniami urodzinowymi. Jeśli kiedykolwiek chciałeś urodzić osobę urodzoną w przeszłości, prawdopodobnie znajdziesz stare wiadomości z tego czasu. Sprawdź wiadomości i zobacz, co napisałeś z tą osobą. Przy odrobinie szczęścia dowiesz się, kiedy chcesz jej urodziny. 
    
  • Zobacz także telefon tej osoby. Nie musisz tego robić potajemnie, na przykład, powiedz, że chcesz spojrzeć na coś w kalendarzu.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Sprawdź wyciągi z rachunku. Jeśli kiedykolwiek ktoś podarował ci prezent urodzinowy lub zaproszono Cię na obiad i zapłaciłeś kartą kredytową, przejrzyj stare wyciągi z konta, aby dowiedzieć się, kiedy to się stało. Będziesz musiał pamiętać, jaki prezent podarowałeś lub dałeś osobie, ale może ci pomóc znaleźć dokładną datę. 
    
  • Pamiętaj, że prawdopodobnie nie kupiłeś prezentu na urodziny danej osoby, więc nie licz na to tego samego dnia.
  •  
         
 6.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

       
   
 1. http://www.birthdatabase.com/  
 2.  
 3. http://anybirthday.com  
 4.  
 5. http://www.zabasearch.com  
 6.  
                          
Święta i tradycje popularny:
Jak pozbyć się nieszczęścia.

Jak spakować prezent.

Jak zaprojektować i wyprodukować ogłoszenia ślubne.

Jak ozdobić jajka wielkanocne.

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak zostać wampirem.

Jak zostać wampirem.

Jak malować na dyniach.

Jak świętować Chanukę.

Jak znaleźć czyjś dzień urodzenia.

Jak świętować Chanukę.

Jak zaprojektować i wyprodukować ogłoszenia ślubne.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak świętować Dzień Świętego Patryka.

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak ozdobić dom na Boże Narodzenie.

Jak ozdobić dom na Boże Narodzenie.

Jak zrobić maskę.

Jak pozbyć się nieszczęścia.