Home \ Święta i tradycje
 

Jak zrobić bukiet słodyczy.

 

Bukiet słodyczy to miły prezent na wiele okazji, a jego produkcja jest prawie tak samo zabawna, jak wtedy, gdy go otrzymujesz. Poświęć wyobraźnię i stwórz kolorowy prezent, którego twoja ukochana nigdy nie zapomni - nawet po tym, jak słodycze od dawna marzyły. Aby dowiedzieć się, jak zrobić bukiet słodyczy, postępuj zgodnie z naszym samouczkiem.

              

Procedura .

    

    1      Bukiet w kształcie lolek  .

    
   
 1.            1      Wybierz butelkę do swojego bukietu. Bądź kreatywny i wybierz taki, który odpowiada osobie, którą chcesz dać. Dla dzieci w piaskownicy można znaleźć kałużę. Użyj filiżanki kawy lub herbaty dla swojego kolegi lub przyjaciela, formy tortu mumii, doniczki z terakoty dla siostrzenicy, która lubi ogrodnictwo i kubek popcorn dla miłośnika kina.        
 2.  
 3.             2      Kup zapasy dobrych słodyczy. Wybierz jeden, który ma najlepszy prezent, który sprawi, że dekoracja będzie vinic i będzie ładnie wyglądać. Jeśli to możliwe, nie przebywaj z jednym gatunkiem, ale wybierz więcej. Guma do żucia, miniaturowe batoniki czekoladowe, tofee, pakowane cukierki. Każda specjalnie upakowana słodycz może służyć.  
    
  • Kolory wybieraj według okazji - na przykład jasne i żywe kolory podstawowe dla dziecka, różu lub niebieskiego dla świeżej mumii, złota lub srebra na rocznicę, pomarańczowe i czarne na Halloween, czerwone i białe na Walentynki, czerwone i zielone na Boże Narodzenie.
  •  
         
 4.  
 5.             3      Przymocuj kawałek polistyrenu do spodu pojemnika za pomocą pistoletu. Narysuj kształt dna na polistyrenie i wytnij go, aby wejść do pojemnika. Zabezpieczyć ściany za pomocą kleju z pistoletu topiącego. Odczekaj chwilę, aż klej wyschnie, zanim dodasz słodycze. Możesz także ozdobić pistolet słodyczami i samym pojemnikiem.        
 6.  
 7.             4      Przykryj drewnianą łyżką zieloną, kwiecistą taśmą i zapnij ją na środku polistyrenu. Można również użyć dłuższej, grubszej linki. Wszystko, co będzie na tyle długie i mocne, by zachować słodycze, będzie ci dobrze służyć. Włóż patyk do styropianu i zabezpiecz go kroplą kleju. na drugim końcu również zastosuj klej i umieść go w sferze styropianowej. 
    
  • Kula styropianowa powinna odpowiadać wielkości pojemnika. W przypadku większości aranżacji wystarczy rozmiar piłki do tenisa lub krykieta.
  •  
  • Aby uzyskać większy efekt, można owinąć polistyrenową kulkę zieloną taśmą lub pomalować ją na zielono.
  •  
         
 8.  
 9.             5      Przypinki do kwiatów przyczepiają teraz każdy słodki do sfery styropianowej. Przebij jeden lub oba końce paczki każdego cukierka. Następnie przypnij pinezkę do kuli. Kontynuuj dodawanie słodyczy, dopóki cała kulka nie zostanie przykryta. Kiedy skończysz, możesz wychylić kij wystający z miski.       
 10.  
 11.             6      Przymocuj płatki satyny między kilkoma słodyczami. Można również użyć małych kokardek lub wstążek, aby wykonać wstążkę o szerokości 0,5 cm. Wybierz dowolny wzór, który sprawia, że ​​bukiet wygląda jeszcze bardziej uroczyście i zachęcająco.       
 12.  
 13.             7      Napełnij pojemnik rozdartym papierem, rozdartym lub barwionym, suchym mchem. Bukiet będzie wyglądał profesjonalnie, a dekoracja będzie również ukrywać wypełniacz z polistyrenu. Możesz dodać kolejną parę słodyczy, jeśli chcesz. Uzupełnij bukiet, dekorując miskę dużą kokardką.                 
 14.  
             

    2      Bukiet batonów  .

    
   
 1.             1      Połóż czekoladowe patyczki na kawałku polistyrenu za pomocą pistoletu. Powinien być duży jak cegła i powinieneś go trzymać na wszystkich 4 stronach. Nałóż klej topliwy na cegłę, a następnie nałóż na nią czekoladowe batony. Przykładem mogą być pakiety soczewek, patyki, takie jak Twix lub Mars i inne, które pokrywają powierzchnię cegły. Obróć go na bok, aby był węższy, a długi bok do góry. Uważaj, aby nie przykryć górnej ani dolnej części słodyczy.        
 2.  
 3.             2      Zastosuj około 6-8 batoników czekoladowych do plastra miodu. Wybierz swoje ulubione kije, takie jak Snickers, Bounty, Droga Mleczna i tak dalej, i trzymaj każdy centymetr długości na peleronie z drewna.       
 4.  
 5.             3      Włóż drewno do górnej części kostki polistyrenowej. Gdy zablokowane sztyfty są suche, włóż kij z kijami do klocka. Rozłóż je równomiernie.       
 6.  
 7.             4      Umieść krepowany papier w pustych miejscach. Dołącz kawałki krewetek między pałeczkami czekolady, aby bukiet wyglądał kompletnie i profesjonalnie.       
 8.  
             

    3      Bukiety herbatników  .

    
   
 1.             1      Umieść kawałek polistyrenu w dużym pojemniku. Wybierz pulę, która pasuje do okazji, takich jak Boże Narodzenie, Walentynki lub urodziny. Narysuj kształt pojemnika z polistyrenu i pociąć go tak, aby spadł na dno. Możesz też przykleić polistyren, ale wtedy uzdolniona osoba nie będzie mogła użyć garnka, takiego jak filiżanka, do momentu zjedzenia bukietu.        
 2.  
 3.             2      Upiecz domowe ciasteczka na lancecie. Zrób klasyczne ciasto na ciastko - może mieć smak czekolady, pierników, rodzynków lub cokolwiek chcesz. Włóż je do piekarnika, zanim wstawisz je na dno piekarnika. Upiecz ciastka raczej trochę więcej niż potrzebujesz, na wypadek gdyby niektóre z nich pękły lub rozkruszyły się. Zanim umieścisz je w bukiecie, pozwól im ostygnąć przez co najmniej 15-20 minut i usztywnić.       
 4.  
 5.             3      Włóż baton musowy z herbatnikami w polistyrenie w dolnej części kubka. Upewnij się, że bukiet wygląda kusząco - przewiń go na różnych wysokościach i pod różnymi kątami.       
 6.  
 7.             4      Napełnij filiżankę słodyczami i papierem krepowym. Napełnij biszkopt rozmaitymi opakowanymi słodyczami, które im odpowiadają i wypełnij je papierem krepującym, aby przykryć styropian na dole.       
 8.  
             

Wskazówki .

                  

Rzeczy, których potrzebujesz .

      

         (1)            
Święta i tradycje popularny:
Jak zrobić likier z jajek.

Jak zrobić bukiet słodyczy.

Jak zostać wampirem.

Jak zostać wampirem.

Jak zrobić bukiet słodyczy.

Jak wypełnić noworoczne postanowienie.

Jak zorganizować przyjęcie indosowe.

Jak spakować prezent.

Jak świętować Dzień Matki.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak zorganizować przyjęcie indosowe.

Jak ozdobić jajka wielkanocne.

Jak zrobić likier z jajek.

Jak spakować prezent.

Jak świętować Halloween.

Jak zorganizować przyjęcie indosowe.

Jak zrobić życzenia urodzinowe.

Jak zrobić maskę.

Jak zaprojektować i wyprodukować ogłoszenia ślubne.

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak znaleźć czyjś dzień urodzenia.