Home \ Święta i tradycje
 

Jak spakować prezent.

 

Kiedy podarujesz komuś pięknie zapakowany prezent, wydaje się, że bardziej ci na nim zależy. Bardzo łatwo zrobić dobre wrażenie. Po prostu cierpliwość i poświęcenie upominków, które są tak samo ważne jak jego wybór. W tym artykule znajdziesz przewodnik po tradycyjnym pakowaniu prezentów, a także specjalną japońską metodę unikania cięcia papieru. Ale ta metoda jest nieco bardziej skomplikowana, więc bądź przygotowany.

              

Procedura .

    

  Część 1      Tradycyjny upominek  .

    
   
 1.            1      Usuń wszystkie tagi cenowe z prezentu. Nie ma nic gorszego niż ostrożne wybieranie i pakowanie prezentu, a następnie pamiętanie, że nie wziąłeś z niego metki. Jeśli nie możesz nakleić naklejki, weź czarny fix i zawiń metkę. Możesz również oznaczyć ładny kawałek naklejki kawałkiem. Na pewno nie chcesz, aby utalentowany facet wiedział, że kupiłeś mu prezent w sprzedaży!        
 2.  
 3.                          2      Umieść prezent w pudełku (jeśli nie jest w pudełku). Ten opcjonalny krok ułatwi ci wręczenie prezentu. Jeśli masz prezent zawinięty już w pudełko, owinąć go taśmą samoprzylepną, aby nie otwierać opakowania podczas pakowania. Używaj tylko tyle taśmy, ile jest to absolutnie konieczne. Nie byłoby dobrze mieć prezent na maczetę.  
    
  • W razie potrzeby zawsze można wyciąć nadmiar papieru lub dodać więcej papieru.
  •  
         
 4.  
 5.                          3      Zaznacz linie cięcia. Jeśli chcesz ciąć prosto, musisz zachować ostrożność. Weź linijkę i wytnij dokładnie tyle papieru, ile potrzebujesz. Nie zapomnij o magazynach. Usuń resztę papieru.        
 6.  
 7.                          4      Umieść pudełko prezentowe stroną z górną stroną na środku papieru do pakowania. Dzięki temu upewnisz się, że po rozpakowaniu upominek zostanie rozpakowany po prawej stronie.        
 8.  
 9.                          5      Załaduj papier wokół prezentu. Weź jedną stronę papieru i złóż ją na spodniej stronie pudełka. Następnie zrób to samo z drugą stroną. Po tej stronie potrzebujesz kilku dodatkowych centymetrów. Weź dłuższy bok i złóż go pod drugą stroną, aby mieć ładny złożony papier, a nie porąbany koniec. Złóż go na dolny papier i mocno dokręć. Następnie przykleić do papieru.        
 10.  
 11.                          6      Złóż każdą stronę osobno. Złóż rogi na jednym końcu paczki, aby mieć trójkąt. Złóż prosty koniec za narożnik i pociągnij go do górnej części opakowania. Podłącz go i powtórz tę samą procedurę po drugiej stronie.  
    
  • Jeśli chcesz, możesz złożyć prosty bok i utworzyć trójkątny magazyn.
  •  
         
 12.  
 13.                          7      Dodaj ruchy. Weź długie szwy, aby owinąć prezent. Jeśli chcesz klasyczny wygląd z crossover na górze i na dole, będziesz musiał długi łuk, aby móc zawinąć prezent ze wszystkich stron i zostawić kaca.  
    
  • Umieść prezent i umieść go na środku. Wsuń go na spód, opuść i dokręć. Odwróć prezent o 90 stopni i przesuń palcem po pozostałych dwóch stronach. Narysuj oba końce pod łukiem i ułóż je. Weź nożyczki i obróć pozostałe bity łuków, aby owinęły się wokół łuków.
  •  
         
 14.  
 15.                          8      Dodaj prezent do swojego prezentu. Zrób miłe życzenie i napisz do niego, od kogo i dla kogo jest ten dar i jakaś dedykacja. Jeśli znasz makijaż, będzie wyglądał jeszcze lepiej. Jeśli nie umiesz ładnie pisać, wybierz trochę fajnego pisania i napisz dedykację na komputerze.  
    
  • Jeśli nie masz ładnego liternictwa lub ładnych kart, odetnij kawałek papieru do pakowania, złóż go i dołącz do prezentu.
  •  
  • Możesz również wyciąć ładny kształt z papieru do pakowania i napisać dedykację do tego kawałka. Przyklej to do góry prezentu.
  •  
                   
 16.  
             

  Część 2      Japoński styl przekątny  .

    
   
 1.                          1      Wytnij prostokąt z rolki papieru do pakowania. Papier musi być dłuższy niż długość papieru.        
 2.  
 3.                          2      Umieść papier pakowy po przekątnej z przodu, twarzą do dołu. Prostokąt powinien wyglądać jak romb.        
 4.  
 5.                          3      Umieść pudełko prezentowe na papierze do pakowania górną stroną do dołu, aby u góry dołu pudełka.  
    
  • Umieść pudełko tak, aby leżało na całym papierze, z wyjątkiem małego trójkąta na prawym dole.
  •  
         
 6.  
 7.                          4      Weź spód papieru i złóż go na pudełku. Kawałek papieru powinien wisieć nad krawędzią pudełka.  
    
  • Kiedy to zrobisz, utworzysz trójkątny kształt (z odciętą łyżką) w lewym górnym rogu okna.
  •  
         
 8.  
 9.                          5      Złóż papier po lewej stronie pudełka. Utwórz mały trójkąt w lewym dolnym rogu okna. Zegnij papier i złóż.        
 10.  
 11.                          6      Weź wolny koniec papieru po lewej stronie magazynu i złóż go w tym magazynie. Należy uważać, aby papier był wyrównany do dolnej części pudełka. Przymocuj tę końcówkę do papieru za pomocą kawałka izolatora.        
 12.  
 13.                          7      Złóż papierową końcówkę do górnej części pudełka i wykonaj kolejny trójkąt z nadmiaru papieru. Złożyć papier zachodzący na siebie (również w trójkąt).        
 14.  
 15.                          8      Weź papierowy czubek nad zagięty trójkąt, unieś go i obróć pudełko tak, aby przykleić go do dołu. Teraz będziesz miał pudełko do góry nogami.  
    
  • Upewnij się, że papier zachodzi na zagięte kartki papieru i jest wyrównany do krawędzi pudełka.
  •  
         
 16.  
 17.                          9      Zostaw pudełko do góry nogami i złóż przepełniony papier w prawym dolnym rogu, aby wyrównać go z prawą stroną. Tworzysz następny trójkąt.        
 18.  
 19.                          10      Złóż kartkę papieru po prawej stronie nad tłumaczeniem i na górze ramki. Uważaj, aby przykryć trójkąt i ustawić papier równo z dnem pudełka. Dołącz powstały narożnik do reszty papieru.        
 20.  
 21.                          11      Złóż pozostały papier w górę, aby wyrównać go do prawego górnego rogu pudełka. Tworzy to kolejne trójkątne zagięcie.        
 22.  
 23.                          12      Podnieś końcówkę papieru i złóż ją na pudełku.        
 24.  
 25.                          13      Załaduj pozostały papier po obu stronach w kształcie trójkąta.        
 26.  
 27.                          14      Złóż papier na końcu trójkąta. Powinieneś opuścić dolną połowę trójkąta, a jego górna połowa powinna być złożona pod nią.        
 28.  
 29.                          15      Wepchnij papier do pudełka i przyklej go.        
 30.  
 31.                          16     & lt; finished & gt;       
 32.  
             

Wskazówki .

                  

Ostrzeżenie .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

                  

Zasoby i cytaty .

                            
Święta i tradycje popularny:
Jak zostać wampirem.

Jak zrobić życzenia urodzinowe.

Jak znaleźć czyjś dzień urodzenia.

Jak zorganizować przyjęcie indosowe.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak malować na dyniach.

Jak zaprojektować i wyprodukować ogłoszenia ślubne.

Jak pozbyć się nieszczęścia.

Jak malować na dyniach.

Jak świętować Dzień Matki.

Jak zrobić życzenia urodzinowe.

Jak spakować prezent.

Jak ozdobić dom na Boże Narodzenie.

Jak ozdobić choinkę.

Jak zrobić bukiet słodyczy.

Jak znaleźć czyjś dzień urodzenia.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak malować na dyniach.

Jak świętować Dzień Świętego Patryka.

Jak zrobić likier z jajek.