Home \ Święta i tradycje
 

Jak świętować Halloween.

 

Halloween obchodzone jest co 31 października. Jeśli chcesz to uczcić, masz kilka opcji. Możesz zorganizować imprezę z rodziną i przyjaciółmi, udekorować dom tematycznie lub wziąć udział w wydarzeniu, w którym mieszkasz. Baw się dobrze i ciesz się wakacjami z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli wszystko przygotujesz i zaplanujesz, Ty i Twoi bliscy możecie dobrze cieszyć się Halloween.

              

Procedura .

    

    1      Rozmieść imprezę  .

    
   
 1.            1      Porozmawiaj z innymi, aby zdobyć kostium. Częścią uroczystości Halloween jest przebieranie się w kostiumy. Jeśli prowadzisz imprezę, zaproś gości i powiedz im, aby ubierały się w kostiumy. Jeśli chcesz, możesz nawet rywalizować o najlepszy kostium na Halloween z kilkoma kategoriami, takimi jak "Najbrzydszy Kostium", "Kostium Najbardziej Straszny" i tak dalej.  
    
  • Można nawet wymyślić motyw i poprosić swoich gości o ubranie się na ten temat. Możesz na przykład wypróbować halloweenową imprezę science-fiction.
  •  
  • Pamiętaj, że nie każdy lubi zmieniać kostiumy. Jeśli Twoi goście nie chcą kostiumu, nie zmuszaj ich.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Poluj na wodę jabłkową. Kochające jabłka z wody to tradycyjna zabawa na Halloween, którą uwielbia wiele osób. Po prostu umieść kilka jabłek w misce z wodą i pozwól gościom jeść jabłka z miski tylko za pomocą pyska. To świetna zabawa, jeśli chcesz zorganizować prostą imprezę niż to przerażające.        
 4.  
 5.             3      Oglądaj przerażające filmy. Jeśli chcesz, możesz pokazać upiorne filmy na imprezie. Zwolnij swój ulubiony film, który pasuje do tego święta, na przykład "The Devil's Dealer", "The Sixth Sense" i "Halloween".  
    
  • Jeśli spożywasz alkohol na przyjęciu, załóż grę przy drinku, gdy goście będą musieli pić z różnych powodów. Na przykład: "Jedna odznaka za każdym razem, gdy ktoś krzyczy". Ale pij spokojnie, a jeśli zachorujesz lub zdezorientujesz, przestań pić.
  •  
         
 6.  
 7.             4      Użyj przerażającej muzyki. Stwórz listę przerażających piosenek, takich jak "Somebody's Watching Me" i muzykę wprowadzającą z wielu filmów o Halloween lub filmów takich jak "Rosemary ma dziecko", aby zainspirować odpowiednią atmosferę.  
    
  • Pamiętaj, że nie wszystko na twojej imprezie musi być przerażające. Możesz także dołączyć lekkie motywy, takie jak film lub muzyka, "Atak na Marsa" lub "Atak na Marsa".
  •  
         
 8.  
 9.             5      Serwuj halloweenowe uderzenie. Przygotuj upiorny napój przez zmieszanie kilku ciemnych soków, takich jak porzeczka lub jeżyny, i wymieszaj napój przypominający jego kolor. Zamiast klasycznych kostek lodu można zamrozić wodę w gumowej rękawicy, a po zamrożeniu wyjąć ją i umieścić lód w misce.  
    
  • Jeśli podajesz alkohol na przyjęciu, możesz wypić drinka z wódką lub rumem. Ale pij ze zrozumieniem i tylko jeśli masz więcej niż 18 lat!
  •  
         
 10.  
 11.             6      Przygotuj prezenty na Halloween. Istnieje wiele podarków, które możesz przygotować na to wydarzenie. Możesz mieć klasyczne słodycze, które będziesz rozdawał kolędnikom, takim jak cukierki czekoladowe. Ale możesz także tworzyć własne gadżety, takie jak ciasteczka w kształcie dyń lub nietoperzy lub koty, które dekorujesz pomarańczową i czarną polewą.  
    
  • Zjedz zdrową przekąskę, np. Owoce i warzywa dla osób dbających o swoje zdrowie.
  •  
         
 12.  
 13.             7      Powitaj powozy wieczorem. Jeśli mieszkasz w większym mieście, w którym świętuje się Halloween, prawdopodobnie zobaczysz kolędę, która chce się całować lub żartować. Miej pod ręką miskę słodyczy i przynieś słodycze każdemu, kto przyjdzie.  
    
  • Jeśli masz zwierzęta, dobrze jest je zamknąć przed przybyciem kreskówek.
  •  
                   
 14.  
             

    2      Dekoracje na Halloween  .

    
   
 1.             1      Pokrój dynię. Jesienią Halloween możesz kupić dynię w supermarketach. Odetnij wierzch dyni, usuń nasiona i mięso z wnętrza i pociąć upiorne lub zabawne twarze w dyni. Dołącz świecę do herbaty, aby stworzyć upiorną, błyszczącą dynię.  
    
  • Jeśli cyzelujesz dziecko z dynią, nie pozwól, aby użył noża, daj im więcej szpilek i niech wciągną dyni, którą następnie pokroisz.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Uruchom fałszywe sieci. W dzisiejszych czasach możesz kupić fałszywe sieci wokół Halloween w supermarketach. Włóż pajęczynę po schodach i narożnikach do sufitu, aby nadać domowi upiorny wygląd.  
    
  • Dla szczególnie przerażającego wyglądu możesz dołączyć parę sztucznych pająków do sieci.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Utwórz stojak dla słodkich alkoholi. Weź dużą szklankę lub miskę i połóż ją na jednym końcu stołu. Rzuć biały prześcieradło lub kawałek materiału przez misę i napełnij go słodyczami. Tkanina powinna wystawać ponad krawędzie miski i opaść na stół. Z tektury lub fileta możesz wyciąć oczy i usta i przylgnąć do ubrania, aby twój duch zyskał Twoją twarz.        
 6.  
 7.             4      Zrób drzwi do mumii. Jest to łatwy sposób na ożywienie drzwi tematycznie. Opłucz je papierem toaletowym lub papierem krepowym. Następnie przynieś kartonowi swoje oczy i przyklej je do drzwi, aby wyglądały jak mumia.        
 8.  
 9.             5      Twórz duchy z balonów. Napełnij balon i umieść go w białym worku na śmieci. Umieść torbę na końcu balonu i użyj poprawki, aby pomalować oczy i usta i mieć przerażającą dekorację na Halloween.        
 10.  
             

    3      Udział w wydarzeniach Halloweenowych  .

    
   
 1.             1      Łowić ryby. Jeśli masz małe dzieci lub jesteś młody, przewóz może być przyjemny. Przyjdź z domami z koszy i chcesz od sąsiadów klace. To świetny sposób, by pochwalić się swoim kostiumem i zepsuć słodki upominek.  
    
  • Zachowaj środki ostrożności. Pozostań w obszarach zamieszkałych, gdzie większość ludzi nie śpi, i zawsze patrz na wodorosty przed jedzeniem.
  •  
  • Pamiętaj, że nie wszyscy są fanami kreskówek. Nie dzwoń do domu, w którym są wyłączone światła. Jeśli nie widzisz żadnych dekoracji na Halloween, może to również oznaczać, że Dom Halloween nie świętuje.
  •  
         
 2.  
 3.             2      Idź do domu grozy. Sprawdź, czy to miejsce, gdzie żyje się dom grozy. Ponieważ Halloween jest nawiedzoną ucztą, dogadaj się z kilkoma przyjaciółmi i idź do domu grozy. To może być świetny sposób, aby trochę się bać i świętować to święto. 
    
  • Pamiętaj jednak, że nie wszyscy lubią chodzić do domu grozy. Nie zmuszajcie nikogo, jeśli nie chcecie. Ktoś boi się więcej.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Sprawdź program kinowy. Niektóre kina w Halloween oferują projekcje przerażających filmów lub oferują różne imprezy dyskontowe. Możesz przeprowadzić ankietę online, aby sprawdzić, czy podobne działania mają miejsce w Twojej okolicy.       
 6.  
 7.             4      Przejdź do Szlaku Duchów. Sprawdź online, czy w Twojej okolicy jest ślad duchów. Wycieczka z przewodnikiem po upiornych miejscach w Twoim mieście może być świetną zabawą na Halloween. 
    
  • Szlak ducha może być bardzo interesujący w tym sezonie, więc upewnij się, że bilety są na czas.
  •  
         
 8.  
             

Wskazówki .

               (10)                     
Święta i tradycje popularny:
Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak ozdobić jajka wielkanocne.

Jak zrobić maskę.

Jak zorganizować przyjęcie indosowe.

Jak świętować Halloween.

Jak zrobić życzenia urodzinowe.

Jak zostać wampirem.

Jak ozdobić dom na Boże Narodzenie.

Jak zrobić bukiet słodyczy.

Jak wypełnić noworoczne postanowienie.

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak świętować Halloween.

Jak ozdobić choinkę.

Jak pozbyć się nieszczęścia.

Jak wypełnić noworoczne postanowienie.

Jak zostać wampirem.

Jak świętować Dzień Świętego Patryka.

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.